Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Ázsia Centerben miért olyan olcsó a vegyiáru? Eredeti vagy hamis? Esetleg jó másolat? Érdemes ott vásárolni? fórum

Az Ázsia Centerben miért olyan olcsó a vegyiáru? Eredeti vagy hamis? Esetleg jó másolat? Érdemes ott vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2014. jan. 14. 20:21
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 13. 22:19

a mosószer előfordulhat, hogy hamis, de ezeket a kisebb kozmetikai cikkeket, édességeket, kávékak biztos nem hamisítják (túl macerás lenne a kis mennyiség, de bonyolult csomagolás miatt).

általában valahonnan külföldről hozzák, ahol olcsóbb (alacsonyabb áfa, stb), "okosítanak" a különféle adókkal is, az biztos. ez a kettő együtt már jelentős különbséget okozhat a kereskedőknél, ezért tudnak a kínaiak annyival olcsóbbak lenni.

2014. jan. 13. 22:13

Én évek óta a sárkány centerben vásárolok mindenféle ilyesmit (sampon, balzsam, mosógél, tusfürdő, hajpakolás, stb), és még élek :)

Hiába vannak akciók a nagyobb áruházakban, akkor is drágábbak. És sajnos amíg nem vagyok milliomos, addig kénytelen vagyok az olcsóbb helyen vásárolni.

2014. jan. 12. 21:27

Nem lehet tudni, sajnos nagy hipermarket-ekből is hívtak vissza mosószert, mert hamis volt..:-(

Szav. időt meg tudod nézni mást nem.. Én jártam már nagyon rosszul, főleg mosószerrel. Azóta sokkal jobban bevált egyes áruházláncok, saját termékei, vagy esetleg német, osztrák gyártmányú dolgok. (pl. Formil mosószer, DM-es tusfürdők, testápolók). Ha spórolni akarsz, próbáld ki ezeket... inkább minthogy bőrbetegséget kapj. Vagy ha márkához ragaszkodsz, akkor lesd az akciókat és akkor vegyél amit szeretnél..

2014. jan. 12. 21:07
hamis vagy ha eredeti, akkor lopott :))
2014. jan. 12. 20:49

Sziasztok!


Látom lassan 1 éve indították ezt a témát, de nem érkezett hozzászólás. Viszont engem is érdekelne, hogy megéri-e ott vásárolni? Árban szinte minden olcsóbb akár több szár ft-tal (tisztálkodási szer, vegyiáru, édesség), mint a nagyobb áruházakban. Viszont általában nincs is rajtuk magyar utasítás, így lehet nincs bevizsgálva? Nem nagyon értek hozzá. Szóval akik odajárnak, azoknak mi a véleménye? Érdemes ott vásárolni? Eredetiek és nem hamisítottak? Mert ha jól emlékszem voltak olyan esetek, hogy pl a mosópor nem volt valódi és nem tisztított megfelelően. Meg talán egy hajpakolásról is volt szó, amitől kihullot a vásárló haja. Na, én nem szeretnék így járni, ezért szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

2013. febr. 19. 19:12
vv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook