Kókuszvíz (beszélgetős fórum)


8. b5ef5132a9 (válaszként erre: 7. - Kylexx)
2011. szept. 28. 10:10
hű ezt nem is tudtam.
2011. szept. 28. 09:52
És intravénásan is lehet adni, a háborúkban adták is, amikor vér, vérplazma hiány volt.
6. b5ef5132a9 (válaszként erre: 5. - Fdóri)
2011. szept. 28. 08:08
Igen, mert még éretlen dióból csapolják be.
5. fdóri (válaszként erre: 4. - Betyárninja)
2011. szept. 27. 20:40
Nem a folyadék, hanem a kókusz színéről írta hogy zöld!
2011. szept. 27. 17:00
A kókusz belsejében lévő SZíntelen folyadék! Látni láttam már olyat de nem kóstoltam még :))
2011. szept. 27. 15:49

Nem hallottam még róla!

De nekem a leírás alapján nagyon tetszik!

2. kisj
2011. szept. 27. 15:48
Ez Tom Hanks-nek is bejött már a Számkivetett-ben.
2011. szept. 27. 15:41

A még zöld, zsenge kókuszban lévő folyadék a KÓKUSZVÍZ az egyik legtáplálóbb és legegészségesebb ital, amit a természet adott nekünk embereknek. A trópusokon élők napi energia itala. Az emberi életre, az egészségre gyakorolt pozitív hatásáról legendák születtek, melyek igazságtartalmát az ayurvédikus orvoslás igazolta. Magas ásványi anyag – főleg kálium – természetes cukor, valamint azonnal felszívódó protein tartalma miatt fokozott fizikai igénybevétel esetén, mint például az aktív sport megakadályozza az izomgörcs kialakulását, mérsékli az izomlázat, ezáltal növeli a terhelhetőséget. Kedvezően befolyásolja a szervezet sav-bázis egyensúlyát, lúgosít. Infarktus megelőző, érfal rugalmasító hatását régóta ismeri a keleti orvoslás. Ideális rehidratáló, roboráló folyadék súlyos betegségeknél. Hasmenéssel járó betegség esetén is alkalmazható, mivel emésztése nem jelent terhet a szervezet számára. Sejtregeneráló, öregedés gátló hatást tulajdonítanak neki. A bőrre és a hajra is jótékonyan hat. A létező legtisztább természetes energiaital. Csökkenti a túlzott alkoholfogyasztás utáni kellemetlen fizikai tüneteket.


Ismeri valaki? Próbálta már valaki? Mi a véleményed?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook