Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok már erről az Inviteles ajánlatról? fórum

Hallottatok már erről az Inviteles ajánlatról? (tudásbázis kérdés)

4. latyak1971 (válaszként erre: 3. - Lillumillu)
2011. szept. 25. 19:36
Samsungot emlegetett,de azt én is kérdeztem tőle hogy mit takar az a jelképes összeg?Kérdezzen rá nyugodtan.Jaj még jó hogy idetelefonált,kért a kedves jóakarótól gondolkodási időt.
2011. szept. 25. 19:30
Nekem is az. A jelképes összeg eléggé tág fogalom, továbbá nem lehet tudni milyen az a laptop. A laptopok amúgy is eléggé húzósak, hiszen könnyen romolnak és sokkal drágább a javításuk, mint egy asztali pcnek!
2011. szept. 25. 19:27
Sziasztok!Az előbb az anyósom avval keresett föl,hogy mivel régi Inviteles előfizető,ajánlottak neki egy természetesen "kihagyhatatlan" ajánlatot.Arról lenne szó,hogy mivel nics nete sem otthon,kivinnének neki egy laptopot teljesen ingyen,korlátlen nethasználattal havi 5490 ft-ért,majd 2 éves hűségidő után egy jelképes összeget kellene fizetnie a laptopért.Nagyon fogalmam sincs miről van szó.Valaki hallott már hasonlót?Nekem mindig gyanúsak az ilyenek.
2011. szept. 25. 19:23
Hallottatok már erről az Inviteles ajánlatról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook