Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? fórum

Akik a debreceni Kenézyben szültetek! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
565. h.wiki
2014. márc. 7. 22:00
úgy legyen :) de ezt bizonyítja az is, hogy bemutatkozás után elmondta,h számíthatok rá a kiirt időpontban, egyébként el sem vállalt volna, nem árul zsákbamacskát!
564. Keriné76 (válaszként erre: 563. - H.wiki)
2014. márc. 7. 16:51
Látod mondtam, hogy nagyon rendes én imádom. Szülésnél is nagyon rendes.
563. h.wiki
2014. márc. 6. 15:32

Hű,de rég voltam itt! :) Hogy vagytok, mi újság?

Tegnap voltam uh-n, és a dokim összehozott Kálmánczhey doktorral, aki elvállalta a szülést! :) Nagyon jó véleménnyel vagyok róla így elsőre! Kedves, szimpatikus, alapos...

562. h.wiki (válaszként erre: 561. - Keriné76)
2013. dec. 30. 13:32
köszönöm... remélem jó lesz, mert nem könnyű már, mikor megszoktál egy orvost, stb újat keresni...
561. Keriné76 (válaszként erre: 560. - H.wiki)
2013. dec. 29. 18:49
Hidd le nem fogod megbánni.
560. h.wiki (válaszként erre: 559. - Keriné76)
2013. dec. 29. 16:37

Én anno megkérdeztem az enyémtől "mennyi lesz"? azt felelte, ne ezzel foglalkozzak, hanem hogy egészséges babánk szülessen! :)

Egyébként úgy beszéltül dokimmal, majd ajánl vkit maga helyett, meglátjuk kit mond, de őrá is rákérdezek!

559. Keriné76 (válaszként erre: 558. - H.wiki)
2013. dec. 29. 14:00

Egyáltalán nem pénzéhes, nekem nem mondott tarifát, bár nem is kérdeztem. Szerintem nem is keveselte. Nagyon nehezen tudtam neki oda adni sőt volt olyan, hogy nem is jött rá ki a lépés. Szülés után mindennap jött reggel kezdés előtt és érdeklődött, hogy hogy vagyunk sőt elintézte, hogy minél hamarabb haza jöhessünk.

Amúgy úgy ejted ahogy mondod.

Én imádom nagyon rendes, kedves doki.

558. h.wiki (válaszként erre: 557. - Keriné76)
2013. dec. 29. 13:13

Azt szabad megkérdezni csajok, hogy mennyit adtatok a dokinak? Vagy megmondta esetleg, hogy mennyit kér?!

Én is Kálmánczhey doktorra gondoltam... hogy is kell kiejteni a nevét? :)

Anno ő csinálta Hannának a hasi uh-t és nagyon kedves, szimpatikus volt, és hiába akart férjem adni neki, nem fogadta el!

Azt lenne még jó tudni, hogy néz ki, nem hinném, hogy megismerem már...

2013. dec. 27. 08:55

Szia h.wiki!

Én még mindig Dr. Kálmánczhey Albertet ajánlom, nagyon kedves, alapos és nekem a szabijáról jött be szülésnél. Mire a szülőszobába kerültem ott volt és úgy, hogy nem volt előkészítés csak átöltöztem.

2013. dec. 26. 12:40

Boldog karácsonyt Nektek is!

Én dr. Szilvási Ferencnél szültem, nem volt fogadott orvosunk a kórházban, mert nem ismertünk senkit, éppen Ő volt akkor az ügyeletes. (Volt magánorvosunk, de nem szülesztett) 4 napig voltunk bent, minden nap bejött hozzám, varratszedés stb. Nekünk nagyon szimpatikus volt elsőre is.

555. h.wiki
2013. dec. 24. 18:59

Sziasztok! Újra itt :) Először is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Most újra érdeklődnek, akik a Kenézyben szültetek, fogtok szülni, melyik orvoshoz jártok, kit ajánlanátok? Az enyém sajnos már nem tudja vállalni a kistesó születését, így másik orvost kell keresnem! Előre is köszönöm.

554. h.wiki (válaszként erre: 553. - Nikita83)
2013. jan. 1. 18:31
Viszont kívánom nektek is!!!
2013. jan. 1. 16:42
Boldog új évet kívánunk mindenkinek!
552. h.wiki (válaszként erre: 551. - PRyka)
2012. nov. 9. 21:35
Van benne vmi!:-) Segít az alvásban, ha átrendezed a szobát??? (ezt még nem hallottam)
551. PRyka
2012. nov. 9. 21:15

Minél később jön ki annál később romlanak el :-) Lehet Hanna észre se fogja venni, van olyan ismerősöm akinek a babájának semmi baja nem volt, csak egy öltöztetésnél látták, hogy ki bújt a foga, gondoltam de jó nektek :-)))


Na ma délután átpakoltuk a szobát, a szekrény kivételével mindent átmozgatunk, meglátjuk, hogy így lesz-e alvás, nagyon bízok benne :-)


Mi már kúszunk hátra fele, próbálkozik a felüléssel, a forgás hátról hasra, hasról hátra nagyon jól megy, a szobát bejárja kúszással :-) de hogy mi lesz belőle nem tudom :-))) olyan édesen cammog, hát mi már azért kóstolgatunk vele egy-két dolgot, vagyis inkább ő kéri ha épp eszünk valamit, vagy iszunk, és dédinél rostos lét ittam, meg kellett vele kóstoltatnom és akkor körbe nyalta a száját és cammogott egy nagyot, azt hittem behalok rajta :-))) már elég ügyesen iszunk pohárból bár van még mit finomítani rajta :-))


Borzasztó ügyesek tudnak lenni :)))

550. h.wiki (válaszként erre: 549. - PRyka)
2012. nov. 9. 13:52
Hannának még nincs foga, úgyhogy mi még előtte állunk jócskán a kínlódásnak! Amúgy 3.-án töltötte az 5hónapot!
549. PRyka
2012. nov. 9. 09:56

2 van alul, felül kettő már egy hónapja bújik, de még nem törte át az ínyét.


ÁÁ nekünk nem mindig elég éjszaka a cumi, van, hogy teáztatom, de szinte óránként felkel, nehezen bírom :-( éjszaka közénk vettem nem csináltam ilyet, de nem bírtam és köztünk aludt szépen, nem tudom mi lehet a gond.


Ti mennyi idősek vagytok?? Ti hogy álltok foggal??

548. h.wiki (válaszként erre: 547. - PRyka)
2012. nov. 9. 09:30
Örülök,hogy írtál, már tényleg rég "hallottunk" rólatok! Hát igen, Sára már tényleg nagy baba, aranyos! Alvás? Nekünk is fel-fel sír éjszaka, olyankor megkapja a cumit, és alszik tovább(mikor hogy) És hány foga van már Sárának?
547. PRyka
2012. nov. 8. 21:38

Sziasztok!


Huu nagyon rég jártam erre, nem igazán van időm írni, esténként meg próbálom a lakást összeszedni :-))) Látom minden ok van veletek.


h.wiki! Nekem a császárt Kálmánczhelyi doki csinálta nagyon meg voltam vele elégedve, pedig nem is fogadott orvosom volt, nagyon rendes volt és mindennap lejött megnézett, örültem, hogy nála szültem :-))


Írtad, hogy most voltunk várandósak, hát igen azóta mi 7,5 hónaposak vagyunk :-) Nekünk vannak gondok az alvással, 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, de már lassan 1,5 hónapja kínlódunk nagyon sokszor felébred, valószínű, hogy a foga miatt, egyszer remélem vége lesz :-)


Szép estét! Jó éjt! Igyekszek majd picit többet lenni.


Sziasztok!

546. nikita83 (válaszként erre: 545. - H.wiki)
2012. nov. 8. 09:53
Örülök, hogy minden rendben van. Ismerős a neve és biztos hogy már láttam is.
545. h.wiki
2012. nov. 7. 17:59
Ma voltunk a Kenézyben hasi uh-n, minden rendben Hannával. Olyan rendesek, kedvesek voltak!!! Mindenki dícsérte bébit, h milyen szép, ügyes, kiegyensúlyozott... :-))) Az uh-t a nőgyógyon csinálták soron kívül, időpont nélkül, ott ahová pocakosan jártunk! (kálmánczy doktor, rem.jól írom a nevét) Annyira jól esett, ahogy bántak velünk!!!
544. h.wiki (válaszként erre: 543. - Nikita83)
2012. nov. 4. 12:06
Irigykedem, mert Hanna nem hajlandó magától elaludni!!! Nem, mi is fent vagyunk 22ig:-)))
2012. nov. 3. 19:25

Nálunk is fél 7 körül kel. Beszélget, sokszor 7 - fél 8-ig kihúzza a mondandójával.

Ha éjszaka felkel, akkor egy kis vizet adunk Neki, és már alszik is tovább.

Szerencsére ringatni, altatni, simizni nem kell, magától elalszik.

Azért a 9 óra se rossz. Főleg ha Ti is későn fekszetek és nem 8-kor már aludnátok. :)

542. h.wiki
2012. nov. 3. 08:16
Mondjuk nem is ébred éjjel enni, reggel 6-fél7ig húzza:-)))
541. h.wiki (válaszként erre: 540. - Nikita83)
2012. nov. 3. 08:16

kell is az a napirend, bár mi sosem sürgettük, ő alakította mondhatni. picit kellett csak néha "beleszólni". :-)

Mi is 7körül fürdünk, de Hanna 9től hamarabb nagyon ritkán alszik el este.

540. nikita83 (válaszként erre: 539. - H.wiki)
2012. nov. 3. 07:46

Az jó, amikor már beállt a napirend. Az elején örültem hogy alszik, bármikor is legyen az, de kb. 2 hónap kellett ahhoz, hogy napi 2 alvás legyen nagyjából azonos időben. Fürdés este 7 körül van, így fél 8-kor már alszik.

A legelején össze-vissza fürdettük, volt amikor 7-kor máskor 10-kor, attól függően, hogy meddig aludt. Néha alkalmanként egyet, néha öt órát egyhuzamban nappal. Ha 3 órát fent van, akkor már nyűgös, dörzsöli a szemét és egyből leteszi a fejét, ahogy beteszem a kiságyba.

Ha elmegyünk rokonokhoz, barátokhoz és alvásba is beleesik, akkor nehezebben alszik el. Meg jó dolog ez a rácsos ágy, nem esik ki, bár az utazóággyal nincs igazán kibékülve.

539. h.wiki (válaszként erre: 538. - Nikita83)
2012. nov. 2. 13:56

Miket ki nem találnak, de nem rossz ez a sisak! Hanna biztos nem tűrné meg a buksiján!:-) Igen, Dávid már kész nagyfiú, és tényleg még most voltunk várandósak!!!

Nálunk általában minden evés után van egy kis pihi!:-)

538. nikita83 (válaszként erre: 537. - H.wiki)
2012. nov. 1. 15:15

Köszi, jól vagyunk. Dáviddal szerencsénk van főleg alvás terén, hisz nappal is alszik 2 alkalommal 2-2 órát. Most a délutánit űzi.

Annyira gyorsan telik az idő, lassan január és 1 évesek leszünk.

Múlt héten elindult. Ááááááá! Szerencsére vettünk egy baby bukósisakot, ami szivacsból áll és textillel van bevonva. Állítható és jó, mert ha elesik nem üti meg a fejecskéjét.

Tettem fel róla képet.

Hanna baba is nagy lehet már. Hihetetlen, 1 éve még pocakosok voltunk.

537. h.wiki (válaszként erre: 536. - Nikita83)
2012. nov. 1. 14:57
köszönjük, remélem ti jól vagytok!
536. nikita83 (válaszként erre: 535. - H.wiki)
2012. okt. 31. 20:33
Remélem minden rendben lesz, gyógyulást Manónak!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook