Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki ajánlani érintőképernyős gyerekjátékot? fórum

Tud valaki ajánlani érintőképernyős gyerekjátékot? (tudásbázis kérdés)


15. emagdi (válaszként erre: 14. - Pteri)
2011. szept. 30. 17:49
maga az érintőképernyő viszonylag drága technológia, szóval szerintem gyerekjátékba nem igen szerelik, vagy ha mégis, akkor annak hasonló ára lesz, mint a felnőtteknek való, funkcionális eszköznek:)
14. pteri (válaszként erre: 13. - Norchy)
2011. szept. 30. 16:43

Sziasztok! Szóval nálunk a családban semkinek nincs ilyen szerkentyűje, csak más nagyobb gyerekeknél látott és mindig mondja, hogy ilyet szeretne, aminek a képernyőjét nyomkodni lehet. Arra gondoltam, talán lenne hasonló JÁTÉK. Mint ahogy van mindkét gyereknek játék, műanyag telefonja, ami zenél, vagy fényképezőgépe, amiben képet lát. Valami kis szerkezet, mint gyerekkorunkban a kvarcjáték, vagy ilyesmi.

Természetesen van mindenféle okos játéka, amit szeret és tud is használni. nem is gondolom, hogy szüksége van szüksége van elektromos játékra, de nekem sincs szükségem drága parfümre, mégis szoktam kapni, hogy örüljek. Neki most lesz névnapja, és eszembe jutott, talán meglephetnél valami nyomkodós játékkal, de nem találtunk, azért kérdeztem.

13. Norchy (válaszként erre: 12. - Pan Dóra)
2011. szept. 30. 15:23

örülök h egyetértünk :)

amúgy tényleg kb fél óráról beszélünk, mert amint meghallja h mehet a játszóra csúszdázni, homokozni stb a többiekkel, már az ajtóban van - annak ellenére h napi 2szer megyünk le :)


gondolom az eredeti kérdező se babysitternek akarja a gépet :)

12. Pan Dóra (válaszként erre: 11. - Norchy)
2011. szept. 30. 12:51

:D

Ha nem ez tölti ki az ideje nagy részét, akkor jöhet. Napi fél órát engedélyezek :)))

11. Norchy (válaszként erre: 10. - Pan Dóra)
2011. szept. 30. 08:10

szerintem azért, mert van/lenne neki egy ilyen kütyüje, nem azt jelenti, h éjjel nappal ez előtt ülne.

igazad van a felsorolással, h mire van szüksége. elcsépelt duma, de a "mai világban" nem ismerkedhet meg elég korán a technikai dolgokkal, ahhoz, h később fel tudja venni a versenyt a többiekkel.

de kell a gyurma, a kocka stb a kézügyességéhez, mert ezt a képernyőn nem tanulja meg. kell a szabadtéri játék a levegő.... az egyéb koordinációs mozgások elsajátításához.


Nálunk pl ilyen kütyün néz magyar népmeséket, gyerekdalokat, mondókákat, meg a többi neki való mesét. Élvezi, h ő tudja kezelni, 2 éves, de a védőnő megdicsérte a fejlettségét. Nem emiatt fog lemaradni, ha közben a többi tevékenységre is odafigyelünk.

Hozzáteszem, mindezt szerintem!

10. Pan Dóra (válaszként erre: 3. - Pteri)
2011. szept. 29. 21:43

Kérlek, ne vedd kötekedésnek, egy 4 évesnek sok mindenre szüksége van, de erre nem. Az más dolog, hogy a gyerek miért van oda... az elektronikus játékok elnyomják, nem engedik fejlődni azokat a képességeket, amelyekre a gyereknek majd az élete során szüksége lesz. A magatartási- és tanulási zavarok okozója is lehet.

Egy ekkora kisgyereknek építőkockára, labdára, hintára, biciklire, mesekönyvre, gyurmára, kisautóra vagy babára, papírra és ceruzára és sok-sok mozgásra van szüksége, valamint rá figyelő szülőkre, akiktől megtanulja, hogy mindezek mire jók :D

9. homern (válaszként erre: 8. - Kitrákotty)
2011. szept. 29. 18:56
Ezt kifejthetnéd bővebben is.Ha annak szól,hogy napi össz fél órát piszkálhatja a kevésbé törékeny érintős cuccokat,hát,mi ilyenek vagyunk.Szegény gyerek...
2011. szept. 29. 18:20
:-S
7. homern (válaszként erre: 6. - Kitrákotty)
2011. szept. 29. 17:33
nem vicceltem...apuka programozó,több ilyen kütyü van itthon,mint egy boltban :D
6. kitrákotty (válaszként erre: 5. - Homern)
2011. szept. 29. 16:33

jesszus, én csak vicceltem! remélem te is!


8 hónaposnak érintőképernyős "játék"? :-O

2011. szept. 29. 16:24
kaphat nyugodtan igazit,az élvezi majd igazán :)az enyémet már 8 hónaposan sem lehetett kirobbantani mellőle,most 20 hónapos és még nem unta meg :D
4. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Pteri)
2011. szept. 29. 16:24
játékban szerintem nincs ilyen. vegyetek neki igazit :-D
2011. szept. 29. 16:19
A kisfiam -4 éves- oda van az érintőképernyős kütyükért. Persze kora miatt igazit nem kaphat, de játékból létezik valami ilyesmi?
2011. szept. 29. 16:18
ipad:)
2011. szept. 29. 16:18
Tud valaki ajánlani érintőképernyős gyerekjátékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook