Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hová mennétek inkább dolgozni, ápolónőnek, vagy egy forgalmas élelmiszer üzletbe eladónak? fórum

Ti hová mennétek inkább dolgozni, ápolónőnek, vagy egy forgalmas élelmiszer üzletbe eladónak? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 2. 17:39
Neked is nehéz eseted van? Vagy nagyrésze ilyen?
14. 52dc947cc5 (válaszként erre: 13. - Tamaraw)
2011. okt. 2. 17:35
Én is a pénz végett jöttem ki, és csak helyettesítek. Ezért is írtam HA TEHETNÉM otthon helyezkednék el.. de ugye ez sajnos szinte lehetetlen.
2011. okt. 2. 17:14
Kedves süti. Sajnos nagyon is tudom mi van kint. Voltam kint igaz csak helyettesítettem egy hölgyet akit operáltak. Két hónapig voltam ápoló és gázvezető. Én ráadásul egy "nehéz esetet" kaptam. Nem a munka volt nehéz hanem a személy személyisége.. Ekkor gőggel előtte nem találkoztam. Ettől függetlenül ha tudnék kimenni újra, a pénz miatt. megtenném.
12. 52dc947cc5 (válaszként erre: 1. - Tamaraw)
2011. okt. 2. 14:26
Végzettségemet tekintve élelmiszer-vegyi árú és ruházati eladó vagyok,de mivel nem tudtam elhelyezkedni most kint vagy külföldön mint bejáró és "ápolónő". Ha tehetném inkább lennék otthon egy forgalmas boltban mint külföldön távol a családomtól páromtól egy olyan nőnél aki világéletében kivolt szolgálva..
2011. szept. 30. 12:00
Nem minden kórházi osztály olyan vészes.
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Tamaraw)
2011. szept. 30. 11:58
ha ilyen a lelki beállítottságod, akkor csak kiégsz a kórházban. kell az neked?
2011. szept. 30. 09:37
azt tudom hogy az abc-ből heti-havi szinten váltják egymást az emberek mert annyira nem ok. Hogy konkrétan mi vagy mik az okok azt nem tudom. Ma most ez se túl biztató.
8. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Tamaraw)
2011. szept. 30. 09:36
Ha nem bírod a kórházat,és az eladást meg egyébként élvezted,szerintem innentől kezdve nem is kérdés,hová menj.Hidd el,ápolóként is kidolgozhatod a beledet,reggeltől estig.
7. tamaraw (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. szept. 30. 09:34
Rossz helyre raktam be akkor valószínűleg. Elnézést. Nem annyira egyértelmű mert lehet hogy az ápolásba és körülményeibe is be lehet szokni idővel.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Tamaraw)
2011. szept. 30. 09:33
De akkor nem is kérdés, hogy hova menj.
2011. szept. 30. 09:32
Kórházba várnának. de én jobban megsiratom a halottakat, . Nem bírom lelkileg a betegségekkel való napi szembesülést. A szenvedést látni.. Hogy többet ne is mondjak.
2011. szept. 30. 09:30

Akkor egyértelmű, menj eladónak.

De mi köze ennek a South Beach diétához? :)

2011. szept. 30. 09:20
Az eladás. Egy ruha üzletben dolgoztam. Sajnos megszűnt. Szerettek az emberek mert nem az flegma cicababa vagyok aki lenézi a vevőt, és csak körmétreszelgeti állónap.. Ez egy butik volt de ilyen már az életemben nem lesz. Van most egy lehetőség egy nagyon zúzos helyre Abcbolt. Állítólag a belet ki lehet dolgozni reggeltől késő estig. Sok a felelőség is. A másik régi szakmán az ápolói. De a kórházat nem igazán bírom rájöttem de azért elvégeztem becsülettel.. De végső soron talán az emberibb. Nem tudom.
2. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Tamaraw)
2011. szept. 30. 09:11
Függne attól,hogy melyik állna a szívemhez közel,meg a fizetéstől.
2011. szept. 30. 09:09
Ti hová mennétek inkább dolgozni, ápolónőnek, vagy egy forgalmas élelmiszer üzletbe eladónak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook