Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet beállítani Facebookon, hogy ne küldjön az email-emre semmilyen értesítést? fórum

Hol lehet beállítani Facebookon, hogy ne küldjön az email-emre semmilyen értesítést? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 24. 16:32
Abban tud-e nekem valaki segíteni, hogy miért kapok az e-mail címemre még mindig facebook-os dolgokat, amikor már törölve van a regisztrációm. Lejért a két hét várakozási idő, be sem tudok már lépni.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Clau26)
2011. szept. 24. 15:52

ööö, bocs, de most nem állítom át ezért magyarra, hogy megnézzem hogyan fordították:))

de szerintem nincs annyi menü opció, hogy ne lehetne ez alapján kitalálni a magyar verzióban, hogy hol a lista:)

remélem sikerül! :))

2011. szept. 24. 15:45
és ha magyarra van állitva?
2011. szept. 24. 15:37

na egész pontosan itt találod:

home/account settings/notifications/all notifications... és itt egyesével a listában be lehet állítani mindent teljesen részletesen hogy miről kell emil és miről nem:)

2011. szept. 24. 15:14
A facebookkal csak probléma van...
2011. szept. 24. 14:58
az account settings részben van egy olyan hogy email notifications, és ott szépen mindent ki kell ikszelni, és akkor semmiről nem küld. (illetve csak azt hagyd benne amiről szeretnél értesítést)
2011. szept. 24. 14:51
Ez engem is érdekelne...
2011. szept. 24. 14:42

és ezért megint nyitottál egy új topikot


ejnye

2011. szept. 24. 14:35

Sziasztok!


Hol lehet beállitani rajta h ne küldjön az email-emre semmilyen értesitést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook