Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Meg lehet csinálni! fórum

Meg lehet csinálni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meg lehet csinálni!

1 2 3 4 5
2013. jan. 3. 20:23

Szia!

Csodálatos ez a történet is, mint az összes amit eddig olvastam. Nagyon sokszor probálkoztam már én is kulönböző fogyókúrákkal, de eredménytelenűl. Most újúlt erővel kezdek bele megint, mert sok opkosságot olvastam megint. Gratulálok a kitartásodhoz és az eredményedhez. :)

Remélem sikerrel járok én is.

143. Ageeca (válaszként erre: 141. - AlBundy)
2012. ápr. 30. 19:26

Ohh, köszönöm az elismerő szavakat!

Igen, Barbi nagyon jó ember, és nagyon sokat segít mai napig is.... Akármikor megkeresem, segít :)))



Igen könnyebb lesz tartani mivel nem sztárdiéta...

142. Ageeca (válaszként erre: 140. - Tunderlala78)
2012. ápr. 30. 19:24

szia!


Tartom a s5tabil 71-72 kg-t, jobban ráálltam a futásra, felülésre, fekőre stb.... vékonyodok, de a mérleg picivel többet mutat (Fehérje shake az ismoknak), szóval a mérleg már nem számít annyira mint eddig, mivel tudom és látom hogy a tükör jobban megmondja :D

Jah és cangával járok dolgozni, napi összesen 40 perc tekerés, este futás.......


Nem aggódom :)

141. AlBundy
2012. ápr. 26. 09:06

Egyrészről grat a fogyásodhoz. Szép munka.


Másrészről jó látni, hogy nem csak a sztárdiétákat reklámozzák az emberek. Azért mind a Te, mind a neked tanácsot adó falcngate a legegészségesebb, legtartósabb módszerrel szabadultatok meg a kilóktól. Nem kérdés, hogy tartani tudjátok-e majd a súlyotokat. Profi.

2012. ápr. 25. 18:17

Szia!


Hogy állsz azota a fogyással??

139. Ageeca
2012. ápr. 25. 08:01
Az exem azóta nem látott csak futólag....
2012. febr. 2. 11:33

Gratulálok.


Látott téged Attila mióta lefogytál?Ha igen mit szólt hozzá?

137. Ageeca
2012. jan. 19. 12:01
Köszike :)
136. titzi (válaszként erre: 134. - Ageeca)
2012. jan. 9. 23:44

aranyos?

őszinte!:-))

135. titzi (válaszként erre: 91. - 2a4f521b34)
2012. jan. 9. 23:42
de ugyanaz az EMBER...
134. Ageeca
2012. jan. 9. 20:17
:) köszi aranyos vagy :)
133. titzi
2012. jan. 9. 10:51

én még ma is visszajöttem az Ágit megcsodálni

komolyan mondom az első képen egy harmincas nő , a másodikon egy tini bombázó az Ági


mindig elámulok,hogy mennyit jelent még az arcnak is egy kiadós fogyikúra

132. titzi (válaszként erre: 117. - Sorrentina)
2012. jan. 8. 23:30

rakj fel egy fotot,majd meglátjuk,hogy állsz azzal a nőiességgel:-))


egy nőt nem a méret,hanem az arányai tesznek nőiessé

ha elől hátul ereszt,hiába 50-60-70kg:-))


az ági nőies

131. titzi
2012. jan. 8. 23:21

húúúúúúúúúúú te Ági,gyönyörű lettél

köszönöm a fotókat!!!!!!!!

kaphatunk még előtte -utána képeket

nekem a te fotóid adnak erőt a kezdéshez

komolyan ugyanaz a személy látható előtte-utána

nem térek magamhoz milyen gyönyörű lettél!

130. Ageeca (válaszként erre: 128. - 6b006fc769)
2011. okt. 23. 20:38
Köszike ♥
2011. okt. 23. 19:57

Sziasztok!


Jelenleg egy olyan könyv írásán dolgozok, ami a saját fogyókúrás tapasztalataimon alapszik és másokkal is szeretném megosztani, hogy segíthessek.

Ehhez keresek olyan sorstársakat, akik szeretnék megosztani sikertörténetüket a könyvemben.

Annyi kérésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy azok írjanak, akik még sehol- neten sem- posztolták történetüket és képüket.


Akinek kedve van, írjon. Nagy örömmel fogom várni mindenki jelentkezését!


Puszi nektek!


(sikerstory@indamail.hu)

128. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Ageeca)
2011. okt. 23. 13:32
Gratulálok, ügyes vagy;)
127. Carfiol
2011. okt. 16. 12:57
víz :D de szerintem minden más hízlal, nem? :)) Elvégre is mindenben van energia... itt inkább az energiamérlegen van a hangsúly, nem?
2011. okt. 10. 18:13

A lényeg, hogy mindenki, amikor a tükörbe néz, elégedett legyen magával. Úgy értem legbelül, és nem máshoz viszonyítva. Lehet sovány, vagy molett. Van egy belső elvárásunk magunkkal szemben, és bizony nagyon nehéz ennél többet elénrni. Ezt a belső elvárást is nehéz, de nem lehetetlen. Nagyon fontos viszont, hogy ezt hogyan érjük el.

Én annak a híve vagyok, hogy csak annyira drasztikus módszert vállaljunk, amihez még van erőnk, és amitől nem megy el a kedvünk. Mielőtt elkezdesz valamit, kérdezd meg magadtól: meddig fogom bírni? Amikor majd abbahagyom, akkor miként fogok visszatekinteni? Úgy mint a szenvedés idejére?

Nem lehet aláásni az életkedvünket csak azért, mert nem nézünk úgy ki, mint ahogy szeretnénk.

Léteznek olyan egyszerű dolgok, amelyekhez nem kell a csodaszer, nem kell a külső mankó. Csak néhány nagyon egyszerű szabály, amiket, ha jól belegondolsz, legbelül érzel is.

Ne kiáltsunk ki semmit rossznak vagy egyedül üdvözítőnek. csak tegyünk néhány lépést afelé, amit jobbnak gondolunk, mint amit most csinálunk.


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én például nem tudok úgy dolgozni, hogy közben éhezem. Viszont ha eszem, akkor ne legyen bűntudatom. Sokáig kerestem azokat, amiket tényleg lehet enni, és mégsem hízlalnak.


Találtam pár ilyen dolgot, de remélem, hogy tudtok még náhány ötletet adni. Hozzáteszem, hogy az a mániám, hogy ha valamit hallok, akkor annak nagyon utánanézek. Segítsünk egymásnak: ti mondjatok ilyen ötleteket, én pedig "lekutatom" a témát. Előre is köszönöm.

2011. okt. 9. 20:07

Gratulálok az eredményedhez!

Segítséget szeretnék kérni tőled. Ezt írtad, kifejtenéd ezt a részt bővebben?: "Nagyon sokáig, hónapokig stagnáltam 82 kg körül, akkor kerestem meg falcngate-et, hogy segítsen nekem. Napi 5-6x étkezést ajánlotta, és csak annyit kért, csináljam 2 hétig. Belevágtam, és megindult a fogyásom újra. Felgyorsult az anyagcserém, ennek hatására olvadtak a kilók rólam."

Mit ettél a napi 5-6 étkezésedben? Mivel, milyen táplálékkal, élelmiszerrel lehet az anyagcserénket felgyorsítani? Te mivel tetted? Az enyémről úgy érzem, hogy eléggé lassú, renyhe, ráférne egy kis gyorsítás :)

Köszönöm előre is a segítségedet!

2011. okt. 6. 20:34
Ezennel szeretnék bocsánatot kérni azoktól,akiket megbántottam."orsiborsika"főleg tőled.Ha legközelebb nem értek egyet mások véleményével,figyelmen kívül hagyom majd.Köszönöm a gyógyszert,jót tett nekem.Fogadd a virágomat szeretettel.
123. Ageeca (válaszként erre: 122. - Kat1)
2011. okt. 6. 19:42
Kösziiiii :)
122. Kat1
2011. okt. 6. 19:37
Ageeca drága! Ahol kettőnél több nő fordul elő, ott tuti balhé kerekedik :). Ne hagyd magad felidegesíteni, semmi értelme! Szerintem a pozitív gondolatokat fogadd be, a negatív véleményeken kicsit meditálj, aztán lépj tovább. Senki nem volt a helyedben, senki nem érezte azt, amit Te. Én mindig mindenkiben igyekszem meglátni a szépet, és minden véleményben próbálom meglelni az igazságot. Tételezzük fel, hogy aki negatívan reagált, az sem rosszindulatból tette. A hangsúlyokat sajnos nem lehet az írásban pontosan érzékelni!
2011. okt. 6. 17:56

Mindenek előtt gratulálok. És teljesen igazat adok neked, abban, hogy saját tempóban kell diétázni. Fokozatosan kivonni a magas szénhidrát tartalmú ételeket az étkezésből. Több gyümölcsöt, zöldséget enni. Naponta többször, kevesebbet.

Sok sikert a továbbiakban is.

2011. okt. 6. 17:40
:-)
119. Ageeca
2011. okt. 6. 16:58

Sorrentine csak a Te kedvedért, kikerestem a hozzászólásomat! :)


"Nem születhet minden ember modell alkatúnak, de megmondom őszintén nem is szeretnék csontsovány lenni, mert szerintem az a nőiesség legalja. . .

A csontsovány modellek SEM MAGUKNAK FELELNEK MEG, HANEM A TÁRSADALMI MORÁLNAK. . . Ezt elfelejteti sok ember! "

118. Ageeca (válaszként erre: 117. - Sorrentina)
2011. okt. 6. 16:53

Egyesek abban lelik örömüket, hogy kiforgassák más szavait! Én a nőiesség legaljára a csontsovány modelleket tettem, akik a társadalmi morálnak kötelesek megfelelni. Olvasd el figyelmesen azt a hsz-t! :)


De persze, Te lehet félreértetted :)

2011. okt. 6. 15:33

Kedves Ageeca, téged idézlek:


"Én senkit nem szólok le a testsúlya miatt! Mindenki olyan amilyen!"


"..megmondom őszintén nem is szeretnék csontsovány lenni, mert szerintem az a nőiesség legalja. . ."


Szóval a kövéreket nem szabad bántani, hisz te is az vagy, de a soványakat fikázd csak nyugodtan.


Nekem betegség miatt kell diétáznom, azért vagyok nagyon vékony, ami szerinted a nőiesség legalja. Ha te 103 kilósan voltál a nőiesség csúcsa, akkor én nem akarok a csúcsra kerülni.

116. Ageeca (válaszként erre: 115. - Moncsóóó)
2011. okt. 6. 12:20
Köszönöm Moncsóóó!
2011. okt. 6. 12:00
Elolvastam a cikked, gratulálok a kitartásodhoz és a sikeredhez!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook