Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
2012. jún. 20. 15:30

Kedves Ilcsi Mama!


Igen, abszolút értem, köszönöm! Pedig ezt régebben észben tartottam, valahogy az utóbbi időben megfeledkeztem róla és csak vártam... hátha jön ő magától is az én utámba csalogatás nélkül. :))) De ha a hegy nem megy Mohamedhez! ;)


És ismét igazad van, ez a vizsga és a (reméljük nemsokára) diploma: közös erőfeszítés, végigkísértem, bíztattam, segítettem, szerveztem neki mindent ami segítette az előrehaladást a tanulmányaiban. :) Megérte!


Ezer köszönet!

1021. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1018. - HnéViktória)
2012. jún. 20. 15:20
Kedves Viki! Sajnos ezek a biróságon folyó ügyek kimetelei sokban függnek attól is hogy hogyan van képviselet által tálalva az ügy menet. Nagyon fontosnak tartanám a II fokra neked a jó ügyvédet megtaláni!!!!
1020. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1016. - Georgina84)
2012. jún. 20. 15:16

Kedves Georgina84”. Nagyon örülök a párod vizsga sikerének. Tudod, ha hisz az ember valamiben, akkor az, száz szorosan jobban is sikerül és beteljesedik.

Tudod nem véletlenül írtam neked, "a születési képletben minden meg van írva". Merkúr az „ÉSZ ISTENE”. Már pedig a párodnak az Aszcendens jegye SZŰZ/ Merkúr uralkodóval.

Ráadásul még a kettőtök összevetés horoszkópjainál is láthatod, hogy neki a 2. házában Holdnál, ott van a külső körön a Te Merkúr bolygód és napod is. Hát akkor, ki ne adjon neki biztatás, ha nem Te saját magad!


Ezzel most válaszolnék a privi kérdésedre is érteni, fogod: Te Mérleg/ LEVEGŐ jegyű vagy, a párod Tüzes/ Nyilas Nap-jegy. Tehát nem kell ahhoz nagydolog, hogy megértsük, hogy a tüzet a levegő táplálja mindenértelemben, pláne a szerelmi téren.

1019. HnéViktória (válaszként erre: 1018. - HnéViktória)
2012. jún. 20. 14:55

Lemaradt a megszólitás:DRÁGA ILCSI MAMA!!!!


ÉS a vége:mindent köszönök,millió puszika:)))))))

2012. jún. 20. 14:53

Nekem is sokminden bejött a 18.kapcsolatban.

Azt írtad pénzügyek terén lehet jó és rossz a helyzet...rossz lett:( nagyon.

Én még mindig magam alatt vagyok.Várom a javulást és az oktobert....a legelső képletemben azt írtad,akkortól jobb lesz:)))Ez ad erőt...

1017. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1011. - Pepitaofélia)
2012. jún. 20. 14:46

Kedves „pepitaofélia”. Tudod ez már a jóslás kategória. Én meg azt nem tudok! Csak a „Radix” képleted adhat részemre rólad eligazodást. Ugyan nem írtál születési helyet, de a BP. középértékre megnéztem a képleted, ugyan is, más születési hely is csak pár tized fokos eltérést jelenthetne.)

Mivel azonban nem tudok már neked bővebb képletfejtést adni, mert legközelebb csak szeptemberben leszek), ezért a lényeges dolgokat leírom itt a fórumon, azért mert nagyon érdekes a horoszkópod, éppen ezért talán mások is tudnak rajta elmélkedni, és ebből Te és mások is, tudnak következtetéseket is levonni.


Neked pedig azt javaslom, hogy igyekezz mennél több ismeretanyagot elsajátítani itt a fórumon. Akkor talán Te saját magad is meg tudod majd adni a kérdésedre a feleletet.


Az aszcendens: Halak jegyben 2°19’ fokon áll ezzel kezdődik az I: házad.

Nap jegyed már: KOS- jegyben: 14° fokon szintén az első házban áll. Azért mert nagyon nagy terjedelemmel bír az I. házad. Aztán érdekes lehet még az, hogy a HOLD a Vízöntő-jegy legvégénél: 29°47’ foknál együtt áll az Aszcendens jeggyel.

Ezért aztán érdekes módon megjelenik az I. házban az aszcendens, a Nap és még a HOLD a két „FŐVILÁGOSÍTÓ” hatás is. Vagyis itt van a Halak -VÍZ, a Kos - TŰZ, és a Vízöntő –Levegő jegy. (a Vízöntő jegyes Hold miatt). Ezt még ráadásul a bolygóknak a jelekben való elhelyezkedése folytán kapott pontszámok alapján még a Rejtett Aszcendens is Tűzes-Kos jegy.


Ezért aztán az is érdekes lehet nálad, - és nem természetellenes,- ha egyszer ilyen, máskor olyan személyiség vonásokat mutat a képleted. Ez főleg akkor fordul elő, amikor valaki napkeltekor születik, mint Te is. Sokszor fordul elő, másoknál is, hogy több személy él bennünk, amelyek egymással szembeni területeket konstruktívan és pozitíven használjuk fel.

Ezt adja az, hogy az aszcendens és Nap is ugyan abban, házban lesz. Ennek következtében az összes pozitív és negatív tulajdonság, valamint a személyiség különböző szintjeit érintő hatások meghatározzák és egy jegyben-* házban sűrösödnek össze.


Akkor ennek kapcsán, az I-VII tengelyen természetes, hogy a VII. Párkapcsolatok háza is ilyen nagyterjedelemmel bír. A VII. ház az „ÉN” találkozása másokkal. Tehát Szűzben kezdődik és Mérlegjegyben/ Vénusz uralkodóval ér végett. A VII. házban keressük a visszaigazolást arra, hogy megerősítsük az „ÉN” érzetét. Itt akár az érzelmeinket, az elvárásainkat, akár a félelmeinket is kivetíthetjük a másikra. Olyan tulajdonságokat is láthatunk a másikban, amelyek talán nincsenek is.


A saját horoszkópod alapján írom, hogy a VII. házban benne áll a Plútó a Felszálló Holdcsomóponttal, a Plútó szemben állás fényszögben van a Nappal. Plútó azt is jelzi, hogy ezen a téren nem vagy alkalmazkodó. Szinte minden naposak lehetnek nálad a hatalmi játékok.


Sok horoszkóp alapján tett megfigyelés, hogy a VII. ház nyújt általános képet, hogy mire számíthatunk a párkapcsolatban. A VII. házban álló bolygók jelzik az elvárásokat és az igényeket, valamint erősítik, vagy korlátozzák az alkalmazkodó képességet. Vagyis hogy mire van szükségünk egy partnertől, és hogy ahhoz könnyen tudunk-e alkalmazkodni, vagy sem? Ezt a legtöbbször az mutatja meg, hogy, ha a VII ház csúcs jegye, (nálad ez SZŰZ jegy), megegyezik a partner Nap jegyével. (persze attól még lehet egy párkapcsolat nagyon jó is, ha nem ez a képlet az adott!).

Azért mert az ideáli partner Nap jegye mutatja meg az illető belső képét.

(A fórumon olvassatok utána, nagyon érdekes meg állapításokat, jelent.)


A párod horoszkópjában a NAP: Bak jegyben, az Aszcendens jegy Mérlegjegyben és a Hold az Ikrekben áll.

A Pároddal való saját horoszkópod összevetésnél az, látható, hogy a Te IV. házadnál van neki a HOLD, vagyis az otthon és a gyerek nevelés kérdéseit vetheti fel.

A VII. Háznál, pedig, amely nagy hatással lehet a kapcsolatra: az Ő bolygói közül a Plútó Szaturnusz, Mars, Jupiter és a Felszálló hold csomópont található: ez mutatja, meg a kapcsolatban, hogy létfenntartó lesz-e egy kapcsolat vagy nehéz és élettagadó. Mennyire vagyunk képesek egymáshoz alkalmazkodni. Mennyire küzdünk a saját határaink fennmaradásáért egy kapcsolatban, vagy mennyire vagyunk képesek megosztani az emberségünket is másikkal szemben.


A párod Vénusz bolygója az összevetésnél a 12. házadnál lesz, amely a kapcsolat rejtett dinamikájára utal, mely inkább „Karmikus” jelleggel bír. (Ezt már többször is leírtam, de itt is leírom, mert nagyon megfontolandó és érdekes:

A karma által: az előző életből hozott törlesztéseket kell, megélnie azért kell, hogy az emberek összekerüljenek, hogy egymástól az életben tanuljanak. Az együtt megélt dolgokat, a kapcsolatban tudják hasznosítani. Nem véletlenül jönnek létre bizonyos kapcsolatok! Sokszor figyelhető meg, <hogy ha párok el is válnak egymástól,> érdekes módon majd nem minden esetben a következő pár kapcsolatban is ugyan azokat keresik, és ugyanazon hibákat követik el. És ez mind addig így van, míg a büntetést le nem tudja dolgozni, illetve meg nem oldja valaki. Az előző életből hozott törlesztéseket kell megélnie a kettő EMBER közötti ellentét, még sem változtatnak rajta, mert valami MAGASABB KARMIKUS kötődés van, amire mi a tudatunkkal nem vagyunk képesek feldolgozni és racionálisan érzékelni, és helyre tenni. A sors pakli keretei között <meg van írva> teljesen mindegy, ki- kivel lép kapcsolatban, ha részére determinálva van <ez tudományosan is bizonyított tény>, hogy ugyan azokat vonzzák be, amire ítéltetve vannak.


Az 5. RÁK jegy legvégén áll a Te saját képletedben a Mars, amely a tartós párkapcsolati jelölő. Így nem igazán értelmezhető nekem az 1011. számon feltett kérdésed. ” Kérlek, segíts, bár általános a kérdés? Lehet ebből párkapcsolat az univerzum szerint: Ő. : 1980. 01. 01. 00:36, Én: 1978. 04. 04. 04:00.”

A fentiek, azt mutatjk, hogy párok vagytok, sőt a IV. család otthon házában pedig benne áll a Jupiter a terjeszkedést is jelölő bolygó, ami még azt jelzi, hogy van már gyermeked is.

2012. jún. 20. 14:32

Kedves Ilcsi Mama!


Párom tegnap volt vizsgázni és sikerült neki, ami eddig sosem ment! És valóban könnyedén vette az akadályt, úgy lett, ahogy írtad! :)

Köszönöm, ennek hatására én is jobban bíztam benne, h menni fog neki, mint korábban! :)

1015. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1013. - Kata óvónéni)
2012. jún. 20. 11:44
Szeretlek téged és férjed is! Drukkolok tiszta szívemből.
1014. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1012. - Ramooona)
2012. jún. 20. 11:42
Kedves "ramooona".Van azért még egy nagyon biztos módszer, hogy az gondolataidat próbáld összpontosítani arra, amit elszetnél érni. Akár többször is, lejátszhatod magaban, hogy az interjún, mit kérdeznek tőled és arra Te mit és hogy válaszolsz. És amennyiben nem teszik a válaszod, még tudsz rajta változtatni. Az így begyakorolt válaszokat aztán élesben is tudod majd hsznosítani. Sok sikert!
1013. Kata óvónéni (válaszként erre: 1010. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 19. 22:01

Kedves Ilcsi Mama!

Köszönjük szépen,próbálok koncentrálni a jövőre,hogy tudatosan tegyem,amit tennem kell.És erőt meríteni majd,ahogy írtad az őszi kedvező állásokat,reméljük,ránk tekintenek a csillagok és hozzásegítenek ahhoz,ami szívünk legfőbb vágya.

Mégegyszer köszönöm,szeretettel ölellek!

Kata

1012. ramooona
2012. jún. 19. 19:09

Drága Ilcsi Mama!

Mint jelezted, ez nem igazán az én hetem.

Az interjú elég siralmasra sikeredett:(

Talán legközelebb jobb lesz, de a holnapi napra sem jeleznek jót a csillagok, pedig holnap is mennem kell.

Ilyenkor nem is kellene elmennem? vagy hogy oldják meg mások, ha nem igazán nyerők a bolygó állások?

puszi

Ramóna

2012. jún. 19. 15:10

Drága Ilcsi Mama!

Kérlek, segíts, bár általános a kérdés? lehet ebből párkapcsolat az univerzum szerint: Ő.: 1980.01.01.00:36, Én: 1978.04.04.04:00

Köszönöm!

1010. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1009. - Kata óvónéni)
2012. jún. 19. 15:08

Kedves „Kata óvó néni” Nagyon sajnálom, magam is elkeseredve olvastam a közlésed.


Meg nézetem, hogy mi is történhetett? Május végén, június elején a Neptun, amely orvost is jelölő bolygó a Tranzit Jupiter bolygóval a körforgás következtében Qvadrát fényszögbe került. Ugyan ebben az időben sajnos még a Plútó is, amely ahol csak tud, rombolhat is, az Uránusszal, - amely hirtelen jött változásokat, hozhat, - szintén Qvadrát állásba került.

Ezek már egy magukban sem a legjobb hatásokat adják általában az embereknek.


No, már most a Te képletedben a Neptun az 5. gyermekházból a Jupiterrel 150°Nevelő, quincunx – fényszögben= Lassú állandó súrlódások között fejlesztő fényszögben, nehézségeket jelöl, egyes esetekben betegséget is jelölhet. Ugyan akkor mostanában nem jelezte, nálad, a megfogant magzat veszélyezettségét.

Viszont az Uránusz, amely mindenkinek hozhat a jót és rosszat is, (2011. márciustól a Kosba lépett), mely jelenleg 20012. 06. 19.-én is, a Kos jegyben halad a Holddal szintén qvadrát= akadályozó, csak későn nagy erőkifejtés esetén enged teljesülést fényszögben halad.


Nagyobbik gondot mostanában, inkább a Plútó - Hold- Uránusz –Vénusz rossz fényszög kapcsolataik jelentik, majd. Ebben az évben november 9-én *”szextil” jó fényszög kapcsolat által, illetve december 28.-tól már elmúlik a Szaturnusz sorsbolygó és a Plútó Qvadrát módon való összekapcsolódása is, és ismételten jól jöhet, neked és másoknak is, ez a kis fellélegzés a jóra.

Mivel a Plútó a Mars magasabb oktávja, ezért ilyen sok Qvadrát állásoknál bizony - pláne, ha még a Neptunusz és az Uránusz hirtelen rossz hatásával közrejátszik valamilyen formában szokott olyan egészségügyi dolgokat hozni, amely még valamilyen kisebb műtétel is járhatnak. Pláne akkor, ha ebben még a holddal való kapcsolata is besegít, mert a hold ugye az anya jelképe is, de egyben a méh betegségeinek jelölője is lehet.


Én azt hiszem, hogy nem kell, hogy ez fájó kudarc elvegye a kedveteket a babavárástól, hiszen, nézd csak meg a saját képletedben a IV. Család - Otthon házad, a Mérlegjegy végénél kezdődik/ Vénusz uralkodóval, és közbezárt jegyként= felfüggesztett Karma, felöleli az egész Skorpió jegyet /Mars-Plútó uralkodókkal, és a Nyilas jegyben /Jupiter uralkodóval fejeződik be.

Neked viszont itt kezdődik az 5. gyermek házad, melyben benne áll a Neptunusz a nagyálmok bolygója. A Neptunusz itt készíti elő a Plútó útját, jegyében a hatása felerősödik, és minden érvényesülni fog. Ugyanakkor azt is láthatod, hogy az Uránusznak, amely általában és sokszor nem a legjobb hatásokat hozhatja, de nálad csupa jó fényszöggel található”Radix”-ban, NAP - Hold-Mars - Jupiter irányában is.

Amikor pedig Tranzit, ezek a bolygók egymással fényszög kapcsolatba kerülnek, ugyan olyan jó hatásokat fejthetnek ki rád nézve, mint amilyen a születési képletszerinti helyzetében is volt.

Itt a IV. házat még olyan értelemben is lehet nézni, hogy "MUNDÁN" szerint ez a RÁK jegy háza Hold uralkodóval, tehát a IV-12. ház összefüggése is jelentőséggel bír.

A Vénusz - amit a szerencse bolygójának is nevezünk – a képletedben, az „Oroszlán” jegyben az I. Házban ott bábáskodott születésedkor, jelezve, hogy nagyon sok női életed volt, szépségben és gazdagságban. Ebből a Karmikus múltból hozod a nőiességedet és szépségedet. A karma bolygója jelzi, hogy hoztál egy bizonyos szorongást a szüleidtől. Nem jelzi, hogy miért, de ilyenkor általában a túl szigorú szülők szokták meghatározni gyermekük életét.


Ezt nálad még az is adhatja, hogy a Szaturnusz is, itt az Oroszlán jegyben az I. házban van és az MC.-del Trigon fényszög állásban volt a születésedkor, tehát azt is jelzi, hogy Te saját életcélod szerint szeretnéd alakítani a jövődet.


Én szerintem Nagyon szép és jó életet jelez a jövődre a horoszkópod, ha tudatosan élsz és kihasználod a lehetőségeidet, sokáig megőrzöd a boldogságodat egy szerető társ és gyermek mellett.


Ha ehhez még azt hozzá veszem, hogy a Jupiter a terjeszkedést is jelző bolygó a Nappal és a holddal is, együtt áll, a RÁK jegyben/ Holduralkodóval. A hét ősbolygó közül a Nap és a Hold egy jegyben tudják, érvényesítik legjobban és aránylag legtisztábban a jelentőségüket, mert ezekben, a jegyekben a bolygó tulajdonságai a legjobban tudnak együttműködni a jegy tulajdonságaival.

12. házban ez a ház a Karmikus raktár. Nincs ugyan sok rálátásunk, mert az aszcendens miatt mögöttünk van. (Az Aszcendens mögött, azt jelzi, ahonnan indulunk, és mutatja, hogy előre nézünk). Vonz, amit a bolygó és a jegy jelent, de csak ritkán férünk hozzá, mert egy kicsit rejtve marad, azonban ha legyőzzük a félelmeinket bizony megvalósítható a jelentése.

Ezt felerősítheti nálad még a Rákban, de 11. házban a vágyak remények házában álló Hold is, mint az anya jelképe.

A 12. ház a megélt karma háza. Itt vannak a rejtett félelmeink, a tudattalan és az eltemetett tudás, melyet előző életeinkből hoztunk, viszont ebben a házban vagyunk odaadók és önfeláldozók is, már csak azért is mert neked a 12. házban áll a Nap, a Merkúr, és a Jupiter is. Tehát itt a hatások összeadódnak és egymást kiegészítik. Itt a sorsunk felhív bennünket arra, hogy figyeljünk arra, ami lényeges és annak alapján vonjunk mérleget az életünkben.

Azért, mert karma asztrológia másképpen értelmezi a 12. Házat, az igaz, hogy ez a terület a rejtett dolgokat is jelzi, amit viszonylag könnyű megérteni, ha magunk elé képzeljük, hogy a születési képlet hogyan ábrázolja jelképesen a saját földi életünket.

Nálad az Oroszlán- jegy uralkodója, a Nap és az I. házban álló – Vénusz- Szaturnusz - bolygók a Holddal együtt személyi bolygóid is, ezért is a megélt Karmikus múltat írják le, ezeknek a tapasztalatait pedig ebben az inkarnációban tudod hasznosítani.

2012. jún. 18. 20:29

Kedves Ilcsi Mama!

Ha még megvan neked a horoszkópom,megtennéd,hogy rápillantasz?Hogy mi vár rám a közeljövőben?(már nem vagyok kismama:(

1008. indigo60 (válaszként erre: 1007. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 18. 20:24
:-))Köszönöm Ilcsi Mama!Áldott Asszony vagy!!!bölcsességed,s segítőkészséged határtalan!!!!!!!Köszönöm!!!!!!Szép estét!Ildikó
1007. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1006. - Indigo60)
2012. jún. 18. 20:17
Kedves "indigo60" Így igaz! Ott leszek én is veled gondolatban 20.-án 10 órakor, és segítek elviselni az esetleges fájdalmakat. Minden renben lesz, fel a fejjel: Küldöm neked az angyalkáidat is. Puszi Ilcsi Mama
1006. indigo60
2012. jún. 18. 19:43
Szép estét Nektek!Kedves Ilcsi Mama!Micsoda véletlen,ma ránéztem a naptárra,s észrevettem ,hogy 20.-án Rafael nap van.Érdekes,hisz Rafael a gyógyulás Angyala:-))!Félelem tovaszállt!Üdv:Ildikó
1005. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1002. - HnéViktória)
2012. jún. 18. 19:29
Kedves Viki. Elhízem, hogy nagyon nehéz lehetett neked. Sajnos a törvény előtti dolgok soha sem jók! Azért bízzunk benne, hogy csak sértett fenyegetőzés rejlik a dolgok mögött. Talán jó lenne ügyvédet keresned! Akkor a bíró is másként beszél, pláne ha az NŐ.
1004. aazsuzs (válaszként erre: 997. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 18. 15:37

Ilcsi Mama, köszönöm a bíztatásodat!

Szép napot Neked!:)

1003. aazsuzs (válaszként erre: 1000. - Anetta25)
2012. jún. 18. 15:36
Engem is érdekel!!:)
2012. jún. 18. 14:25

Drága Ilcsi Mama!


Megérkeztem.Szörnyű volt a tárgyalás!Darabokra szedett a Birónő!Nagyon megalázó volt,ráadásul az ember életveszélyesen megfenyegetett hogy lelő!

Szeptember 10-én lesz a következő tárgyalás.nem tudom addigra fel tudom-e ezt dolgozni.

Köszönök szépen mindent Ilcsi Mama!

2012. jún. 18. 12:01
Ez engem is nagyon érdekelne! :)
1000. Anetta25
2012. jún. 18. 11:49

Kedves Ilcsi mama, fórumozók!


olvasom itt, hogy a horoszkóp körünkben látható a karmánk, hogy miért születtünk meg.

Régebben nem hittem az ilyesmiben, mostanában kezdtem el foglalkozni ilyen témákkal.

Érdeklődnék, hogy volt-e erről már hozzászólás (mert ha igen nem találtam most meg), ha viszont nem, akkor hol látható a horoszkópunkban, hogy mi is a karmikus feladatunk?

köszönöm szép napot nektek

999. ramooona (válaszként erre: 995. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 18. 05:30

Nagyon köszönöm segítségedet!

Akkor most számomra ez azt jelenti, hogy nem vagyok jó pozícióba a munkahely váltást illetően a héten, talán csak ma.

Remélem jól értelmezem.

Bár nem igazán tudom, hogy mit is jelent a bioritmus magas, illetve alacsony százaléka.


Sok kérdés megfogalmazódott bennem, de majd olvasok vissza sokat, addig nem kérdezek, hátha megtalálom rá a választ.


Ismételten nagyon köszönöm.

2012. jún. 17. 20:51

Kedves Ilcsi Mama!

Köszönöm szépen, megkaptam az általad küldött elemzést, melyet ezúton is megköszönök!

Csodálom a tehetséged, adottságod, hogy ezt mind ellenszolgáltatás nélkül teszed!

Sokáig jó erőt és egészséget kívánok hozzá, a családod, és fórumozók örömére is!

997. Ilcsi Mama (válaszként erre: 996. - Aazsuzs)
2012. jún. 17. 18:30
Kedves"aazsuzs". Megjön a jó hír is hamarosan legyél még egy kicsike türelemmel és dolgozzatok az ügy érdekében főleg mostánaban!!!.
996. aazsuzs (válaszként erre: 991. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 17. 16:12

Kedves Ilcsi Mama!Bárcsak minden igaz lenne. Sajnos babaproject ügyben nem tudok még jóhírrel szolgálni. El is vagyok emiatt elég rendesen szomorodva. Aztán, ha átlendülök, akkor mindig reményekkel teli új napok elé nézek!Remélem egyszer lesz gyümölcse!!Nagyon szeretném!


Szép napot Neked!

995. Ilcsi Mama (válaszként erre: 993. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 17. 14:47

Kedves „ ramooona” Ez lemaradt az előző üzenetben: A kérdésedre válaszolva a horoszkópköröd szerint állást is figyelembe véve: Napod Bak jegyben állt a születésedkor.

Aszcendens jegyed: Oroszlánjegyre tevődik és a Nap az uralkodója.

A hold a születésedkor a szintén az Oroszlán jegyben haladt.


A 06.18-i nap: kedvező lehet neked a 3. és 9. házaddal kapcsolatosan utazásra, akár még szerelem terén is, mert a 11. házad a vágyak remények házra az Ikrek jegyre esik és most, pedig az Ikrek –ben jár a Vénusz, sőt még a Jupiter a nagyszerencse bolygója is.

19.-e: már nem annyira jó napnak bizonyulhat, mert közeli hozzátartozóval esetleg a pénzügyek nem jól alakulhatnak.

20.-a: Szintén nem jó idő ez a pénzügyekre, sem, munkával kapcsolatos tárgyalásokra sem.

21.-én esetleg a gondok megoldásának a lehetőségei adottak lehetnek, de a fizikai bio ritmusod elég magas 89%, de az érzelmi viszont csak 5% körül mozog, és szellemi szint szintén 95%. Így aztán a gondolkodásod 22.-én akadályozhatják az anyagi, ingatlan, és a pénzügyi dolgaidat is. Tárgyalási napnak is csak közepes értékkel bírnak ezek a napok.

994. HnéViktória (válaszként erre: 990. - Ilcsi Mama)
2012. jún. 17. 14:13

Igen tudom...és úgy is lesz minden ahogy megbeszéltük!!!!

Viszont nem tudom megmagyarázni ezt a belső szomorúságot ami bennem van.

Talán csak az elmúlt időszak egy kicsit nehezebb volt...:(

Tudom,hogy holnap minden rendben lesz,hiszen ártatlan vagyok,nem is lehet másképp.


Köszönöm mindent millió puszika:)

2012. jún. 17. 14:09

Kitől: ramooona, 2012-06.17.

Kedves Ilcsi Mama.

„A jövő hetemre volnék kíváncsi, mert változás előtt állok, ha minden igaz.

* Tudnál nekem segíteni?

* Úgy eltettem a jós kártyámat, hogy nem találom.”


Kedves "ramooona" Nagyon sajnálom, de én jósolni nem tudok és nem is, akarok.

Ráadásul még nem is hiszek benne!


Csupán a pontos születési időre tudom elkészíteni – ajándékként- a horoszkóp kört, amelynek segítségével lehet az életterületek vizsgálataival, nagyon sok mindenre következtetetéseket levonni.

Valószínű, hogy nem jártál még nálam az asztrológiai fórumon, mert ott is, már ezt többször is leírtam.

A fórum is elsődlegesen azt a célt szolgálja, hogy akinek affinitása van rá és érdekli a Csillagászat Asztrológia, azok – ilyen egyszerű módon-, olyan ismeretanyagot szerezhessenek, amelyeket ilyen alapszinten is tudnak használni, arra, hogy a saját horoszkóp körüket értelmezzék.


Mivel azonban senkit nem szeretnék üres kézzel elengedni, ezért nem teszem ezt veled sem.


Annyit tudok csak neked leírni, hogy néz be hozzám a fórumra, és <hivatkozással kérdésedre> a jövő hétre vonatkozóan, igyekszem a csillagok állására való tekintettel, némi támpontot adni. Illetve elolvashatod a Bak Nap jegyedre vonatkozó „Általános” leírásomat is.


Látod az is egy tág fogalom, hogy „változás alatt állok” Miben áll a változás?

Ugyan is a születési horoszkóp jegyei, azok uralkodó bolygói, a házak és a benne álló bolygók azok, amelyek jelzésértékűek lehetnek egy - egy élet területre. Amelyből aztán egyéb más számítási móddal, akár már napi események is kiolvashatók. Például egy várható per kimenetele, vagy utazás, gyermekekkel kapcsolatos dolgok,STB. Vagy éppen a párkapcsolatra vonatkozó jelentés tartalmak.

Üdv. Ilcsi Mama.

❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook