Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1529. Petra025 (válaszként erre: 1528. - Liran)
2011. dec. 9. 09:08

Szia Liran!

De jó hír, hát akkor bízakodjunk a legjobbakban:-)))

Flo is ott van a decemberi fórumon, meg még mások is akik nagyon jó fejek:-)))

1528. liran
2011. dec. 8. 18:50

Sziasztok! Petra, örülök, hogy gondolsz rám, már azt hittem, teljesen halott ez a topik...hát, voltam ugye múlt héten a nődokinál, és kiderült, hogy nőtt a cisztám, ezért tegnap előtt kedden bementem a klinikára, hogy megbeszéljük a műtét részleteit. Előtte is volt UH, és kiderült, hogy 1 hét alatt 1,5 centit csökkent a cisztám :D Ezért nem lesz műtét, reméljük, hogy felszívódik :) Január elején kell visszamenjek, kiváncsi leszek rá :)

És látszott az is, hogy megint érik egy kis petesejt, és vastagszik a nyálkahártya, szóval remélem ez a hónap lesz az a hónap :) Akkor benézek a másik fórumra is, a többiek ott vannak? Veletek mi újság?

1527. Petra025
2011. dec. 8. 11:55

Sziasztok!

Liran mi újság veled? Régen írtál, gondolok ám rád! Ha gondolod nézz be néha a decemberi fórumra, azaz arra aminek az a címe, hogy akikr nem várják a mensit decemberre :-)))

2011. dec. 1. 12:14
de amugy valami nagyon durván sok van.habár biztos nem sikerült,túl szép lenne hogy igaz legyen hogy karácsonyra összehoztuk:/
1525. manócskaah (válaszként erre: 1524. - Petra025)
2011. dec. 1. 12:12
értem,köszi a választ:)
1524. Petra025 (válaszként erre: 1523. - Manócskaah)
2011. dec. 1. 12:04
Nem a beágyazódás környékén, alapból egy héttel a peteérés után van mindenkinél újra folyás. De nem jelent sem biztos terhességet, sem azt hogy nem sikerült volna.
2011. dec. 1. 11:59
Petra neked nem volt sok krémes folyásod beágyazódás környékén? nekem most rengeteg van és nem tudom mitől
1522. manócskaah (válaszként erre: 1520. - Petra025)
2011. dec. 1. 11:36
én egy hónapig ittam a cickafark teát de biztos vagyok benne hogy abban a hónapban nem volt peteérésem,tehát le is álltam vele...ennyit a teákról.amugy most nem fáj annyira a fejem csak tompán,megpróbálok sokat inni de igy is fél óránként pisilnem kell ugy meg gondolom majd mégsűrűbben de mindegy inkább pisilni járok 5percenként mint h fájjon a fejem:/köszi:)
1521. hmel84 (válaszként erre: 1502. - Petra025)
2011. dec. 1. 11:23

Szió!

Ha 4+4-en vagy, az már az 5. hétnek számít, de mindig azt kell mondani, amit már betöltöttél, vagyis a 4et!

Én a 9+5-ön vagyok, szóval 9hetes terhes de a 10. hetet taposom.:)

Remélem így érthető!

pussz

1520. Petra025
2011. dec. 1. 10:51

Sziasztok!

Én egyáltalán nem bízom a teákban, szerintem nálam a cickafark elnyomta a peteérést, és nem is írnak jókat e neten, hogy mivel azért annyira nem ismert a hatásuk nem biztos, hogy érdemes vele próbálkozni.

Manó, nem tudom iszol-e eleget, mert attól is fájhat a fejed.

Amit tudok ajánlani, egyenes kis terpeszben hajolj előre, és lógasd a vállad, lazítsd el a nyakad és a fejed, és maradj ebben a helyzetben. Ilyenkor a nyaki erek megtelnek friss vérrel, próbáld meg, hátha ez segít. Vagy igyál sok folyadékot:-)))

1519. liran
2011. dec. 1. 10:44
Sziasztok! Fejfájásra nem tudok gyógymódot, esetleg egy pálinka segíthet :) Amúgy múlt hónapban ittam a cickafark teát, hátha segít a cisztámmal, de ugyebár nem segített...csak azért írom, hogy a teák sem csodaszerek :(
2011. dec. 1. 09:22

Sziasztok:) mizu lányok?:)

nekem még 8nap a nemvártig,hát izgulok.

amugy iszonyat fejfájásra keltem,valaki valami gyógymodot esetleg? ami nem gyógyszer?


Petra de jó neked:) azért reméljük háyni nem fogsz,bár én szivesen hánynék a baba miatt:)

1517. Petra025 (válaszként erre: 1516. - Kilitie)
2011. dec. 1. 09:01

:-DDDDDDD

Még szerencsére nem dobtam ki sem a VUK-ot, sem a BOA-t:-)))))) Egyenlőre csak kerülget:-)))

1516. kilitie (válaszként erre: 1514. - Petra025)
2011. dec. 1. 08:53
Egyébként anyukám rám szokott szólni, hogy nem VUK, hanem a kígyó kistestvére, a BOA. :-D Bocsi.......
1515. kilitie
2011. dec. 1. 08:52
Liran! Én is örülök, hogy optimistán fogod fel a dolgokat. A probléma meg lesz oldva és utána biztosan babás leszel, és jövő ilyenkorra nem tudsz fórumozni a gyereksírástól!
1514. Petra025 (válaszként erre: 1511. - Liran)
2011. dec. 1. 08:30

De jó, hogy ennyire pozitívan állsz hozzá a dologhoz, hidd el hogy ez fog segíteni, és jönni fog egyből a babuci majd meglátod!

Lányok nekem meg megérkezett a hányinger.... Kerülget VUK rendesen.....

1513. liran (válaszként erre: 1512. - Nikyci)
2011. nov. 30. 21:33
Köszönöm a biztatást, tavaly augusztusban nekem is volt sima átjárhatóságim, akkor minden rendben volt, csak gondolom "ha már úgyis ott vannak", megnéznek mindent:)
1512. Nikyci (válaszként erre: 1511. - Liran)
2011. nov. 30. 21:14

Ne is hagyd!

Nekem simma átjárhatoságim volt növéremnek laporoszkopiás volt akkor találtak egy cisztát ki is pukasztották neki.És ezt a cisztát uh nem látták.

Túl leszel rajta és utána amikortól lehet probálkozni sikerülni is fog!

1511. liran
2011. nov. 30. 21:06
Sziasztok, most értem haza...hát, a dokinő megnézte UH-n a cisztát, nem csökkent, cserébe nőtt (33x52 mm)...mondta, hogy csak végső esetben szokott műteni, hát én mondtam, mitbánomén, mit csinál, de történjen valami :) Jövő hét kedden megyek be hozzá a klinikára, akkor kapok időpontot laparoszkópiás műtétre :D Azért jó hír, mert a ciszta eltávolítással egyúttal átjárhatósági vizsgálatot is végeznek majd, meg megnézik a szerveket, minden rendben van-e :) Utána meg jöhet a célzott babagyártás. Szóval a ciszta ellenére is sikernek könyvelem el a dolgot :) Jövőre én is terhes leszek, nem hagyom magam lerázni :D
1510. Nikyci
2011. nov. 30. 21:03
Líran mi újság mi volt a dokinál?
1509. Petra025
2011. nov. 30. 16:01

Köszi lányok!

Liran! Veled mi újság? Rég voltál már....

1508. liran
2011. nov. 30. 10:45
Petra, gratulálok!! Mostmár biztosan szép Karácsonyotok lesz :D
1507. Florina87 (válaszként erre: 1506. - Petra025)
2011. nov. 30. 08:58
gratulálok :)))
1506. Petra025
2011. nov. 30. 08:57

Sziasztok Csajszik!

Tegnap meg volt az első doki látogatásunk, és minden rendben van, megállapította a méhen belüli terhességet, még csak a 11 mm-es petezsákot láttuk, és totál oda voltam meg vissza:-)))

Kép az adatlapomon az én kis Picurkámról:-)))

Femibion 800-at kell szednem a terhesség 12. hetéig. December 20-án kell visszamennem újra:-))) Már alig várom, még három hét, de én már alig várom, hogy újra lássam:-)))

Lessétek meg az első fotót az adatlapomon:-)

1505. Nikyci (válaszként erre: 1504. - Liran)
2011. nov. 28. 21:01

Szia!Igen pont ma,most egész hamar 44napra jött meg.

Remélem jó híreket fogsz kapni szerdán!Gondolok rád:)

Írj majd,hogy mi volt!

1504. liran
2011. nov. 28. 18:17

Sziasztok! Florina, szerintem lehet, hogy most van peteérésed, a szervezet trükkös dolgokra képes :)

Petra, feltétlen írj majd, mi volt a dokinál!! Én szerdán megyek dokihoz, nagyon kíváncsi vagyok, csökkent-e a ciszta, és lesz-e műtét előle...ha igen, akkor jó lenne Karácsony előtt túlesni rajta.Nikyci, neked megjött végül?

1503. Florina87
2011. nov. 28. 13:24
létezhet hogy most lesz peteérésem ha már elvileg megvolt??? csak mert mátol szabad szerelem van és nekem szurkálodik a bal petefészkem de nem tom miért páromnak nem mondtam ezeket a tüneteket mert akkor tuti védekezni fog. Lehet elhuzodott a peteérés vagy miez most am most nem vettem észre középidőben a tojcsis nyákot. vagy csak nem figyeltem rá
1502. Petra025 (válaszként erre: 1500. - Kilitie)
2011. nov. 28. 12:51

Szia Kilitie!!!

De rég hallottunk rólad:-))

Én teljesen jól vagyok, holnap megyek dokihoz, kicsit jobban éhes vagyok a kaja időkben, de ezen kívül nagyon nincs más tünetem, a melleim nagyobbak, de nem fájnak, nem szakadnak le. Mensi óta ma vagyok 4+4, de ha olyan kalkulátorba ütöm be a szülés várható időpontját, ahol meg kell adni a ciklus hosszát is, akkor már 5. hétre dob ki a kalkulátor. Nagyon reménykedek, hogy holnap jól megkukkolhatjuk a picikét, legalább a petezsákot:-))) Kezdek már miatta izgulni, kicsi félelem is van bennem, hogy minden rendben legyen, de valahogy jó érzés is van bennem, hogy minden rendben is lesz!!!

1501. manócskaah (válaszként erre: 1500. - Kilitie)
2011. nov. 26. 18:33
Szia:) na de jó hogy elmult a hányingered:) a mell lszakadás talán egy fokkal jobb:/:) de bár már nekem szakadna le és lenne hányingerem,nem bánnám megmondom öszintén:D persze csak ha baba miatt lenne:) Biztos minden rendben lesz és jók lesznek a vizsgálati eredmények:)
1500. kilitie
2011. nov. 26. 18:09

Sziasztok! Ki hogy van?

Andy és Petra, ti hogy érzitek magatokat? Mikor terveztek dokihoz menni?

Én ma teljesen jól vagyok. egy kicsit múlt a hányingerem és ennek örülök, cserébe a melleim akarnak leszakadni...

Túl vagyok az első kötelező vizsgálatokon és a vérvételen, már csak az erdményekre kell várni. Utána mehetek vissza a védőnőhőz, és adokimhoz. Jövőhéten biztosan megjönnek a leletek, úgyhogy dec. 8ára tervezem a következő orvoslátogatást.

Közben pedig rendületlenül szurkolok nektek, hogy végre mindenki beálljon a sorba!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook