Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajon miért érdemes tanyásingatlant vásárolni jelenleg? fórum

Vajon miért érdemes tanyásingatlant vásárolni jelenleg? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 25. 14:54
...mert ezen nomád élet biztosíthatja számodra a stresszmentes környezetet és megóv az eladósodástól..prsze ha nem vagy már nyakig benne...ezt glom én
10. kacsa mama (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2011. szept. 29. 20:44

Igen,van a másik véglet is,de nagyon sokan általánositanak.

Ha jól össze számolnánk,nagyon nagy részben nincsen gond a tanyákon.

Én is jó pár évet éltem tanyán kicsi gyerekként,de később is mindig vissza jártam nyaralni a rokonainkhoz.

Ha arra járunkk nosztalgiázom,és a gyerekeim már mondják,tudjuk itt éltél jó pár évig,és mesélnem kell.

Tavaly a szomszéd tanya tulajdonos gyerekei meg kerestek minket a neten,azóta találkoztunk és nagyon jó emlékezni a tanyán töltött nyarakra.

Ha tehetném,újra ott élnék.

9. jstefan (válaszként erre: 6. - Kacsa mama)
2011. szept. 29. 20:36
Valóban vannak civilizált normális emberek által lakott területek is, de van a másik véglet is.
2011. szept. 29. 15:02
"rabszolga"
7. Havran (válaszként erre: 6. - Kacsa mama)
2011. szept. 29. 15:01
Én ha tehetném mennék tanyára lakni,minden hátsó szándék nélkül,évek óta oda vágyom.Csend,nyugalom,állatok,természet,szerintem a város sem biztonságosabb,csak a mai modern irányitott ember elhiszi milyen jó neki ott.Pedig aztán egyáltalán nem.Bizonyára tanyán sem könnyű a élet,de a városban sem,ott csak egy rebszolga vagy.
6. kacsa mama (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2011. szept. 29. 08:19

Azért nem mindenfelé van bünőzés,mert a páromnak is van tanyája(ami gyönyörű)és soha nem rabolták ki,éjjel nyitva van az ajtó,de soha nem ment be senki hozzájuk.

Van háza bent a faluban nagyon modern ,és korszerű,de abban nem aludt még soha,mert szivesebben lakik kint a tanyán.

A nagy szülőké volt a tanya,és igy több generáción keresztül is az ővéké.

Én imádok kint lenni ott,mert meg van a maga szépsége/varázsa.

5. jstefan (válaszként erre: 2. - Valcsi)
2011. szept. 28. 20:28
Sok magyarázat lehet arra hogy valakinek miért érdemes tanyát vásárolni.Attól függ hogy milyen vállalkozásuk van a vevőknek. Ha mezőgazdaság,kertészkedés,állattartás,drog termesztés akkor egyértelmű.Ha autóbontás akkor is egyértelmű,ez a legnagyobb üzlet,távol mindentől. A mai világban a tanyán élők ha tehetik menekülnek a tanyáról mert az elmúlt években nagyon sok tanyatulajdonost kifosztottak,megöltek, főleg akkor amikor még a 20ezer alatti rablás még nem volt büntethető.Meggondolandó a tanyára költözés.
2011. szept. 28. 19:31
Mert olcsón hozzájut és lehet lakóparkot akar ráépiteni.
2011. szept. 28. 18:41
Hát én nem tudom. Viszont, ha valaki meg akar venni valamit, akkor azt el kell adni, és jó áron :D
2011. szept. 28. 18:36
Vállalkozók szeretnék megvenni tanyánkat. Vajon miért pont a jelenlegi helyzetben?
2011. szept. 28. 18:34
Vajon miért érdemes tanyásingatlant vásárolni jelenleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook