Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valaki Indiában? Én januárban megyek 2 hónapra. fórum

Volt már valaki Indiában? Én januárban megyek 2 hónapra. (beszélgetős fórum)

1 2
2012. júl. 4. 16:09

Sziasztok,


Minden jógarajongónak ajánlanám az alábbi lehetőséget. A Starlim India szervezésében számos kurzus található, teljes ellátással, Indiában egy Rishikesh nevű városkában mely az ország egyik jógafővárósaként van számon tartva.


További infót találhattok az alábbi linken: [link]


emellett, facebookon is rákereshettek korábbi kurzusokon résztvevőivel is kapcsolatba lehet lépni, véleményük kikérése végett.

2011. okt. 4. 11:40
Nem tudtok valami praktikát, hogy ne menjen tönkre a hajam, mert nekem is hosszú derékig érő hajam van, nem szeretném hogy a víz rossz minősége roncsolja, főleg hogy a modellkedéshez mindig ápoltnak és szépnek kell lennie. :)
2011. okt. 3. 21:13
:)
2011. okt. 2. 20:03
Köszönöm az infót! Mit értesz az alatt hogy "érdekes" leszek? :)
28. ujlany (válaszként erre: 26. - Picipoki)
2011. okt. 1. 13:27

szia! Oltas tobbfele is kell, erdeklodj a haziorvoodnal. Es beszelj vele amint tudsz, mert van amibol tobbet is kell kapnod mielott elindulsz, nehogy kifuss az idobol.

Hasmenes, fejfajas elleni gyogyszer legyen nalad, kicsi az eselye hogy megfogod uszni egy alapos hanyas-hasmenes nelkul.

Ha esetleg savlekotot hasznalsz, azt el kell felejtened Indiaban, szukseg van a savra, hogy fertotlenitse a gyomrodat.

Egy kis haztartasi keksz is elfer talan a borondben, bar en azt mondanam, egy par napra valo etel legyen nalad mindenkepp - biztos, ami biztos)

Csapbol semmikeppen se igyal vizet, meg fogmosasra se hasznald. (nekem a szep hosszu hajam is megsinylette, hogy nem volt lehetosegem tiszta vizzel mosni :-( )

En amikor kint eltem, vizforraloval keltem - fekudtem, mindent fertotlenitettem. (mert ugye a mosogatas is csapvizzel tortenik).

Ha szallodaban fogsz lakni, akkor nincs gond, ott van vizforralo.

Keszulj fel ra, hogy "erdekes" leszel, meghozza nagyon is, ez neha zavaro lehet.

Az utcan gyakran fognak megallitani keregetok, sajnos a leghasznosabb amit tehetsz, hogy becsukod a szemed es nem latod meg oket. (nehez lesz hozzaszokni)

Mosolyogj sokat, de tarts egy kis tavolsagot!


India egy nagyon masvilag, de de eletreszolo elmenyekkel leszel gazdagabb.


Ja, es par praktikus tanacs.

Ha nem talalod a borondodet a szalagon megerkezes utan, ne panikolj, nezz korul a szalag mellett, kis indiai fiuk mar levettek oket.


Ne engedd, hogy a repteren barki melled szegodjon es ajanlkozzon, hogy viszi a csomagodat. Nagy valoszinuseggel egy percen belul olyasmit fogsz hallani, hogy " ten dollars".

Viszont legyen nalad egy keves rupia amikor elindulsz, hogy a szallodaban aprot tudj adni amikor felviszik a csomagodat.

Ja, es ne lepodj meg, India nagyvarosaiban iszonyatos a legszennyezettseg, lehet, hogy neha ugy erzed fuldokolsz.

Ja, es januarban Delhiben nincs nagyon meleg (mihez kepest persze ;-)) ugyhogy egy-ket kardigan nem art.

2011. szept. 30. 13:29
:)
2011. szept. 29. 14:28
:) köszönöm a sok infót aranyosak vagytok :D aki tud még írjon nyugodtan :D
2011. szept. 28. 15:07
Nem rossz! Istenem! De régen voltam már ott! Imádtam a Bazárt! Van ott egy Deutsche Bäckerei,ha európai péksütemény,kenyér hiányozna..
24. Hné80
2011. szept. 28. 14:56
Piacokon véletlenül se egyél + a víz nem nagyon iható!!! Vannak gyorséttermek pl. meki, de ugyebár más, mint nálunk, mert bizonyos húsokat nem találsz meg:) Valamint ne csodálkozz, ha autópályán is tehenek sétálnak! Rengeteg a kéregető és a kosz, mocsok!!!!! Tuk-tuk (nem tudom hogyan írják pontosan) kocsikkal tudsz közlekedni, de lehúzzák a turistákat, mert jutalékot kapnak árusoktól, ha elviszik oda őket:) Szállodában rettentő nagy az ellenőrzés, sok helyen detektorkapuk vannak.
2011. szept. 28. 13:22
Rendben!
22. timycat (válaszként erre: 21. - Picipoki)
2011. szept. 28. 12:47
nagyon figyelj a higiéniára! Mi európaiak azonnal benyalunk minden gyomornyavalyát...
2011. szept. 28. 12:38
Köszönöm, hogy írtál. Megfogadom a tanácsod!
2011. szept. 28. 12:28
malária ellen legyél beoltva...egy ismerősömnek maradandó problémát okozott...nem kicsit
2011. szept. 28. 12:24
:)
18. Muraja (válaszként erre: 17. - Picipoki)
2011. szept. 28. 11:57
Termeszetesen hetvegire mar itt lesz , örömel segit .
2011. szept. 28. 11:55
Igen beszélek angolul. :) Nagyon köszönöm, biztosan sok hasznos dolgot tud majd mondani. :)
16. Muraja (válaszként erre: 14. - Picipoki)
2011. szept. 28. 11:50

Beszelsz jol angolul ? ha igen akkor a lanyom holnap utan jön haza Istanbulbol szivesen segitsegedre lesz .Bejerta nagyjabol Indiat mind Mumbayt , Delhit adesapja varosat , Taj Mahalt .

Sajnos ö nem beszel magyarul de szivesen segit.

2011. szept. 28. 11:42
Mondjuk gondolom itt is környék függő. :)
2011. szept. 28. 11:42
:) Örülök, hogy írtál. Ha nem baj akkor kérdeznék pár dolgot. Mert kicsit tartok attól, ha esetleg egyedül kell tömegközlekedéssel mennem valahová, vagy az utcán nem fognak belémkötni? Tudom elég fura kérdés, de hát sok mindent hall az ember.
13. Muraja (válaszként erre: 12. - Picipoki)
2011. szept. 28. 11:39
Ferjem Indiabol valo , lanyom sokat volt oda at es termeszetesen a dupla kultura hivei vagyunk.
2011. szept. 28. 11:37
Megkérdezhetem honnan ismered? hallottál róluk?
11. Muraja (válaszként erre: 2. - Zorg27)
2011. szept. 28. 11:32
Gyönyöruek vannak mindpl. Kanishtha Dhankar , Ankita Shorey , Sussmita es sokan sokan masok.
2011. szept. 28. 11:26
Igen, igen. Pesti modell ügynökségnél vagyok, és ők szerződnek le egy indiai ügynökséggel, már 2 éve hívnak hogy menjek de eddig a tanulmányaim fontosabbak voltak, de most akad egy kis szabadidőm, amit hasznossá teszek. :) Nem hiszem hogy bármi gond lenne, persze én is hallottam már rémhíreket, épp ezért is választottunk olyan kinti ügynökséget akik menedzselnek majd.
2011. szept. 28. 11:22
New Delhibe megyek biztos gyönyörű lesz, ahogy olvasom 7 óra a repülő út. uhhh
8. Carpediem* (válaszként erre: 7. - Picipoki)
2011. szept. 28. 11:22

A lényeg, hogy vigyázz magadra, mert hát azért, tudni lehet ott is mik vannak, nem?

tök jó amúgy , talán egyszer én is eljutok.

2011. szept. 28. 11:20
A szerződésem minimum 2 hónapra szól, biztos lesznek szabad napjaim mikor kicsit szétnézhetek, sok a szép látnivaló!
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Zorg27)
2011. szept. 28. 11:20
lesznek
2011. szept. 28. 11:19
Persze hogy vannak. :)
2011. szept. 28. 11:19

Amikor elolvastam azt hittem felfedező útra mész:((((

Én szeretnék eljutni de nem modellkedni.

2011. szept. 28. 11:19
de a turisták véleménye is érdekel :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook