Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden megváltozhat fórum

Minden megváltozhat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Minden megváltozhat

2011. nov. 6. 21:47

Én csak most találtam rá a cikkedre Janka.

Gratulálok, gyönyörű lett! :)

23. Dóra.
2011. okt. 19. 14:02
Gyönyörű kisfiú! Gratulálok!
22. s700
2011. okt. 7. 12:27

Én már hallottam tőled a történetet, mégis most csorognak a könnyeim, ahogy olvasom!

Gyönyörűen leírtad az érzéseidet!

Gratulálok!

2011. szept. 27. 12:56

Szia!Nagyon szép történet,jó volt olvasni.Főleg,hogy tudtam kikről van szó:)

Ügyes voltál!És gratulálok a gyönyörű kis fiadhoz.

Mindent megérnek a kis lurkók:)Puszi nektek!!!

20. kati91
2011. szept. 27. 11:38

Gyönyörűen leírtad! Bár nem vagyok anyuka, de tudom, hogy életem legszebb napjai lesznek majd, mikor azzá válhatok.

Gratulálok a kis-manóhoz, a családodhoz, kívánom, hogy ilyen boldogok maradjatok

2011. szept. 27. 09:36

Nem tudom más hogy van vele, de amióta anya vagyok, majdnem minden szüléstörténeten pityergek. Most sem volt ez másképp. :D


Gratulálok a kis fiadhoz, és a családodhoz! Nagyon sok egészséget és boldogságot nektek!

2011. szept. 26. 15:35

nagyon szépen köszönjük a jó kívánságokat.:)

és köszönöm a dicsérő sorokat is.

Úgy néz ki, hogy a július 17-e bűvös szám, de egy dolog biztos...gyorsan baba követi..:)

és igen a sok aggódás miatt, meg egyébként is mindennél jobban szeretem őt. és a legszebb, hogy ezért semmit nem kell tennie, és én sem teszek semmit, csak érzem és tudom.

2011. szept. 26. 14:10
Én is elpityeredtem! Nagyon szép történet! Gratulálok és sok boldogságot és EGÉSZSÉGET nektek!
16. dovima
2011. szept. 26. 12:57
Nagyon szépen fogalmaztad meg a cikkedet,büszke lehet a kisfiad az anyukájára...:)
2011. szept. 26. 12:56
Gyönyörű irás!! Gratulálok a cikkhez és a kisfiadhoz is!
2011. szept. 26. 12:54

Csodaszépen megírtad a cikket!Beleborzongtam,ahogy olvastam... Gratulálok hozzá-és a kisfiadhoz is!

További nagyon sok örömöt és boldogságot nektek!

13. Miramira77 (válaszként erre: 7. - Eszterkee)
2011. szept. 26. 12:36
:)
2011. szept. 26. 12:36
Nagyon meghatóra sikerült a cikked! Gratulálok a kis Ábelhez! A neve is nagyon szép! További nagyon boldog családi életet! :)
11. fhetta
2011. szept. 26. 12:24
Természetesen mi is gratulálunk a gyönyörű manóhoz és a cikkedhez is. Az pedig külön öröm, hogy személyesen is ismerhetjük a csodaszép Ábit, aki ördögien tud nevetni...:)))))
2011. szept. 26. 11:38

Sikeresen végig pityeregtem! :)

Gratulálok a nagyfiúhoz!

2011. szept. 26. 10:43
Érzelemdús,gyönyörű a cikk,ilyet csak egy IGAZI ÉDESANYA tud írni.Jó egészséget,és sok-sok boldogságot kívánok!
2011. szept. 26. 10:32
Örülök, hogy minden jól alakult.Talán a sok aggódás miatt sokkal jobban fogod szeretni és félteni Őt,mint az valaha is gondoltad volna. Biztos jó anya lesze, vagyis már az is vagy.
7. Eszterkee (válaszként erre: 5. - Miramira77)
2011. szept. 26. 10:12

már írtam, hogy mi is július 17én házasodtunk :)

de azt még nem, hogy én is a rákövetkező októberben szültem :D

2011. szept. 26. 09:57
Istenem, csoda szépen írtál, el is pityeregtem :)
2011. szept. 26. 09:46

Te jó ég! Mi is július 17. házasodtunk. Én a rákövetkezendő októberben szültem. Hamarosan egy éves a pici lányom.

Én mekóniumos magzatvíz miatt nem láthattam a kicsikémet. Császárral jött a világra, de már nem bánom.

Az üresség érzete is ismerős. Csokipapírnak éreztem magam. Hiányzott a lényeg!

Együtt is aludtunk három hónapig, ami csodálatos volt, de már készen állt a kiságyra.

Sokan megszólják ezért a kismamákat, de szerintem nagyon is jó dolog.

A kisasszony megébredt és kiszolgálta magát, és én is jobban aludtam, hogy magam mellett tudtam a kicsikémet.

2011. szept. 26. 09:41
Nagyon szép történet!!!
2011. szept. 26. 09:35

gratulálok a cikkhez, megkönnyneztem, és a kisfiadhoz is

mi is hárman lefeküdtünk az ágyra, mikor először hazamentünk :D

2011. szept. 26. 09:27

Gratulálok a gyönyörű kisfiúhoz :)

Mi is július 17-én házasodtunk össze, csak egy évvel előbb :)

2011. szept. 26. 09:20
Hordoztam gyermeket a szívem alatt. Aludtam úgy, hogy kisbaba feküdt a mellkasomon. Pusziltam bibiket, gyógyítottam megtört kis szívet, lepukiztak, lepisiltek és éjszakákat töltöttem karosszékben. De most sem tenném másként! A testem bár nem tökéletes, de ha belenézek a tükörbe egy anyukát látok, aminél nincs nagyobb dicsőség vagy áldás.

Ugrás a teljes írásra: Minden megváltozhat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook