Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az én hajam nem zsírosodik, hanem kiszárad...Mit tegyek? fórum

Az én hajam nem zsírosodik, hanem kiszárad...Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 24. 00:00
Nekem erre a problémára a fodrász a jó magyar disznózsírt ajánlotta.Macerás meg elszoktunk a régi népi gyógymódoktól, holott a parasztasszonyok is ezzel tették rendbe a hajukat, wax helyett is megtette. Bekened, és mint egy pakolást rajta hagyod a hajadon, aztán lemosod. Itt is fő a rendszeresség. Nem egy alkalomtól fog a hajad rendbe jönni.
11. Csigusz 79 (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2011. szept. 23. 19:49
Ha a haj túl van ápolva attól is lehet szárazabb a haj.
2011. szept. 23. 19:07

Az enyém is nagyon száraz, magától rasztásodik, de a körmeimnek semmi bajuk. Hiába olajoztam kókuszolajjal, ricinussal a hajam, nincs változás.

Sampont is sls mentest, inkább bio-t használok, de most az sem segít. Régen bejött a Logona búzavirágos samponja, most sajnos nem kaptam, és újra előjött a probléma. Sejtelmem sincs mitől. :(

2011. szept. 23. 14:04
Külsőleg a placenta hajpakolás ami bejött nekem, belsőleg meg a Béres szépségvitamin.
2011. szept. 23. 13:52
Inkább valami vitaminhiányom lehet, mert a körmöm is töredezik...De prónbáltam már sörélesztőt, sőt Biovanne-t is szedtem már, mégse lett változás...
2011. szept. 23. 13:51

Újabb hajas fórum, ide is leírom :)

Ne hasznájatok olcsó drogériás márkákat, azok mind kiszárítják a hajat és sampon nem több egyszerü mosószernél.

Részesítsétek elönyben a természetes összetevöjü termékeket vagy a drágább márkákat, pl. Redken, Kerastase, Tigi.

A ricinus olaj pedig csodát tesz a hajjal és olcsó is.

6. bujuli (válaszként erre: 1. - Ritamoto)
2011. szept. 23. 13:51
Az enyém is, én hiába balzsamozom, a müllerben találtam egy gyógysampont száraz hajra, az bevált, de épp elfogyott, úgyhogy nem tudom, mi a neve
5. Juca80 (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2011. szept. 23. 13:47
Amúgy azt mondják, hogy olajat kell rákenni. Akár úgy is aludni, hogy rátekerünk még alufóliát, aztán alaposan lemosni. Én egyszer kipróbáltam, de elég ügyetlen voltam és le sem bírtam mosni rendesen. :DDD Kicsit felbosszantott, így hagytam az egészet a francba. :DDD Pedig az biztosan hatásos lenne.
2011. szept. 23. 13:44
Használok mindenféle balzsamot, kimoshatót, benne hagyhatót, ráfújósat, hajvégápolót...stb.Mégis ahogy telnek a napok, egyre szárazabb a hajam, mint a szalma.
2011. szept. 23. 13:43
Szia! Nekem is száraz a hajam. Balzsamot használok minden hajmosás után.
2011. szept. 23. 13:40
Balzsamozzad, meg hajwax jó még rá! Gl*ss K.. nagyon jó, meg a wella wax
2011. szept. 23. 13:38
Az én hajam nem zsírosodik, hanem kiszárad...Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook