Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


572. Aville (válaszként erre: 568. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 28. 18:07

Itt vagyok ragyogok, sikerült a mai vizsgám, mehetek más pénzét kezelni (8. ház Jupiter) :) Amúgy 20 éves korom óta ezt csinálom, ügyfélszolgálat banki, biztosítós területen, és imádom. :)

Megnéztem a múltkori eszmefuttatásodat a Holdammal kapcsolatban, nekem a Placidusban 12:30-ra és 12:45-re is Rák jött ki... Hogy ment át neked az Oroszlánba?

Megyek olvasgatni az általad feladott leckéket, csak bejelentkeztem :D

571. HnéViktória (válaszként erre: 567. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 28. 15:21

ÉDES ILCSI MAMA!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM.

2012. febr. 28. 13:49

Kitôl: voroskarom, 2012-02-27 21:54

Téma: Horoszkóp kérése /Privi üzenet/


--------------------------------------------------------------------------------


Üzenet: Kedves Ilcsi Mama!


Már régóta fontolgatom, hogy fel kellene keresnem egy asztrológust, csak mindig volt fontosabb, amire kellett a pénz, erre ma este rátaláltam erre a fórumra és Rád, aki a tudásodat ingyen adod.


Szeretném, ha írnál rólam, a páromról, esetleg a karmámról!


Kedves”voroskarom” Természetesen megpróbálok segíteni neked is természetesen,

- Ajándékként - mint mindenki másnak is, amikor majd rád kerül a sor, mert mint olvashattad a fórumon is, rengeteg kérés vár már előtted.

A Te saját képleteddel nem lesz baj, ha pontos a születési időd, de a párodéval ilyen módon sajnos nem tudok foglakozni, egyrészről a nagyszámú váró lista miatt sem és azért sem, mert ahhoz, hogy pontos legyen az Aszcendens ahhoz nagyon sok egyéb ismeretanyag is szükséges.

Amiket Te most leírtál azok felhasználásával is, ellehetne ugyan készíteni, de nagyon sok munkával és még mindig nem biztos az eredmény. Annak meg ugye semmi értelme sem nincsen.


Ilyen fejtést általában csak személyes ismeretség által lehet elkészíteni, de én azt nem vállalom, bizonyosan olvastad, hogy én ezt a fórumot főleg ezért hoztam létre, hogy aki úgy gondolja, szerezzen magának ismeretanyagot belőle.


Természetesen ezt neked is fel tudom ajánlani, elkészítem és elküldöm a horoszkóp körödet és a lehetőséget a Te saját kezedbe is, veheted, ha akarod, az által, hogy egy kis időt fordítasz a feltöltött anyagok olvasására, és a saját képletedből sok mindenre tudsz majd következtetni. Főleg a saját magad meg ismerése által tudsz majd javítani az életed folyásában, vagy elibe tudsz menni esetleg azoknak az eseményeknek, amit a Tranzit bolygó hatások már előre jeleznek.

A jó Trigon fényszögek általi hatásokat igyekezz még jobbá tenni azokban a jegyekben és házhatásoknál, ahol a képleted mutatja, vagy megoldást jelentő Qvadrát fényszögek általi nem annyira jó hatásokat pedig - szabad akarat által is - igyekezz elkerülni, de legalábbis elébe menni a dolgoknak. A többi kérdésben majd priviben válaszolok.


Előzetesként pedig olvasd el saját jegyedre: Nyilas jegyre általam készített általános jellemzést a 38. számon. A férjednek, pedig a KOS jegyet a 18. számon.

Szeretettel üdvözöllek: Ilcsi Mama.

569. Ilcsi Mama (válaszként erre: 557. - Kazsuzsika)
2012. febr. 28. 13:01

Kitôl: kazsuzsika, 2012-02-27 14:13 Privi üzenet.

Téma:


------------------------------------------------------Rák jegy jellemzést nem találom? --------------------------


Üzenet: Ilcsi Mama! Írta, hogy nézzem meg a rák jegyre vonatkozó leírást ami a 23. szám alatt található.

Végigolvastam a fórumot, de sajnos nem találom.


Igazad van Zsuzsikám.


Más is jelezte már nekem, hogy nem azon a számon található, amelyre én hívatakozom.

Akkor jeleztem is nektek, hogy egy kicsit későbbi számon keressétek mert a gépház - nem tudni miért, átszámozza. -.


Most, hogy Te jelezted én is vissza néztem és sajnálattal állapítottom meg, hogy nem csak az állatöv-jegyek leírásai, hanem nagyon sok más is hiányzik valamilyen okból az oldalról.

Én a feltöltésnél mindig feljegyeztem magamnak, hogy hányadik számon található a fórumon.

Mi ennek az oka sajnos nem értem!!!!


Az állatövjegyek közül csak a KOS Nyilas és a Bika jegyeket találtam meg én is, azok is talán csak azért, mert valakinek a válaszára össze voltak hozva.


Sajnálom. Most megpróbálom neked a Rák jegyet feltölteni, meglátjuk hogy így, ha Te üzenetedre válaszként rakom fel újra, akkor, ott marad-e?

Ezért írom most ezt az üzenetet is az előző kérdésedre, mint választ, mert talán így olvasható lesz. Meg próbálok érdeklődni Hoxától mi lehet ennek az oka?????


Ilcsi Mama XI. asztrológiai sorozat 2./ rész. /23/


A következő állatöv-jegy a Rák jegy. A csillag jegyek közül a Rákjegyhez tartoznak a leginkább családközpontú emberek. Számunkra az otthon a világegyetem részét képezi. Állandóan azon fáradoznak, hogy a jó közérzetükhöz elengedhetetlenül szükséges meleg és harmonikus családi életet teremtsenek.

Alapeleme: A VÍZ. (Vízen a Merkúr uralkodik)

Uralkodó bolygója: a HOLD. (az éjszaka királynője)

Alaptulajdonsága: kardinális

Szimbóluma: a rák két ollója

Mottója: "ÉN érzem".


RÁK állatöv- jegy általános jellemzése:


A Rák-jegyű ember, érző szívű, ugyan akkor óvatos, és ragaszkodó, és érzékeny is.

A hold változása befolyásolja, ezért kedélyállapota hullámzó. A Rákjegyűeknek rendkívül jók a megérzéseik. Két lábbal állnak a földön, ügyesen és céltudatosan terveznek. Intelligensek és tehetségesek, ezért ha akarják, sokat elérhetnek életükben.

Fantáziájuk igen élénk, képzelőerejük hatalmas. Olyan simulékonyak, mint a víz és olyan változékonyak is. Beszédmodoruk, íráskészségük kiváló, memóriájuk remek. Érzékenyen reagálnak sok mindenre, amelyek felett mások csak úgy átsiklanak. Kedvesek, humorosak és szolgálatkészek. Alkalmazkodóak, szelídek, és álmodozóak. Tehetségüket minden területen sikeresen kamatoztatják.

Ugyan akkor némely Rák szülöttre jellemző az önfejűség és a makacsság is, így ők gyakran felszínesek, ez a felszínesség olykor megbosszulja magát nem csak a munkájukban, hanem a barátságokban is. Intuíciós képességüket sokszor használják fel mások „manipulálására ”.

A Hold hatására legtöbb Rákjegyű ember igen impulzív, hangulata, kedélyállapota változó, hajlamos melankóliára, sűrűn kerülnek hullámvölgybe. Depressziójuk azonban a hold változásaival hamar oldódódnak és ők ismét vidáman csillognak, és nevetnek.

Néha túlságosan is romantikusak, ábrándosak, és kalandvágyóak, ezért kapcsolataikban gyakran sikertelenek, sokszor nem hozzájuk illő társat választanak. Ezért többségük többször is házasodik, mire megtalálja az igazi társát.


A Rák jegyűk, igen népszerűek a társaságban is, otthon, és család szeretők. Amennyiben saját családjukban valamilyen okból gyermek nem születhet szinte biztos, hogy valamelyik közelálló rokon gyermek nevelésében is részt vesznek. Édes anyjukhoz is nagyszeretettel kötődnek.

A jó családi élet megtestesítői, ezért ha a hozzájuk illő társat meg találják ők a legjobb házastársak. Szeretik a házi kedvenceket, ezért sok állatot tartanak, a cicát mindenek felett szeretik.

Igen sok Hold- típusú ember rendelkezik költői, írói, művészi, színészi, zenészi tehetséggel.


Társválasztásnál, célszerű a Halak, a Bika, és Skorpió jegyében születettek közül választani.


Szerencsés napjuk: a hétfő HOLD - Nap. A hold a 2 számmal van összefüggésben, a kettő az ellentétek egységének a megtestesítője.

568. Ilcsi Mama (válaszként erre: 566. - Aville)
2012. febr. 28. 12:08

Kedves " Aville" Neked mondjam, aki azt írod, hogy asztrológiát tanulsz. Tudod Te is, hogy, milyen sok mindent lehet látni a képletből.


Tudom, hogy tanulsz még mást is, de azért, ha van időd gyere hozzánk ezután is. Üdv. Ilcsi Mama.

567. Ilcsi Mama (válaszként erre: 565. - HnéViktória)
2012. febr. 28. 12:05
Vikikém! Ne feledd, hogy szeretlek, nem lesz semmi baj! Örülök, ha Te is így látod.
566. Aville (válaszként erre: 558. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 14:31

Kedves Ilcsi Mama!

Köszönöm az óvó soraidat, és meg kell mondjam, meglepődtem. Semmit nem írtam neked arról, h kapcsolatunk a parommal egy másik fél miatt kissé megingott részemről. Még csak célozni sem céloztam rá... Mert nem tartottam fontosnak, mert életemnek azt a részét lezártam. Egy febr. 7-i esemény miatt (Telihold volt, és a Szaturnusz akkor indult el visszafelé...) Rájöttem, h nem lenne jobb. Ami fontos egy kapcsolatban nekem, azt nem kapnám meg a Másiktól (hogy feltétel nélkül szeressenek). És mielőtt bármi is történt volna, végleg megszakítottam eletemnek azt a részét (több, mint 10 éves lezáratlan történet). Talán most már sikerül erősnek maradnom, és tényleg végleg lezárni. El fogom olvasni a javasolt részeket. Köszönöm. :)

565. HnéViktória (válaszként erre: 563. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 14:15

Igen Ilcsi Mama!!!Megfogadom.

Szedtem 1 hónapig egy fogyókúrás bogyót,de már több mint 3 hónapja nem szedem.Ezért állok ismét kétkedve a tünetek elött.

Igaz 21kg-ot fogytam nagyon rövid idő alatt.Én már elértem az álomsúlyt,nincs már fogyókúra.

Mindent köszönök,a holdhatásokat mindig elolvasom.

564. Ilcsi Mama (válaszként erre: 547. - 1b0de372a7)
2012. febr. 27. 13:55

Kedves” Hannusbaby”Köszönöm a jelentkezést. Persze sokan nem értik, hogy lehet a mai világban csak úgy ajándékként adni valamit és nem kérni érte csak egy KÖSZÖNÖMÖT. Láthatsz a fórumon ezekből is beírásokat. Aztán amikor meggyőződnek arról, hogy ez tényleg így van, hogy fizetség csak egy KÖSZÖNÖM, akkor olvasd el hogy azt írják amit te is. Tudod én már így 70.-en, túl nem szeretnék semmi mást csak, hogy adni tudjak, mert én is sok szépet és jót kaptam és kapok, főleg a családomtól. Ezért szeretettel szeretnék segíteni mindenkinek, aki kéri, és szüksége van rá. Már pedig a saját horoszkópjának a megismerése sok segítséget add általában mindenkinek. Pláne, ha annak megismerésére még Ő maga is törekszik. Ezért bíztatlak téged is, hogy így a 30. éved tájékán szerezz meg itt a fórumon mennél több ismeretet arra, hogy jobban tud az életed irányítani.

Az asztrológiai emberismeretek (már aki hisz ebben) hozzásegítenek, hogy nagyobb önismerettel rendelkezzünk, hogy ez által is a legjobban reagálhassunk a bennünket

Nap - mint nap, érő kihívásokra. Ezzel biztosan magunk is hozzájárulunk ahhoz, hogy boldogabbak legyünk és sikeresebb életet élhessünk.


Ha Te is megismered, ez által is a jellemedet, a lehetőségeidet, azok összefüggéseit az élethelyzetekkel, igyekszel majd úgy javítani az esetleges hibáidon, hogy abban Neked, és másoknak is öröme legyen, akkor én már, úgy érzem nem tettem rosszul, hogy mindenkinek ez által neked is, <ajándékként> adom ezeket, az ismereteket. Csak rajtatok múlik, hogy ebből mennyit és mit sajátítotok el. Üdv: Ilcsi Mama

563. Ilcsi Mama (válaszként erre: 561. - HnéViktória)
2012. febr. 27. 13:40

Vikikém gondoltam, hogy kullancscsípés az okozója, de azért míg nincs konkrét diagnózis, addig ne add meg az esélyt a kétkedésnek.

Persze orvosi szakkönyvekben is több helyeken lehet olvasni, hogy bizonyos fogyókúra gyanánt használt étrend kiegészítők is okozhatnak hasonló tüneteket.


Nem tudom, hogy esetleg Te szedtél-e mostanában ilyent? Én neked is, és mindenki másnak is azt ajánlom, hogy nézzétek meg a Holdhatás általi csökkenő időkben való természetes étrenddel kapcsolatos fogyást, ha arra egyáltalán szükségetek van, és a szükségét érzitek, hogy soványabbak legyetek. Azonban azt is figyelembe kell, hogy vegyétek, hogy a test csak azt tudja növekedés szempontjából felhasználni, amit Ti fölöslegeként bevisztek az étkezések során a testbe. Ugyan is drasztikus fogyókúra után szinte minden esetben visszajönnek

a leadott kilók. Amennyiben viszont figyelembe veszitek a testkarbantartást a megfelelő természetes étrenddel, akkor csak az a súly marad meg, amely esetleg genetikai szempontból is adott lehet.

Te itt vagy már a fórum kezdetétől, a fórum elején a jegyekkel összefüggésben sok helyen írok az emberi testre vonatkozóan a Hold-hatásokról és a megfelelő táplálkozásról is. Kérlek Téged és másokat is, szíveljétek meg Ilcsi mamátok ajánlását e téren is.

Majd írd, meg mit mondtak az orvosok!

562. Ilcsi Mama (válaszként erre: 547. - 1b0de372a7)
2012. febr. 27. 13:19

Kitôl: Hannusbaby, 2012-02-27 09:03

Téma: :-)


--------------------------------------------------------------------------------


Üzenet Hannusbabytól: Szia Drága Ilcsi mama!


Megleptél amúgy,hogy így ajándékként és ilyen rendes vagy az emberekkel,nagyon ritka azért remélem tudod.


Kedves” Hannusbaby”Köszönöm a jelentkezést. Persze sokan nem értik, hogy lehet a mai világban csak úgy ajándékként adni valamit és nem kérni érte csak egy KÖSZÖNÖMÖT. Láthatsz a fórumon ezekből is beírásokat. Aztán amikor meggyőződnek arról, hogy ez tényleg így van, hogy fizetség csak egy KÖSZÖNÖM, akkor olvasd el hogy azt írják amit te is. Tudod én már így 70.-en, túl nem szeretnék semmi mást csak, hogy adni tudjak, mert én is sok szépet és jót kaptam és kapok, főleg a családomtól. Ezért szeretettel szeretnék segíteni mindenkinek, aki kéri, és szüksége van rá. Már pedig a saját horoszkópjának a megismerése sok segítséget add általában mindenkinek. Pláne, ha annak megismerésére még Ő maga is törekszik. Ezért bíztatlak téged is, hogy így a 30. éved tájékán szerezz meg itt a fórumon mennél több ismeretet arra, hogy jobban tud az életed irányítani.

Az asztrológiai emberismeretek (már aki hisz ebben) hozzásegítenek, hogy nagyobb önismerettel rendelkezzünk, hogy ez által is a legjobban reagálhassunk a bennünket

Nap - mint nap, érő kihívásokra. Ezzel biztosan magunk is hozzájárulunk ahhoz, hogy boldogabbak legyünk és sikeresebb életet élhessünk.


Ha Te is megismered, ez által is a jellemedet, a lehetőségeidet, azok összefüggéseit az élethelyzetekkel, igyekszel majd úgy javítani az esetleges hibáidon, hogy abban Neked, és másoknak is öröme legyen, akkor én már, úgy érzem nem tettem rosszul, hogy mindenkinek ez által neked is, <ajándékként> adom ezeket, az ismereteket. Csak rajtatok múlik, hogy ebből mennyit és mit sajátítotok el. Üdv: Ilcsi Mama

561. HnéViktória (válaszként erre: 560. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 13:06

Igen megcsipett a kullancs 2010 juniusában.SZületésnapomra kijött a lyme folt is.Kezeltek 20 napig antibiotikummal.Minden tipikus tünet megvolt akkor fejfájás levertség,úgy éreztem magam mint akit agyonvertek:)

2011augusztusban elkezdtem egy fogyókúrát.Furcsa tüneteim lettek.Izomgyengeség végtagremegés fejfájás,levertség,izületi gyulladás.De csak jobb oldali,ahol a kullancscsípés volt.2hét után rendbe jöttem.Most ismét mutatkozik,de kicsit enyhébben még.Minden tünetem a lyme kórra utal.El szeretnék jutni egy szűrésre de egyenlőre ennek anyagi aggálya van.

Megköszönöm a ha megnézed nekem:)

Csupa pozitiv vagyok amúgy ezzel kapcsolatban,mert fiatal vagyok és erős.

560. Ilcsi Mama (válaszként erre: 556. - HnéViktória)
2012. febr. 27. 12:58

Vikikém! Csak ma láttam az előző bejegyzésed. Bizonyosan voltál orvosnál és ezt mondták neked? Talán volt kulancs csipésed, ezt megelőzőleg?

Feltétlen megnézem, hogy van-e utalás a képletben, csak az abaj, hogy a képlet főleg a betegség hajlamokat jelzi igazából. Ezért jó ha azt mindenki ismeri és feltud készülni minden elő jelre. Mert jobb a bajt megelőzni, mint sem a betegséget már esetleg rosszul és későn megérni.

559. Ilcsi Mama (válaszként erre: 557. - Kazsuzsika)
2012. febr. 27. 12:54
Igen ez a jelzés érték, mindig a gondoskodó szülőre vonatkozik. Sok jót kívánok meked az életben. Ilcsdi Mama.
558. Ilcsi Mama (válaszként erre: 553. - Aville)
2012. febr. 27. 12:51

"Kedves Aville" Igen a Placidus program nagyon jó. Én neked 12.36-ra állítottam be a születési időpontot. És nem bántam meg, hogy egy kicsit előbbre vettelek mások elé, ha ezzel neked is, tudtam egy kis segítséget nyújtani.

Jó szórakozást a fejtésben. Ügyes vagy bizonyosan a leg jobb utat választod. Mivel ez a karmád meglátod hamarosan minden jóra, fordul.

Olvasd azért el a fórumon a Szaturnuszi ciklusok kapcsán írt 7-7. éves időket is. A kapcsolatotok nem sokára oda érkezik, azért ne futamodj meg, hiszen a másik kapcsolat sem lenne jobb számodra. Inkább segítsétek egymást és boldoguljatok jól az életben.

Szeretném figyelmedbe ajánlani 468-469 Jolikának címzett, 476 Plútó ügyben Lillian- nak és 496.499. és 507. számokon Rózsikának Karma ügyben és leszálló H. csomópont témakörben írott dolgokat is. Üdvözlettel Ilcsi Mama.

557. kazsuzsika (válaszként erre: 555. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 12:41

Köszönöm szépen. Sajnos nem él már egyik nagypapám se, több mint 10 éve meghalt mindkettő ugyanabban az évben. Nagyon szerettem őket és sokat gondolok rájuk. Az édesapámmal sem tartom a kapcsolatot legalább 10 éve.

Akire Ilcsi Mama gondolt, az szerintem az anyukám élettársa, akire felnézek.20 éve együtt vannak anyukámmal. Kapcsolatunk eléggé hullámzó volt, mégis tőle többet kaptam mint a saját apámtól. Számomra ő apa akire fel lehet nézni, aki segít ha baj van.

556. HnéViktória (válaszként erre: 555. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 12:38

Látható a betegség jelenléte is a képletben???


Nekem,most lehet van 1 komoly betegségem.

Ilcsi Mama???Láttál nekem???


Mert én hiába böngészem a kereket nekem még mindig minden kinai:))))

555. Ilcsi Mama (válaszként erre: 554. - Kazsuzsika)
2012. febr. 27. 12:06

Kedves" kazsuzsika" Köszönöm, hogy elfogadtad a levelemben leírtakat. Egy kicsit gondolkodtam, hogy egyáltalán közöljem -e veled, hogy a betegség hajlamaid közül mostanság egy kis bajt látok. Azt hittem megbántlak vele, de most már megnyugodtam, hogy Te is úgy érzed, hogy orvoshoz kell fordulnod. Tudod inkább lásson 5 orvos, mint egysem és a baj az még is ott van.

Persze ezek a képleted alapján csak lehetőségét jelzik a betegségnek. de tudod, jobb bizonyosságot szerezni időben, mint a tényt látni később.

Nem lesz baj meglátod, mert ott van, - mint írtam is neked - a gyógyulás lehetősége is, mint segítő jó fényszög, amiben feltétlenül bízhatsz.

Megnyugtatásul írd meg majd az eredményt és a férjednek gyógyulást kívánok szeretettel: Ilcsi Mama.

554. kazsuzsika (válaszként erre: 543. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 27. 08:48

Ilcsi Mama! Nagyon köszönöm, minden átjött.


Volt már, hogy más is csinált nekem elemzést, de azt sosem éreztem magaménak. Leírták, hogy családszerető vagyok, hogy érzékeny...tipikus rákra jellemző dolgokat. Ami igaz is, de nem pont ezek a jellemző tulajdonságaim. Vagyis Én ennél többre vágyom.Én is úgy érzem, hogy a tűz jegyek társaságát keresem inkább. (persze nem direkt, tudat alatt) A férjem is a nyilas jegyében született, akivel nagyon összeillünk és kijövünk egymással. Akárhol olvastam eddig, mindenhol azt írták, hogy ez a két jegy nem való egymáshoz.


Igen, egy ideje már gondolkozom azon, hogy el kellene mennem orvoshoz. És ezek után el is megyek. A férjemet műtik jövőhéten, 3 hétig itthon lesz és akkor majd elmegyünk együtt.



Köszönöm szépen a figyelmeztetést, remélem nem lesz semmi komolyabb gond az egészségem terén.

Köszönöm szépen, hogy időt szakított rám, köszönöm az ajándékot Ilcsi Mama!

553. Aville
2012. febr. 27. 08:08

Kedves Ilcsi Mama! Nagyon köszönöm a soraidat, gondolatolvasó vagy, eddig a Holdcsomópontokkal sem voltam tisztában. a babanaplómban, amit édesanyám írt születésem után ez van, h fél 1 és hn 1 között születtem. Édesanyámat ismerve, ha fél 1-re megszülettem volna, akkor azt jegyezte volna fel, ha már ennek akkor jelentőséget tulajdonított, h leírja.. Ezt akkor írta, elég friss lehetett az élmény, meg első gyerek voltam, még olyankor precízebbek a szülők. :)

Amúgy a Placidus demo verzióját használom.

552. Ilcsi Mama (válaszként erre: 551. - Aville)
2012. febr. 26. 22:19

Kedves „Aville”. Nem írtad, hogy hol születtél? Igyekeztem egy közép állásbeli Budapesti helyre a képleted felállítani. A nem pontos születési időre vonatkozóan viszont azt tudom neked mondani, hogy csak a HOLD helyzete lesz változó a 12. 30 és 12. 45 közötti időben. Ugyan is 12. 30 ugyan RÁK jegy, de a 8. házban, míg 12. 36-tól már Rákjegyben, de VII. házban található a HOLD.


Ahogy a születés pillanatában benne van az egész sors a horoszkópban minden benne, csak olvasni kell belőle. Azért mert a születés időpontjában az asztrológiai égitestek együttállásának konstellációinak „Grafikai ábrázolás révén a

H O R O S Z K Ó P -ban az aszcendens által a csillagok és csillagképek állatövi jeleiből a planéták, az égi utak elhelyezkedéséből sok minden kiolvasható. Ők formálják, személyiségünket, abban a pillanatban, amikor életet és lelket kapunk.

Valamint akkor is, amikor ezek a bolygók életünk során folyamatosan át - áthaladnak az állatövi jegyünkön.

Amelyik bolygó a legerősebb a születésünkkor, és amelyet a csillagok állása is meghatároz az lesz az erősebb a jellemünkben”. Már pedig neked a Jupiter, mint a Nyilas Aszcendens - jegy uralkodója és benn álló Neptun bolygó, valamit a Nap a meg határozó számodra, mert a Jupiter az Oroszlánban áll és annak az uralkodója a Nap. A Napod pedig a Mérlegben található a képletben/ Vénusz uralkodóval. Ha azt vesszük figyelembe, hogy a Neptun bolygó a Vénusz felső oktávja, akkor azt is tudjuk, hogy most hagyta el Neptunusz bolygó a Vízöntőt és belépett a Halak jegybe, ami azt hozhatja, mint Mundán 12. ház, hogy a ködöt már túllépte és a Halakban, mert annak az egyik ura is, a másik pedig a Jupiter és így összevetve a kiterjeszkedést hozhatja számodra. Előre tekintést hozhat neked a Vénusz miatt és Jupiter miatt is, de még az Uránusz vonatkozásban is, mivel az Uránusz együttáll a vágyak és remények házában a Vénusszal és ez anyagiak terén sokasodást, jelenthet, de akár a gyermekvonatkozásban is, mert a 11. ház jelentéstartalma szerint is szemben áll, vagyis hatását kiterjesztheti az 5. gyermek és örömök házára is.


Ha hiszünk benne, ha nem az élettervet nem egyedül építi a lélek. Segítségére vannak azok a lelkek is, amelyek már túljutottak a fizikai létezés iskoláján. Általában ezeket, a segítőket angyaloknak nevezik az „Ezotéria” világában. Az élet egy folyamatos tanulási szakasz, amely még a halállal sem fejeződik be. Újra és újra leszületik a lélek mind addig, míg itt a Földön feladata van, ezt a Reinkarnáció és a karma asztrológia nagyon jól érzékelteti.


A horoszkóp körben a Holdcsomó pontok az emberi kapcsolatokra utalnak, 180° fokra helyezkednek el szemben egymástól a jegyekben. Nálad ez Felszálló Szűz jegy és leszálló Halak jegy. A két Hold csomópont „Szimbolizálja” a karmánkat is.

Az ösztönös és automatikus viselkedésmódot mutatja meg. Észjárásunkról és spontán fellépő motivációs mintákról árulkodik, az előző életeinkben és mélyen elrejtett viselkedésmintáinkat és gondolatokat jelez.

A legyőzendő előítéleteket jelöli, életünk azon területein, melyektől fejlődésünk érdekében meg kell szabadulni. Már pedig neked attól kell megszabadulnod, hogy ha boldog akarsz lenni, akkor a jelen életben a mások szolgálatának áldozni az életed. Ugyan is az elmúlt életeidben az, hozta a legnagyobb nehézséget, hogy mindenkitől független szerettél volna lenni. Tetted ezt, azért mert sokan rászedtek. Tehát a Karmikus leckéd, megtanulni, hogy minden olyan ember, akire Te akarsz támaszkodni, azért csapódik melléd, mert neki van szüksége a Te segítségedre. Azonban folyton harcolsz azzal, hogy fel ne add a dolgokat. A halakban álló leszálló Holdcsomópontban az a csodálatos, hogy évek multával meg tudsz bocsátani mindazoknak, akik a korábbi életedben esetleg megbántottak. Vagyis ez a Szűz - Halak állás a felhőket és napfényt jelképezik, vagyis az illúziót és a valóságot.

Tehát a mostani életed karmája, hogy törekedj a belső tisztaságra, és a mások gyengeségét türelemmel viseld. Ez a feladat részedre az önfegyelmezés megtanulását jelenti. Vagyis ha boldog akarsz lenni, akkor a jelen életed mások szolgálatába kell állítanod. A halakban álló Leszálló holdcsomópont a 3. házhelyzet vonatkozásban is megmutatja, azt, hogy a korábbi életedben hogyan szereztél kozmikus tudást. A 9. házban, a Szűzben pedig a felszálló holdcsomópont azt mutatja meg, hogy ezt a tudást a mostani éltedben a magasabb gondolkodás terén tudod kikristályosítani. Azt írod, hogy még mást is tanulsz az asztrológia mellett ez sem véletlen!


A „Felszálló holdcsomópont, (vagyis a sárkány fej) összekapcsoló, míg a leszálló holdcsomópont,(sárkány farok) elválasztó tulajdonságokkal bír.


A Felszálló csomópont a könnyebbik aspektus, a Jupiter megfelelője, azt a pontot jelképezi, mely a legnyomasztóbb feszültséget hozza a múltra. Segítségével kell legyőznünk azokat a mintákat, melyek evilági életünk mélységbeli fejlődéséért felelősek.

A Felszálló holdcsomópont az előttünk álló jövőt is jelképezi, a teljes lelki beteljesülés felé vezető utat jelzi.

A felszálló holdcsomópont jelöli azokat az embereket is, akikhez általában vonzódunk.


Leszálló holdcsomópont, pedig azokat, jelöli, akiket elkerülünk.

A leszálló holdcsomópontja, vagyis a sárkányfarok a Szaturnusz bolygó, megfelelője is. Szintén jelképezi a karmánkat, az előző életeinkben megszerzett viselkedés mintákat.


Nem tudom hiszel-e az úgynevezett KARMÁBA, vagyis az előző életekben. Ez azt mutatja meg, hogy az előző életeidben mit nem oldottál meg, ezért kellett még újra leszületned a Földre, hogy azokat a feladatokat is teljesítsd, amelyeket a részedre a Karmikus sors útja kijelölt. Persze aki egyébként is szkeptikus ezen a téren, annak hiába is mondanánk mind ezt el. Volt már nekem itt a fórumon egy olyan látogatóm, aki, azt írta, hogy ez egy maszlag.

Amikor pedig elküldte a születési adatait, (mert azért a kíváncsiság az, nagy ÚR), akkor belátta, hogy nagyon érdekes és igaz dolgokat írtam neki, honnét is tudhatom én például azt, hogy gyermekkorában olyan 10-éves kora környékén, mi is történt vele és miért?

Azóta már többször is írt nekem és számára érthetetlen, hogy hogyan is lehet benne, a horoszkópban olyan sok mindenre a magyarázat.


No. Már most az a kérdés, hogy képletben a 8, vagy a kilencedik házban van a helye a holdnak. (a 15 perces születési perc eltérés miatt)

Ehhez egy kis analízist kell magadban végezned. El kell döntened, hogy csak a mélyen gyökeredző érzelmek vannak-e benned? Mert akkor a 8. házban a Hold helye.


De ha például, úgy érzed, hogy alárendeled a párkapcsolatban, - vagyis VII. házban, - az érzelmi biztonságod, védelmező ösztönt érzel-e párod iránt? Elégedett és boldog vagy-e párkapcsolatodban? Ha erre igen a válaszod, akkor a VII. házban van a helye Holdnak.


Erre persze maga az, hogy a Hold a Rák-jegyben van az is magyarázatot, adhat, mert erőteljesek nálad a családi kötelékek, vagyis szükségét érzed a másokról való gondoskodásnak. Ugyanakkor, a 8. házban álló Hold utalhat, a pénzügyek ingadozására is, vagy a házasság vagy valamilyen társulás folytán, esetleg örökség révén tehetsz szert anyagi javakra, melyet esetleg - ugyan már az Oroszlánjegyben álló - a Jupiterrel való együttállás is erősíthet. De a 8. házban való hold- Jupiter állás a javadra válhat a párkapcsolat és a házasság terén is. Mivel azonban a 8. házban áll a Szaturnusz is, ezért ezeknek, az előnyöknek a hatásait csak a saját erőfeszítésed árán és csak olyan negyven éves korod tájékán élvezheted. Ezt mutathatja még a spirituális érdeklődési kör is. Valamint az, hogy olyan kérdésekkel is foglalkozol, amellyel nem szeretünk tudatosan foglalkozni, mint valaminek az elmúlása és átalakulása.


A VII. házban álló Hold pedig arra add utalást, hogy erőteljesen intuitív beállítottságú vagy a szeretteiddel de főleg a pároddal. Érzelmeid mélysége főleg a bensőséges kapcsolati stabilitáson nyugszik. Ha szeretünk valakit, azonosulunk is vele. Ezt még a Holdnak a Nappal való 60° fokos jó szextil fényszöge is alátámaszthatja. Gyakorta kezdeményezel utazásokat, amelyet esetleg mindketten szerettek.


Gyermekre, való kérdésedre azt írnám, hogy az 5. házban ugyan nincsen bolygó állás. A ház csúcsa a Bika jegyben van/ Vénusz uralkodóval, ezért aztán a gyermekvonatkozásban utalhat a létre hozásuk aktusára is. Mivel az 5. ház nem csak a gyermekre, de a szerelemre, a szexre, vagyis az életörömökre is vonatkozik. Azonban a biológiai órád ketyeg, ezt soha sem feled, ha gyermeket szeretnétek.


No akkor most (saját szavaiddal éve) adtam fel a leckét! Ezek szerint, ahogy kivettem a szavaidból neked nincs Placidius programod, nagyon szívesen elküldöm a horoszkóp körödet, csak döntsd el, a Hold házhelyzetét illetve, ha megírod, hogy hol születtél akkor a földrajzi hely behatárolást is, pontosítom.

Nem tartom a képletedről való gondolatokat jelentéktelennek és haszontalannak, mert ha mások is figyelmesen átolvassák, akkor sok tanulság rejtőzik benne.


Üdvözlettel: Ilcsi Mama.

551. Aville (válaszként erre: 548. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 26. 17:49

Kedves Ilcsi Mama! Nagyon-nagyon szépen köszönöm a rögtönzött elemzést a kérdéseimre :) Jól feladtad a leckét, mert azt hittem, hogy jól bepontosítottam az én és a párom születési dátumunkat, át kell néznem az egészet azok alapján, amit megadtál, de sajnos (még) nem ebből élek, és keddre muszáj mást tanulnom, és ha elkezdek "horoszkópozni" akkor órákig is képes vagyok böngészni a neten ingyenes anyagokért, elemezgetni a képleteinket. Szóval muszáj mennem tanulni most mást, de majd visszajövök.

Amúgy nem nagyon érzem szerencsésnek magamat, pedig minden elemzésben az van, h az vagyok... Főleg az anyagiak területén szó szerint nyomorgunk , és ez minden másra rányomja a bélyegét... Gyermeket nem merünk vállalni, szóval ha lesz, az biztos, h jó késő, úgyhogy biztos nehezen fogom megélni a leválását. :DDD

('78.09.26. 12:43 - ha minden igaz, de 12.30 és 12.45 között.)

550. Ilcsi Mama (válaszként erre: 549. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 26. 14:43
UI: "Hannusbabínak" no meg persze pontos születési óra és pec ideje is hiányzik
549. Ilcsi Mama (válaszként erre: 547. - 1b0de372a7)
2012. febr. 26. 14:40

Kedves" Hannusbaby" Téged is üdvözöllek a fórumon. Természetesen lehet késziteni "összevetés horoszkópot" is. Azonban szükséges még mindkettőtöknél a születési hely is. Amennyiben priviben küldesz e-mail cimet,

-egy kicsikét ugyan várni kell mert sokan várnak előtted-, de elkészítem neked - természetesen mint mindenki másnak is, ajándékként- és el is küldöm e-mailben. Az kérésem, hogy nagyobb befogadó készségű legyen az e-mail, mondjuk, ne citromél, mert azon nem megy át a küldemény.


Sőt tudok babaprojekt ügyben is a Te horoszkópod alapján, készíteni neked fomazási idő számításhoz segítő időpontokat is, amelyben benne vannak a várható baba nemére vonatkozó adatok is.


Ha érdekel az asztrológia esetleg olvass viszza itt a fórumon is feltöltöttem, ezzel kapcsolatos leírást is. Szeretettel Üdvözöllek: 7X-en túli Ilcsi Mama

548. Ilcsi Mama (válaszként erre: 545. - Aville)
2012. febr. 26. 14:01

Kedves „Aville”. Örömmel veszem én is, hogy rá találtál az általam indított asztrológiai fórumra. Tudod azért gondoltam, hogy ilyen formában készítek nektek leírásokat, mert az adatlapomon jeleztem, hogy szeretem az asztrológiát és olyan sok kérés érkezett hozzám képletfejtés ügyben, hogy már szinte lehetetlen volt azokat teljesíteni.

(Az adatlapomon ASZTROLÓGIAI vonatkozásban nézd meg a feltöltött bolygókat és magát a nagy Nap ciklus képet és az arról szóló leírást is fórumon. Interaktivitásra kattintva találhatsz még esetleg olyan leírást, ami szintén érdekelhet téged.)


Aztán sokan jelezték, hogy szeretnének többet is megtudni az asztrológiáról, nem csak azokat a leírásokat, az egyes állatövjegyekre, amelyeket a bulvár lapokban lehet olvasni.


Így aztán folyamatosan az igényeknek is megfelelően kellett, hogy valamennyire olyan szinten, de érthetően, nem csak a szakszerűségre törekedve próbáljam a leírásokat feltölteni.

Persze így néha a könnyebb érthetőség kedvéért, pongyola fogalmazásokban kellett tenni egyes dolgokat. Érdekes módon én ezt a fényszögek vonatkozásában is így gondoltam. Nagyon örülök, hogy azt írod, hogy tanulod az asztrológiát és ennek alapján megértetted, akkor ez így aztán megnyugtató a számomra.

Jelentkezett itt a fórumon már másik asztrológus is: (473 számon, ha van időd, nézd át azokat a 476. 494. 496-499. számokon írtakat is).

Nagyon örülök, ha Te is bekapcsolódsz a fórumon, hogy a feltett kérdésekre keressük a megoldási lehetőségeket. Itt most neked és másoknak címzetten is szeretnék válaszolni a kérdésedre, talán a régebbiek is szívesen olvassák majd:


Az események előre jelzésére, amit Te is kérdezel, - olyan formában, hogy érthető legyen- úgy gondoltam, hogy most a közelmúltban feltöltött „értelmező” részeknél, ahol a gyors és a Lassú bolygókról írtam mindig jeleztem, hogy a bolygók éppen mostanában hol milyen jegyben haladva róják a „Tranzit” körútjukat. Ha ezt mindenki a saját képletére feljegyzi, akkor már legalább a jegyek, amelyek érintettek a körforgás szerinti fényszögek vonatkozásban kaphat valamilyen eligazodást. Persze akinek már megküldtem a saját horoszkóp körét azok jobban képbe, vannak, mert nekik az a köralatti EKL. Táblázatban az is szerepel, hogy milyen fokon, milyen jegyben és milyen fényszög állásban volt a születési képletben a bolygó.

Ugye az előre jelzésnél ez fontos szempont, de fontos az is, hogy egyes fényszögeknek (csak hogy a legfontosabbakat említsem, a 30° fokonkénti körhányadokat figyelembe véve a Tranzit bolygók esetében is), a 30° fokos nevelő lassú, de állandó súrlódásokat okozó szemi - szextil. 60° fokos harmonikus *szextil,(két jeggyel odébb) a120° fokos (négy jeggyel odébb) legharmonikusabb előnyös teljesülést ígérő Trigont.

Vagy a nem igazán jó fényszögek közül vesszük: a két elv egymásba ütközését jelző 90° fokos Qvadrát, (három jeggyel odébb) a 150° fokos quincunx. (öt jeggyel odébb) Lassú állandó súrlódások között fejlesztő fényszög. Belső jellemi nehézségeket kell általa megoldani és az „Önbizalom” hiányra is utaló fényszög.

Tehát fontos lehet valaki számár tudni, hogy mikor kell neki a saját akaratát is belevinni a dolgok menetébe, hogy jobbítani tudjon az életén.

Nem elhanyagolható 180° fokos (hat jeggyel odébb) szemben állás sem, mert az meg jelzi, a bizonyos fokú két elv szemben állást, illetve nagy feszültségeket jelez, ott ahova esik abban a jegyben, abban, a házhatás vonatkozásában, amely a születési képletnél adva van.



Érdekes a kérdésed a születési időpontra vonatkozóan is. Az ugye egy értelmű, hogy csak akkor van értelme a horoszkóp kört elkészíteni, ha nagyon pontos a születési óra-perc időpontja, mert ez mutatja meg a „Felkelőjegyet”, vagyis az aszcendens –jegyet. Ha ez nem pontos, akkor az egész horoszkóp nem ér egy fabatkát sem. Mert, ha hiszünk magában az asztrológiában, akkor már elfogadtuk, Indiai a bölcsek, valamit a Nyugati asztrológia szerint is, hogy a születés pillanatában benne van az egész sors.


Ugyan is pontosan megállapított aszcendens - jegy lesz kezdete az I. háznak. Vagyis a keleti horizontot jelöli a születés pillanatában. Tehát a következő házakon áthaladó utazás az aszcendens - nél kezdődik, vagyis az I. Ház csúcsánál. (És ha ez nem jó és pontos, akkor sajnos a többi jegy és ház sem lesz az illető részére pontos, így egészen eltérő, sőt úgy is mondhatnám megtévesztő adatokat, adhat az illető személyre vonatkozóan).

Mert ha hiszünk ezekben, a dolgokban, (és miért ne hinnénk, akkor nem volnánk itt jelen ezen a fórumon sem), akkor elfogadjuk azt a teóriát, hogy az aszcendens az a pont ahol a lélek megtestesül, (a gyermek édesanyja testétől elválva a köldökzsinór elvágásával felsír és jelzi, hogy itt vagyok élek) és ezzel kifejezi az egyéniségét azzal a jeggyel, amit az aszcendens által képvisel.


Aztán ha figyelembe vesszük a többi következő jegyeket és házakat is, akkor láthatjuk az életsorán kialakuló folyamatokat: az „ÉN” csak hogy a sarkalatos házakat vegyük sorra. IV. I. C. Az „Ég” alja, a családban, az otthon a szülők vonatkozásában VII. Külvilág és a nyilvánosság kifelé hatásában, ide tartozik a párkapcsolat is, majd a X házban az M. C. Az „ÉG” tetején, ahol jelet szeretnénk hagyni magunkról, az által, hogy tanulunk, képezzük magunkat és ez által, építjük a karrierünket is. Vagyis szeretnénk megmutatni, hogy mit is szeretnénk elérni életünk során.


Aztán hozhatnék példát a „követő” házakról is: például 2. házban, amely utalást adhat nekünk az önállóság eszközeiről úgy, mint az anyagiak a pénzvonatkozásban, az 5. házról, amely az életörömök a gyermekek háza is, a 6. mely a munka és az egészség háza vonatkozásában add eligazodást számunkra. Vagy, hogy ne hagyjuk ki a 11. Házat sem, ahol a vágyak és remények életmegvalósulásának a lehetőségeit fedezhetjük fel a képletben.


Nagyon fontos jelentés tartalma van a képletben a születési hónapnak és napnak is, amely megmutatja számunkra, hogy a NAP éppen a születésünk napján milyen állatöv jegyben haladt.

Ugyan is Nap, mint a legfontosabb erőközpontunk, elsőszámú fővilágosítónk, jegyhelyzete mutatja meg az életerőt, a tudatosságot, az egyéniséget, a vitalitást az „ÉN” önkifejezését, amely összetartja a megszületet egyént. Azért mert a NAP a teremtő alapelv megtestesítője.


Ezért is van fontos jelentés tartama annak, hogy ki milyen elemű jegyben született, (erről is, találtok egy elég hosszas leírást a fórumon). Tűz, Föld, Víz, levegő jegyeket értem ez alatt, valamint, hogy pozitív, vagy negatív tartalommal rendelkezik-e jegyhatás. Ugyan is, ha a NAP + jegyben áll a születési képletben, akkor az energiahatással van az egész világra, könnyebb a megnyilvánulási formája a szülöttnek, míg negatív jegy esetén ez a hatás befelé áramlik, tehát saját maga éli fel az energiát. És itt nagy jelentőséget kap a Nap által alkotott fényszög is. (Erről is írtam a NAP a jegyek részben).

Aztán ne feledkezzünk el a második fővilágosítóról, a HOLDRÓL sem, amely a születéskor elhelyezkedő helyzete által az alapvető emberi szükségletet és a biztonság utáni igényt is adja a szülöttnek.

Azt írod, hogy Mérleg –jegy a Nap jegyed, akkor erről már - röviden megfogalmazva,- mindannyian tudhatjuk, hogy szeretetteljes az ön kifejezésed, a barátokat kedveled és jó művészi hajlammal, rendelkezel, valamint a pozitív Levegő jegy hatására véghez viszel mindent, amit kitűzöl magad elé.

Arról már nem is beszélve, hogy a Mérleg uralkodója a Vénusz az esthajnal csillaga és a kisszerencse bolygója.

Az aszcendensed Nyilas, az meg azt mondja el rólad, hogy szintén pozitív és Tűz jegyben áll és a Jupiter „Fortuna maior”a nagy szerencse bolygója az uralkodód. Ha ehhez még azt is figyelembe vesszük, hogy a HOLD a képletedben, a Vizes- Rákjegyben/ HOLD, vagyis a második fő világosító uralma alatt volt a születésekor, akkor azt, hiszen teljesen világos képet alkothatunk rólad.

Még akkor is, ha a Hold csak a harmadik meghatározó tényezője a horoszkópodnak. Megmutatja nekünk, hogy együtt érző, érzelmileg fogékony gondoskodó vagy, ragaszkodó vagy és nagyszükségét érzed annak, hogy biztonságban érezhesd magad.

Néha ugyan egy kicsit szeszélyes is vagy, mint a gyakori hold fázisváltozások, amelynek hatására gyors és gyakori a hangulatváltozásaidat a környezeted nehezen tudja tolerálni.

A Rákjegynek viszont nagy jelentősége van nálad a Hold szerepének. Mert állandó védekező álláspontot kölcsönöz neked, ezért túlzottan is aggodalmas vagy bizonyos esetben.

Sok ilyen-olyan hatást is, adott neked ebben, Hold – jegy, állásban a gyermekkorod megélése is. Ugyan is családi ösztön nagyon erős lehet nálad, ezért nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de bizton számíthatsz arra, hogy nagyon nehezen fogod megélni, amikor már a Te saját gyermekeid is, felnőttek lesznek, és önállókká szeretnének majd válni.


Arra, vonatkozó kérdésedre, hogy tudjuk, hogy születési időpont pontos-e? Először is, nagyon jól kell ismerni az illetőt. Tudni róla a legfontosabb a már bekövetkezett eseményéket.

Figyelembe kell venni a csillagászai időt is, ami esetleg ugye déltől-délig tartott a születési napon. És ez már kicsit bonyolultabbá tesz a számítást. Mert ha például délelőtti születésről, van szó akkor az előző napi déltől éjfélig eltelt időhöz még 12 órát hozzá, kell számítani, mert az lesz a helyi idő.

Azonban ezt követően még nagyon sok számítási módot is figyelembe kell venni. Mert újabban a Csillagászati napot éjféltől-éjfélig számítják, és ezek mutatják az éppen akkori a planéták helyzetét.

Itt aztán még azt is számításba kell venni, ki - hol, mely földrajzi születési helyen, és egység zónaidőben látta meg a napvilágot. Vagyis még a hosszúság foknak megfelelő „Greenwhichtől számított nyugati zónaidőt is be kell kalkulálni. Vagyis a ház csúcsokat csillag időben kell az M.C-t , kiszámítani, vagyis azt a születési hely pontot, amely akkor a délkörön tetőtőzött.

Ez sajnos számítás szempontjából egy nagyon nehezen követhető módszer, mert csak így juthatunk el a csillagidőben kifejezve az M. C. Ekliptikai fokszámához, amelynek segítségével lehet az Aszcendens-t is fokszám szerint megállapítani.


Tehát ezeket Hál Istennek, már amióta van „Placidius, vagy Nostradamus” program az óta nem igen használjuk. Ugyan is, ha határesetre esik, mondjuk két jegy házcsúcsára az aszcendens, akkor van lehetőség a gép segítségével egy kicsit korrigálni, hogy a leg megfelelőbb időt vehessük figyelembe.

Éppen ezért, pláne ha másnak készít az ember horoszkópot, (és nem ismrejük csak a szorosan vett születési adatokat) csak is a pontos születési perc-óra meghatározásával szabad azt elvégezni. Már jeleztem, hogy ennek hiányába, sok téves következtetés lehetne levonni, ami meg ugye nem jó senkinek sem.


Azt hiszem minden kérdésedre, adtam választ.

Remélem, hogy gyakorta hallunk majd rólad.


Egyébként, ha szükséged van valamelyik leírásnak a másolására, nyugodtan tedd meg és vidd azt el a saját gépedre, hogy ott könnyebben hozzá tudj férni. Nem vagyok ezen a téren sem féltékeny tipus, hiszen a célom - azért is adom ajándékként mindenkinek a kört és fejtést is-, hogy mennél többeken tudjanak akit ez érdekel, mennél több mindent megismerni akár a fórum által is.

Szeretettel Üdvözöllek: 7X-en túli Ilcsi Mama.

2012. febr. 26. 13:21

Sziasztok!


Engem érdekel nagyon az asztrológia és egyebek.

Mit lehet itt megtudni?

Én mondjuk arra lennék kíváncsi,hogy együtt maradok-e Párommal?

Ő dupla bika horoszkópilag én pedig halak.

Én 1983.03.12-én születtem ő pedig 1984.04.24-én.

Ilcsi mama ha szépen megkérlek mondanál azaz írnál nekem valami jót?

Amúgy hozzá mennék és baba projektezünk is,csak most a munka miatt,távkapcsolat vár ránk.

Sajnos.

Keresi a közelembe a munkát és remélem kap is minél hamarabb.

Köszönöm szépen ha válaszolsz nekem!


Puszim és szép vasárnapot!

546. HnéViktória (válaszként erre: 542. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 26. 13:11

Drága Ilcsi MAma!

Igen megnéztem az időjárás előrejelzést,mindig nézem,mindig meg is kérdezem a páromtól,hogy ezt Ilcsi Mama honnan tudja??????:)))

Még nincs minden rendben itthon,ráadásul lehet,hogy lyme kóros vagyok.

De tudom csak pozitivan.

545. Aville
2012. febr. 26. 10:02

Kedves Ilcsi Mama! Csak most bukkantam erre a fórumra, pedig már jó ideje tagja vagyok az oldalnak, talán mikor kerestem az oldalon témába vágó fórumokat, írásokat, még nem létezett a fórum.

Néhány hónapja kezdtem el asztrológiával foglalkozni konolyabban, de nagyon sok újdonságot is találtam az irasaid közt, illetve végre nálad értettem meg a fényszögeket a fokokkal. Eddig vhogy ez sehol sem állt így össze nálam a fejemben. Nagyon sok gyakorlati kérdésem van/lesz, de előtte végignézem a fórumot, hátha választ találok rájuk. Mivel a születési képletem jellemzésén/megértésén túl vagyok már, mostanában a legjobban az előrejelzés és a születési idő pontos beállítása érdekel. :)

Szeretettel egy Mérleg (Nap) - Nyilas (Asc.) - Rák (Hold) "lány"

544. nyári szellő (válaszként erre: 543. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 25. 20:19

Nem neheztel senki!

Azon kell segíteni,akinek nagyobb szüksége van rá!!

543. Ilcsi Mama (válaszként erre: 480. - Kazsuzsika)
2012. febr. 25. 19:20
Kedves" kazsuzsika". Egy kicsit előbbre vettelek, remélem a többiek nem neheztelnek rám érte. De most neked kell egy kis segítség. Kérek itt fórumon visszajelzést, hogy minden renden átment-e az e-mail címre? Üdv: Ilcsi Mama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook