Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Feszül a mellem fórum

Feszül a mellem (beszélgetős fórum)


2015. febr. 19. 08:39
ez normalis ha terhes vagy.
9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - 98a882c496)
2008. szept. 17. 15:15

Ez tök érdekes, mert amikor én azzal a panasszal mentem a nőgyógyászhoz, hogy mostmár szinte állandóan feszülnek a melleim, azt mondta, szedjek fogamzásgátlót, attól elmúlik...

Persze nem kezdtem el az ő kedvéért szedni.

2008. szept. 17. 14:34
szia, nekem is feszülnek közbe a melleim, ez lehet premenstruációs tünet, mint az alhas-, vagy lábfájás, rossz közérzet stb. Viszont a fogamzásgátló bogyitól is feszül az nögyógyim szerint.
7. Cszsuka (válaszként erre: 6. - Csigusz 79)
2008. jún. 21. 20:27

Nekem hiperprolactinaemiám van, szedek is rá gyógyszert, de a mellfájás nem múlt el. Folyamatosan fájtak a melleim, mint másnak a menses előtt. Minden nap egyet beszedek és egy hónap letelte után nem fájnak a melleim, még menses előtt sem.

De egyébként nagyon sok mindenre jó, ha lesz egy kis időm szívesen bemásolom nektek.

6. Csigusz 79 (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2008. jún. 21. 19:17
Konkrétan mire jo?
5. Cszsuka (válaszként erre: 3. - Mongi)
2008. ápr. 20. 22:51
Megoldás: Dong Quai, vagyis Angelica sinensis. Nekem nagyon jól bevált. De első hónapban ne várj eredményt.
2008. márc. 29. 12:31
Enyém is, középidőtől kezdve. A végén egy számmal meg is nő.
2007. nov. 15. 14:06
Sajnos nekem is középidőtől kezdve feszülnek a melleim,van olyan is hogy erősebben,van amikor alig érzem,de amikor erősebb a feszülés,én is mindig azt hiszem,hogy terhes vagyok,s mindig csalódok.Azt viszont már észrevettem,hogy abban a hónapban,amikor jobban feszülnek,akkor mindig késik pár napot a mensim.
2007. nov. 14. 17:56
Nekem a múlthéten késett egy hetet a mensim,feszült a mellem,de még hányingerem is volt.Tutira vettem,hogy terhes vagyok,még tesztet is vettem,de negatív lett,rá pár napra meg is jött.
2007. nov. 14. 17:42

Sziasztok! Úgy feszül a mellem, mindíg kezdek örülni, és a végén kiderül csak menszesz előtti jelenség...

Van még vki akinek hasonló tünetei vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook