Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Yasminelle és a rossz kedv avagy ingerlékenység fórum

Yasminelle és a rossz kedv avagy ingerlékenység (beszélgetős fórum)


2011. szept. 23. 11:44
szia! én is szedtem egy évig. ingerlékenységet nem vettem észre magamon, de nekem is szinte eltűnt a mensesem, így abbahgytam. azóta nem szedes semmiféle hormontartalmú 'vackot', és sokkal jobban érzem magam tőle!
6. vicuska013 (válaszként erre: 3. - Aner88)
2011. szept. 23. 11:32
Én 5 év alatt már a 3. fajtát szedem, én is azt szedem, mint Te nekem csak a mensim mennyisége csökkent le (gyógyszer nélkül is maximum a leghosszabb 5 nap volt, átlagban 3,5-4, és nagyon gyenge ), az ingerlékenységet nem vettem észre, az az előző gyógyszeremnél volt. Viszont addig keresgélj, amíg meg nem találod a neked megfelelőt, ha ez sem jó, akkor nem azzal kell foglalkozni, hogy ez már hanyadik, addig kell keresni, amíg nem találod tökéleteset!
5. csgybzs (válaszként erre: 1. - Aner88)
2011. szept. 23. 11:22

Miért nem keresel másfajta védekezési formát?

Én is szedtem, sokáig, de egy idő után rájöttem, hogy több kárt csinál, mint hasznot. Kicsi problémának tűntek (ingerlékenység, libidócsökkenés, fejfájás) de hosszútávon tönkretesznek kapcsolatokat is..... Nem éri meg.

2011. szept. 23. 11:10

Szia!

Nekem ilyen tüneteim nem voltak, viszont ahogy átváltottam erre a bogyóra egyre kevesebb lett a mensim, majd végül egyszer csak meg se jött. Akkor abba kellett hagynom, és most kezd helyre állni a dolog bogyó nélkül! (le is kopogom gyorsan)

2011. szept. 23. 11:05
Igazából Én is úgy vettem észre,hogy amikor szünetet tartottam akkor voltam olyan amilyen igazából vagyok :) és most,hogy megint szedem,komolyan mint egy nem normális :( lehet váltanom kell,de azt meg nem igazán szeretném mert ez a 4. bogyi amit kipróbáltam,az előzőekkel nagyobb volt a probléma...ááá nem tudom mit csináljak! Köszi a hozzászólásodat! :)
2011. szept. 23. 11:01
Szia, én is ezt szedem. Úgy eleve néha érzékenyebb és ingerlékenyebb vagyok,de nem vettem észre, h ezt a bogyó befolyásolta vna.
2011. szept. 23. 10:59

Elsősorban azokhoz szólnék,akik ilyen tablettát szednek! Én azt tapasztalom,hogy nagyon ingerlékeny vagyok tőle,sírógörcsökkel...stb. szinte ok nélkül.

Ez csak nálam jelentkezik? Már "rosszul vagyok"a viselkedésemtől,mert a kislányommal sem úgy bánok ahogy szeretném...

Vélemények?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook