Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérő múlt fórum

Visszatérő múlt (beszélgetős fórum)


2011. szept. 25. 13:04
Ha vonzódsz hozzá te is, és semmi akadálya, hogy kibróbáljátok együtt, miért nem teszed? Nem értem...egyszer élünk! Ha ilyen sokszor újra felbukkan, talán tényleg lehet valami a dologból, de ahhoz előbb igent kell mondanod.
2011. szept. 25. 11:09
Én sem hiszek a véletlenekben!Lehet,hogy tényleg érdemes lenne utánnajárnod,hogy mi dolgotok lehet egymással!? :)
6. sariya (válaszként erre: 4. - 567bac3c5a)
2011. szept. 24. 19:30
jah lehet kb még 10 év múlva meg is tudom,hogy miért ez az egész.
5. 77f8dd8592 (válaszként erre: 4. - 567bac3c5a)
2011. szept. 24. 18:25
akkor ne meséld el :)
4. 567bac3c5a (válaszként erre: 1. - Sariya)
2011. szept. 24. 15:03

ez tök ismerős,legalábbis egy része.

Nekem is van egy ismerősöm,akit nagyon szerettem kb 10 éve.

ö is felbukkant néha,de aztán én eltűntem,de nem rég újra egymásra találtunk.és közelebb kerültünk egymáshoz mint valaha.

Sőt közelebb engedtem magamhoz mint bárki mást előtte.

A történet többi része bonyolult ,még én sem értem,:) és hosszú is,és elmesélni is nehéz lenne :)

3. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Sariya)
2011. szept. 24. 14:47
Nincsenek véletlenek!!! Add meg magad, aztán majd kiderül :) Miért ne vonzhatnád te is mágnesként őt?! Ne légy már ilyen kishitű!!!!!!!!!!!
2011. szept. 24. 12:55
nincs különösebb jelentősége....szerintem
2011. szept. 24. 12:52
Van egy személy,akit nagyon szerettem régen,már több mint 10 éve volt,de azóta is időnként újra és újra felbukkan.Egyszerűen a legváratlanabb pillanatokban és helyeken terem előttem és nem értem,hogy a fenébe lehetséges ez.Azt tudni kell,hogy anno ő közeledett felém többször is,de én elutasítottam az érzéseim ellenére is,mert féltem,hogy csak kihasználna és szórakozna velem és hogy nem vagyok elég szép és elég jó..tipikusan az a férfi aki mágnesként vonzza a nőket.És egyszerűen nem értem,hogy miért bukkan fel újra és újra?Csak szabadulnék a múltbéli érzésektől és tőle,úgy lezárnám ahogy a többit,de valahogy nem akar ez menni.Tök hülyeség az egész..tart néhány napig,aztán élem tovább a kis életem mintha nem is lenne..míg fel nem bukkan újra.Volt már hasonló veletek?Mi ez? és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook