Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Rose magánklinika fórum

Dr. Rose magánklinika (beszélgetős fórum)


3. Nestea32 (válaszként erre: 2. - Lilleby)
2011. okt. 2. 19:56

Szia


Igazából, én mostanában már nem fogok szülni. Mi gyerekorvosnál voltunk ott és iszonyatosan elégedettek voltunk.

De amúgy nem szívesen mennék vissza, de csak azért nem, mert nem szeretnék dokihoz menni:)

Egyébként, ha vmi gond van, akkor dr. Rose. Egyenlőre. De megnézem a Róbert Károly klinikát is:)

2011. szept. 27. 17:20

Szia!

Hát én nem náluk szülök, bár anno gondolkoztam rajta. Nagyon az volt a tapasztalatom, hogy borzasztóan anyagiasak, és ezért gyorsabban előkapják a kést, mert az nagyobb bevétel... Ráadásul császár után is már másnap hazaengednek. Egy ismerősöm szült nemrég ott, hát mit mondjak, örülök, hogy máshogy döntöttem...

A hely egyébként minden luxust kielégít, még plazma tévéd is van, de hidd el, nem ez fog majd érdekelni, amikor eljön a szülés ideje...


Ha már magánklinika, én a Róbert Károly Klinikát ajánlom. Ott voltam a 32. hétig, és mindennel nagyon elégedett voltam. Váltanom kellett, mert komplikációk adódtak. Az ár is nagyon kedvező, rendkívül figyelmesek, és nagyon jó a szakmai oldal is. Én Dr. Nyéky Boldizsárnál voltam, őt tudom ajánlani, bár mindenki nagyon szimpatikus és korrekt volt, akivel eddig találkoztam.


A R. K. Klinika nem olyan luxus kategória külsőre, mint a Rose, de tartalmilag felülmúlja ezerszer.


Szép napot!

Lilleby

2011. szept. 23. 21:16
Véleményekre lennék kiváncsi a klinikával kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook