Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni zumbával lehet fogyni? fórum

Otthoni zumbával lehet fogyni? (beszélgetős fórum)


7. viva1296 (válaszként erre: 4. - Moffli82)
2011. okt. 4. 20:16
Érdeklődnék ,hogy melyik az a dvd amire zumbázol mert én rettentő béna vagyok -de igyekszem:)és szeretnék másikat is kipróbálni,de mozogni ugyebár kell...
2011. okt. 4. 06:40
nagyon hatásos nálam is,én is otthon zumbázok,és a mellett,hogy fogyaszt,még élvezem is.Minél intenzívebb ugye,annál hatékonyabb.
2011. szept. 27. 19:33
Köszi,én az a helyzet 3 hónapja szinte semmit sem mozgok,előtte napi szinten cardio boxot csináltam 7 kg ment le,aztán sajna abbahagytam:-(Most akarom újra kezdeni.Moffli Te is otthol zumbázól?
2011. szept. 27. 19:29
Én ugyanígy fogyok!:) Heti 5-ször 75 percet Zumbázok, amiből 45 perc kardió edzés, 30 perc erősítés. Mellette 1200-1500 Cal közti a napi bevitt energiamennyiség. Ezt így lassan 2 hónapja csinálom, és lement már 5 kiló. Centikben viszont sokkal nagyobb a változás!!!Jóval formásabb lettem.:)
2011. szept. 27. 19:24

csak akkor lehet fogyni, ha kevesebb kalóriát eszel meg mint amennyit elégetsz


ez a titok nyitja

2011. szept. 27. 19:24

Mindenfajta mozgással lehet fogyni, ha elötte semmit sem mozogtál, és még a kaját is visszafogod:)

Tehát, a válasz: IGEN, lehet fogyni.

2011. szept. 27. 19:23
Rendeltem egy zumba programot,holnap jön meg.Annyit hallottam róla,szeretném napi szinten csinálnim,legalább fél órát.Ha mellette vissza fogom a kaját,lehet fogyni vele szerintetek?Próbálta már valaki?Milyen véleményetek van róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook