Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯
962. júliusi (válaszként erre: 956. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 7. 15:58
Köszönöm szépen!Szép napot!
2012. jún. 7. 14:51
Köszönöm, megkaptam!
960. Ilcsi Mama (válaszként erre: 959. - Georgina84)
2012. jún. 7. 14:25
Kedves "georgina84" Várlak itt a fórumon máskor is.A h. köröket elküdtem.
2012. jún. 7. 13:33

Köszönöm Ilcsi Mama, az e-mail címemet elküldtem üzenetben Neked!

És igaz rám sok minden belőle (vagy volt gyermek koromban) :)

958. Ilcsi Mama (válaszként erre: 955. - Nangika)
2012. jún. 7. 12:29
Kedves Angi. Akkor ezek szerint a Horoszkóp köröd is rendben megérkezett? Üdv. Ilcsi Mama.
957. Ilcsi Mama (válaszként erre: 953. - Georgina84)
2012. jún. 7. 12:26

Kedves" georgina84". Nem is tudod, hogy milyen örömet szerzel vele, ha saját magad szeretnél kutakodni asztrológiai berkekben. Küldöm a horoszkóp köröket, ha küldesz e-amil címet.


Egyéb ként a HOLD a Bakban, <de ez csak általánosságban igaz, mert mindig a horoszkóp egyéb jellemzői is belejátszanak az értelmezésbe> rendkívül zárkózott, befelé forduló, nehezen megközelíthető embert takarhat. Főleg gyermekkorban jól elvan egyedül.

Nem kell őt állandóan babusgatni, mert Ő azt nem igen igényli.

Nincsenek szeszélyei, nem rendez látványos jeleneteket, békés és nyugodt.

Nem szívesen barátkozik, inkább a felnőttek társaságát keresi. A szülő feladata, hogy erősítse az önbizalmát, ráébressze az élet örömeire, és megtanítsa lazítani.

Állandóságra és rendszerezettségre van szüksége, azt szereti, ha minden a megszokott kerékvágásban halad. Lassú, de alapos, mert mindig bizonyítani akar.

A szülő feladata múzeumokba hordani, várlátogatásokra, és olvastatni vele történelmi könyveket, melyben a hős minden akadályt legyőz.

Érthető szabályokra van szüksége, mert szereti tudni azt, hogy mit várnak el tőle. Hagyni kell a szülőnek, hogy játsszon, és tudjon gyermek maradni.

Aztán az élet folyása által már a horoszkópszerinti mindenkori Holdhatások is, determinálhatják az illetőt.

956. Ilcsi Mama (válaszként erre: 954. - Júliusi)
2012. jún. 7. 12:01

Kedves "Júliusi". Sajnos nem tudom mi lehet az ok, de a gépház bizonyos feltöltéseket töröl vagy más szám alá helyez át. Így aztán azok környékén lehet keresgélni. Most neked és esetleg másnak is, akit érdekel feltöltöm ismételten a Rák jegyet.


A következő állatöv-jegy a Rák jegy. A csillag jegyek közül a Rákjegyhez tartoznak a leginkább családközpontú emberek. Számunkra az otthon a világegyetem részét képezi. Állandóan azon fáradoznak, hogy a jó közérzetükhöz elengedhetetlenül szükséges meleg és harmonikus családi életet teremtsenek.


Alapeleme: A VÍZ. (Vízen a Merkúr uralkodik)

Uralkodó bolygója: a HOLD. (az éjszaka királynője)

Alaptulajdonsága: kardinális

Szimbóluma: a rák két ollója

Mottója: "ÉN érzem".


RÁK állatöv- jegy általános jellemzése:


A Rák-jegyű ember, érző szívű, ugyan akkor óvatos, és ragaszkodó, és érzékeny is.

A hold változása befolyásolja, ezért kedélyállapota hullámzó. A Rákjegyűeknek rendkívül jók a megérzéseik. Két lábbal állnak a földön, ügyesen és céltudatosan terveznek. Intelligensek és tehetségesek, ezért ha akarják, sokat elérhetnek életükben.

Fantáziájuk igen élénk, képzelőerejük hatalmas. Olyan simulékonyak, mint a víz és olyan változékonyak is. Beszédmodoruk, íráskészségük kiváló, memóriájuk remek. Érzékenyen reagálnak sok mindenre, amelyek felett mások csak úgy átsiklanak. Kedvesek, humorosak és szolgálatkészek. Alkalmazkodóak, szelídek, és álmodozóak. Tehetségüket minden területen sikeresen kamatoztatják.

Ugyan akkor némely Rák szülöttre jellemző az önfejűség és a makacsság is, így ők gyakran felszínesek, ez a felszínesség olykor megbosszulja magát nem csak a munkájukban, hanem a barátságokban is. Intuíciós képességüket sokszor használják fel mások „manipulálására ”.

A Hold hatására legtöbb Rákjegyű ember igen impulzív, hangulata, kedélyállapota változó, hajlamos melankóliára, sűrűn kerülnek hullámvölgybe. Depressziójuk azonban a hold változásaival hamar oldódódnak és ők ismét vidáman csillognak, és nevetnek.

Néha túlságosan is romantikusak, ábrándosak, és kalandvágyóak, ezért kapcsolataikban gyakran sikertelenek, sokszor nem hozzájuk illő társat választanak. Ezért többségük többször is házasodik, mire megtalálja az igazi társát.


A Rák jegyűk, igen népszerűek a társaságban is, otthon, és család szeretők. Amennyiben saját családjukban valamilyen okból gyermek nem születhet szinte biztos, hogy valamelyik közelálló rokon gyermek nevelésében is részt vesznek. Édes anyjukhoz is nagyszeretettel kötődnek.

A jó családi élet megtestesítői, ezért ha a hozzájuk illő társat meg találják ők a legjobb házastársak. Szeretik a házi kedvenceket, ezért sok állatot tartanak, a cicát mindenek felett szeretik.

Igen sok Hold- típusú ember rendelkezik költői, írói, művészi, színészi, zenészi tehetséggel.


Társválasztásnál, célszerű a Halak, a Bika, és Skorpió jegyében születettek közül választani.


Szerencsés napjuk: a hétfő HOLD - Nap. A hold a 2 számmal van összefüggésben, a kettő az ellentétek egységének a megtestesítője.

955. nangika (válaszként erre: 950. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 7. 09:20

Kedves Ilcsi Mama!


Köszönöm szépen a válaszodat, szép napot!


Angi

954. júliusi (válaszként erre: 950. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 7. 06:42
Kedves Ilcsi mama!Rák jegy 24 szám, írod, de én nem találom, se a 24. oldalon, se a 24. hozzászólásban.
2012. jún. 6. 14:04

Sziasztok!


Nagyon érdekes a fórum sok hasznos dolgot megtudtam magamról köszönhetően Ilcsi Mamának!

Abban nem tud vki segíteni, hogy volt-e is kb. hol leírás arról, hogy ki milyen aszerint, hogy a Hold melyik jegyben állt, mikor született?

Előre is köszönöm!

952. Ilcsi Mama (válaszként erre: 951. - Aazsuzs)
2012. jún. 5. 18:47
Köszönöm szépen neked is.
951. aazsuzs
2012. jún. 5. 16:32
Szép napot Ilcsi Mama!
950. Ilcsi Mama (válaszként erre: 947. - Nangika)
2012. jún. 5. 16:10

Kedves”nangika”. A horoszkópod pontosan a STELLUM miatt nagyon érdekes, ugyan is ebben az esetben minden a jegyben és házban lévő bolygót külön - külön ki kell értékelni. Úgy jegyhatás vonatkozásban, mint annak uralkodó bolygója és fényszögeiknek tekintetében is. Természetesen ezt én mind itt sajnos időhiányában sem tudom megtenni.


Én nem jósolgatni akarok nektek, én azt nem tudok, arra ott vannak „ TV-ben a jósok”, Kinek *- kinek szíve joga, hogy azokat miként fogadja el. Én csupán azt szeretném, ha mennél többeken a saját képleteteket megismernétek.

Hiszen a pontos születési időre készített horoszkóp alapján a születés pillanatát megragadva az egész életet megérthetjük.


"Senki nem kérdezte akarsz-e megszületni,

és a távozásról is más fog dönteni.

De a közte lévő idő a TE kezedben van.

Ne hagyd veszendőbe menni!

Élj soká! És legyen élted,

Mint derűs nap, tiszta, víg,

Mely piros hajnalból támad,

és ismét abban áldozik, sok boldogságot."


A csillagászati alapokon lévő Asztrológia a tudományok témaköréhz tartozik. A horoszkóp ugyan is megmutatja nekünk, hogy az életünkben az ismétlődő hibák főként akkor fordulnak elő, amikor az a bolygó melyik ezekért felelős, a körforgása során, újra és újra áthalad TRANZIT módon, az Aszcendensen, és az állatövi jegyükön.

A bolygók fényszögeikkel pedig a folytonos körforgásuk következtében bekapcsolnak minden a születési horoszkópban adott aspektusokat.

Ezért ha Ti ismeritek az állatövi jegyet, annak leírásait, ismeritek az uralkodó bolygókat, és más bolygókat, amelyeknek fényszögei kihatással vannak ráto, még arra is van lehetőség, hogy a megtörténéseken változtatassatok.


Ezért szeretném neked és másoknak is, ajánlani, hogy a fórumon hol találhatjátok meg a leírásokat, és abban elmélyedve, illetve kimásolva a leírtakat, sok mindent rá tudtok ültetni a saját horoszkópotokra.


Sajnos a gépház sokszor átrendezi a feltöltött anyagokat ezért, ha számokban változás lenne azok környéken bizonyosan, megtaláljátok.


Meglátjátok, hogy az asztrológiai ismeretek is milyen nagy segítséget adhatnak a saját horoszkóp adatoknak a megismerésében, valamint a test karbantartásában is.


Különös tekintettel ajánlom:

„Hold járása hold jegyekben feltöltött részeket.”

Megtalálhatjátok az oldalon a Kos jegytől a Halak jegyig: 09. 26-tól folyamatosan: 78. szám: Kos jegy, 79: Bika, 85: Ikrek, 87: Rák, 93: Oroszlán, 94: Szűz, 97: Mérleg - Skorpió, 98: Nyilas - Bak, 101. számon a Vízöntő és a Halak jegyek is.


Valamint: 84. számon található asztrológiai sorozat VIII. részét „gondolatok a Holdról”, 87. számon: a IX. részben a „Legyünk testünk őrei”, 92. számon a X. részben: „az emberi szervezet hatása az életerőre”, 95. számnál: „Víz hatása keringésre” részeket. De talán a többi feltöltött részek is érdekelhetnek, és segítségül szolgálhatnak számotokra.


Ezen kívül itt is jelzem, hogy a sorozat, mikor milyen számon jelent meg: Első asztrológiai sorozat I. rész /2011. 09. 22/. 54. számon Mit jelent a Hold, egy nagyon fontos mutató a horoszkópban ez egyes jegyekben címmel.

II. rész 58. szám: Honnan jöttünk hová tartunk az életünk folyamán. A 4 „KENTRA „tengely, vagyis a horoszkóp kör legfontosabb mutatói. IV. ház/IC. X. ház/MC. I. ház Aszcendens és vele szemben lévő VII. Ház Deszcendens. A bolygók, a jegyek és azok időpontjainak összefüggései.

III rész: /09. 23./ 68. szám. Az Aszcendens, mint az I. ház kezdete, a többi házak jelentései és összefüggései.

IV. rész: /09. 24/ 70. szám: A házakban álló bolygók jelentőségei. Lassú és gyors bolygók, valamint, mit is jelent a STELLIUM állás, vagyis, mikor egy jegyben legalább három bolygó állás is, található. A bolygók keringési ideje.

V. rész /09. 24/ 73. szám. VI. rész / 09. 26/ 74. szám: A Karmikus Szaturnusz bolygóról, Uránusz, Neptunusz, Plútó lassú bolygókról, amit tudni kell.

VII. rész: / 09. 27/ 80. szám: Leszálló és Felszálló holdcsomópontok és ezeknek a Karmikus összefüggései.

VIII. rész: /09. 30./ 84. szám: Hold helyzete és összefüggése a jegyekre vonatkozó betegséghajlamok tekintetében.

IX. rész: / 10. 01. / 87. szám: Újholdról és a Telihold hatásairól, ezeknek összefüggései a Karmával, valamit a testünkre való holdhatások jelentőségei. Tudatosan legyünk a testünk őrei címmel.

X. rész: / 10. 02./ 92. szám: Kínai orvoslás az asztrológiában. Az életerő áramlás, valamint a keringéssel összefüggő vízhiány.

XI. rész:/ 10. 03./ 95. szám: Az arcon is látható betegségek ismérvei.

És az első rész vége: XII. rész / 10. 04./ 97. számon olvasható: Étkeink az egészséges táplálkozásért.


A 12 állatöv jegy jellemzése pedig megtalálható:

Kos. 18. szám. Bika jegy: 39, 72. szám. Ikrek jegy: 657. szám. Rák jegy 24. szám. Oroszlán 11. szám.

Szűz jegy: 585.. szám. Mérleg jegy: 623. szám. Skorpió jegy: 651. sorszám. Nyilas jegy: 38, 657. sorszám. Bak jegy: 17. sorszám. Vízöntő: 655. szám és Halak jegy: 655. számon olvasható.

949. Ilcsi Mama (válaszként erre: 944. - HnéViktória)
2012. jún. 5. 15:22
Kedves "Viki". Nagyon büszke vagyok rád. Bár én már jól előre tudtam, hogy így lesz le is írtam neked már régebben is. Nagyon jó munkát kívánok neked, mert ezzel úgy a munka lehetőséged, mint az anygaiak is javulni fognak. Megérte a sok fárradtságos tanulás. Meg fog érni a gyümölcse is.
948. Ilcsi Mama (válaszként erre: 943. - Csibike29)
2012. jún. 5. 15:12

Kedves „Csibike29”. Köszönöm a válaszod. Természetesen elküldöm a baba projektre vonatkozó horoszkópot és kiszámolásos módszert is. Örülök annak, hogy ennyire visszaigazoltad az általam leírtakat, hiszen a születési adataidon kívül csak annyit írtál nekem, hogy babát szeretnél, és hogy az egészségi állapodról is írjak neked.

Azért lehetnek a képletszerinti megállapításai jók nálad, mert a születés időpontod pontos.

Ugyan is csak a pontos időre készített horoszkóp adja meg legjobb jegy - ház-bolygó adatokat, ahhoz hogy abból jó következtetéseket lehessen látni.


Természetesen a döntés a Tiéd, de olvasd csak fel magadnak hangosan a 942. számú leírásomra adott 943. számon általad írottakból az idézeteket!


” már eljutottam arra a pontra, hogy feladom.”.

„2004-ben babát vártam, de a 8. héten elveszítettem. Akkor sok gondunk volt, úgy nekünk, mint a szüleink részéről (betegségek, apósom halála stb. ) Abban az évben volt egy szívkatéterezésem is”.

„Mikor végre eljött az idő a babavállalásra, nem akart összejönni”.

„2009-ben ismét terhes lettem, ezt a babát a 13. héten (karácsony után egy nappal) elveszítettem.”.

„Ekkor megállapították, hogy van egy daganatos csontvelő betegségem, amitől valószínű egy vérrög elzárta valamelyik eret a babánál. Azóta hematológián kezelnek, sikeresen, de a kezelés életem végéig marad”.

„Már azon kezdtem gondolkodni, vajon tényleg akarom még ezt a babát vagy csak bika mivoltomban, ragaszkodom csökönyösen a gondolathoz:-(Van e jogom kockáztatni egy újabb baba életét. Van e még esélyem, vagy pedig jobban járok, ha átgondolom az életem és elkezdek másra fókuszálni, mert ez a mindennapi tépelődés fel emészt, és persze én sem leszek fiatalabb.”.


Kedves „Csibike29”. Én azt hiszem, hogy valóban a Bika-jegyed szerinti, a Föld alapelemmel, „Szilárd” jegyekben álló bolygó hatásokkal, rendelkező, minden megfontoltságnak az adottságaival felvértezett egyén, meg is adtad magadnak a választ!


Majd ha lesz egy kis időd, olvass bele a fórumon azokba, részekbe, ahol a”Karmikus” Leszálló és Felszálló holdcsomópontokról írok. Nálad a Felszálló a Skorpióban a Leszálló holdcsomópont, pedig na hol? Hát a Bika jegyben található a képletben.

Nem gondolod, hogy ezeknek az akadályozó dolgoknak azért kellett így történnie, mert egy magasabb elrendeltetés ezt így akarta! Gondolkodj el ezen!


Aztán nézd csak meg a VII. házadban lévő pirossal jelzett Szaturnusz sors bolygót, a Rák jegyben/ Holduralkodóval!

Ugyan csak ott áll szintén pirossal jelölve, mint taratós párkapcsolatot is, jelölő Mars bolygó is!


Szintén idézet a válaszodból:


„Mindig is legalább 2 gyermeket szerettem volna, de a fiam születése után mindig volt kifogás (főleg a férjem részéről)”.

„30. hétre született, de szerencsére okos, egészséges fiú lett belőle :-) Nagyon szeretni való és nagyon tud szeretni, most ugyan kissé nehezebb vele, ugye itt a pubertás kor :-)"

„Az önbizalom hiány mindig is fenn állt nálam, de a házasságommal kapcsolatosan csak romlott a helyzet (a férjem jó ember, csak hajlamos az uralkodásra)”



Ez sem lehet véletlen, hiszen párod szeret, és óvni szeretne téged! Tehát ne így fogd fel, hanem pontosan azért kellett, hogy ilyen típusú ember lehessen a párod, mert ezzel egészít ki téged. Örülj neki, hogy ebben sok ember rengetegben rá tálaltál a másik feledre. Tudod milyen titka ez, mint a fehér holló.


Ha fentebb volt szó a „Karmáról” - Ha hiszel benne, ha nem-: akkor szóljak arról is, hogy az előző életből hozott törlesztéseket kell, megélnie a szülöttnek itt a földön való leszületésében.

Párkapcsolat téren pedig azért kell, hogy az emberek összekerüljenek, hogy egymástól az életben tanuljanak. Az együtt megélt dolgokat, a kapcsolatban tudják hasznosítani.


Nem véletlenül jönnek létre bizonyos kapcsolatok!

Sokszor figyelhető meg az is, <hogy ha párok el is válnak egymástól,> érdekes módon majd nem minden esetben a következő pár kapcsolatban is ugyan azokat keresik, és ugyanazon hibákat követik el.

És ez mind addig így van, míg a büntetést le nem tudja az ember dolgozni, illetve míg azokat meg nem oldja valaki. Az előző életből hozott törlesztéseket kell megélnie a kettő EMBER közötti ellentét, még sem változtatnak rajta, mert valami MAGASABB KARMIKUS kötődés van, amire mi a tudatunkkal nem vagyunk képesek feldolgozni és racionálisan érzékelni, és helyre tenni. A sors pakli keretei között <meg van írva> ki- kivel lép kapcsolatban, mert részére determinálva van.

<Ez tudományosan is bizonyított tény>, hogy ugyan azokat vonzzák be, amire ítéltetve vannak.

Hogy van a szabad akarat? Hát persze, hogy van, de ezzel csak jobbítani tudunk a sorsunkon.



Ebben az életedben tegyél meg mindent, hogy szeressenek, és Te is viszont szeress, de hogy ez teljesüljön neked is tudnod, kell, hogyan adhatod az igazi szeretet. A szeretet benned van, csak az a kérdés, hogy mennyire engeded kinyitni, azt a kiskaput, amin keresztül eljuthat másokhoz is.


No, látod ez a sors feladatod az életbe, és hogy a pubertás korban lévő „fiú” gyermekeddel most egy kicsikét nehezebb, az is az élet rendje, hiszen pontosan most kell neki megtapasztalni, azokat az élethelyzeteket, amiből majd később le tudja szűrni a tanulságokat.

Rájön arra mit nem tett ebben az időkben jól, mit kellett volna másként megélni. Ez által tudja majd Ő is a szeretetét és a gondoskodását okos módon átadni az ő családjában születendő gyermekének.


Teljes mindenre kiterjedő horoszkópfejtésre sajnos nincs lehetőségem, mert nagyon sokan várnak még – a kérelmek sorában - olyanok, akiknek valamilyen megoldásra váró feladatukban megerősítésére lenne szükségük.

Ugyan is már csak azokat veszem előbbre sorban, mint tettem azt nálad is.

Csak záró jelben jegyzem meg, hogy ezzel kapcsolatosan, kaptam is már egy régebben váró személytől privi üzenetet, hogy sokkal előbb - még januárban - írt nekem és még sem ő került sorra, hanem olyanok, akiknek sokkal későbbi a bejelentkezése. Hát hogy van ez?



Elmondhatom viszont azt is, hogy nagy örömömre szolgált, hogy a válaszomat itt a fórumon 942. számon írhattam, le neked. Ugyan is, bármennyire személyes lehet a dolog, mivel ennek a fórumnak a legfőbb célja az, hogy mindenki mennél több ismeretanyagot, szerezzen az itt leírtakból.


Mint olvasható, sok minden olyan is, lehet a válaszban, amit mások is tudnak majd hasznosítani.

Talán ilyen meggondolás vezérelt, hogy más vonatkozásra is kitértem, mint Te azt kérted. Ennek pedig az-az oka, hogy Te adtad meg magadnak a választ. Tudod ez nagyon ritka emberi tulajdonság!

Ebben én csak meg tudlak erősíteni.


Éld az életed, szeresd a férjed, a gyermeked, ápold a családi fészket, és találj magadnak olyan elfoglaltságot, amelyben kiteljesedik majd a további életed is. Lehet affinitásod, akár az asztrológia jobb megismeréséhez is, mivel itt a X. Házban az MC. –hez, közel áll az Uránuszod, ezért a természettudományokhoz való vonzalmat is adta neked. Már azért is, mert a X. házad a Skorpió jegyben van. Ráadásul benne áll az Uránusz, amely bizony váratlanul olyan felismerést is hozhat neked, amelyben megleled az életcélod. Ugyan is, amelyik házban áll az Uránusz csak ott tudunk megújulni. Pláne úgy, hogy 2011. március 12-én az Uránusz újra átlépett a Kos jegybe, és most már ott is marad egészen 2018. május 15-ig. Az Uránusz 7 évente lép át egy új jegybe, vagyis 84 év alatt ér körbe a zodiákus, összes jegyén. A megérkezése a Kosba egy új ciklus kezdetét jelentheti. A Kosban lévő Uránusz olyan tulajdonságokkal rendelkezik majd, melyek egyszerre oldják a berögzült dolgokat. Ha hosszú ideig egy a dologhoz kötődtünk, akkor ez most jó értelemben megváltozhat.

947. nangika (válaszként erre: 927. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 5. 10:16

Kedves Ilcsi Mama!


A stelliumról a leírást melyik hozzászólásban találom?

Angi

946. nangika (válaszként erre: 927. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 5. 09:56

Kedves Ilcsi Mama !


Nagyon szépen köszönöm az elemzést, utána nézek azoknak amire felhívtad a figyelmemet.Azt megkérdezhetem, hogy miért érdekes a bolygóállásom, persze igyekszem megérteni amiket leírtál:)

Üdv:Angi

945. guzmi (válaszként erre: 939. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 4. 19:57
Ilcsi Mama drága, Neked elhiszem, Úgy legyen!!!
944. HnéViktória (válaszként erre: 938. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 4. 17:18

Drága Ilcsi Mama!!!!!!!!!!

Beszámoló:

5ös bizonyitványt hoztam haza!!!!!!!!!Az akadályokat kitünően vettem,pedig,voltak:)))Nagyon Boldog vagyok...egyik modulból 100%os lettem,melyért külön dicséretet kaptam!!


KÖSZÖNÖM ILCSI MAMA...........mindent:)

943. csibike29 (válaszként erre: 942. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 4. 14:50

Kedves Ilcsi Mama!


Köszönöm a számomra készített horoszkópot.

A születési helynek Esztergom nagyon is megfelel, hisz annakidején a szülészet a Duna partján volt. :-)


Igen van egy majdnem 15 éves fiam. Írja, hogy valamiért fontosnak tartom, hogy ilyen korkülönbséggel vállaljak még egy gyereket. Az az igazság, hogy azért is érdekel, hogy van-e esélyem, mert már eljutottam arra a pontra, hogy feladom. Mindig is legalább 2 gyermeket szerettem volna, de a fiam születése után mindig volt kifogás (főleg a férjem részéről), hol munka, hol anyagiak, egészség... 2004-ben babát vártam, de a 8.héten elveszítettem. Akkor sok gondunk volt, úgy nekünk, mint a szüleink részéről (betegségek, apósom halála stb.) Abban az évben volt egy szívkatéterezésem is. Szerencsére az azóta rendben van. Mikor végre eljött az idő a babavállalásra, nem akart összejönni. Hosszú próbálkozás után clostylbegit tablettával 2009-ben terhes lettem, ezt a babát a 13.héten (karácsony után egy nappal) elveszítettem. Ekkor megállapították, hogy van egy daganatos csontvelő betegségem, amitől valószínű egy vérrög elzárta valamelyik eret a babánál. Azóta hematológián kezelnek, sikeresen, de a kezelés életem végéig marad. Nagyon jó, emberséges orvosom van, aki mindenben támogat, tavaly tavasz óta zöld utat kapott a babaprojekt, de semmi...most már a peteérés stimulálás sem segített. (mindig is nagyon renszertelen volt a ciklusom) Azért írtam le ezt ilyen hosszan, hogy érthető legyen miért is örültem ennek a fórumnak. Már azon kezdtem gondolkodni, vajon tényleg akarom még ezt a babát vagy csak bika mivoltomban ragaszkodom csökönyösen a gondolathoz :-( Van e jogom kockáztatni egy újabb baba életét. Van e még esélyem, vagy pedig jobban járok, ha átgondolom az életem és elkezdek másra fókuszálni, mert ez a mindennapi tépelődés felemészt és persze én sem leszek fiatalabb.


Igen, hajlamos vagyok elkényezteni a fiamat, sőt...most igyekszünk javítani a dolgokon amit elrontottam :-) ehhez az is hozzátartozik, hogy a 30. hétre született, ezért az elején talán jobban óvtam mint kellett volna, de szerencsére okos, egészséges fiú lett belőle :-) Nagyon szeretni való és nagyon tud szeretni, most ugyan kissé nehezebb vele, ugye itt a pubertás kor :-)


Az is igaz, amit az otthonunkról írtál. Nagyon szeretem díszítgetni, mindig valamit újítani, javítani :-)


Az önbizalom hiány mindig is fenn állt nálam, de a házaságommal csak romlott a helyzet (a férjem jó ember, csak hajlamos az uralkodásra)


A Knaus – Ogino - féle naptár módszerről szóló hozzászólását már olvastam, köszönöm, nagyon örülök a számomra felállított legalkalmasabb időntoknak.


Természetesen maradok a fórumon, tehát ha lesz baba elsőként Ön fogja megtudni :-) Addig is tanulmányozom az előző hozzászólásait és tanulom értelmezni a horoszkópomat :-)


Még egyszer köszönöm!

942. Ilcsi Mama (válaszként erre: 931. - Csibike29)
2012. jún. 4. 13:36

Kedves” Csibike29”. Sajnos a Placidus program nem ismeri fel az általad megadott születési helyet, ezért csak is Hugary Esztergom alapján tudom elkészíteni a horoszkópodat. Természetesen ez csak az Aszcendens és az MC: vonatkozásában jelent pár tized fokos eltérést. Mivel azonban az Aszcendens a Nyilas jegy 25°01. fokára esik ezért ennek nincsen különösebb jelentés tartalom eltérése rád nézve.


A napod, mint tudod a Bika jegyben, van/ Vénusz uralkodóval, a Nyilas Aszcendens jegy uralkodója pedig a jóságos Jupiter bolygó. Miért is érdekes ez nálad, mert kisbabát szeretnétek és a Jupiter a Vénusszal együtt a sokasodás a kiterjesztés bolygói.


Remélem már sikerült a fórumon elolvasnod a 39. számon a Bika jegyre vonatkozó nyugati asztrológia szerinti általános leírást, amely természetesen a Bika jegyre úgy általánosságban vonatkozik.

Azonban a Te születési idődre készített horoszkóp csak is rád add utalásokat.

Azt kéred, hogy a baba projekt mellett az egészség és a családvonatkozásban is adjak neked egy kis útmutatást.

Mint azt Te magad is láthatod, majd a képletedből, amit megküldök neked, ha küldesz megfelelő MB. Tartalmú nagyságot befogadó e-mail címet.( Gmail stb. A Citromail és freemail sajnos nem mindenkor fogadja be küldeményt.)

Lássuk akkor a képletben, hogy a IV. Házad, amely a család és otthonra vonatkozó jelentés tartamot takarja, mit jelent nálad?

Először is fontos jelentése van annak, hogy a Bikajegyben és a IV. Házban STELLIUM van, vagyis bolygó halmozódás. Itt minden egyes bolygónak nagy a jelentősége és az egymásra való hatása is. A IV. Ház Csúcsa nálad a Kos jegy 24.°46 fokon van/ a jegy uralkodója Mars bolygó. Ugyan akkor a IV. ház terjedelme még a Bika jegyre is kiterjed/ amelynek, mint már jeleztem az uralkodója Vénusz bolygó.

Az sem véletlen, hogy azt írod a kérésedben, hogy” Most találtam rá a fórumára és ez olyan volt, mint egy isteni gondviselés”.

Ugyan is mostanában lépett át a Nap Bika jegyből az Ikrekbe és jóságos Jupiter is még a Bika jegyben rója körútját. Ugyanakkor a Merkúr bolygó a gondolkodás az „Ész” Istene is nálad, a képletedben, a Bikajegyben található. Vagyis valamilyen meggondolásból tartod fontosnak, hogy ilyen sok korkülönbséggel vállalj még egy gyermeket.


A IV. házban, a Kos jegyben 26.°31’ fokon áll piros „Exil” jellel a Vénusz bolygó. A Vénusz pályája a – Merkúrhoz hasonlóan- a Föld pályája és a Nap közé esik. A Vénusz bolygó befolyásolja a másokhoz való viszonyunkat, ezért ez nálad a IV. család –otthon házában nagy jelentőséggel rendelkezhet. Ide sorolható még a Vénusz hatásának a pénzhez való alap beállítottságunk is. Ez nálad azt is jelenheti, hogy a szenvedélyed igen erőteljes. Az érzelmi töltésed magas fokon van. Azonban a birtoklási vágy a Bika jegy miatt komoly összezördüléseket okozhat nálad. Ház hatás szempontjából pedig azt hozza neked, hogy igen büszke lehetsz az otthonodra, de leginkább a szűkebb család válik nálad hangsúlyosabbá. Ugyan akkor az e jegyben és házban álló Vénusz hatás azt is adta neked a születésedkor,

(erre utalhat a képletedben a piros”Exil”Vénusz), hogy hajlamos vagy elrontani a gyermekkel való szeretetet, mert azt sajnos túlzásba viheted. Mert hogy már van egy nagyobb gyermeked, az látszik az 5. házadból, és a IV. házban benne álló a HOLD miatt is, ugyan is Hold az anya jel-képe.

Ugyan csak a Bikajegyben Nap mellett ott van a képletedben IV. Házban, a Jupiter bolygó, és HOLD is az anya jelölője.

Ugyan akkor azt is kérted, hogy az egészégre vonatkozóan is adjak valamilyen a horoszkóp szerinti jelzést. A képletben a 6. Ház a munka és az egészség háza. Nálad ez az Ikrek jegyre esik/ Merkúr uralkodóval. Nincs bolygó állás a házban, ezért a vele szemben álló 12. házat a Nyilas-jegyben, is figyelembe kell ilyen esetben venni.


A Nyilas jegy 13°27” perc fokán található a képletben a 12. Házban a Neptun bolygó, amely egyben orvost jelölő bolygó is, és betegséghajlamok tekintetében ide tartozik a MÉH is.


Ezért nagyon fontos lehet, hogy a babavárás előtt feltétlen konzultálj orvosokkal, és azért is írom, hogy orvosokkal, mert a IV. házas Naphoz tartozik betegség hajlam tekintetében a Szív és annak szervi működése is, és nagyon valószínű, hogy ezen a téren korábban már voltak szívvel kapcsolatos panaszaid, sőt még azt megkockáztatom, hogy már esetleg szív erek terén történt is, nálad beavatkozás. Ez a képletedben a kör alatti „EKL” táblázatban a Neptun sorban a Hold 150° quincunx – fényszög= Lassú állandó súrlódások között fejlesztő fényszög. Szintén belső jellemi nehézségeket jelöl, mint az önbizalom hiánya és betegséget is jelölhet.

Valamint ugyanebben a sorban a Neptunusz- Szaturnusz sorbolygónak a 135° fokos. Rossz, diszharmonikus jellegű, csak gyengébb annál. Akadályozó hatású „Egzakt” Qvadrát fényszögnek megfelelő jele is mutatja.


A nyilas jegy uralkodója viszont a Jupiter, tehát a hatásban jó szándékot kell feltételezni.

A Neptunusz, ebben a házban jól érzi magát, mert hiszen a Mundán nem személyre szóló horoszkópban a Halak házának tekinthető, melynek az ura a Neptun.


No már most, ha mindent rendben találnak nálad, és nagyon szeretnéd, a babvárásnak nem lesz akadálya, és 2013. augusztusig be is teljesedhet a kívánságod. Ehhez elküldöm neked a babprojektre vonatkozó saját horoszkópodra felállított legalkalmasabb időpontokat és azt bizonyos Knaus – Ogino - féle naptár módszert is, melynek segítségével a legjobb fogantatási időket lehet behatárolni.

Aztán várom a megfelelő időben a baba érkezéséről a jelzésed. Addigra már belemélyedsz itt a fórumon az asztrológiai ismeretanyagok tanulmányozásába, és ajándékként elkészítem neked a pici horoszkóp körét is, amelyet már Te magad is ki tudod majd elemezni.

941. f4dd740077 (válaszként erre: 937. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 4. 10:11

Kedves Ilcsi Mama!

Köszönöm szépen a válaszod.

Ahogy egyre többet olvaslak itt, úgy érzem, hogy kezdek ráérezni a témára, aminek nagyon örülök!

Remélem hamarosan tudok neked beszámolni friss babás híreimmel :)

940. Ilcsi Mama (válaszként erre: 931. - Csibike29)
2012. jún. 4. 10:03
Kedves "csibike29", Nagyon nagy örömet jelent nekem, ha mennél többeken szeretnétek jobban belelátni az Asztrológia rejtelemeibe. Hidd el nekem minden csak egy kis szorgalmon és intúición múlik.
939. Ilcsi Mama (válaszként erre: 934. - Guzmi)
2012. jún. 4. 10:01
Kedves"Guzmi" Az is eljön nem sokára!
938. Ilcsi Mama (válaszként erre: 935. - HnéViktória)
2012. jún. 4. 10:00
Kedves Viki". Nyugi-nyugi minden rendben lesz, tudod a csillagokban minden meg van írva! Várom a beszámolót!
937. Ilcsi Mama (válaszként erre: 936. - F4dd740077)
2012. jún. 4. 09:59

Kedves"V.Fatina". Először is, a közelgő névnapod alkalmából szeretettel köszöntelek. És várom a kisbaba érkezéséről a beszámolódat.


Mintahogyan írtam is neked privi levélben és itt a fórumon is, nagyon ajánlom neked és másoknak is, hogy igyekezzetek a fórumon feltöltött asztrológiai értelmezésbe belemélyedni. Ugyan is, amit írsz az csak fogalmi zavar, mert a nem a születési adat+ a hely adja meg az aszcendens jegyet, hanem a pontos születési óra perc.

Nálad pedig a nap jegy valóban Skorpió és az Aszcendens jegy és egyben az I. házad is a Rák jegyhez tartozik.

A Nap jegy az életerő, a tudatosság a vitalitás, az egyéniség az „ÉN” a horoszkóp képletben.

Az Aszcendens pedig az öntudatosságot, az egyéniséget, a megjelenést, az alkalmazkodási készséget, mutatja meg. A pontos születési időpont alapján az Aszcendens=Felkelő-jegy, a horoszkópban azt a pontot jelöli, amelyik éppen a horizonton kelt fel a születés pillanatában.


Persze az is igaz, hogy 30 év elteltével sok esetben az illető Napjegyének vonásai az egyéniség tulajdonságai egy kicsit *-az Aszcendens jegy felé tolódnak.

Vagyis több horoszkópban kimutatható, hogy ahogy telnek az évek velünk együtt „korosodik” a horoszkópunk is. Az aszcendens és az ég közepe az M . C. Progresszió következtében rendre az egyik jegyből a másikba mozdul. „A progressziók és „Tranzitok” életünk olyan eseményeit jelzik, amelyek mások beavatkozásának köszönhetően történnek meg velünk”

Vagyis a személyiség fejlődése következik be az aszcendens nél, míg az M. C-nél pedig karrierben történik jelentős változás. A secundaer direkció= előre haladási progresszió, azon alapszik, hogy egy nap egyenlő egy évvel a születési "radix" horoszkópban. Vagyis a születés utáni minden-nap egy-egy életévnek felel meg az előre haladó –progresszív horoszkópban.

Így a planéták előre haladását, progresszióját, a születéskor elfoglalt jegy-helyzetükből számíthatjuk ki.

Amennyiben az emberi élet 70. éves átlagélet korát vesszük figyelembe, akkor is, még a gyors bolygó esetében is csak két-három jegyhosszról lehet szó.

Nálad ez a Napjegy Skorpió/ Mars és Plútó uralkodókkal, és a RÁK aszcendens jegy/Holduralkodóval. Az M. C. Vagyis a horoszkópban az „ÉG” teteje pedig a Halak- jegyben áll.

Tehát itt a magyarázat a tudatalatti kérdésedre. Ugyan is mivel elmúltál már 30 éves ezért bizonyos tekintetben az eltolódásból való hatásokat érezheted.

2012. jún. 4. 07:10

Lányok, tudtok nekem abban segíteni, hogy én skorpió vagyok, mert nov. 7-én születtem, de a születési dátumom + hely megadásával, az ascendensem a rák. Ez jött ki.

Akkor most melyik horoszkóp vonatkozik rám? Skorpió, vagy rák, vagy mindkettő?

Pontosan hogy is van ez?


Ilcsi Mama drága, kinyomtattam magamnak a baba project táblázatot, amit nekem csináltál. Remélem segíteni fog és hamar kisbabánk lesz :)

935. HnéViktória (válaszként erre: 870. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 3. 19:59

Drága Ilcsi Mama!

Még egyszer vissza olvastam amit írtál nekem!!!

Mert holnap megyek vizsgázni.Nagyon izgulok...de most itt nálad erőt merítettem:)

KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM....


És holnap jövök az eredménnyel.

934. guzmi (válaszként erre: 933. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 3. 17:19
Nekem is ez a megérzésem, hogy most már minden rendben lesz. Jó lenne egy kisbaba, akkor már nem magukkal foglalkoznának annyit:)
933. Ilcsi Mama (válaszként erre: 932. - Guzmi)
2012. jún. 3. 17:04
Kedves Magdikám! Nagyon örülök és meglátod minden rendben lesz már ez után. Ez benne volt pakliban, azért hogy megtapasztalják milyen is az élet nélküled!
❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook