Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Evési zavarokban szenvedőket keresek (túlevés) azokat, akik kigyógyultak segítség kellene fórum

Evési zavarokban szenvedőket keresek (túlevés) azokat, akik kigyógyultak segítség kellene (beszélgetős fórum)


2015. nov. 22. 21:51
Hát ma én is túlteljesítettem a túlevést illetően:-) Időnként elkap a gépszíj.
2015. nov. 22. 21:09

Sziasztok!

Jár még erre valaki aki ilyen témában keresgél?

2012. ápr. 22. 17:18

sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert úgy érzem, hogy énis kényszerevésben szenvedek. A szokásos tüneteim vannak: nem merek mások előtt sokat enni hanem mindig megvárom még egyedül leszek és akkor aztán telezabálom magam. Általában édességeket szoktam enni. De igazából mindegy csak kaja legyen. Amit otthon találok bármit megeszek szinte. Régebben csak 2-3 hetente egyszer vagy havonta egyszer fordul elő ilyen de mostanába kezd súlyosobbá válni mert mostanába minden héten előfordul ez velem. Annyira utálom ilyenkor magam és persze utána mindig szigorú diétába kezdek de persze max 1 hétig birom és kezdődik minden előröl. Nem vagyok túlsúlyos de nagyon félek tőle hogy ha így haladok el fogok hízni. De persze erről senkisem tudott eddig. De ma lebuktam apa előtt ugyanis mikor elment otthonrol fogtam magam szépen és lementem a hütőhöz és elkezdtem szépen "kifosztani" amikor egyszercsak apa betoppant az ajtón énmeg ott álltam a hütő kipakolva és megse mertem moccani. Erre apa nézett egyett és azt mondta h zugevő! Na ez a szó nagyon lesulytott. . utána próbáltam ugy tenni mintha ez semmi lenne és azt mondtam neki, hogy nemis vagyok az és nevettem erre azt kérdezte h akkor mért nem merek előttük enni? erre nem feleltem neki semmit és elment. Ezután feljöttem az szobámba és elkellett teljen kis idő mire ráeszméltem mi is történt. . ekkor elkezdtem sírni. . de nagyon. . és elkezdtem keresgélni neten a túlevéssel kapcsolatos cikkeket és tüneteket és hát rákellett jöjjek hogy minden igaz rám! Ez is ösztönzött arra, hogy írjak ide nektek! Valaki tudna tanácsot adni vagy aki ugyan ebben szenved megbeszélni a tapasztalatokat vagy hogy nektek mik voltak az élményeitek ezzel kapcsolatban és mit kéne tegyek most? Anyáéknak nem merem elmondani. . vagyis most nagyon félek hogy apa elmondja anyának hogy látott bár nemhiszem hogy komolyan vette mert semmi jel nem utalt eddig még rá hogy bármi ilyen problémám lenne de mostmár szinte biztos hogy valami nagyon nincs rendben nálam! :(

2011. szept. 28. 17:13
Létezik olyan, hogy beszélő hűtőszekrény. Ami nagyon durvákat beszól, ha kinyitják az ajtaját..
2011. szept. 28. 16:16
hát ez az ,egy segítőtárs kellene aki ezzel küzd vagy küzdött
2011. szept. 27. 20:01

egy ember kell neked vagy egy kajanapló, akinek/amibe beleírsz minden egyes falatot. egy darabig unalmas lesz és olyan, mintha nem működne, de utána fog. és sok akaraterő!:D

nagyon nehéz lesz kijönni ebből, de ha tudod, hogy nem nomális, akkor az első lépés már meg is van:D

2011. szept. 27. 19:44
jó az ötlet csak az a baj,hogy van egy négy tagu családom akiknek nincs ilyen problémája hál istennek igy nekek enni muszáj tehát a dolog nem kivitelezhetzö
2011. szept. 27. 17:44
A megoldás pofonegyszerű. Nem kell kaját tartani a lakásban! Nasit meg pláne nem...
5. viva70 (válaszként erre: 1. - Anikó73)
2011. szept. 26. 19:33
Szia! Sajnos én is gyakran beleesek abba a hibába, hogy túleszem magam. Ami sajnos meg is látszik rajtam. Mindig megfogadom, hogy változtatok ezen, de eddig csak ideig-óráig sikerült.:(
2011. szept. 26. 18:39
nem ilyen segítségre gondoltam
2011. szept. 26. 18:39
kösz
2011. szept. 26. 18:11
Régebben ezt torkosságnak hívták.
2011. szept. 26. 17:39
Ide várom őket tapasztalat csere

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook