Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
752. zalakriszti (válaszként erre: 730. - Svetus)
2012. ápr. 3. 19:23
Szia!Így ismeretlenül is köszönöm a kedves soraidat hát szerintem engem az Isten is szociálisgondozásra teremtett nagy türelem és szeretet kell hozzájuk!Vizsgák?Jaj tanulni kellene bár ez munka mellett nehéz de megoldjuk mint minden mást is!További szép napot Neked!
751. nyári szellő (válaszként erre: 750. - Ilcsi Mama)
2012. ápr. 3. 16:51
Mi is szeretünk Téged mindannyian:)
750. Ilcsi Mama (válaszként erre: 749. - Nyári szellő)
2012. ápr. 3. 14:39
Köszönöm szépen. Minden rendben lesz. Szeretlek benneteket. Ilcsi Mama.
749. nyári szellő (válaszként erre: 748. - Ilcsi Mama)
2012. ápr. 3. 14:30

Ezek szerint csak jól éreztük,hogy valami gond volt.

De az a lényeg,hogy minden rendeződött:)

Nagyon vigyázz magadra Ilcsi Mama!

Neked is kellemes ünnepeket és sok locsolót:)

748. Ilcsi Mama (válaszként erre: 742. - Nyári szellő)
2012. ápr. 3. 14:14

Drága aranyos látogatóim. Nagyon köszönöm nektek, hogy hiányoltatok. Most már minden rendben van, hamarosan itt leszek ismét veletek.


Addig is nagyon kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek, sok locsolkodóval szép piros tojásokkal, és tavaszi virágos fákkal.


Itt a húsvét, s jön a nyuszi.

Repül egy nagy puszi.

Ölelésem legyen veletek.

Boldog és Áldott húsvétot kívánok nektek!


/ Dáma Lovag Erdős Anna/ Kert és természet – Barátokhoz.


Egy kis virágban benne van a természet.

Ó Barátom mit is tudnék adni néked,

A kert összes virágát,

A nap fénylő aranyát,

A zengő madár dalát,

A fű selymes illatát.

A gyümölcs pirosságát,

A szőlő mámorát,

A kert gazdagságát,

Szívünk tisztaságát.


Mert ki szereti a természetet,

Annak nem fárasztó a munka,

A rügyek fakadását hallja,

A virág kinyílását várja,

A gyümölcs érését látja,


Mind-mind az Ő munkája,

S kinek lelkében kinyílik a harmónia,

Zene fülének a természet szózata,

Barátok is így találtunk egymásra,

Így örülünk minden kis virágnak,

Lelkünk vigad Isten áldásának.

747. nyári szellő (válaszként erre: 746. - Éva1951)
2012. ápr. 3. 06:56
Mindannyian várunk Ilcsi Mama!!!!
2012. ápr. 3. 06:43

Néztem Ilcsi mama adatlapját, 2-án járt a Hoxán, akkor talán nincs baj.

Ilcsi mama gyere, szükségünk van Rád!

745. júliusi (válaszként erre: 739. - HnéViktória)
2012. ápr. 3. 05:40
Remélem, nem válik minden álom valóra.Mert én is rosszat álmodtam a férjemmel kapcsolatban...:(
2012. ápr. 2. 21:30
Én is aggódom!!!!!!!!!
743. Svetus (válaszként erre: 742. - Nyári szellő)
2012. ápr. 2. 19:08
Én is aggódom, remélem nincs semmi baj...
2012. ápr. 1. 20:38

Ilcsi Mama!

Nem jelentkezel pár napja a fórumon...

Minden rendben?????

741. HnéViktória (válaszként erre: 729. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 29. 20:54
Nagyon köszönöm.Sokat jelentenek nekem a soraid.
740. HnéViktória (válaszként erre: 730. - Svetus)
2012. márc. 29. 20:51

Köszönöm!!!

Ehhez a munkához kell bizony:)

739. HnéViktória (válaszként erre: 733. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 29. 20:45

Drága Ilcsi Mama!

Álmokról röviden:én rengeteget álmodom általában rosszat.

2hete szombat éjjel 3 dolgot álmodtam,,,3embert ért baleset álmomban,vasárnap megtörtént...pedig reggel ahogy kinyitottam a szemem kértem a férjem vigyázzon.Elmondtam neki szóról szóra az álmom.Mikor megtörténtek a dolgok Ő is csak csodálkott.Bence megbetegedéseit,is megálmodom,elötte.


Ha jót álmodom na az nem teljesül...szóval én majdnem minden éjjel kikészülök.Nem szeretek álmodni.

738. Svetus (válaszként erre: 737. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 29. 20:08
Köszönöm Ilcsi Mama! :o)
737. Ilcsi Mama (válaszként erre: 734. - Svetus)
2012. márc. 29. 19:57
Kedves "Svetus" Elküldtem neked a szerencse angyalkát az emailedre, hogy hozza be az álmodat.
736. Ilcsi Mama (válaszként erre: 735. - Éva1951)
2012. márc. 29. 19:39
Kedves "éva1951" Nagyon szívesen. Remélem minden rendben lesz a fiad körül és unoka is lesz nem sokára. Természetesen a Szatrurnusz I, ciklusára vonatkozó dolgokat is elkészítem majd neki, úgy ahogyan azt megígértem. Üdv: Ilcsi Mama
2012. márc. 29. 13:01

Kedves Ilcsi Mama!

Megkaptam e-mialedet, nagyon köszönöm, hogy

elkészítetted fiam horoszkópját. Bizonyára nagyon sok munkád van benne, nem győzök hálálkodni.

Nagyon sok olyan dolgot írtál, ami teljesen ráillik, még azt is megírtad, hogy nincs unokám. Valóban nincsen, pedig már nagyon vágyunk rá.

Kinyomtattam e-mailedet és még nagyon sokszor el fogjuk olvasni.

A horoszkópkört még nem értem, de igyekszem a fórum segítségével tanulmányozni.

Köszönöm a válaszod és segítséged!Üdv. Éva

734. Svetus (válaszként erre: 733. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 29. 08:23

Köszönöm szépen Ilcsi Mama a válaszodat.

Megmondom őszintén azt álmodtam 2x is hogy nyertem a lottón és sírtam mikor rájöttem hogy nyertem, azon kaptam magam hogy folynak a valóságban is a könnyeim.Ill. volt olyan is szintén 2x hogy egy babát mentettem meg a buszon, valaki ott hagyta és én vettem magamhoz és kerestem meg a szüleit. Persze megtaláltam őket és az anyuka nagyon sírt és én is sírtam vele, persze a valóságban is sírtam. Szóval ezek inkább öröm könnyek voltak,mint bánatosak.

Hozzáteszem most a környező ismerőseim közt szültek páran, ill. anyagilag is elvagyunk, pont annyi van amennyire szükségünk van. Szóval ezért nem értem ezeket az álmokat... de köszönöm a válaszodat, és a segítséget is. :o)

733. Ilcsi Mama (válaszként erre: 732. - Svetus)
2012. márc. 28. 21:36

Kedves „Svetus” Álomfejtés ügyben nem vagyok otthon, de Krúdy szerint is, „álmodni szépet álmodni a legnagyobb gyönyörűség.

"Az álmaink az a miénk”

Akkor a te álmaid nem szépek, ha azt felébredve rosszul éled meg.


Tudományos megfigyelések vannak arra nézve, hogy mennél éberebb az alvás, annál sűrűbb és visszatérő az álom, mert a felébredést közvetlenül megelőző félálomban, álmodunk a leggyakrabban. Ugyan is mélyalvás szakaszában való álmokra általában nem emlékszünk.


Az is biztos, hogy arról álmodunk a leggyakrabban, ami ébrenlétünkben is nagyon foglalkoztat. Általában ezek hozzák álmunkban a nyomasztó és visszatérő rém álmokat. Azért, mert az agyunk álmunkban sem pihen, dolgozik és olyan elraktározott dolgok is felszínre, jöhetnek, amelynek megoldása nem megfelelően történt meg.


Érzelmi életünk nem csupán rendkívül összetett, de ellentmondásoktól terhes is.

Ezért napközben különböző érzések sodornak bennünket minden irányba. Az érzések, mint a valamitől való félelem, a vágy, a gyűlölet, a reményvesztés, az önzés, a megvetés, és még sok-sok más emóció. Mindannyian a legbelsőbb énünkben hordozzuk az érzést.

Már a kismértékű félelem is már gondot okozhat, ugyan is hajlunk arra, hogy a döntéseket későbbre halasszuk, mert esetleg félünk a változástól. Félünk a baklövésektől, a tévedésünktől. De sebezhetővé tehet bennünket a félelem szelídebb változata is, hogy általában a biztonságot keressük, az agyunk majd szétrobban, mert nem látjuk a biztonságos megoldási lehetőséget.


A pszichológusok szerint az érzelmi konfliktusok még álmunkban is hatékonyan foglalkoztatják az agyunkat. Ezek aztán akár visszatérő rossz álmokban is megjelenhetnek.

A koponyánk karakter mezőjének a hátsó részén helyezkedik el az –az agy terület, amely az állandóságért felelős, vagyis egy témának a megszakítás nélküli újra gondolásának a logikus összefüggések megtalálásának lehetőségeiért felelős.

Vagyis úgy szoktuk mondani, hogy valami nem hagy nyugodni.

Tehát ezeket, a visszatérő álmokat már azzal is tudjuk befolyásolni, ha nem hanyatt fekszünk, mert ezzel nyomás alá helyezzük a fejünknek az állandóság dudorát.


Azt írtad, hogy hatással volt rád az előzőekben feltöltött „önnevelő gyakorlatok” idézetek ismétlése.

Meglátjátok, hogy ezeknek, a gyakorlatoknak mágikus hatalma van az agyunkra. Ezáltal a jó és szép álmokra is.

Ezért erre is adok neked, (és másoknak is, akiket esetleg érdekel) még egy pár gondolatot:


” Az indulatoknak nincs felettem hatalmuk, én tartom őket kordába”


„Igyekszem nem felhalmozni a feszültségeket”.

Ellenőrzöm az indulataimat, oly módon, hogy az eszemet és a testemet egységes egésznek tekintem”.


„Ahelyett, hogy megpróbálnám a dühöt és a stresszt magamban hosszú ideig ébren tartani, gyakorlom hogy, hogyan szabaduljak meg tőlük”.


„Fegyelmezem a gondolataimat, a szervezetemet, és tevékenységemet”.


<Aztán ha már mind ezek jól működnek nálatok, akkor elmondhatjátok magatokról:>


„Büszke vagyok az eredményeimre, és büszke vagyok az akaraterőmre, amellyel megteszem azt, amiről tudom, hogy meg kell tenni.

732. Svetus
2012. márc. 28. 17:10

Kedves Ilcsi Mama, azt elfelejtettem kérdezni hogy az álmokban,az álmok jelentéseiben mennyire tudsz segíteni? Ugyanis elég különös álmaim vannak amiből 2 különösen ismétlődik számomra és nem értem a jelentését,annyira átélem őket hogy valós érzelmeket is kivált belőlem alvás közben. Csak szegény páromat sajnálom mert a frászt hozom rá az éjszaka közepén. :o)))

Elöre is köszönöm a segítségedet. :o)

731. Svetus (válaszként erre: 717. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 28. 17:06

Köszönöm Ilcsi Mama! Ma már használtam is reggel fél álomban hajnali 5-kor ezeket a szavakat mormoltam, valahogy ma könnyebben ment minden, a párom is megjegyezte hogy ma olyan energikus vagyok attól függetlenül hogy mennyit dolgoztam és rohangáltam ma és vigyorgok folyamatosan, ez neki is jót tesz az idegörlö munkája mellett. :o)

Hálásak vagyunk és minden nap így fogom kezdeni a napomat! :o)

730. Svetus (válaszként erre: 726. - Zalakriszti)
2012. márc. 28. 17:02

Minden tiszteletem a tiéd amiért ennyi mindent megteszel a gondozatjaidért. Rengeteg eröt és kitartás kívánok neked!

Vikinek és neked sok szerencsét a vizsgához! :o)

729. Ilcsi Mama (válaszként erre: 725. - HnéViktória)
2012. márc. 27. 22:53
Kedves Viki. Oké. Drukkolok neketek! Gondolatban ott leszek veletek Ilcsi Mama.
728. Ilcsi Mama (válaszként erre: 686. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 27. 22:48
Kedves Sánöfi. A nagyi ajándékát ma elküldtem e-mailben kérek szépen visszajelzést itt a fórumon.
727. Ilcsi Mama (válaszként erre: 726. - Zalakriszti)
2012. márc. 27. 22:44
Kedves Kriszti olvasd el 717. számú gyakorlatokat, bizonyosan segíteni fog. Drukkolok nektek! Üdv: Ilcsi Mama.
726. zalakriszti (válaszként erre: 717. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 27. 22:41
Drága Ilcsi Mama!Megvagyok ám én is sajnos tegnap temetésen voltam meghalt egy kis gondozottam aki közeli rokon is volt lassan egy éve küzdött a rákkal csak egy a gond nem Ő nyert.Kicsit magam alatt vagyok ebből kifolyólag de még van van 8 aki nagyon vár.Vikivel gyakorlaton vagyunk egy idősek otthonában a 2.hete már lassan májusban kezdődnek a vizsgák de nagyon nehéz a tanulásra koncentrálni mert mindig valakin jár az eszem aki bajban van közülük.Te biztos tudsz valami agy serkentőt ajánlani mivel nagyon nagy tudással rendelkezel és szinte mindenhez értesz.Kívánok jó egészséget továbbra is hogy még sokáig velünk lehess!Puszi:Kriszti
725. HnéViktória (válaszként erre: 717. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 27. 21:12

Köszönjük Ilcsi Mama...én már egy ideje megpróbálok pozitivan gondolkodni,bár nem mindig sikerül....

Nagyon Kedves vagy,szeretünk Téged...:)

Még a héten gyakorlatra járok,majd május junius vizsgák....de igekszem gyakran jönni:)

724. Ilcsi Mama (válaszként erre: 720. - Tündi66)
2012. márc. 27. 18:29

Kedves "Tündi66". Még azt szeretném a "TŰZ" kérdéseddel kapcsolatosan jelezni, hogy bizonyosan emlékszel rá, a Kínai asztrológia szempontjából, erről már egyszer a Hold fórumon szót váltottunk. Esetleg ez is zavart okozhatott.

Tehát a Kínai asztrológiában, aki 1966. decemberben 22.-én született, mint Te is, azoknál a „Ló” állat jegyhez a „Tűz” elem társul. Ugyan is, 1966. január 21-1967. február 8.-ig a „Ló” éve volt.

A Nyugati asztrológiában pedig: Akik november. 23 - december 21.-ig születtek azok Nyilas jegyűek és alapeleműk a „TŰZ.”

Akik pedig december 22. - január 20-ig születtek a BAK jegyben, nekik pedig az alapelemük a FÖLD. Mivel Te 22.-én születtél, ezért alapelem szempontjából a „Föld” elem tartozik hozzád.

A lányod tekintetében pedig, aki a nyugati asztrológia szerint az Oroszlánjegyben született, ahhoz a „Tűz” elem társul.

A Kínai asztrológiában, pedig akik 1993. január23-1994. február 9.-ig születtek, mint a lányod is, (1993. 08 07) "Kakas" az állatjegyük és „Víz” elem társul hozzá.

723. Ilcsi Mama (válaszként erre: 721. - Badonyimariaeva)
2012. márc. 27. 14:42

Kedves " badonyimariaeva". Hidd el nekem, hogy amennyiben jó a születési időpont, akkor a horoszkóp-kör adataiból is, sok minden ki olvasható. Pláne úgy, hogy Ti ismeritek a legjobban saját magatokat. Valamint tudjátok, hogy mire is vagytok kíváncsiak. Ezért bíztatok mindenkit, hogy a leírások kellő áttanulmányozásból sok mindenre választ kaphatok Ti is.

Hisz a „Kör”, mint sorvezető ott van a kezetekbe, és hogy, azt miként kell értelmezni, arra meg a leírás add eligazodást. Jegyek házak uralkodóbolygók, bolygók, fényszög jelentéstartalmainak összefüggéseiben. Alapszinten elsajátítható,- már akit ez érdekel,- és mint írtam, neked nagy az adottságod erre, mert kell egy kis intuíció is hozzá.

❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook