Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 45 éves, négy gyerekes nőnek csinos, kissé alkalmi ruhaegyüttes? fórum

45 éves, négy gyerekes nőnek csinos, kissé alkalmi ruhaegyüttes? (tudásbázis kérdés)


12. Anda39
2011. szept. 26. 19:34

Csak a stílus miatt, az ár és az eredet nem lényeg:

[link]

[link]

[link]

11. Anda39
2011. szept. 26. 19:25

Szia Mira, én is épp 45 éves és négy gyerekes anyuka vagyok, csak nekem nem lesz osztálytalálkozóm...:)

Amit én ajánlok: nadrág - mondjuk sötétbarna, ha azt szereti, valami sztrecses anyagból, ami rugalmas, így kényelmes, alkalmi változatban, tehát nem farmer, de nem is az a gumis derekú, amit a piacon lehet venni - az öreges... Mint egy jó szabcsinadrág, ami kicsit dzsörzés anyagból van, anyud tudja, mi az. Szóval egy ilyen naci, fölé meg egy kényelmes, szintén dzsörzé anyagból blúz, vagy tunika. Hozzá egy klassz bizsu nyaklánc. Sok sikert a ruhaválasztáshoz, és anyukádnak jó szórakozást!

2011. szept. 26. 13:09

Molett fiatal lányokat dob ki legtöbbször, agyonretusált arccal.

Most Szulák andi képeket nézek. Testalkatra olyasféle cuccokat keresek!

9. globus (válaszként erre: 8. - Miramira77)
2011. szept. 26. 10:58
A google képkeresőjébe írj be kulcsszavakat: molett, divat, ruha, sok ötletet kaphatsz.
2011. szept. 26. 10:38

Most lekezdett hisztizni. Komolyan, mint egy kamasz!

hogy ő inkább el se megy, meghogy nem vesz ruhát, jó lesz a 12 éves adidas melegítője...

Szerintem drága édesapám áll a háttérbe.

Ha nem hozza be, én rángatom ide anyukámat vonattal!

7. cel
2011. szept. 23. 21:17
Elsődleges, hogy majd jól érezze magát a ruhában édesanyád. Ha szereti a barna színt, válasszátok egy élénkebb változatát a színnek. Óarany, bronzos árnyalat egy kis narancs színnel felturbózva. Kiegészítőkből szép választék van, ami illik ezekhez a színekhez. A nadrág szabásánál lényeg, hogy egyenes szárú legyen, de véletlenül sem szűk. A felső lehet "A " vonalú, vagy olyan, amelyik hasban bő, de csípő alsó vonalánál széles paszpól díszíti megkötővel. Az anyaga lehet lágyan omló selymes. A nadrág viszont lehet olyan anyagú, aminek van tartása, élre vasalható. Ez csak egy ötlet.
2011. szept. 23. 18:30
Szoknya szóba se jöhet...
2011. szept. 23. 18:29

170cm/85-90 kiló a hastájék eléggé "lelakott" :)

Én valami hajszálcsíkos (fekete, lila csíkkal) nadrágra hondoltam, valami izgi felsővel, és egy tunikával...

Világ életében olyan ruhát hordott, amivel beolvadt a háttérbe: barna barnával.

Szép napbarnított bőre van, a haja fekete, erős ősz beütéssel. A szeme csokibarna.

2011. szept. 23. 18:03
Kb. hány cm, kg?
3. Naplemente. (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. szept. 23. 18:02
Milyen a szem, haj és bőrszíne anyukádnak?
2011. szept. 23. 16:35

Anyukámnak osztálytalálkozója lesz, és nem tudja mit vegyen fel. Úgy döntött, tíz év óta először vesz magának ruhát. Eddig mindíg barnát hordott, most valami újdonságra akarom rávenni. Kissé molett, meglátszik rajta, hogy négy gyereket hordott ki. :)

Képeket tudnátok linkelni?

2011. szept. 23. 16:32
45 éves, négy gyerekes nőnek csinos, kissé alkalmi ruhaegyüttes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook