Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 4. befejező rész fórum

Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 4. befejező rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 4. befejező rész

9. rizsa31 (válaszként erre: 3. - Syria)
2011. okt. 2. 11:21
Rizsa férjeként írom: olyan mintha jobbról-balra olvastad volna a mondatot,így fordított értelmet kapott.Ráadásul az egész cikket kvázi rossznak minősítetted ez miatt,pláne úgy hogy el sem olvastad végig. Sajnos én is úgy látom hogy amibe feleségem belekerült a betegsége miatt, ez is egy tartós fogyatékos állapot.Nem talál munkahelyet,gyerekszülés is kockázatokkal járna. Szerinted ez nem elég hiányosság? A feleségem célja nem az volt ezzel a mondattal hogy más fogyatékosságokat lekicsinyeljen,hanem hogy a kényszerbetegek súlyos helyzetére felhívja a figyelmet.
2011. okt. 2. 00:12
Egy év alatt annyi ősz hajszálam lett,hogy a fodrászom teljesen ledöbbent.Borzasztóan néz ki a hajam.
7. rizsa31 (válaszként erre: 6. - Rizsa31)
2011. okt. 1. 23:57

A kényszeres zavar egy betegség, ugyanolyan, mint mikor valaki elveszíti az egyik lábát.


helyesen:A kényszeres zavar egy betegség,ugyanolyan (állapotot eredményez),mint mikor valaki elveszíti az egyik lábát.

6. rizsa31 (válaszként erre: 3. - Syria)
2011. okt. 1. 23:55
Bocs,megnéztem a mondatot újra,és nem is írtam azt, amit kifogásolsz a hsz-edben.
5. rizsa31 (válaszként erre: 4. - Rizsa31)
2011. okt. 1. 23:40

[link]


Ez egy nagyon jó tájékoztató a kényszerbetegségről,ami sokunknak maradandó károsodást okoz.Emiatt csak nagyon nehezen vagy sehogysem tudunk munkába állni,családot alapítani,normális életet élni.Biológiai károsodást is kimutattak az agyunkban vizsgálatokkal,illetve olyan szövődményei vannak a kezelt betegségnek is mint depresszió,önkárosító magatartásformák.Én pl.ha egyéb testi betegségem van,abból is nehezebben gyógyulok.

A társadalom nincs tisztában azzal sajnos,hogy hányan és mennyire szenvedünk csendben,zárt ajtók mögött.

4. rizsa31 (válaszként erre: 3. - Syria)
2011. okt. 1. 17:02
Sajnos a lényeget félreérted.
3. syria (válaszként erre: 1. - Rizsa31)
2011. szept. 28. 20:58
Már bocs, de az nem betegség, ha valaki elveszíti az egyik lábát, hanem fogyatékos állapotba kerül. Innen fogva nem is olvastam tovább...
2011. szept. 28. 17:29
Van. Napi tucat fülpiszkálót elhasználok...
2011. szept. 28. 09:35
A kényszeres zavar egy betegség, ugyanolyan, mint mikor valaki elveszíti az egyik lábát. Ezt a kineziológusom mondta, mialatt arról beszélgettünk, hogy ránk (kényszeresekre) nem vonatkozik a népszerű ezoterikus alaptétel, mely szerint: a gondolataink megvalósulnak. Még csak az hiányozna! Nagy kő esett le a szívemről.

Ugrás a teljes írásra: Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 4. befejező rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook