Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság vége fórum

Barátság vége (beszélgetős fórum)


18. Meda
2011. szept. 28. 15:17

Voltam már hasonló szituban, a fórumindítónak írom:

Nem Barátnők, hanem Riválisok.

Csak az egyik nem vette észre :(

A barátságnak MÉG az árnyéka SEM látható.

17. Mylady15 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. szept. 26. 21:49
Persze, leesett, ez volt a célja...de nem jött össze úgy ahogy ő szerette volna...
16. Mylady15 (válaszként erre: 4. - 76d055b916)
2011. szept. 26. 21:47
Nagyon igazat szóltál....
15. Mylady15 (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. szept. 26. 21:46

Az "első" az, aki most annak hiszi magát...a nagyasszony, vagy a régi török világban volt a főfeleség...

egyébként magyar szakos vagyok, nem volt ez annyira zavaros...

14. Mylady15 (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2011. szept. 26. 21:43
Onnan, hogy unalmas perceikben, óráikban kibeszélték a nőt...jó szokás szerint
2011. szept. 26. 14:51
Fórumindító: Hol látsz itt barátságot??? sárkavarás van, barátságnak még az árnyéka sincs.
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2011. szept. 26. 14:45
hol látsz itt középkategóriát?
11. michelle.r (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2011. szept. 26. 11:14

Ez még macskafüle. Később megfordul a szereposztás :))


Mea maxima culpa, de mindig röhögnöm kell a középkategóriás pasikon marakodó nőkön.

2011. szept. 26. 09:15

nekem a reggeli kómában olvasva érthető volt. ajánlom mindenki másnak, próbálja ki.


helyes választ pedig már megírták. sajnos ez nem az volt, aminek látszott. az vérszegény első hibája, hogy azt nem veszi be a lehetőségek között, hogy a hapsi is hazudhat. ez sajnos vakság. míg ki nem gyógyul belőle, egy normális beszélgetésetek sem lesz, kedves második.

2011. szept. 26. 09:04

ja leesett. a történetmesélő szerint az "első" nő az, aki később járt a pasival :D


hát a fogalmazáshoz mindenképp gratulálok :)

2011. szept. 26. 09:03

én már ott elakadtam, hogy


"Az első többször elmondta, hogy a pasi neki mindig azt mondja, hogy a másodikat soha nem szerette. "


az első barátnő honnan a vérből tudja, hogy a második iránt mit érzett a pasi, mikor a másodikkal csak később járt?


ehh.

2011. szept. 26. 08:42

Miért kell ennyire belemászni, bonyolítani???

Egyszerűsíteni kell az életet, megoldani, vagy túllépni rajta... A gordiuszi csomót másképp is lehetett kicsomózni :)

2011. szept. 26. 08:38
Nekem nem sikerült megértenem a sztorit...
5. globus (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. szept. 26. 08:08
Nekem is... :) Első-második, keresztben, hosszában, még regényben sem szeretem az ilyent. Nem lehetne a szereplőknek adni egy kamu nevet, hogy érthetőbb legyen?
2011. szept. 26. 07:08

Klassz story!:-( Azt hiszem,hogy erre is csak mi nők vagyunk képesek! Na,jó,persze itt kellett egy kis "külső rásegítés" is!

És ahogy tunrem is írta,meg kell maradni embernek,nem "beolvasni",hanem kúltúrált módon reagálni.És ha nem megy,na akkor "elzárkózni"!

Úgy gondolom,hogy az 1.(időrendben) hölgynek,nincs már dolga a másik kettővel!Próbáljon meg azokra az emberekre figyelni,akik ezt megérdemlik!

2011. szept. 26. 02:39
Erre nem kell megoldást keresni, a pasi barátilag nem tisztelte annyiban az exét, hogy legalább ne tagadja le(ez bizonyítja, hogy gerinctelenül és férfiatlanul, nem pedig barátságból közeledett az ex-kedveséhez) és a tipikusan egoista második barátnöö nem érdemli meg, hogy bármiféle figyelmet szenteljenek neki. Sem beolvasás, sem letiltás, ezzel az elsöö barátnöö alacsonyítaná le magát. ès ha összefutnak és hisztizik a második(idöörendben értem) barátnöö, nyugodt higgadtsággal szándékosan halkan (hogy kénytelen legyen odafigyelni és nem csapkodni) lezárni a beszélgetést, hiú, álszent nööszeméllyel nem bájologni tovább.
2011. szept. 26. 01:03
Szia! Elsőre elolvasva kissé zavarosnak tűnik számomra, főleg az eleje. Szerintem is ez nem volt barátság, csak látszat, hogy a férfiről mindent megtudjon.
2011. szept. 26. 00:44

Két nő barátsága ért hirtelen véget...miért is?

A két nő barátnő lett, később derült ki, hogy akivel az első viszonyt folytat a másiknak volt a barátja, de már régen vége és azóta új kapcsolatban él. Nem is volt ebből semmi baj, hiszen ami elmúlt arra nem kell féltékenykedni.

Többször beszéltek a pasiról, hiszen a második nő régebbról ismerte és elég jól...Az első többször elmondta, hogy a pasi neki mindig azt mondja, hogy a másodikat soha nem szerette...ami nem volt igaz, de talán jobban esett neki ezt mondani, hagy szúrja a másikat...Persze nemcsak a pasiról beszéltek, volt sok egyéb téma is. Aztán az első többször kifejtette, mennyire is nem szereti ő ezt a férfit, de mégis jó, hogy van valakije, hiszen akit tényleg szeret az külföldről ritán jön haza, ennek meg csak füttyent és már ott is van, mint kellemes szabadidő partner, aki még ajándékokkal is elhalmozza...

Aztán a pasi kezdett írogatni az első nőnek,de ez nem szerelemről,hanem barátságról szólt inkább.

Ez a nő szolidaritásból a barátnő iránt elutasította a leveleket...aztán a férfi telefonon is felhívta, miért ez az elutasítás, hiszen nem haraggal szakítottak régen.

És ekkor történt, hogy a második nő egy beszélgetéskor elszólta magát az aktuális barátnőnek, hogy felhívta X.

DE közölte vele a beszégetés tartalmát is...a nő számonkérte a férfit, aki reflexszerűen védekezve letagadta a hívást...erre a nő mint a fúria nekiesett a második nőnek, hogy hazudik, becsapta, csalódott benne, mert nem hívta a pasi és többet hallanni sem akar felőle...

Ez nem barátság volt, csak ki akarta kérdezni egyik a másikat a pasiról...és hiába nem szerette, azonnal megveszett, mikor megtudta hogy a férfit még mindig érdekli valamilyen szinten a régi barátnő...mi erre a frappánd megoldás? Teljes elzárkózás, letiltás, törlés mindenhonnan, telefon fel nem vétele, vagy alapos beolvasással megfűszerezve...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook