Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaproject!!! fórum

Babaproject!!! (beszélgetős fórum)


2011. okt. 8. 21:56

Most már megyek, mert Bebét már le kellene rakni aludni, bár nem igazán hajlik rá! :)

Jó éjt!

19. manócskaah (válaszként erre: 18. - Dinadin)
2011. okt. 8. 21:35
Hát ez nem is kicsit lenne jó:) Remélem minnél többeknek sikerül és boldog pozitív tesztes lesz ez az októberi hónap:)
2011. okt. 8. 20:59
Hát jó lenne, hogy ha már nektek is összejönne! Na és persze, ha együtt tudnánk örülni neki! :) Ugye?
17. manócskaah (válaszként erre: 16. - Dinadin)
2011. okt. 8. 20:34

Akkor termékeny vagy:) jó neked:) nekünk ez a 3.hónap hogy próbálkozunk:) szerintem elégnek kell hogy legyen:)

Mi peteérés elötti 3napban aznap és a következő két nap is együtt voltunk :)

Szóval 27,28,29,30,1 :)

2011. okt. 8. 20:14

Hát együtt voltunk a 11-12 napokon, valamint együtt voltunk a 15-16 napokon is. Közte kimaradtak az együttlétek, mert a párom kiképzésen volt! :(

De remélem, hogy ennyi is elég lesz!


Egyébként Benedekem előtt volt már egy vetélésem, és az is meg Benedek is az 1-2 hónapban jött össze.

15. manócskaah (válaszként erre: 14. - Dinadin)
2011. okt. 8. 20:05
pont irtam neked a másik topicba:)) Szerintem lehetséges:) Mázlista lennél ha elsőre összejönne:) Mikor voltatok együtt csak peteéréskor? előtte utána nem?
14. Dinadin (válaszként erre: 13. - Manócskaah)
2011. okt. 8. 19:27

Szia! Akkor egy cipőben evezünk! :) Én sem várom jövőhét szombatra! De nekem eddig nem igazán voltak, tüneteim, vagy csak nem figyeltem úgy rá! Bár, a melleim feszülnek egy kicsit és néha érzékenyebbek a kelleténél, és ma minta a tea kóstolása után hányingerem lett volna! Lehet hogy készülőben van vala - ki???

De az is lehet, hogy a hányinger a mosatlan szőlőtől volt! :(

Szurkolok nektek is, hogy összejöjjön!

2011. okt. 8. 19:15

Sziasztok:) a párommal mi is éppen a babaprojecten vagyunk,már 3hónapja:)

Eddig nem sikerült de talán most:)) leírnám a tüneteim hátha valaki tud valami okosat mondani :)

Nos 3napja olyan mindjárt megjön érzésem volt körülbelül egy másfél óráig.Aztán elmult de utána a job petefészkem körül szurkálást éreztem,a melleim is nagyon fájnak.Egésznap kovászos uborkát ennék:S:D pedignem a kedvencem :D a reggeli hőm 37,0.És jövöhét szombatra nemvárom:) A válaszotokat előre is köszönöm:)

12. Dinadin (válaszként erre: 7. - D'moni)
2011. okt. 8. 19:02
Kínai fogamzásnaptár? Ezt hol találhatom?
11. Dinadin (válaszként erre: 9. - 4bd8ba24e4)
2011. okt. 8. 19:01
Gratulálok a kisfiúhoz! Főleg ha így is akartátok! Mi inkább már kislányt szeretnénk, de ha kisfiú lesz sem hagyjuk a kórházban :). Bár Benedekünk is kislánynak indult! :)
2011. okt. 8. 18:59
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát még a 24. napon tartok, de (nem nagyon élem bele magam) nagyon jó lenne, ha már tudnám, hogy ott van! Végül is majd 1 évet vártunk rá! :(
9. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 6. - 4bd8ba24e4)
2011. okt. 4. 16:38

na nekünk bejött!!!

Kisfiunk lesz!!!

mi a PÉ-utáni napon voltunk együtt!!!a hiedelem szerint ekkor fiú fogan és fiú is fogant!!!:DD

2011. szept. 29. 19:02
Szájhagyomány útján terjedő dolgok alapján pedig ha az eset után balra fordulsz lány lesz, ha balra, akkor fiú :)
7. d'moni (válaszként erre: 1. - Dinadin)
2011. szept. 29. 19:01
Elvileg bármikor összejöhet, sosem tudni. A nemét illetően nézd meg a kínai fogamzásnaptárt, bár nekem nem jött be, mert kisfiút mutat és kislány lesz :)) pussz
6. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 5. - Dinadin)
2011. szept. 29. 14:52

nekünk ha minden igaz hétfőn kiderül hogy kisfiú vagy kislány e a pocaklakónk!

tudjuk kb.mikor fogant és az alapján fiúcska!

de hétfőn megmondom bejött-e a dolog!!!:))

5. Dinadin (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. szept. 28. 21:02
Igen igazad van! Köszönöm :)
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dinadin)
2011. szept. 28. 20:55
Elvileg, ha 30 napos a ciklusod, akkor a 16. napon van PÉ. Azt mondják, hogy ha elcsípitek, hogy jó közel legyetek hozzá, akkor fiú, ha előbb, vagy később, akkor lány lesz, de én nem venném szentírásnak, hiszen ez egy elmélet, hogy a fiúk gyorsak, de korábban halnak, a lányok lomhább mozgásúak, de tovább élnek, viszont mi van, ha az az egy nyertes, aki célba ér, ezt nem tudja? :O)
2011. szept. 28. 20:51
Köszi szépen! De találtam egy honlapot, ami elvileg megmutatja, hogy mikor milyen nemű babóca foganhat! Hát nem is tudom, mert az egyik kedves ismerősöm a saját bőrén tapasztalta, hogy pont az ellentéte az igaz! Ezért gondoltam, hogy megkérdezek másokat is!
2011. szept. 28. 20:48

Nekem fogalmam sincs, de szerintem nem is ettől függ. Merthogy a fogantatás nem biztos, hogy ezen napok valamelyikén történik meg. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a baba nemét befolyásolhatja, hogy melyik napon fogan, hiszen elvileg minden ciklusban egy nap van, amikor a pete meg tud termékenyülni. Ettől még szerintem egyenlő eséllyel lehet fiú is és lány is.

Szorítok, hogy összejöjjön!

2011. szept. 28. 20:38

Sziasztok!


Szerintetek, ha 30 napos a ciklusom, a párommal együtt voltunk a 11-12 napokon, valamint együtt tudunk lenni a 15-16 napokon is akkor milyen nemű babócára számíthatunk?


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook