Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt bírósági tárgyalás meg is egyeztünk, de mi van ha most én mégsem azt akarom? Kihez tudok fordulni? fórum

Volt bírósági tárgyalás meg is egyeztünk, de mi van ha most én mégsem azt akarom? Kihez tudok fordulni? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 23. 21:23
nem kell mindennek papíron lenni. csak eddig egyik hétvégén ott volt a másikon meg velem volt. most meg nem így lett leírva. jó ha most is így marad mert ez szerintem a gyereknek is jobb h ott tud aludni.
2011. szept. 23. 07:21
Ha normális a kapcsolat, és az apuka megbízható, akkor meg tudtok egyezni a végzéssel eltérő láthatásban. Később lehet ebből probléma, ha megromlik esetleg a viszony, hogy bosszantásképpen ragaszkodni fog a papírhoz, azért hogy keresztbetegyen. Egyébként szerintem a végzést lehet módosíttatni, ha volt ügyvéded, akkor kérdezd meg, hogy mi a hivatalos módja, ha nem volt, akkor esetleg jogi fórumokon érdemes érdeklődni, ott törvényszámokat is tudnak írni, amire tudsz később hivatkozni.
8. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 5. - Natika1982)
2011. szept. 22. 22:11
A bírósági végzéstől függetlenül megegyezhettek másban is, ha megbíztok egymásba.
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Natika1982)
2011. szept. 22. 22:06

Mindennek papíron kell lennie?

Attól még viheti máskor is, ha mind a ketten úgy akarjátok. Ha meg nem akarja, akkor úgyis mindegy.

2011. szept. 22. 21:52
jó ez csak papír. attól maradhat úgy a láthatás ahogy volt. nem?
2011. szept. 22. 21:51
nem szeretném h a gyerek össze legyen zavarva. most múlt 2 éves nyáron. eddig is oda adtam az apjának h elvigye 2 hetente péntektől vasárnapig. de úgy írták most be a bíróságon a papírba h egyik héten szombat a másik héten vasárnap viheti. nem aludhat ott.
2011. szept. 22. 21:50
Mi az indok?
2011. szept. 22. 21:45
És akkor indokolni kell h most akkor miért is akarom másképp?
2011. szept. 22. 21:45
A láthatással kapcsolatban. A gyámügyhöz?
2011. szept. 22. 21:44
Volt bírósági tárgyalás meg is egyeztünk de mi van ha most én mégsem azt akarom? Kihez tudok fordulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook