Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harc a kilókkal... fórum

Harc a kilókkal... (beszélgetős fórum)


19. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 18. - Miel77)
2011. okt. 4. 17:26

Nem az utolsó 2-3 kg-ról beszéltem, hanem aki elkezdeni szeretné valahogyan a fogyást, és meg szeretné ezt is próbálni. 10-15 kg súlyfeleslegből is biztos hogy valamennyit le lehet küzdeni az általam írt módszerrel. Szerintem nem kellene leszólnod, azért mert rajtad már csak pár kg van. Inkább örülj neki...

Tudok pár blogot is mondani, ahol ugyanezeket mondják, mint amit én és ezzel fogytak 30-40 kg-kat!

18. miel77
2011. szept. 30. 16:26
hát ha leállok picit is a mozgással rögtön feljön 1-2 kiló, vagy néha kicsit többet eszem pár napig... és nincs rajtam ezer kiló plusz, mert nem engedtem meg magamnak sosem hogy sok feljöjjön, és nem eszem kenyeret, fehér lisztet és cukrot... és mégis nehéz, mert nem mindig akar megmozdulni, egy idő után a szervezet hozzá szokik a mozgáshoz és mindig több adag kellene, hogy fejlődjön. És ha nem tartod a szintet akkor jönnek a plusz kilók!!! Szóval nem hiszem, hogy mindig olyan egyszerű a dolog!
2011. szept. 28. 17:46
Ha nagyon szeretne fogyni fejben el kell dönteni, hogy akarjuk e. Kis célokat kitűzve, és kicsi változtatással úgy gondolom és egyben tapasztalom is, hogy a súly elkezd változni. Először elég az is ha pl. kenyeret nem eszünk, csak pl 3szor egy héten vagy kisebb adagokat eszünk mint ettünk. Igazából mindenkinek a saját étkezését kell végiggondolni miből mennyit eszik, miért következhetett be az x kg felszedése. Esetleg milyen betegsége van (ízületi, fáj a térde), ez alapján kisebb mozgásokat beiktatni ha van rá eleinte 5-10 perc, nagy túlsúllyal ez is elég elsőre. De első hónapban otthoni teendőkkel is lehet fogyni, és nincs szükség adipexre, vagy update termékekre.
2011. szept. 27. 19:05

Sziasztok!

Sajnos nekem nem vált be. Egy grammot nem fogytam tőle.

15. miel77
2011. szept. 27. 08:29

Sziasztok!

Én is nagyban küzdök kb. 2-3 kilóval, de úgy 3 hónapja már, hogy nem mozdul semmi :( Előtte szépen lement 3 kg, aztán centiben is csökkentem, formálódtam a tornától, naa ekkor rendeltem az általad említett bogyót szerintem, majd ezzel. Nekem az volt a fő bajom, hogy 1200 kcal-t képtelen voltam tartani, kaparni tudtam volna a falat, főleg edzés után!! Na a bogyóval jó volt, nem éheztem. Aztán persze abbahagytam, elég jól bírtam egy darabig kevés kajával, hozzá szoktam. De fogyni nem nagyon fogytam, 1 kilót, de az már visszajött. Szóval most próbálok rájönni mi kell még ahhoz, hogy végleg formás legyek :) jövő nyárra biztos sikerül, nálam a sport a főő kulcs!

14. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 9ec0d21c44)
2011. szept. 27. 07:21

Sok oka lehet,hogy étrend és mozgás mellett nem fogy az illető.

Fogamzásgátló,esetleg olyan hormonális betegség amiről nem tud,IR,Pcos,pajzsmirigy megbetegedés stb..

EGy idő után,mikor már látja,hiába küzd,nem fogy semmit,abbahagyja az egészet.

A legtöbb sikertelenségnek nem is a kitartás a fő oka,hanem a hormonális folyamatok.

13. ChrisTai (válaszként erre: 12. - 9ec0d21c44)
2011. szept. 26. 17:55
én szívesen eljárnék inkább valahová, valakivel, egy olyan sportra ahol lehet fejlődni, nem monoton... de per pill egy sem jut eszembe hál isten, különben nyithatnék rögtön egy fórumot. :DDD
12. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 11. - ChrisTai)
2011. szept. 26. 17:53
Én is így voltam az elején nem edzettem semmit sem. Aztán ráakadtam blogokra, elolvastam őket, megnéztem a képeket és rájöttem hogy ha ő megtudta csinálni kisgyerek mellett, akkor én is képes vagyok rá. Először csak 20 perceket csináltam, múlt héten H-K-CS-P-SZo edzettem 2 pihenőnapot tartottam. Pénteken már 40 percet csináltam, ma egy 90 perceset. Persze tudom unalmas, de váltogatom a DVD-ket, és a lényeg, hogy látom a változást, hogy tényleg nem lóg már annyira a bőröm, húzódik vissza a hasam.
11. ChrisTai (válaszként erre: 10. - 9ec0d21c44)
2011. szept. 26. 17:48
nekem is megy most... deee.... hát én is gondban vagyok az edzéssel :(( sinkó andiztam az elején, de jáj. néha még most is ráfanyalodok, de valahogy annyira nincs kedvem hozzá, hogy inkább kevesebbet eszek 400 kcallal... sajnos nekem is büdös a munka T_T unom egyedül.
10. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 9. - ChrisTai)
2011. szept. 26. 17:46

Nem feltétlen kell a fogyáshoz konditerem bérlet...

Elmondom neked, van egy laptopom arra letöltöttem DVD-ket, súlyzóm nincs, azt 1 kg-s sóval helyettesítem, step padom sincs, ezt egymásra rakott nagyobb könyvekkel vagy irattartóba pakolt könyvekkel pótolom. Étrend, ami van itthon, de igyekszem 1200 kcal-nál többet nem enni. Közelünkben nincs update bolt, ilyen termékeket nem tudok megvenni. Mégis 2 hó alatt -6 kg, és 2-3 cm karcsúsodás. Edzés: 20 v 30 v 40 v 90 perc, ami éppen belefér.

9. ChrisTai (válaszként erre: 8. - 9ec0d21c44)
2011. szept. 26. 17:37

nekem egy barátnőm szedte és 23 kilót fogyott vele, és ő mindig próbált lefogyni, eredménytelenül... 1 hónapig bírta a kondibérlet(velem együtt), és a diéták meg falásrohamokba torkollottak, és dupla jött vissza.

én jelenleg is fogyókúrázom, és az ő sikerén felbuzdulva akartam rendelni egy hasonszőrű példányt, de drágálltam, és féltem, hogy bajom lesz. neki nem lett baja, de sokmindenkinek igen. amúgy azóta is tartja a súlyát, de nem fogy tovább anélkül, és tervezi hogy újrakezdi a 3 hónapos kúrát.

8. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 5. - B81fcd1219)
2011. szept. 26. 17:33

Mint írtam előtted, nem a szűztea kapszuláról, mályvatea, hasonló bogyókról beszélek. Hanem ami amphetamint, phetermint tartalmaz és MO-n nem kapható, csak feketepiacról, internetről szerezhető be.

Nem negatív kérdésnek szántam egyet sem, csak érthetetlen számomra, hogy ilyen jellegű bogyókhoz miért kell hozzányúlni. És ezek a bogyók bizony eléggé megkopaszítanak pénzügyileg.

7. ChrisTai (válaszként erre: 5. - B81fcd1219)
2011. szept. 26. 17:29
szerintem, amik gyógyszertárban beszerezhetők, azokkal nincs gond, szerintem ő sem erre gondolt, hanem, a szavaiból ki lehet venni egy bizonyos terméket, amit neten lehet beszerezni.
6. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 4. - ChrisTai)
2011. szept. 26. 17:29
Igen azokra gondoltam és velük együtt a kifogásokra. Ha már eddig nem rendeltél, és fogyókúrába gondolkozol akkor már ne is tedd meg. Ugyanazt a fogyást hosszabb idővel magadtól is eléred :) és hidd el sokkal büszkébb is leszel magadra! :)
2011. szept. 26. 17:27

Érdekelne azért,hogy mennyit tudsz te a fogyis tablettákról?Mennyire ismered az összetételüket vagy akár a mellékhatásaikat.Miért érzek negatív felhangot a fórum kiírásodban?


A szűztea kapszuláknak sokszor erőteljesebb a mellékhatása,mint egy jól összeállított fogyókúrás tablettának.


Igen,abban igazad van,hogy egy jól beállított étrend és megfelelő mozgás elengedhetetlen a fogyáshoz.De vannak esetek,amikor ez már kevésnek bizonyul.Olyankor érdemes fogyis tablettákhoz nyúlni,hogy átlendítsenek a holt ponton.Egyébként meg nem feltétlenül kell több 10 ezret kiadni egy cuccra.Vannak korrekt áron,elég jól működő tabik is.

4. ChrisTai (válaszként erre: 3. - 9ec0d21c44)
2011. szept. 26. 17:22
Jah, adi és regi és társai? :D Nekem is vannak ismerőseim akik szedik... mostanában nagyon megszaporodtak. Pl. akkor szokták szedni ha túl nagy a súlyuk ahhoz, hogy mozogjanak, vagy nincs idő rá, egészségügyi okok... megvallom, nekem is megfordult a fejemben az adi, de végül nem rendeltem...
2011. szept. 26. 17:14
Az ilyen jellegű kapszulákat megértem pl. mályva, v szűztea, de van egy kimondottan fogyis kapszula amit többnyire netről lehet rendelni, és vannak elég erős mellékhatásai. És olyan emberek is hozzányúlnak, akiknek nincs sok feleslegük, mondván hogy ők nem tudnak semmivel sem fogyni, csak ezzel. És nem veszik észre, hogy nem lenne nagyon nehéz azt a pár kg-t már leküzdeni. Nekem is van még hátra pár kg, de nem költök tízezreket arra hogy bogyóval a fotelből fogyjak. Aztán panaszkodnak, hogy visszahíztak...
2011. szept. 26. 17:01
Szia. Én maximum az anyagcsere fenntartása miatt nyúlok kapszulákhoz, de inkább teákhoz... Régen volt hogy beszedtem ilyeneket, hogy "káposztaleves kapszula", de ma már nem költök ilyesmire, max mályva, vagy szűzteára.
2011. szept. 26. 16:56

Ha valakinek \"csak\" 5-15 kg hiányzik a boldogságához, miért nem tud érte egy kicsit megküzdeni?! És miért nyúl bizonyos kapszulákhoz? Ettől várja a csodát, és nem a mozgás + normális étrend kialakítását választja? Hogyan lehet az, hogy valaki 1 hónap futást, és odafigyelve evés mellett nem fogy 1 dkg-t sem?

Nem támadok senkit, csak kíváncsi vagyok a kg-kal küzdők milyen válaszokat adnak a kérdésekre, ill. a sportemberek mivel magyarázzák a legutóbbi kérdést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook