Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2132. Noémi2007 (válaszként erre: 2130. - HnéViktória)
2015. aug. 26. 09:47

Szia Viki! :-)


Nagyon boldog vagyok, hogy végre jó irányban változott meg és nyugodt az életed. :-)


Annak is örülök, hogy újra itt vagy közöttünk. :-)


Szeretettel: Noémi

2015. aug. 26. 07:30
Szép napot mindenkinek ;)
2130. HnéViktória (válaszként erre: 2120. - Ilcsimama)
2015. aug. 26. 07:29

Sziasztok! Dràga Ilcsi mama! Orulok neked. Nem nagyon voltam a forumon ...

Îrtam neked privatba hogy sok minden történt velem, megvàltozott az életem. Azt hiszem ,Jó irànyba!

Egyenlőre annyit érzek,hogy végre nyugodt az életem. És ezáltal a gyerekeimé is.

Jupiter nálam nem tudom hol van:)

2129. júliusi (válaszként erre: 2128. - Júliusi)
2015. aug. 25. 08:49

Az a baj, hogy az orvosok, pl. a sebészek,csak vágni szeretnek,a nőgyógyászok meg kaparni...:)

Jó ez egy kicsit eltúlzott, és durván hangzik, de hidd el,ha belemegyek,már 2x kapartak volna, feleslegesen...Először egy P3 as lelet után javasolták, de úgy ,hogy előtte semmi kezelés, utána controll...rögtön csapjunk bele....

természetes vannak olyan helyzetek, amikor tényleg elkerülhetetlen,nem vitatom.


47 évig sikerült megúsznom,minden nagyobb betegséget, műtétet ,törést...kopp-kopp -kopp...még táppénzen is alig voltam....hálistennek.


Most az ujjam rendesen hajlik, nem merev,nem fáj, néha még pattog,nagyon örülök...:)Hála az injekciónak!!!!

2128. júliusi (válaszként erre: 2124. - Ilcsimama)
2015. aug. 25. 07:46

Köszönöm szépen a válaszod.

Már Pünkösd óta fájt a z ujjam, egy hosszabb bicajozás után kezdődött.Először csak az ízület fájt, mejd nehezen hajlott be, elmentem vele az orvoshoz, de első körben a kézsebész műtétet javasolt.Se vizsgálat, rtg, labor ,semmi....

A reumatológiára csak egy hónap múlva kaptam időpontot.

De érdemes volt várni, mert a doktornő alapos volt, elküldött laborba, kiderült, nem reuma vagy egyéb, csak megerelőltetés okozza, minden rendben van.A rtg enyhe porckopást mutatott ki.

Végül szteroid injekciót,(Kenalog, és Lidocain)írt fel, heti egyet, ízületbe adják.Holnap kapom az utolsót.Eléggé fájt, de úgy veszem észre használt....lekopogom,nem hiszem, hogy műteni kellne...

Tudom, veszélyes a szteroid, nekem annyi kellemetlenségem van, hogy meghozta az akadozó vérzésemet....ami már több mint egy hete tart, de előtte, 2 hónapig nem volt...

Viszont, legalább kipucolódom, mert a nőgyógyász meg küretet javasolt tavaly, vastag méhnyálkahártya miatt.(azt se fogadtam el),és most lehet, hogy ez a problémám is megoldódik....:)Egy füst alatt.

2127. Ilcsimama
2015. aug. 24. 12:12

Kedves Fórumlátogatók.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok szép, kedves névnapi jó kívánságokat, és jeleket is.


Ma már megérkeztem az unokáktól, hamarosan tudok már hozzátok is jönni, igyekszem majd a nyáron beérkezett sok kérdésekre is válaszolni.

Csodálatos szép boldogságban eltöltött nyaram volt!


Drága aranyos „katácskák”!

Nagyon régen hallottam rólatok!!!!! Olyan szép üzenetet kaptam tőletek is, „HOXA „privi üzenetben, hogy muszáj ezt ide a fórumra feltöltenem.

Csak az a baj, hogy a Hoxa privát üzenetben sajnos a karakterek nem jelennek meg olvasható módon, hanem csak helyettesítő számmal történő megjelenítésként, ezért aztán nem igen érthető sok esetben a teljes szövegkörnyezet.


Viszont itt a fórumon jobban és érthetőbben olvasható a több karaktert tartalmazó szöveg is.

Igyekeztem ide most csak azokat a részeket feltölteni, amelyekben nincs behelyettesítő karakterjelzés. Viszont ezek is nagyon szépek, talán másoknak is örömet szerezhet az elolvasásuk.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖ nektek „Katácskák”!


Akár milyen messze is vagytok Ti tőlünk, a Hoxa összehozz bennünket, csak jelentkezzetek gyakrabban itt a fórumon is, várlak benneteket sok-sok szeretettel. Ilcsimama.


Kitôl: katácskák, 2015-08-18 16:05


♥♥♥


Szia KEDVES ARANYOS DRÁGA ANGYAL♥ILCSIMAMA♥♥:)

♥♥ILCSI♥:)

TÜNDÉR♥ILONA♥:)♥:)

Ez a Nap is a TE NAPOD Hisz : )Ma:) NÉVNAPOD :) van : ) AUGUSZTUS 18.:)

A Felkelő Nap is fényesebben Ragyog. :)

Mert Nevezetes Alkalom.:-)


Kívánok Örömöt, Derűt, Boldogságot,

otthonodba Békét, kertedbe virágot!

Fejed fölé Napot, csillag tengereket,

köréd tiszta szívű Embereket!

Lábad alá utat, biztosan járhatót,

szívedbe éneket, magasba szárnyalót!

Ajkad köré Mosolyt, lélek melengetőt,

múltat, jelent, jövőt, egyként szerethetőt!

Szemedbe sugaras Szivárvány fényeket,

melyek megláttatják a rejtett lényeget!

Újult erőt adó Öröm telt perceket

így kívánok BOLDOG NÉVNAPOT NEKED.:)


Szép Neved napján, kívánok sok szépet,

legyen vidám derült számodra az élet....


Egy szál virág meghajol,

gyengéd kézzel átkarol.

A szeme a szemedbe néz,

távolról ölel a kéz.

Simuljanak a ráncok,

szikrázva járd a táncot!

Színes szirmok kavalkádja,

virágozzék világ fája.

Ropja gyökér, ropja levél,

holnap is még Boldog legyél.

Holnap is és holnapután,

de legalább egy életen át!

E napon mindenki csak szépet kívánjon,

Megkérem az Istent, örökké megáldjon.

Szebb ajándékot most úgy sem adhatok,

Ezerszer kívánok sok Boldog Névnapot!


Ám a perc itt van Mosollyal :) nyit RÁD.:)

Hogy legyen Erőd legyen Hited.

Amíg utadon terhedet viszed.

És tudj nevetni :),játszani örömmel,

Hogy a holnap Szeretni:) jöjjön el.:)

Napsugárral.esővel szivárvánnyal,

A Szívben tűzzel, a kertben száz Virággal

S hogy legyen Aki Szeret :) s ott van VELED:).

BOLDOG NÉVNAPOT:) kívánunk NEKED. )


Sok az Égen a Közös Dolog: A Nap, a Hold és a Csillagok :) Mégis mind NEKED Ragyog:):-) hiszen ma van a NÉVNAPOD.):-).


NÉVNAPODRA mit kívánnánk egyebet, Csendes Lépésedet kísérje Szeretet. Életed legyen örök nyár kevés felhő. sok-sok Napsugár:):-)

Nevednek Ünnepe Különleges Nap, Azoknak is Akik,

mindig RÁD :):-)gondolnak. :):-)

Kívánjuk, hogy legyen HITED, :):-)

legyen Erőd .

:-):)

A holnapot bizakodva kérünk szépen így éld meg. :):-)

Mindig Reménnyel kérünk gondolj a jövőre,

Minden Álmod lehessen a Valóság Őre. :):-)

Lehessenek VELED♥ :):-) MELLETTED♥ :):-) mindig MINDENKI♥ AKIK HŰEK és SZERETNEK♥. :):-)


Boldog NévNapot kívánunk

Szárnyalj mert a Szíved Szeretet kap...


Angyalka Arcodra Mosolyt varázsoljon :):-) Áldás, Szeretet, Egészség ,Siker,Béke és Szerencse Hozzád sodrodjón, s az Életedben mndig felkaroljon.:):-)Isten, Jézus♥:) és Angyalok Éltessenek :) még Életed Éled Szívedben Szeretet :):-)Álmod és Vágyad utadon mindig elkísérjen.:):-)


E szép Napon Neked kel fel a nap, felhőkön át simogatja Arcodat. Csak Neked nyújtja sugarát, s velünk együtt BOLDOG NÉVNAPOT kíván!:)


Omoljanak Eléd szép virágok,

Gondtalan legyen egész világod!

Ne árnyékolja be Életedet bú,

És kedved ne szegje soha ború!

Vidám, és Boldog legyen Életed!

Névnapod alkalmából kívánom Neked!

Aranyozza be Életed, a Barátság!

Pontosan tudd, hogy ez nem kiváltság!

Olyan Ember Vagy, Ki nagyon értékes!

Tartson sokáig az Isten, jó egészségben!

Névnapodra írom e sorokat,

azt kívánom, élj Boldogabb Napokat.

Legyen életed a virágok gyöngye,

azt kívánom Légy boldog örökre.


Sok Végtelen Örök Szeretettel ♥ ♥ ♥ :)

Puszi :) és Ölelés :)

Mindannyiunk Nevében :)

Katácskák

2126. Noémi2007 (válaszként erre: 2125. - Ilcsimama)
2015. aug. 14. 10:13

Kedves Ilcsi mama! :-) Köszönöm szépen, hogy ilyen precízen válaszoltál. :-)


Millió puszika. :-)


Noémi

2125. Ilcsimama (válaszként erre: 2123. - Noémi2007)
2015. aug. 11. 17:13

Kedves Noémi. Az alap Radix” képletedben a Szaturnusz 23°58’ fokon áll a Bikában. És a 11. vágyak és remények megvalósulásának házában, akkor mi baj is van magával a Szaturnusszal?????Pláne, hogy már alapból is a megújító Plútóval és a Marssal is, és a Vénusz felsőbb oktávjával a Neptunnal is, jó szextil fényszögben van, amely pedig együtt áll a Jupiterrel. A Jupiter pedig most még az Oroszlán-jegy végénél halad. No akkor már megint ott vagyunk a Nap-horoszkópodnál, amikor a Jupiter bolygó a VII. házadban áll, de hatásával még a Szűzben is, számolni lehet.


Nézzük akkor azt a vonalat, hogy a „Radix” Bika jegyben áll a 23°58’ fokon a Szaturnusz, a Bikajeggyel szemben ugye a Skorpiójegy van, itt pedig az 5. házadban jelzi is Tranzit a szembenállást. Hiszen jelenleg a Szaturnusz bolygó 29°13’ fokon éppen „Retrográd” módon halad éppen visszalépve a Skorpióba, (09.18-ig), és alapszinten is, a szolárban ez 90° fokos megoldandó Qvadrátot jelez. Aztán, majd amikor már a Szaturnusz ismét a Nyilas jegyben fog haladni Jupiter uralkodás alatt és elérkezik a Te Nap-szolár- horoszkópod szerinti 3° fok utáni időkre (október 23-i körül idő után), akkor majd a párkapcsolati téren is bejöhetnek a várt dolgaid. Ez főleg 2015. decembertől 2016. decemberig nagy valószínűséggel be is, fog következni. Hiszen még az Uránusz és Jupiter jó fényszögével is segíthet ebben.

2124. Ilcsimama (válaszként erre: 2119. - Júliusi)
2015. aug. 11. 16:23

Kedves Juliusi! Nagyon sajnálom, hogy szenvedsz a hüvelykujj fájdalmai miatt. Sajnos ez főleg akkor következik be, ha az inak meg vannak erőltetve. Amikor pedig ezek gyulladásba jönnek, akkor az inak könnyen elcsúszhatnak. Azonban ilyen izületi fájdalom reumás gyulladásos lerakódás során is jelentkezhet. Itt főleg az lehet a cél, hogy az inak megvastagodásnak az elakadását valamiképp meg kellene szüntetni, mert ettől lehet hallani azt bizonyos kattogó hangot, azért nevezik ezt az inggyulladásos betegséget pattanó újnak.

Egyébként, ha nagyon fontos, akkor szoktak csak műtétet javasolni az orvosok, akkor azt is el kell fogadnod, még is ők a szakemberek. Azonban attól nem kell félned, hiszen a műtéti beavatkozás, vagyis az ínhüvely bemetszést egynapos sebészeti ellátás keretében végzik. Majd csak a további gyógyulási szakasz az, ami kényelmetlen lehet számodra.


Egyébként a képletben a műtétetek a Mars bolygó jelezheti a 6. háznál. Neked a Mars bolygód a 12. házadban, pontosan szemben a 6. házzal a Rák jegyben 17°54’ fokon van. Tehát ha azt vesszük, akkor a Mars jelenleg az Oroszlán jegyben halad, ami neked ugye az ASC jegyed, ilyenkor szokott általában valamilyen dolgot behozni a Mars. Nézd csak meg a 6. házad a Bak jegyben: 17-18° foknál ott van a Mars szemben állás Tranzit fényszög hatás.

Mivel nálad a Mars bolygó szintén 17°54’ fokon áll és fényszög nélküli ezért szinte tehetetlenül sodródik a fejleményekkel. Vagyis ha műtétre kell, hogy sor kerüljön, - mert az orvok ezt ajánlanák,- akkor szeptember 6-án kerül a Mars bolygó még mindig az oroszlán jegyben a 18° fokszámhoz. Ez csökkenő hold időnek számít, ugyan is műtéteteket ekkor tájt a legjobb elvégeztetni. Mert a sebek ebben a Hold fázisban jobban gyógyulnak. Amennyiben pedig magát a gyógyulás folyamatát is nézed, akkor pedig a rögzítés és az utólagos utókezelés egy kis időbe biztosan bele fog telni.


Azt írod, hogy sok mindennel kezelgetted már, én azt tudom neked ajánlani, semmi bajod nem származhat belőle, ha szeretnéd a műtétet elkerülni, akkor jó hatást lehet elérni műtétnélküli kezelés során, ha veszel gyógynövény szakboltban orbáncfű olajt és azzal borogatva igyekszel kímélni az ujjadat, ez a gyulladást is lehúzhatja és az esetleges csomós elváltozásnak is jót tehet.

Vagy a jól megmosott friss csalán levéllel való bedörzsölés is segíthet a gyulladást csökkenteni, egy kicsit kipirosodhat a bőr, de ezt lehet utána körömvirág krémmel és hintőporral is enyhíteni.


Aztán van még egy nagyon jó gyógynövény csodaszer, ami a gyulladást szintén csökkentheti, ha vásárolsz a gyógynövény boltban cickafark levelet, és abból nagyon erős párlatot készítesz ( kevés vízben 1-2 evőkanál tea levél forrázat), és azt a tea levéllel együtt gézbe csomagolva a fájó újadra, teszed, ez főleg éjjelre érdemes elkészíteni, mert a fájdalmat is és gyulladást is csökkenheti.

2123. Noémi2007 (válaszként erre: 2122. - Ilcsimama)
2015. aug. 11. 13:09

Drága Ilcsi mama! :-)


Köszönöm szépen a válaszod, kedves Tőled. :-)


Be kell, hogy valljam, először nem értettem, amit írtál (bocsánat Ilcsi mama, de szőke vagyok)... méghozzá, hogy a Jupiter bolygó éppen az Oroszlánban a VII. kapcsolatok házamban halad ...

Gondoltam - hiszen ez nem is a VII. házam, na de aztán rájöttem ... :-) Mivel Te az egy éves Szolár képletemről beszéltél. Megnéztem gyorsan és így már világos volt minden. :-)


Ilcsi mama. Ezek szerint itt a szolár képletem szerinti VII. házban lévő Holdamat ha esetleg érinti tranzit hatás, ez érinthet párkapcsolati dolgot is? Ugyanis a tranzit Szaturnusz (ami most az 5. házamban tartózkodik rendületlenül) nemsokára trigont fog adni a radix képletemben lévő Vénuszomnak (X.ház) és a Holdamnak (2.ház, ill. szolár képlet szerinti VII.ház). Ez mit jelenthet?

Kicsit félek ám a Szaturnusztól. :-)


Köszönöm Ilcsi mama. :-) Millió puszika. :-)

2122. Ilcsimama (válaszként erre: 2121. - Noémi2007)
2015. aug. 10. 17:06

Kedves Noémi. Ebből a szempontból a 8-8-8-as számokon van a lényeg. Ilyen leg közelebb, majd 9 év múlva 2024-ben lesz ismét augusztusban, mert Numerikusszámítással 2024=8 - 08. 08. Ugyan akkor a Jupiter mivel éves bolygó már a Bika jegyben fog járni, ezért is lehet az neked nagyon szerencsés éved! Mert a Vénusz az uralkodó bolygó és együtt egy jegyben, nagy lehet hatása, már csak azért is, mert a Napod is Bikajegy, aztán meg a Hold is az oroszlánban, hát várd a csodát!

De most sem panaszkodhatsz, mert ugye 2015. 05. 02-án elkészítettük a Nap horoszkópod, mely egy egész évre a következő születésnapodig érvényes. A szerint pedig a Jupiter bolygó az Oroszlánban éppen a nagy VII. kapcsolatok házadban halad éppen, és itt naphoroszkópodban a VII. ház a /Rákjegyben Hold/uralkodóval található, és még belenyúlik a Szűzjegybe is, vagyis 8. ház kezdetéhez is, mert ez itt 3 jegyet takar. Vagyis Rák- Oroszlán- Szűz, tehát az Oroszlán "közbezárt jegynek tekinthető."

Az egyik 8-as 2015=8 megvan, a Hold is itt a 8-as házban, a Mérlegben /Vénusz urával található, és még a felszálló Holdcsomópontod( a jövőútjának az alakulása), is a 8-as házra, a Mérlegre /Vénusz uralkodó hatása alá tevődik. Tehát ez az év igen csak jó alakulhat számodra!!!!!!!


Mint mindenki másnak is maga a Jupiter bolygó akár az Oroszlánban akár majd a hónap második felétől egy éven át a Szűzben is, jó lehetőségeket kínálhat fel. Mint írtam azért mert általánosságban is jó a Jupiteri hatás, ha még a Szaturnusz sorsbolygó is Nyilasban/ Jupiter uralkodása alatt jár éppen, akkor azok jót is,

behozhatnak. Ugyan is itt a Szaturnusz szellemi és fizikai mozgástere nem korlátozott.


Azért mert az oroszlánban, a Jupiter is, általánosságban, azt adhatja, hogy a különleges képességeket mindenki fel tudja villantani.

A Szűzben járva pedig - már most augusztus második felétől- azt adhatja, hogy lehető legnagyobb erőfeszítésre is képes legyen bárki a sikeréért. Itt a Jupiter anyagi téren azt adhatja, hogy az üzleti erőfeszítések és pénzügyi dolgok javarészt gyümölcsözőnek bizonyulhatnak.

Amikor pedig a Jupiter majd a Skorpiójegyben halad, akkor pedig itt a lélek szűrője kizárja, azokat a dolgokat, amelyek boldogtalanná tehetnék az embereket, ez az állás pedig itt majd pénzszerzésnek az eszközévé is válhat.

2121. Noémi2007 (válaszként erre: 2120. - Ilcsimama)
2015. aug. 10. 12:04

Kedves Ilcsi mama! :-)


Nagyon örülök, hogy ismét írtál a fórumra és hallunk felőled. :-)


Az írásoddal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Csak az Oroszlánok a 2015. év "Szerencse szülöttei"? Ha pl. valakinek a születési uralkodója az Oroszlán jegyben van, mint nekem (Hold), az esetleg nem tartozik ide?


Köszönöm válaszod. :-)


Millió puszika. :-) További jó pihenést! :-)


Noémi

2120. Ilcsimama
2015. aug. 8. 18:42

Kedves Fórumlátogatók! Csak egy rövidke időre kukkantottam be hozzátok, mert nem tudtam kihagyni ennek a mai napnak és MÉG A TOVÁBBI IDŐNEK IS, a számmisztikai jelentés értelmében milyen nagy hatása lehet.

Persze, mindenki mondhatja, hogy ezt hiszi a pici, de meglátjátok, hogy vannak dolgok, amelyek bizony az emberek életére fontos jelentőséggel lehetnek.

Ilyen lesz például a 08.15.-i nap is, amikor a Hold az Oroszlán jegyen halad éppen keresztül és ekkor Új Hold fázis ideje lesz, ezért ez a nap és az augusztus 29-i Telihold idejének a napja is, 100.000 szeres jó gondolat teremtő napnak számíthat.


Más tekintetben ugyan, de ilyen ez a mai nap is, vagyis 2015. 08. 08-i nap is, a nyugati általános M/ horoszkópban egyébként az Oroszlán jegy az 5. jegynek felel „a szerencse” jelének felel meg és az év 8. hónapját adja:

Mért is lehet ez a 2015. év SZERENCSÉS ÉV? Aztán még a további 365+365+ 158 napon keresztül is= 888, ez nagyjából két és félévnek fele meg. Vagyis egészen pontosan 888 napon keresztül, mert ez - az év 2015= 8. Azért mert maga már a 2015, év is, = 8-al, aztán a hónap is 8.-nak és a nap is 8-nak felel meg. Vagyis itt van három 8-as számnak, a 888-nak a jelentősége. Ami nagyon ritkán fordul csak elő!


Aztán meg mert az ugyan csak az általános horoszkópban a Bika-jegy a 2. jegy, ami az anyagi dolgok a pénz jelölője lehet, aztán a Bikával szemben álló 8 házas Skorpió jegy pedig az adományokról, a pénzről, az örökségről és a partner vagyonáról is szól.


A 3-as szám, mely a Jupiter bolygó száma és Jupiter most ez évben (2014 július végétől – 2015. augusztus hó 11.-ig ), az Oroszlánjegyben halad éppen. Ezért a mostani három 8-as, vagyis a 888-as a „bőségszaru” jelentés tartalmát adja már 2015-ben is.

(Nézzétek meg az adatlapomon feltöltöttem nektek a 3 bőségszarú képét.)


Ti pedig mind, akik Oroszlánok vagytok e 2015. évnek a „Szerencse szülöttei” vagytok: 2015= 8. Sőt még azok is a 2015. év szerencse szülöttjei, akik még ettől későbbi napon, de augusztus hónapban születtek, vagy már a születésnapjuk 08. 23-a utánra tevődik, de ők már a Szűz-jegyhez tartoznak. Vagy a születési évükben valamely módon jelen van a harmadik 8-as szám is.

Ugyan is itt a Jupiteri 888 –as számsor a szerencsére helyezendő és ez a szerencsés év lényege. Úgy is fogalmazhatnék, hogy most „Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa lehet”. Még akkor is, ha már a Jupiter, mint éves bolygó a Szűz jegyben, majd a Mérlegben és így tovább, rója éves körútját a napkörül. Aztán azt se feledjük, el, hogy a Szaturnusz sorbolygó is, most NYILAS jegyben halad két és féléven keresztül, melynek szintén a jóságos Jupiter bolygó az uralkodója.


Jupiter ad – és igen, ő mindig ad – de az, hogy elfogadjuk-e az ajándékát az már rajtunk áll, vagy egyszerűen elsétálunk mellette. Hajlamosak vagyunk vakon elsétálni a legnagyobb szerencsénk mellett. A Jupiter sokszor érdemeink alapján is jutalmazhat (a Jupiter különösen „érzékeny” a jóra és rosszra is), tehát várhatjuk a nagy szerencsét, még akkor is, ha nem teszünk érte talán semmit sem. Viszont, aki keményen dolgozott és kiérdemelte, annak egy kis extra szerencse is juthat. A Jupiter trükkje az, hogy nem feltétlenül látjuk meg, hogy mekkora lehetőséggel találkozunk életünk során. A Jupiteri ciklus leckéjének tekinthetjük azt, hogy tanuljuk meg értékelni azt, amink van, amit kapunk. Érjük be kevesebbel is, és értékeljük a kevesebbet is, mert utólag kiderülhet, hogy a kevesebb valójában sokkal több. Miért is? Mert a Jupiter évenkénti jegyváltásai során elég gyakran kerül a „Radix” születési horoszkóp egy-egy érzékeny pontjára, ami azt is jelenti, hogy elég sokszor kapunk Jupiteri lehetőségeket. Érdemes lehet azon is elgondolkodni, hogy valójában milyen sokszor sétálunk el a szerencsénk mellett. A Jupiter bolygót az asztrológusok a jólét és a nagy szerencse bolygójának is tartják. Főleg, ha az még a képletben a 2. anyagi - javak házához, vagy a szemben lévő 8. házhoz valamilyen módon kapcsolódik a „Radix” képletben, főleg, ha még jó fényszög állásban is található.

Mert így a Jupiter a körforgása során jó fényszög kapcsolatba kerül mindennel, ami az illető életében jónak tekinthető, mert ha még a Jupiter a Szaturnusz sorsbolygóval, a Vénusszal, vagy más bolygókkal is, 120°, igen jó Trigon legharmonikusabb, előnyös teljesülést ígérő sugárzásban, súrlódásmentes, feszültségnélküli fényszöget ígérő kapcsolatban is van, akkor hatás sem maradhat el. Azért mert a Vénusz=”Fortuna minor”, a kis szerencse bolygója.

A Jupiter= „Fortuna maior”a nagy szerencse, bolygója.

(Persze a jegy szülöttjének is hozzá kell tennie valamit, hogy a jó hatás érvényesüljön, most pedig ez esetleg adott lehet nektek is).


Aztán talán ez is játéknak tekinthető, de minden évben, az augusztus hónap közepétől van a Perseidák rajnak = a „Csillaghullásoknak” az időpontjai is.

A Peseidák meteorrajt „ Szent Lőrinc könnyeinek” is szokták nevezni. Most éppen 08. 11.-től figyelhető meg a legtöbb csillag - hullás, amikor azt szoktuk mondani, hogy „csillaghullást láttam szerencsém lesz”. Mivel az Új hold soha sem látható az égbolton, ezért szinte zavartalan lehet a meteorraj megfigyelése is.


No, akkor jó szórakozást nektek!!!! Szeretettel: Ilcsi mama.

2119. júliusi (válaszként erre: 2102. - HnéViktória)
2015. júl. 18. 19:15

Nekem is a kezemmmel van baj, pontosabban, a hüvelykujjam ízülete begyulladt, fáj,már lassan 2 hónapja.A kézsebész műtétet javasolt,pattanó ujj diagnózissal....:((


Sajnálom, jobbulást neked!

2118. júliusi
2015. júl. 18. 19:13
Drága Ilcsi mama,örülök hogy minden rendben veled!!!
2117. Mcsaba
2015. júl. 14. 17:22

Nagyon örvendek, hogy jól vagy kedves Ilcsimama!!!

Jó pihenést, jó időtöltést kívánok!

Szeretettel, Csaba.

2116. renci1989
2015. júl. 12. 12:03
Örülök hogy jól vagy Ilcsimama :)
2115. Noémi2007 (válaszként erre: 2113. - Ilcsimama)
2015. júl. 11. 12:21

Drága Ilcsi mama! :-)


Köszönjük szépen, hogy jeleztél "hogyléted" felől. Azt hiszem, így már mindannyian megnyugodtunk, hogy Veled rendben van minden Hála Istennek! :-)


Jó pihenést és unokázást kívánok Neked! :-)


Millió puszika és ölelés Neked és a családodnak is. :-)


Szeretettel: Noémi

2114. Perla del Mar (válaszként erre: 2113. - Ilcsimama)
2015. júl. 10. 22:22

Kedves Ilcsi mama!

Örülök, hogy minden rendben veled! :) Jó pihenést és jó unokázást Neked :):)

2113. Ilcsimama (válaszként erre: 2111. - Annanna)
2015. júl. 10. 21:22

Kedves Annanna és minden kedves fórumlátogató!


Nagyon szépen köszönöm az érdeklődést és hogy rá találtál a fórumra!

Hál Istennek nincs semmi baj sem, csak ez*- az időszak - kicsi koruktól kezdve, az unokákkal telik el. Ilyenkor csak ő velük és semmi mással nem foglalkozom.

Bár már felnőttek lettek, de még most is ragaszkodnak a mamihoz, és az együtt eltöltött idő nagyon jó, és ez "nagy szó" manapság.

Még egy kis ideig nem tudok rendszerességgel jönni hozzátok, most is, csak, azért mert Hoxa írt nekem, E-mailben, hogy nagyon sok üzenet várakozik rám, így néztem rá az üzenetekre és fórumra is, de még rendszerességgel nem vagyok gép közelben.

Addig is olvasgassatok a fórumon és tanuljátok az asztrológiai ismereteket, hogy legyen majd mit megbeszélni veletek.


Szeretettel Üdvözöllek benneteket, és szép nyári napokat kívánok mindenkinek!!!


Hné Viktória,

Perla del Mar,

noémi2007,

Mcsaba és másoknak is: köszönöm az értem való aggódást, az érdeklődést és a jeleket.


Nekem is nagyon hiányoztok! Szeretet teljes Üdvözlettel: Ilcsi mama.

2015. júl. 10. 20:24
Minden rendben Ilcsi mamával!!!!!!!! családdal van,puszit küld!
2111. Annanna
2015. júl. 7. 10:13

Kedves Ilcsi mama!

Köszönöm a meghívásod, örömmel tettem eleget.Végtelenül kedves vagy! Most igyekszem szétnézni ezen a fórumon.

Látom máris, hogy sokan keresnek, remélem, hogy csak pihensz ebben a hőségben és nincs semmi baj.

Szeretettel üdvözöllek és a fórum Tagjainak is üdvözletem. Anna

2110. HnéViktória (válaszként erre: 2101. - Noémi2007)
2015. júl. 6. 13:23
15 én irtam neki emailt,és semmi válasz......
2109. Perla del Mar (válaszként erre: 2108. - Noémi2007)
2015. júl. 5. 16:35
Köszi :)
2108. Noémi2007 (válaszként erre: 2107. - Perla del Mar)
2015. júl. 5. 15:22
Már írtam Ilcsi Mamának. Azonnal jelzem, ha válaszolni fog. :-)
2107. Perla del Mar (válaszként erre: 2106. - Noémi2007)
2015. júl. 5. 12:56
Rendben :) Azért kérdeztem, hogy nem bombázzuk azért emailekkel! Majd írd meg nekünk, hogy mi a helyzet! Persze csak publikus infot!
2106. Noémi2007 (válaszként erre: 2105. - Perla del Mar)
2015. júl. 5. 12:38

Én még nem írtam Ilcsi Mamának, de megteszem.


Puszika: Noémi

2105. Perla del Mar (válaszként erre: 2103. - Noémi2007)
2015. júl. 5. 12:09
Én is aggódom most már! E-mailt írtatok neki?
2104. Perla del Mar (válaszként erre: 2102. - HnéViktória)
2015. júl. 5. 12:08
Meg fogsz gyógyulni :)
2103. Noémi2007 (válaszként erre: 2102. - HnéViktória)
2015. jún. 30. 07:40

Most már is kezdek aggódni Ilcsi Mamáért ... :-(


Mi lehet Vele? Nagyon hiányzik!!!!


Édes Viktória! Ne keseredj el kérlek! :-) Meg fog gyógyulni a kezed! Nem lesz semmi baj. :-)))))


Puszika: Noémi

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook