Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szinte mindennapos, vagy mindennapos enyhe fejfájás évek óta mire utalhat? fórum

Szinte mindennapos, vagy mindennapos enyhe fejfájás évek óta mire utalhat? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 27. 09:28
Hát szerintem ennek sok féle oka lehet.pl hogy nem figyelünk kellőképp magunkra...a folytonos kapkodás,stressz stb...úgy hogy szenteljünk magunkra is egy kis időt hátha bejön!
20. emagdi (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2011. szept. 27. 07:55

hát, én azt mondom, hogy ilyen esetben megéri befektetni azt a pénzt a vizsgálatba, akár saját költségre is.

egyébként a dokinál is ki lehet sírni, csak elég rámenősnek kell lenni.

2011. szept. 27. 06:44

Én nyitottam a fórumot. :o)

El fogok menni a körzeti orvosomhoz megint. Tegnap pl. nem fájt a fejem. Ma sem fáj még. De szinte minden nap szokott picit.

18. bnedora (válaszként erre: 15. - Sajert)
2011. szept. 26. 23:26
Nem ő nyitotta a fórumot.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2011. szept. 26. 20:03
Ezzel tudod Te is 100%, hogy az a baj,(jó nem mindig, mert van aki naponta készíttetne) ha az orvos úgy ítéli meg nem indokolt a vizsgálat, a beteg nem rendelheti meg magának,ha nem finanszírozza meg önmagának. Mondjuk egy CT. már nem annyira vészes árban, a megnyugvásért megéri elvégeztetni.
16. emagdi (válaszként erre: 8. - 2f8d4f38f0)
2011. szept. 26. 19:44

üdvözlöm a háziorvosod, és üzenem, hogy az agydaganat által okozott fejfájásra is hatnak a fájdalomcsillapítók. (mármint abból a szempontból, hogy a fájdalmat elmulasztják).


ha tartósan fáj a fejed, akkor csak saját megnyugtatásodra csináltass egy koponya ct-t vagy mri-t. az alapján tényleg megnyugodhatsz, hogy nincs semmi fizikai elváltozás, ami a fájdalmat okozhatja.

15. sajert (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2011. szept. 26. 19:21

Akkor miért egy mo-i fórumon keres megoldást?? Fogalmam sincs a floridai ellátásról, pesti lány vagyok :-). Azt se tudom, hogy van-e fül-orr-gégészet külön Floridában.


Ma Mo-n (kihangsúlyozom :-)), sehol se örülnek neked, akár van beutalód, akár nincs. Az arckoponya-ct-t soron kívül elvégezték, mivel fizettem érte, egyébként több mint egy hónapot kellett volna várnom. Meg is műtöttek addigra, mikorra ingyenesen sorra jutottam volna! Ha az embernek fáj, akkor fáj, utána kell járni, főleg ha már a mindennapi életében akadályozza.

14. bnedora (válaszként erre: 13. - Sajert)
2011. szept. 24. 19:21

Florida, valóban Floridában él, így nehéz neki tanácsot adni, mivel nem tudjuk, hogy ott hogyan működik az orvosi ellátás.


Én, különben csütörtökön voltam szemészeten, és úgy vettem észre, hogy nemigen örültek nekem, mivel nem beutalóval mentem. Hiába montam, hogy a háziorvos ajánlotta a szemészetet is a fejfájásra.

13. sajert (válaszként erre: 8. - 2f8d4f38f0)
2011. szept. 24. 19:14

Fül orr gégészetre is elmennék.


Tapasztalat: a háziorvos nem tudja megoldani a problémát, neked kell megtalálnod a megoldást. Neurológus, szemész, fül-orr-gége alapból megnézhetné. Szemészetre, fül-orr-gégészetre nem kell beutaló.

12. bnedora (válaszként erre: 10. - L.Niki18)
2011. szept. 24. 18:18

Azért kell kezdeni a háziorvosnál, ő tudja, hogy hová kell elmenned. Én is ilyen problémával mentem el hozzá, már voltam a szemészeten, szerencsére nem találtak semmit, a neurológiára 2 hét múlva megyek, és az ideggondozóba is elküldtek. Remélem, nálam sem találnak komoly problémát, elég a stressz, a pánik.

Jobbulást mindenkinek.

11. 99a172a973 (válaszként erre: 10. - L.Niki18)
2011. szept. 24. 17:18
Szerintem nem ártana először a szemészetre elmenned.Nem rögtön rémeket látni.
2011. szept. 24. 17:03
Ja de ez a szédülés nekem szerintem emiatt a pánikbetegség miatt alakult ki, a fejfájás pedig régóta tart.
9. L.Niki18 (válaszként erre: 8. - 2f8d4f38f0)
2011. szept. 24. 17:02
Jobbulást kívánok! Nekem szerencsére tényleg enyhe fejfájás jelentkezik. Néha pici szédülés, mint pl. most is, de az viszont nem mindennapi.
2011. szept. 24. 16:37

Nekem 2 honapja kezdodott,a fejfajasom.Mintha nagy

kest szurtak volna a fejembe,amikor lehajoltam.

Elmentem a haziorvoshoz.Mondtam,hogy felek,nehogy agydaganatom legyen.O azt mondta,hogy az agydaganatkor,hiaba szed az ember fajdalomcsillapitot,nem veszi ki.Adott beutalot,a neurologiara.Ott megvizsgalt az adjunktusno,es elkuldott,fej ultrahangra,es a laborba.Kozben felirt,2 fele gyogyszert,amik nem hasznalnak.Eppugy,amikor lehajolok belejon a fajas a fejembe.Az egyik gyogyszer 2 nap utan abbahagytam,mert fajt a gyomrom,es elovastam,a papirjat,es az volt rajta,hogy gyomorverzest okozhat.Szerdan megyek a leletekkel,kivancsi leszek,hogy megint milyen gyogyszert kapok,ami hasznal is.

2011. szept. 24. 13:35
Nekem enyhe fejfájásom van, ha beveszek egy pl. algoflexet attól 10 perc alatt el is múlik. Voltam már háziorvosnál, mondtam neki, hogy gyakran de enyhén fáj a fejem. Nem küldött sehová. Laborvizsgálaton nem olyan régen voltam cukrot, vasat mindent néztek, ott is minden oké volt. A szememmel sincs gond. A vérnyomásom jó, néha picikével magasabb a per, és picikével több a pulzus, de simán belefér az átlagba. Pl. 83 pulzus, és 117/83
2011. szept. 24. 10:34
Először a háziorvoshoz menj, aki beutalót fog adni a neurológiára, laborba. Nálam is gyakori a fejfájás, szédülés, és egyéb probléma, én most járok kivizsgálásra.
2011. szept. 24. 10:30

Neurológushoz kell menni, engem ott vizsgáltak.

Engem is állandó fejfájás gyötör.

2011. szept. 24. 10:22
Szemüvegre is lehet szükseged! Vagy ha van masikra
2011. szept. 24. 10:17
Ez olyan kerdes amire nem forumon kell keresni a valaszt, hanem elmenni kivizsgaltatni. Kismillio oka lehet.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2011. szept. 24. 10:14

Nem mindegy, hogy hol, milyen fokú, érzésű , milyen napszaki fájásról van szó. Gondolom egy orvos jobban tudná.

Egy csomó dolog okozhatja, kezdve a vérnyomástól, keringésen át szemészeti problémáig. Gondolom daganat nem okozhatja, mert az nem évekig áll fenn, de egy migrén simán.

2011. szept. 24. 10:10
Szinte minden napos, vagy minden napos enyhe fejfájás évek óta mire utalhat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook