Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 14:24

Kedves Fórumlátogatók bizonyosan nagyon sokan hallottatok azokról a bizonyos

TÍZMILLIÓSZOROS teremtő napokról, Dharmacsakra napoknak is hívják őket.

A tibeti és a maya kultúrában is megemlítik már. Ez segíti a Földön a gondolatok, érzelmek, tettek, szándékok és cselekedetek megsokszorozódását! Ugyan is egy pulzáló energiasugár érkezik egy másik dimenzióból, ami körbeveszi a Földet.

A teremtő energiákban megmutatkozik az, hogy nincsenek véletlenek se, Égen se Földön, minden a kozmikus rendben zajlik, mozog és változik. Hiszen ennyi impulzus, ennyi támogatás egyszerre egy kitüntetett időben ér el egy minőséget! Harmónia megteremtésének szintjén. Harmónia – amit a Vénusz képvisel. Egy magas spirituális szinten azt jelenti, hogy érzékelem a kozmoszt, érzékelem az Isteni teremtés békéjét, egységét, és azt meg is valósítom az anyag szintjén. Bármi, amire valójában szükségem van, az bőségesen a rendelkezésemre áll. Így erre érdemes most ráhangolódni, hogy mire van valójában szükségem.

A gondolat gyógyító erejének a Maya és a tibeti naptárban a hold járására épülő az ún. „Tízmilliószoros napokat,” vagyis a 4 legjelesebb buddhista ünnepnapokat.

Valamint a Nyugati Asztrológiában ismert Újhold és Telehold napokat, amely napokon a teremtő gondolatok százszoros erővel hatnak.

A tibetiek szerint, minden telihold és újhold napja eleve százszoros erővel bír Karmikusan. Ilyenkor sokkal érzékenyebbek vagyunk. Újhold és telihold napján egy jó szó is százszorosan hat, de egy negatív gondolat is. Minden, amit teszünk, visszaszáll ránk. Ez a karma. Azt kapjuk vissza, amit adunk, olyan rezgések jönnek vissza hozzánk, amilyeneket kibocsátunk. Ez a vonzás törvénye.

Csak 4 ilyen nap van egy évben. Ezeken, a napokon minden, amit teszünk, gondolunk, mondunk, 10 milliószorosan száll vissza ránk. Ezeken, a napokon érdemes megtennünk mindent, amiről szeretnénk, ha elementáris erővel hatna.

2012-ben a 10 milliószoros napok:


2012. február 22.

2012. június 4.

2012. július 23.

2012. november 6.


Ezeken, a napokon (már, aki hisz is benne) minden teremtés 10 milliószoros erővel hat.

Fontos, hogy arra gondolj, amit teremteni szeretnél az életedben.


A nagy terheid feloldását érdemes erre a napra időzíteni.

Tegyél meg mindent, amit szeretnél, 10 milliószoros erővel fog hatni!

Minden gondolat, minden érzelem, minden szándék, minden akarat – függetlenül attól, hogy jó, rossz, beteges, pozitív vagy negatív – tízmilliószor erősebb lesz.


Mit jelent ez?

A valóságunkat gondolatainkkal teremtjük meg. Valóságunkat tehát az határozza meg, mire irányítjuk a fókuszunkat, mire összpontosítunk. Minden anyag gondolataink eredményeképpen manifesztálódik. Ez az UV sugár felgyorsítja ezeket, a gondolatokat, és gyorsabb ütemben szilárdítja meg őket. Így tízmilliószor gyorsabban jelennek meg az anyagi világban, mint egyébként.


Nagyon fontos, hogy ezeken, a napokon tudatos legyél, mert ez a gyorsulás veszélyes is lehet, ha olyan gondolatokra fókuszálsz, amelyek számodra nem tetsző dolgokról szólnak, hiszen azok is gyorsabban jelennek meg a valóságodban. Ugyanakkor ez az UV sugár ajándékká is válhat, ha úgy döntesz.

Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.

Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd: bármire is fókuszálsz, az, gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként.

Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre.

Az újhold és telehold napokat is vegyétek figyelemben, mert amit akkor

<akár jó akár rossz értelemben> gondolunk és teszünk százszoros erőhatással, lesz ránk. Angyalok azt mondják:

"Nem tudjuk a nektek szánt üzeneteket felírni az égre. Figyelnetek és hinnetek kell, amikor életetekben megformálódó mintázatokkal találkoztok - különösen, ha azok válaszok lehetnek kérdéseitekre, vagy imáitokra. Mikor többször egymás után ugyanazt a számot halljátok? Vagy ugyanazt a számsort látjátok valahol? Higgyétek el, ezek nem véletlenek.

Minden számnak sajátos rezgési frekvenciája van, amely közvetlenül kapcsolatban áll a jelentésével.”


Újhold ●= Újhold napja is kihatással van ránk. Eleve Karmikusan, százszoros erővel bír. Ilyenkor sokkal érzékenyebbek vagyunk. Újhold és telihold napján egy jó szó is százszorosan hat, de egy negatív gondolat is úgyszintén, csak ellenkező előjel.

(Telihold idejében, általában több a bűnözés, a baleset, a szülés, a műtéti komplikáció, stb. ) Miért hat ránk ilyen nagy erővel a Hold? Mert a Hold a Földön lévő vizeket uralja (ld. ár-apály), és az emberi test több mint 70%-a is víz. Minden, amit teszünk, visszaszáll ránk. Ez a "Karma".

Azt kapjuk vissza, amit adunk, olyan rezgések jönnek vissza hozzánk, amilyeneket kibocsátunk. Ez a vonzás törvénye. Fontos, hogy arra gondolj, amit az életedben teremteni szeretnél. Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre.

Gondolataidat összpontosítsd bármire, amire vágysz csak szeretetteljes, pozitív gondolatokat táplálj, mert a negatív gondolatok ereje is többszörösen visszaszáll. Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd: bármire is fókuszálsz, az gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként! Rajtatok múlik, hogy ezeket, a napokat, mire használjátok és hogy részt vesztek-e benne vagy sem, a döntés mindenkinek a saját kezében van.

(Forrás: Az univerzumban lévő, magasabb dimenziókról, a csillagokról, és a csoda az anyagban c. leírás, valamint a csillagfejtés kézi könyv. )


Újhold: Most februárban 21.-én, van.

Mint tudjuk, a Hold mindig csak ugyanazt az oldalát fordítja a Föld felé, a másik oldal örök sötétségbe borul, soha nem éri a Nap fénye. A Hold majdnem 28 napig tartó keringése közben a Földről nézve egyszer pontosan a Nap és a Föld között áll: a sötét oldalát fordítja felénk, tehát semmit sem látunk belőle. Ezért is nevezték a régi időkben az újholdat, halott holdnak". Újholdkor kezd el a Föld, belélegezni", vagyis intenzíven energiát felvenni. Ekkor érdemes a gondolatainkban, akár az otthonunkban a felesleges dolgoktól megszabadulni.

20012.-ben Újhold napok: III./22. IV/21. V/20. VI/19. VII/19. VIII/17. IX/16. X/15. XI/13. XII/13. napokon lesz.


A fórumon az állatövjegyek összefüggéseire is találhattok leírást, különös tekintettel FÖLD körül keringő HOLDRA. HOLD a napsugárzás legfőbb közvetítője. Minden bolygónál sebesebben kering. Kevesebb, mint huszonnyolc nap leforgási idő alatt vonul át a zodiákuson, és két-három napokat tölt el egy-egy állatövjegyben.

(Többen kértétek, hogy már régen nem töltöttem fel, hogy melyik nap milyen jegyen halad át éppen a hold, ezért erről is írok most a mai naptól kezdve márciusig. Nem mindegy például még viráglocsolásnál sem, a kertészkedésben, de még a hajunk ápolása terén sem, hogy azt mikor tesszük. Ezért érdemes figyelemmel kísérni a holdnak a jegyeken történő átvonulási idejét.)

II/ 21 Vízöntőben jár a Hold 23 órakor, átlép a Halakba, és ott vonul 22-23.-ig.

II/24-26/Kos, 27-28/Bika, II/29 még Bika III/ 1- 2 Ikrek, 3-4/ Rák, 5-6/Oroszlán, 7-8/ Szűz,

9-10/ Mérleg, 11-12/Skorpió, 13-15/Nyilas, 16-17/Bak, 18-19/Vízöntő, 20-21/ Halak,

22-24/ Kos, 25-27/ Bika, 28-29/ Ikrek, 30-31 Rák-jegyben halad a HOLD.


Telihold:

Az érzékeny emberek hónapról hónapra szorongva várják a telihold éjszakáját. Nyugtalanul forgolódnak az ágyukban. Pedig nem mindenkire van rossz hatással a telihold, ha megfelelő elfogadással és pozitív energiával közeledünk a Teliholdhoz, akkor 100 szoros jó energiateremtő erővel is bír.

2012.-ben még további telihold napok: III/8. IV/6. V/6. VI/4. VII/3. VIII/2. és 31.-e. IX/ 30. X/29. XI/ 28. XII/28.- napokon lesznek.


„…… A hold mindannyiunk számára fénylik, hogy lelkünket felemelje,

Gondolatainkat a csillagok magasságáig röpítse.” / Vágó Zsuzsa/


HOLD nagyon gyorsan tovább megy egy-egy konstellációból. Pár órát, fél napot érezhetjük hatását, a hangulatváltozásainkon tudjuk követni a Hold mozgását. Fontos az is, hogy az égen milyen bolygókkal kerül kapcsolatban, illetve, hogy ez kinek melyik sorsterületet érinti a saját horoszkópjában.

Az asztrológiában a HOLD az anya jelképe. A Hold különleges kapcsolatban áll, korai gyermekkorunkkal. Nagy segítséget jelenthet a szülők számára, - nevelési szempontból - ha ismerik, hogy a gyermek születésekor a Hold milyen állatövi jegyben van.

Hold, ahogy visszatükrözi a Nap fényét, úgy tükrözi vissza lunáris részünk a bennünket ért benyomásokat.

A Hold a legfontosabb tényező az emberi kapcsolataink szempontjából is, mivel a személyiséget fejezi ki és jellemformáló hatásai is, van.

A Hold szoros kapcsolatban áll az élet anyagi dolgaival is.

Az asztrológiai „Hold- elv „szerint a Holdérzéseinket, belső énünket fejezi ki, mely biztonságérzetet ad. A Hold legmélyebb lelki rétegünknek felel meg, melyet ” hangulati alapunknak” is nevezhetjük. A Hold gyakori Földkörüli keringési ismétlődése révén nagy jelentőséget kap, önmagában lelkünk érzelmi reagálási készségét testesíti meg.


A kozmikus tér hatását életünkre, egészségünkre, napi tennivalóinkra a Föld és a Hold pályahelyzete a legszámottevőbben befolyásolja, ugyanis ettől függ a földi gravitációs térerő változása (pl. az árapály jelenség a tengereken).


A hold mágiája szerint a hold uralja, vagy nagymértékben befolyásolja a légkört, ezért nagyban meghatározza az időjárást is.


A Holdfogyatkozások is, nagyon sok feszültséget és gondot jelezhetnek, főleg időjárási és földrengési katasztrófák szempontjából.

A Hold szabályos időközökben változik, más és más alakot mutat.


● = Újhold.

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


Szeretném még jelezni nektek azt is, hogy a Holdhatásoknak nagyszerepe van az egészségre, de még a természetes testsúlyt csökkentő fogyásra is. Ezekről is találhatok leírásokat a jelzett szám környékén (ugyan is az eredeti feltöltést a Hoxa gépház bizonyos esetekben a számozásnál megváltoztatja).

Hold az egészségünkre Kostól a Halak –ig, az általános egészségi állapotot is megjelöli:

(84-101).

VIII. rész: /09. 30./ 84. szám: Hold helyzete és összefüggése a jegyekre vonatkozó betegséghajlamok tekintetében. Gondolatok a Holdról.

IX. rész: / 10. 01. / 87. szám: Újholdról és a Telihold hatásairól, ezeknek összefüggései a Karmával, valamit a testünkre való holdhatások jelentőségei. Tudatosan legyünk a testünk őrei címmel.

87. számon: a IX. részben a „Legyünk testünk őrei”, 92. számon a X. részben: „az emberi szervezet hatása az életerőre”, 95. számnál: „Víz hatása keringésre” részeket. De talán a többi feltöltött részek is érdekelhetnek, és segítségül szolgálhatnak számotokra.


Első asztrológiai sorozat I. rész /2011. 09. 22/. 54. számon Mit jelent a Hold, egy nagyon fontos mutató a horoszkópban ez egyes jegyekben címmel. Megtalálható a leírások a Hold a 12. asztrológiai állatövjegyben 25-70. 70-90. számokon.

511. Ilcsi Mama (válaszként erre: 509. - HnéViktória)
2012. febr. 21. 14:17

Vikikém! Neked is köszönöm a kedves szavaidat.

Tudod, már írtunk erről egymásnak. A karmátok az, hogy Ti összekerültetek és maradtok is életetek végéig egymás mellett,de le kell dolgoznotok bizonyos el nem végzett feladatokat, ezért egy kicsit nehéz és döcögős a sorsotok, de mind ketten alkalmasak vagytok arra, hogy ezt jól tegyétek. Hogy ez inkább a munkaában testesül meg, az meg szintén élet feladatod. Nem véletlen, hogy a mások szolgálatát tartod a legfontosabbnak az életedben. Ez okoz neked lelki békét és boldogságot is.

510. Ilcsi Mama (válaszként erre: 508. - Svetus)
2012. febr. 21. 14:11
Kedves" Svetus" Köszönöm a bejegyzésed. A megérzéssel kapcsolatosan csak annyit, hogy nem is csoda ez nálad, hiszen a horoszkóp körödben a Neptunusz az I. házadban/ Nyilas jegyben/Jupiter uralkodóval áll a születésedkor. Bizony nagyon jó intuicókat kaptál ez által, mindenkor érdemes hallgatni a jelzésekre, mert pontosan azt sugallja, hogy tudsz segíteni másokon. Ebben az esetben pedig azért is lehetett, mert a képletszerint a Vénusszal a szeretet bolygójával nagyon jó fényszögben áll, tehát valószínű hogy nagy szeretettel vagy a nagymamád iránt, és ez a gondolat útján működik is kettőtök között.
509. HnéViktória (válaszként erre: 507. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 20. 20:05

Drága Ilcsi Mama!

Ezek a sorok nagyon hasznosak,csak sajnos sokan elmennek ezek mellett a dolgok mellett és nem látják meg a fától az erdőt.

Mielőtt Téged nem ismertelek,én is csak keseregtem,nagyon negatív voltam,nem láttam meg az életemben a szépet,a legnagyobb boldogságot amit 1 ember megkaphat szerető férjem és egészséges gyerekeket.Most már tudom az összes többi nem annyira fontos.Mert a többi alakítható.Igaz egyrészt nehéz sorsot kaptam mert sok minden kimaradt nekem az életemből,szerető szülők szép gyermekkor,de most már látom,hogy vannak nálam ezerszer rosszabb helyzetben lévők,és hogy ami nem ölt meg erősített.

AMi még kicsit zavar és nem értek,hogy nekünk a férjemmel mindenért nagyon meg kell dolgozni,hogy sikerüljön...

De alapvetően sokkal sokkal szebbnek látom az életem és a sorsom,és ez Neked köszönhető....

KÖSZÖNÖM,ez egy HATALMAS ajándék volt!

508. Svetus (válaszként erre: 507. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 20. 17:58

Kedves Ilcsi Mama, nagyon jó szerintem hogy utat mutatsz másoknak,és tényleg az ő döntésük az, hogy elfogadja vagy nem. :o)

Megérzésekkel kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani hogy hallgassunk rájuk,én nemrég ezzel a megérzésemmel mentettem meg a nagymamám életét és ezért hálás vagyok a sorsnak vagy bárkinek aki akkor súgott nekem hogy cselekedjek.

További szép estét kívánok!

Ilcsi Mama köszönöm hogy vagy,jó olvasni téged. :o)

2012. febr. 20. 13:58

Kedves Fórumlátogatóim.


Amikor az e-mailemre olyan levelet kapok, akinek a feladója nem ismerős nekem.

- virús védelmi-Biztonsági okból - nem szoktam megnyitni a levelet. Tegnap is majd nem így tettem, de aztán még is, előérzettől vezéreltetve még is kinyitottam a küldeményt. És milyen jól tettem, mert egy „Rózsika” nevű személy írt nekem. Valószínű, hogy valakitől kapta meg az e-mail címemet, akinek talán elküldtem már a horoszkóp körét. Ez a levél inspirált arra, hogy neki is

- és nektek is - itt a fórumon válaszoljak.


Kedves „Rózsika”. Elhiszem, hogy kétséggel fogadtad Te és az anyósod is, hogy ebben az elanyagiasodott világban, lehet még csupán emberbaráti módon csupán egy köszönömért,

– ajándékként – kapni valamit. Mint írod az anyósod, aki nem igen szereti ezeket a Te szóhasználatoddal élve „az Asztrológiai hókusz - pókuszokat”. Mindig azt mondja neked, hogy a TV,-ben is, a telefonos jóslások, csak arra valók, hogy a sok telefon pénzt elszedjék tőlelet, a sok bulvár lapokról már ne is beszéljünk.

Amikor megmutattad neki itt a Hoxán az Asztrológiai fórumot Ő, aki eddig a számítógép közelében sem ült le soha, már napok óta olvassa a sok feltöltött dolgokat, és azok megjegyzéseit is, akik tényleg bebizonyították a bejezéseikkel, hogy nem pénzért kapták meg a születési képletfejtésüket.

Tudjátok én elsődlegesen, azért indítottam ezt a fórumot, hogy mennél többeknek ráirányítsam a figyelmét arra, hogy az asztrológia nem csak abból áll, hogy hetente úgy általánosságágban ellehessen olvasni, hogy melyik jegyre éppen mi vár.


Persze vannak szkeptikusok! Akik nem hisznek abban, hogy a jó születési időre felállított képletben szinte benne van egy egész sors. Csak olvasni kell tudni belőle.


No, hát erre próbáltam én nektek olyan segítséget nyújtani, azzal, hogy ismerjétek meg a Nap jegyetek mellett, amit általában mindenki ismer az Aszcendens – jegyet, vagyis az I. házat. Ezzel összefüggésben pedig, innen kiindulva a többi jegyeket és házakat is.

Azok jelentés tartalmait, a bolygók elhelyezkedését a születési képletszerinti házban, azok egymáshoz alkotott fényszög vonatkozásait is.

Amennyiben ki- ki már a saját képlete alapján be tudja azonosítani a leírtakat, akkor abból már sok mindent Ti magatok is meg tudtok állapítani, a jövőre vonatkozóan is.


Mert, hogy jósolni én sem tudok és nem is karok, csupán a horoszkóp kör adta lehetőségeket tudom felvázolni a múltra és bizonyos fokig a jövőre nézve is. Az által, hogy a bolygóknál jeleztem nektek a bolygók haladási helyüket, azt feljegyezve a születési képletre, pláne a „Lassú”bolygók eseteinél, amelyek akár több éven át is abban a jegyben róják körútjukat, már Ti is sok mindent láthattok.

Persze „Gyors” bolygó hatások sem elhanyagolhatóak, mint a HOLD-MERÚR-VÉNUSZ MARS, de mivel ezek gyorsan átsuhannak a jegyeken így a hatásaikat is többször, de rövidebb ideig fejtik ki ránk, mint a „Lassú” bolygók.


A bolygók sok mindent előre vetíthetnek a fényszög kapcsolataik révén. Mivel tudjuk, hogy 12X30=360°—fokos „Radix” születési „Horoszkópkör” = képletben egy jegy 30° fokot takar így a fényszögek, által ki tudjuk számítani, hogy jó vagy kevésbé jó fényszögekre, mikor számíthatunk. Mivel a jegyekben a házhelyzetek is adottak lesznek, ezért a házak jelentés tartalmai alapján megmutatja nekünk, hogy körül-belül mikor, milyen ház-jelentés tartalmaknál hozza be részünkre a sorsunkban a változást.I.Ház a személyiség, IV.Ház a család-otthon,

VII. a külvilág kivetítése a párkapcsolat, X, a karrier a hívatás csak hogy a 4 legfontosabb sarok házat hozzam fel példaként. De ide sorolhattam volna többek mellett még a 6. házat a munka és az egészség házát is.


És itt jön mindenkinek a saját akarata, hogy ezeket, a jelzéseket, hogyan-miképen hasznosítja. Elébe megy-e a dolgoknak, és tudja, hogy a várható esemény jó vagy nem jó, ha azok netán 6 jeggyel odébb 180°- fokos nagy feszültségre mutató szemben állás fényszöget mutatnak, vagy 3 jeggyel odébb 90°-fokos Qvadrát* jellel akadályozó, két dolog egymásba ütközésének a megoldandó feladatára figyelmeztet bennünket.


Aztán ott vannak a jó fényszögek is. Azokat sem mindegy, hogyan éljük, meg besegítünk mi magunk is az által, hogy tudjuk azokban az időkben, tesszünk is azért, hogy a jó - jó legyen ránk nézve. Ezeket, a fényszögeket a közvetlenül a jegy előtt és jegymögötti, (vagyis 2X30° fok) 60° fokos* harmonikus szextil jelzi, illetve a 4 jeggyel (4X30° fokkal), odébra mutató 120° fokos legharmonikusabb előnyös teljesülést ígérő Trigon hatás nyújtja majd számunkra.


Aztán nagyon fontosnak tarthatjuk még azt is, hogy ismerjük meg saját magunkat az egyéniségünket, erre is találtok részeket, ahol jelzem, hogyha a bolygó ebben, vagy abban, jegyben áll a képletben, milyen embert takar. Mert azt is tudjuk, ugye, hogy két egyforma ember szinte nem is létezik. Még az egypetéjű ikreknek is mivel van pár perc eltérés a születési óra –perc - idejükben, már más- és más jellemet, és egyéniséget adhat számára.

Akkor gondoljuk csak végig, hogy mennyire különbözhetnek egymástól azok, akik, akár teljesen idegenül, kerülnek egymás mellé az életük során.


Itt jegyzem, meg Vikinek egy kedves fórumlátogatómnak a levelét, amikor - nem szó szerinti tolmácsolásban, de- azt írta nekem, hogy „romokban állt az életem és amióta már tudom, hogy milyen vagyok és mit nem tettem eddig jól az életemben, azóta teljesen megváltoztam és igyekszem a páromra, a családomra odafigyelve, boldogan élve kialakítani az életem.”


Mert hiszen ha a sok munka mellett nem kellő odafigyelést szentelünk a párunknak, bizony előfordulhat, hogy a szomszéd kertje zöldebb alapon ki - ki kacsingathatnak a párok a kapcsolatból. Ahelyett, hogy arra törekednének, hogy mindenre jusson egy kicsike idő.

Jól esik annak a munkából megfáradt hazatérő férjnek is, ha néha-néha, megsimogatjuk a bukóját és néha még kedvességgel, oda is bújunk mellé egy kicsikét.


De a gyereknevelésben, a háztartásban, és a munkában meg fáradt feleségnek is jól esik, ha néha akár még az útszéli kis mezei virágból, vagy a kertbe nyíló hóvirágból, egy szálacskát átnyújt nekünk. És ezt ne úgy fogadjuk, hogy no, mi történt? Éveke óta nem jutottam az eszedbe! Hanem esetleg kedvesen „KÖSZÖNJÜK” meg neki. Meg lesz a hatása is!


Vagy szintén olvasói levélből idézhetnék arra vonatkozóan is, hogy sokan azt hiszik, hogy azok a bűvös 7 esztendők, szétverhetik az addig megszerzett életeket és jobb tovább állni és máshol keresni a boldogság további útját. Pedig mennyire csalódnak majd akkor, amikor a felismerési vörös köd felszáll, és ott találják magukat a csöbörből - vödörbe elméletben.


Ekkor széthullik a már a keservesen megszerzett vagyon, mert nagy csetepatéval, (jó esetben békességgel) megosztják egymás közt. De mi történik a gyerekekkel, ők csak az igazi vesztesei, ha család kettéválik, ki- kinek fizet gyermektartást és mennyit, és a láthatások azok már rémálom kategóriába is mehetnek, ha a szülők még – a sérelmeik miatt is- ellene is hangolják a másik felet STB. Pláne, ha abba már belelép egy újabb kapcsolatbeli pár, vagy gyermek is. Én gyerekem Te gyereked, mi gyerekünk belső ellentétek megmérgezhetik az egész életüket, de még a gyermekeik jövőjét is.


Ugyan is, életünk során gyakran kísértetiesen ismétlődnek bizonyos helyzetek, ez a „Dezsavű” érzet. Vagy úgy is fogalmazhatnék,<ha hisztek benne, ha nem, hogy> a KARMA, vagyis az előző életekben hátra hagyott feladatok. Ez azt mutatja meg, hogy az előző életeidben mit nem oldottál meg, ezért kellett még újra leszületned a Földre, hogy azokat a feladatokat is teljesítsd, amelyeket a részedre a Karmikus sors útja kijelölt számodra.


A karma által: az előző életből hozott törlesztéseket kell, megélnie azért kell, hogy az emberek összekerüljenek, hogy egymástól az életben tanuljanak. Az együtt megélt dolgokat, a kapcsolatban tudják hasznosítani. Nem véletlenül jönnek létre bizonyos kapcsolatok! Sokszor figyelhető meg, <hogy ha párok el is válnak egymástól,> érdekes módon majd nem minden esetben a következő pár kapcsolatban is ugyan azokat keresik, és ugyanazon hibákat is, követik el. És ez mind addig így van, míg a büntetést le nem tudja dolgozni, illetve meg nem oldja valaki. Az előző életből hozott törlesztéseket kell megélnie a kettő EMBER közötti ellentét, még sem változtatnak rajta, mert valami MAGASABB KARMIKUS kötődés van, amire mi a tudatunkkal nem vagyunk képesek feldolgozni és racionálisan érzékelni, és helyre tenni. A sors pakli keretei között <meg van írva> teljesen mindegy, ki- kivel lép kapcsolatban, ha részére determinálva van <ez tudományosan is bizonyított tény>, hogy ugyan azokat vonzzák be, amire ítéltetve vannak.


Mit is szerettem volna ezzel jelezni nektek! „TI”, ha meg ismeritek az állatövi jegyeteket, annak leírásait, ismeritek az uralkodó bolygóitokat, és más bolygókat, amelyeknek fényszögei kihatással vannak rátok, még arra is van lehetőségetek, hogy a megtörténéseken változtatassatok.

Mit üzennek nektek a horoszkóp ismeret által az égiek: „Az intuíciód megsúgja, mit tegyél, s teteidben szinte hibátlan legyél. Amit eddig jót adtál, visszakapod majd duplán. Mindig tiszteld, amit teszel, akkor majd nem követsz el benne hibát.

Hallgasd mindig a belső hangot, amelyet a szíved diktál, meglátod, hogy az életed boldog, hosszú és tartalmas lesz.”


Az életedben ez a legfőbb feladatatod, hogy a hibákat ne kövesd el újra és újra. A KARMÁD, pedig az, hogy főleg a tulajdonságodon kellene kicsikét megjavítani, ha nem is megváltoztatni. Az is nagyon fontos lenne, ne karjuk a körülöttünk lévő embereket –pláne nem a családtagjainkat- mindenképpen a magunk képére átformálni. Inkább az alkalmazkodó készségünket kellene egy kicsit növelni.

Azt szeretném, ha mind ezek a hasznotokra válnának, ezért azt kívánom nektek, hogy ami rátok jó hatással van, azt fejlesszétek még nagyobb fokra.

Amelyik viszont, rosszat jelentene számotokra, azon akaraterővel igyekezzetek változtatni.

Ha nagyobb figyelmet tulajdoníttok az égitestek által meghatározott pozitív és negatív tulajdonságoknak, könnyebben megvalósíthatjátok a jó szándékodat és jó célkitűzéseiteket, vagy „egyszerűen” megvalósíthatjátok „Ön”magatokat.


Higgyétek el nekem, hogy sokszor csak azon múlik minden, hogy mennyire sikerül az életben önmagunkat és másokat is tökéletesebbnek látni. Az életünk történéseire a legmegfelelőbb válaszokat adni, illetve azokat megkeresni. Az „Ön” magunk személyiség jegyeivel, az egyéni jellemvonásainknak, valamint az emberi értékeink, vagy az eljövendő várható kudarcaink megismerésével talán számítani tudunk arra is, hogy csak a számunkra legmegfelelőbb élethelyzetekbe kerüljünk. Az asztrológiai emberismeretek (már aki hisz ebben) hozzásegítenek, hogy nagyobb önismerettel rendelkezzünk, hogy ez által is a legjobban reagálhassunk a bennünket nap - mint nap, érő kihívásokra. Ezzel biztosan magunk is hozzájárulunk ahhoz, hogy boldogabbak legyünk és sikeresebb életet élhessünk.


Ha Ti is akár ez által is, megismeritek a jellemeteket, a lehetőségeiteket, azok összefüggéseit az élethelyzetekkel, igyekszetek, majd úgy javítani az esetleges hibáitokon, hogy abban Nektek, és másoknak is öröme legyen, akkor én már, úgy érzem nem tettem rosszul, hogy elindítottam ezt az asztrológiai fórumot és akár most is elkészítettem „Rózsika” neked, és másoknak is <ajándékként> ezt a levelet.


A leg jobb ismeret, amelynek az ember a birtokába lehet, az önismeret!


Röviden: igazán önmagaddá válhatsz, egyszersmind: ha kedvesebb, megnyerőbb, együttműködőbb, leszel a közeli hozzátartozóidhoz, családodhoz, a párodhoz, a barátaidhoz, az ismerősökhöz, és a munkatársaidhoz való kapcsolataidban is.


A „Radix” születési képletben a Holdcsomó pontok az emberi kapcsolatokra utalnak. Szimbolizálja a karmánkat is.

Az ösztönös és automatikus viselkedésmódot mutatják meg. Észjárásunkról és spontán fellépő motivációs mintákról árulkodik, az előző életeinkben és mélyen elrejtett viselkedésmintáinkat és gondolatokat jelez.

A legyőzendő előítéleteket jelöli, életünk azon területein, melyektől fejlődésünk érdekében tovább kell fejleszteni, vagy meg kell szabadulni. Ezt mindenki megtalálhatja a képletében valamelyik jegyben 180° fokos szemben állással, egymással a Felszálló és a Leszálló holdcsomópont.


Erről majd legközelebb, - mert nagyon érdekes - egy külön részben szeretnék írni nektek.


Kedves „Rózsika”. Ne haragudj, hogy a levélben csak azt jeleztem, hogy a fórumon olvasd el a válaszom. Úgy gondoltam, hogy esetleg másoknak is tanulságos lehet az általad felvetett probléma. Természetesen elkészítem neked és el is, küldöm a horoszkóp körödet, pláne így, hogy nagyon pontos születési időket írtál. Nem tudok ugyan rólad szinte semmit sem, ezért legalább arra vonatkozóan írj, - hogy, mire terjedjen ki a fejtés lényege,- mert teljes körű fejtést idő és a sok várakozók miatt sem tudok készíteni.

(Akár itt a fórumon is, volt már rá példa, hogy később meg erősítették a személyüket itt történt bejegyzéssel azok is, akik előbb, valamilyen oknál fogva nem szeretettek volna itt írni kommentet. )


Szeretettel köszöntelek itt a fóromon is, Téged és az anyósod, is, amint írod, akivel kölcsönösen jó kapcsolatban vagytok egymással. Ez nagyon is üdvözölendő, mert általában nem ez a jellemző.

Elárulom neked - pedig magamról, nem igen szoktam írni -, hogy én úgy szeretem a

Menyem - Vejem, mint a saját gyermekeimet. Sokszor a fiam azt szokta mondani,

de „Mamóka” én vagyok a fiad és még is most neki, adsz igazat. Erre nekem a válaszom, „nem az a fontos, hogy ki- kinek a saját gyermeke, hanem az, hogy éppen abban a szituációban kinek van igaza, kinek kell az álláspontján változtatni.

Ha „ŐK” egymást választották, - mert esetleg egymásnak is lettek rendelve,- hiszen olyan ritka, hogy az emberek az életükben megtalálják a másik felüket, akkor nekünk szülőknek is, jó szívvel és szeretettel, segítő készséggel, kell befogadni őket a családba.

Hát ebben van a jó kapcsolat terén a „Nagy” titok nyitja!


Üdvözlettel: 7X-en túli: Ilcsi Mama.

2012. febr. 20. 10:30

Tegnap volt Február 19. ZSUZSANNA napja:

Egy kis népi regulával is szeretnélek -nem csak a Zsuzsannákat ha nem - mindenkit megajándékozni.


Ezen a napon azt várták, hogy megszólaljon a pacsirta, mert a tavasz közeledtét jelzi.

Azt tartották, hogyha alacsonyan repül a pacsirta, akkor még hideg idő várható, de ha magasan száll, akkor közel a jó idő, ha viszont ezen a napon nem szólal meg a pacsirta, „befagyott a szája”, akkor a hideg idő még tovább tart.

Kedvező jelnek tekintették, ha csorog az eresz, mert jó termést ígért.

Jó idő esetén megkezdték a szántó-vető munkák előkészületeit.


Zsuzsanna neves napja,

A tél havát felolvasztja,

A frissfüvet feltámasztja.

A pacsirtát dalra fakasztja.

Zsuzsanna napon, ha a pacsirta megszólal, közeledik a tavasz.

Ahol, nem vitte volna el a havat Zsuzsanna, az "jégtörő Mátyásra" vár.


/Szabó Lőrinc/


Alszik a hóban a hegy, a völgy,

Hallgat az erdő, hallgat a föld.

Egyszer mégis rezzen a táj,

Hármat füttyül a kismadár.

Háromszor hármat lüktet a dala,

Vígan szaporán, mint éles fuvola.


A természetben mindennek ideje van.

Ideje a tavasznak, nyárnak, ősznek, télnek.


A biblia tanítása szerint:

Megvan az ideje a születésnek, és megvan az ideje a meghalásnak.

Megvan az ideje a sírásnak, megvan az ideje a szeretésnek.

Megvan az ideje a megkeresésnek, és megvan az ideje az elvesztésnek.

A napéltető ereje felszárítja a párát,

Megvan az ideje az ültetésnek, a földből kibújnak a hajtások.

Megvan az ideje az ültetvény kitépésnek.


Február 20. ALADÁR napja:


Vörös ördögöcskék járják a holdtöltét,

Subájukból szél lesz, Patájukból dér lesz.


A Nap a H AL A K jegyében jár: (febr.20.-márc. 20.-ig) TAVASZ - ELŐ hava. A farsang idejét a Szolunáris, „Hold - változás” alapján számítsák ki.

Farsang ünnepeknek vége, húshagyó kedden, hamvazó szerdával kezdődik a húsvétot megelőző negyven napos nagyböjt első napja.


A VII. században alakult ki a mai gyakorlat, (miszerint hamvazószerda az őskeresztény hagyományból merít: mivel a hívők a vezeklés részeként hamut szórtak a fejükre.)

Így a keresztények a nagyböjt kezdetét a böjti időszakra eső első vasárnap előtti szerdára tették, így a böjti időszak hamvazószerdától húsvét vasárnapjáig tart. (ez azonban nem negyven, hanem negyvenhat nap, ugyan is a közbeeső hat vasárnap nem számít böjti napnak.)


Farsang jellegzetes étele a fánk, amelynek a régiek mágikus erőt tulajdonítottak.


Hozzávalók: Fél kiló liszt, 3 dg, élesztő felfuttatva féldeci tejben, amibe 1 kis kanál cukrot is beleteszünk. 4-5 dekányi olvasztott vaj, vagy margarin,

3 evőkanál kristálycukor melyet 3 tojás sárgájával, habosra keverünk. Szükséges mennyiségű tej. A kisült fánkok szórásához porcukor.

Elkészítés: A szétmorzsolt élesztőt a cukorral összekeverve, 1 kávés kanál cukorra, 1 dl langyos tejben előfuttatjuk. Lisztet tálba szórjuk, amibe beletesszük a felfutott élesztőt, a tojás sárgákat, egy pici sót, a cukrot és annyi tejet, hogy félkeményén tésztát kapjunk.

A tésztát jó hólyagosra kidolgozzuk, végül hozzáadjuk a zsiradékot is, és azzal is jól eldagasztjuk. Cipót formálunk belőle, liszttel meghintett tálba rakjuk, tetejét belisztezzük, és addig kelesztjük, amíg a térfogata duplájára nő. Ezután lisztezett deszkán ujjnyi vastagra nyújtjuk, lisztbe mártott fánkszaggatóval kiszaggatjuk. A deszkán ismét hagyjuk még kelni, ezután olajban 2 -3 perc alatt szép pirosra megsütjük.

Fortélyok: Egyszerre csak néhány darabot tegyünk a nem túl hevített olajba, előbb fedővel letakarva, majd fedő nélkül süssük szép pirosra. Az is fontos, hogy a fánkoknak a felső része kerüljön alulra az olajba, így a fánkok térfogata sülés közben megnő.

A sárgabaracklekvárt rummal és 2 evőkanál vízzel simára keverve, a fánkok mellétehetjük és porcukorral meg hintve tálaljuk.


Másik úgynevezett forgácsfánk recept.


Tésztához: 30-40, dg. Liszt, 3 tojás sárgája, esetleg reszelt citromhéj és egy kevés leve is, vaníliás cukor, csipetnyi só, 1 kávéskanál olaj, 1 kanál tejföl, 1 evőkanál olaj, rum.


Elkészítés: Tojás sárgákat 1 kiskanál cukorral jól kikeverjük, majd hozzáadjuk a tejfölt, a rumot, az olajt, kevés citromlevet, a reszelt citromhéjat és a lisztet is. Ha már sima a tészta, lisztezett deszkán késfok vastagságúra kinyújtjuk. Lisztbe mártott derelyemetszővel hosszúkás rudakat vágunk belőle, majd a derelyemetszővel a tészta közepét hosszában, teljesen szabálytalanul, bevagdossuk. Vagy 4X6 cm darabok közepén keresztben kettő bevágást ejtünk és azon a felső és az alsó sarkokat, áthúzzuk, így sütésnél masni alakokat kapunk. 2-3 percre felhevített olajba téve apránként kisütjük. Papírtörlőre tesszük, hogy az a felesleges olajt beszívja, majd vaníliás cukorral megszórjuk. Egy-két evőkanál vízzel hígított, forró baracklekvár társaságában tálalhatjuk.


Túrófánk:

¼ Kg, liszt 10-12 dg túró, 2 tojássárgája, melyben habosra keverünk 8 dekányi kristálycukrot, csipetnyi só, kevés olvasztott margarin, 2 dekányi fel futatott élesztő, és vaníliás cukor, reszelt citromhéj és kevéske citromlé.

Elkészítés: A lisztet elmorzsoljuk a túróval, az olvasztott margarinnal, beletesszük a sót, reszelt citromhéjat, majd a cukorral elkevert tojássárgájával, jól eldolgozzuk. Lisztezett deszkán ujjnyi vastagra kinyújtjuk, és kiszaggatjuk letakarva, hagyjuk kelni.

A kis fánkokat felhevített olajban sütjük ki.

Megszórjuk vaníliás porcukorral, aki szereti, esetleg lekvárral is nagyon finom.


Február 21.


ELEONÓRA napja:

Farsang vége, böjt kezdete.

Hamuval szórd házad körbe.

Hamuval szórd, körbe- körbe.

Gond betegség elkerülje!


FEBRUÁR 22. SZENT PÉTER NAPJA.

Péter üti az üszögöt, jön a melegebb idő”.

Azt is mondják, hogy amilyen az idő ezen a napon, olyan lesz József-napkor is.



Február 23.-ALFRÉD napja:


Jeget olvaszt február, már ha talál.

S ha nem talál, akkor jeget, formál.

Ha derűs az Alfréd napja,

Ég az áldását bőven adja.


Majd innen Mátyás napi legendákkal folytatom.

505. Ilcsi Mama (válaszként erre: 504. - Zalakriszti)
2012. febr. 20. 10:26
Krisztikém köszönöm. Már hiányoltalak, de milyen is legyen melegszívű Orosszlán/Szűz, ha nem olyan amilyen Te vagy. Szeretettel jóindulattal, a Te Szűz érzékenységeddel, jól tudsz bánni a rád bízott emberekkel. Én is örülök, hogy ha nem is, személyesen, de horoszkóp köröd által megismerhettelek téged.
2012. febr. 19. 22:35
Drága Ilcsi Mama!Nagyon szégyellem hogy így eltüntem mert mikor nekem szükségem volt Rád Te mindig megnyugtattál!Megvagyok,csak egyre több időt vesz el a 8kis gondozottam betegesek és az egyik aki közeli rokonom hospiszos lett utolsó fázisba került daganatos szinte minde áttétes próbálok Vele minnél több időt tölteni tegnapi napom is ami szabad lenne ill délelőtt suli de délután sem tudtam megállni hogy ne látogassam meg,szóval ezek miatt tüntem el!De látom Viki toborozott Neked érdeklődöket szerencsések lehetnek hogy megismerhettek mert Te egy nagyszerü ember vagy van szíved és lelked.Millió puszit és jó egészséget kívánok továbbra is!Kriszti
503. MsFlower (válaszként erre: 501. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 19. 19:16
Előre is köszönöm! :))
2012. febr. 19. 18:00

Kedves Fórumlátogatók. Többen írjátok, hogy nem találjátok a Hoxa által feltöltött cikként, úgy mint a múlt évben, a 2012. évi időjárás előre jelzésem. Sajnos olyan sok küldemény érkezik be, hogy a „moderátor” csak jóval később tudja átnézni és feltölteni, pedig én már január 6-án elküldtem Hoxának. Ezért most itt is feltöltöm nektek, (természetesen a januárt

- mivel már az aktualitását vesztette,- már nem írom le.)

Ilcsi Mama várható időjárás –előrejelzése- 2012. év. 1-12 hónapra.


Az előjelzésem, - mint mindig-: Népi megfigyelések, népi regulák alapján, és főleg

- csillagászati szempontból - a „HOLD, mint a második fővilágosítónk” holdciklus fázisainak, figyelembe vételével, és nem utolsó sorban több évtizedes saját megfigyeléseim alapján készült.

2012. évre is, elkészítettem a „SZOLUNÁRIS” halfogást, jelzőtáblát is, nagyon szívesen megküldöm, annak, aki kéri és szeret horgászni.


Amikor első alkalommal találkoztam egy naptárban, hónapjaink magyar nevével, olvasás közben végig pergett előttem egy teljes év.

Láttam a hó fergeteget, ahogy végig száguld az utcákon, az olvadó jeget a folyón, a tavasz első óvatos virágait, a hűvös szél által borzolt réteket és legelőket.

Az éledő fákat és bokrokat, ragyogó smaragdzöldbe öltözködve, az életet adó áldott Nap aranysárga sugaraival borított virágos mezőket.

A terméstől roskadozó gyümölcsösöket, az érett kalászokat amint a szélben lágyan hajladoznak.


Az aratókat a földeken, a frissen kaszált tarló illata betölt mindent.


Gépek és ember szorgoskodnak mindenütt, s a kis magoncok félősen megbújnak a földben.


Az erdők tarka ruhába öltöznek, majd ruhájukat félősen a földre ejtik, és a vastag lombtakaró alatt, az új életről álmodik „Földanyácskánk”. E – régies megnevezésekkel látom el én is,

- havonta - az előre jelzésemet.


Február

JÉGBONTÓ hava.

A nyomába járó.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


7-én O

14-én ©

21-én ●


A január végi napok időjárása lesz a jellemző a februári kezdő napokra is. (vagyis mivel a január nincs itt, ezért a hó át fúvásos havazás folytatódik február elején is.)

6.-tól kevés felhővel, szeles, derengős napok lehetnek, majd ismét szél - viharral kísért, hideg, fagyos idő várható.

14.-i nap, környékén, több helyen nagyobb mennyiségű havazás lehetséges, melyet 16-val enyhébb, párás ködös idő vált fel és már csak hószállingózás, havas-eső lehetséges.

18-tól. Csökken a felhőzet, enyhül az idő és elszórtan lehet már csak futó hózápor,

23.-tól, a hónap végéig, hideg reggelekre, szeles, borongós, napos - napok jönnek.


Március

KIKELET hava.

Szántó-vető.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


1-én Ď

8-án O

15-én ©

22-én ●

30-án Ď


Változóan szeles, napos napokkal indul a március is.

2-5.-ig, főleg a nyugati határ környékén és nyírségi tájakon lehet, szemelkélő eső. Szakadozott felhőzet mellett, kissé hűvös idő jön.

6.-tól, még a nappali derült napos idő mellett is, záporok-zivatarok, hózáporok kialakulására is lehet számítani.

13.-tól, a hegyekben és az ország magasabban fekvő területein is, még havazás, havas eső lehetséges.

18.-tól, Csökken a felhőzet, az éjjelek még fagyosak lehetnek, akár még kevés hó is hullhat.

Dörgés - villámlással kísért zivatarok kialakulásának a lehetősége is adottak lehetnek,

de napközben már, szeles, száraz napos idő várható, a hűvös reggeleket, derengős, szeles, többnyire napos - napok követik.

22.-től, a reggelek még mindig kissé hűvösek, borús, néhol esővel tarkított nap után, napközben már derengő-napos napok váltakozásai jönnek.

27-28.-tól. Déli határ felől felhő zóna közelít, ezért főleg, azon a környéken zápor-eső, de az ország területén máshol is, viharkárok is előfordulhatnak.

30-31. Az utolsó márciusi két napon ismét hűvösebbre fordul az idő, szeles idő, eső, benne, akár még jégeső is lehetséges.


Április

SZELEK hava.

Neveltető.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


6-án O

13-án ©

21-én ●

29-én Ď


Április is, változatos napokkal kezdődik. „Április szeszélyes, van benne –hét tél, hét nyár. Tartja közmondás”

3.-tól, a hidegfront még mindig érzékelteti a hatását. A nappalok váltakozóan borúsak és naposak lesznek, melynek következtében helyenként heves záporok- hózápor, zivatar - jégeső zónák alakulhatnak ki. A hegyekben még havazás is, lehetséges.

6.-tól, már kevesebb lesz e felhő és napos nappalok mellett már csak 11-e környékén, lehet, helyeként és időnként záporeső. Tehát a Húsvét ünnepnapjain jó időre van kilátás.

13-14-től, hidegfront hatására fagyveszély lehet, egyes helyeken az eső mellett, akár még jégeső is, előfordulhat.

17.-től. Fátyolfelhős, szeles, viharos, napok mellett, derengő-napos napszakok következnek.

25-e környékétől egészen a hónap végéig, már meleg idő várható csupán 29 -30-án, lehet több helyen dörgés - villámlással kísért helyi zápor- zivatar.


Legközelebb innen folytatom:

501. Ilcsi Mama (válaszként erre: 478. - MsFlower)
2012. febr. 19. 17:37
Kedves"Msflower". Köszönöm az elismerésed és férjedét is. Ha jó a születési időpont, akkor a képletben szinte minden benne van, csak olvasni kell tudni belőle. Ezért bíztatlak benneteket, hogy a fórumon leírtak alapján mennél több ismeret anyagot szerezzetek meg. Felvettem a férjed adatait is a kérők jegyzékébe, amint rá kerül sor majd itt a fórumon előtte jelezni fogom. Üdv: Ilcsi Mama.
500. Ilcsi Mama (válaszként erre: 482. - Renee84)
2012. febr. 19. 17:30

Kedves"Renee84. Priviben meg kaptam a születési adataidat, de sajnos a születési hely lemaradt. A Teljes fejtést bizonyosan nem tudom neked elkészíteni, ezért csak nagy vonalakban jó lenne ha jeleznéd mi foglalkoztat a leginkáb,

(anyagiak, egészség, párkapcsolat, STB.) Felvettelek a várok listájára, amint rád kerül sor jelzek. Üdv: Ilcsi Mama.

499. Ilcsi Mama (válaszként erre: 498. - Lilian1112)
2012. febr. 19. 16:37

Kedves Lilian. Örülök, ha tudtam neked segíteni egy kicsikét, (saját szavaiddal élve) rávilágítani a saját képleted mutatóira. Írtad ugyan hogy Asztrológus vagy, de nem tudom, van-e Placidius programod? Ha esetleg nincs nagyon szívesen átküldöm a horoszkóp köröd, e-mailre ha szeretnéd?

Ha van akkor, ezeket mind láthatod majd a közel jövőben.

Persze az is érthető, hogy a testvéreddel nem könnyű jogi úton rendezni a dolgaitokat. Természetesen én csak arra gondoltam, hogy bizonyosan a bázyád, sem szeretne téged nehéz helyzetbe hozni, de a banknál van arra módja, hogy teljes jogú adós átvállalással a fennálló kölcsön összegét magára vállalja. Persze, ha ehhez rendelkezik megfelelő munkahellyel, illetve abból származó megfelelő jövedelemmel.

Én ezt csak azért írtam neked, mert a képletedben benne van, mint Jupiter bolygó” a törvény serpenyője” általi megoldási lehetőség. Pláne mostanság, amikor a Jupiter márciusban együtt fog állni a Vénusszal. De még azt is figyelembe veheted, hogy a Marssal/ Szűzben és a Plútóval/Bakban, is jó Trigon fényszögbe fog kerülni.

Ennek a megoldására az is sarkalhat téged, hogy a Vénusz most ugyan még a Kosban jár, (de neked a KOS a VII. párkapcsolati és egyéb kapcsolatok háza is), március 8.-án már átlép a Vénusz a Bika 3°fokára, és ott szembe kerül a Te képleted szerinti Vénusz/Skorpió 3° fokkal, ami ezen a területen igen csak nagy feszültségeket hozhat neked akár anyagi akár párkapcsolati téren is. Pláne úgy, hogy akkor március, 8-12-ig, a Hold is együtt fog állni a saját „Radix” születési képleted szerinti sajátmagával, ami meg ugye Te is tudod, hogy a Skorpióban „Esésbe”lévén nem a legjobb állás. Pláne nem a 2. anyagiak házában, mert a HOLD bizonyos fokig az anyagi helyzet mutatója is.

2012. febr. 18. 21:53

Kedves Ilcsi Mama!


Köszönöm a részletes kifejtést!


Tudod, a saját életemre vonatkozóan sosem láttam tisztán a képletemet, bármennyire is szerettem volna...az ember mindig másképp látja a saját életét, mint másokét...:)))))


Sajnos hivatalos útra nem tudom terelni a bátyám ügyét, mert ugye én vettem fel neki a bankban...nem tudom, hogyan lehetne törvényes útra terelni, ha lenne megoldás, szívbaj nélkül megtenném! Még akkor is, ha a testvérem. Valóban vérezne a szívem, de megtenném.


A párkapcsolatom jó, bár az utóbbi időben mindketten feszültek voltunk a munkánk miatt, de sosem durcázunk be egymásra. :)))) Mindig kibékülünk. Hétvégente tudunk csak találkozni, mert az apja betegsége miatt Ő nem tud elköltözni otthonról, ezért én megyek hozzájuk, de igyekszünk ezt a kevés időt megbecsülni.


Még egyszer köszönöm a válaszodat, nagyon jól látod a dolgokat. Most már nekem is tisztább a kép.


Kívánok Neked nagyon szép estét!!!! :)


Lilian

497. Ilcsi Mama (válaszként erre: 496. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 18. 19:27
Bocs Lilian még, azt kihagytam, hogy az Uránusz hatásait, most a Kosban fejti ki a legjobban, az meg, neked az I-VII. tengelyen a VII. párkapcsalok és egyéb külvilággal való kapcsolatok háza a KOS jegyben. Ez az Uránusznál leírtakhoz még hozzátartozik! Nagyon figyelj oda ezekre a hatásokra!
496. Ilcsi Mama (válaszként erre: 494. - Lilian1112)
2012. febr. 18. 19:20

Kedves Lilian 1112


Sajnálom, hogy nem látod a képletedben a problémát, pedig olyan egyértelmű,

Mint, a NAP. A végén kezdem, amit írtál, hogy a párod támogat lelkiekben. Ez is, ott van képletedben ugyan is, Jupiter saját magaddal a Holddal Qvadrát, állásban van, ami azt is, jelenti az 5. házban veled kapcsolatban, hogy vakmerő vagy és kockázatvállalásra és kész vagy, jelen esetben a testvéred vonatkozásában. Míg a Marssal, a párkapcsolati jelölőddel pedig Trigon állás van a radix születési képletedben. Hiszen az 5. Vízöntő jegyházban álló Jupiter szerelem összefüggésben és Qvadrát vonatkozásban, áll a képletedben, a Bika jegyben álló Felszálló holdcsomóponttal is. (Mint ahogyan írtad asztrológus vagy, akkor tudod,) a Felszálló holdcsomópont, (vagyis a sárkány fej) összekapcsoló tulajdonságokkal bír. Azonban nagyon figyelj oda a pár-kapcsolatodra, főleg ezekben az anyagi dolgok adta nehézségeid miatt, mert ez nagyon törékeny vékony jégen áll.


Mert ugye Te is látod, hogy szemben a Leszálló holdcsomópontod a 2. anyagiak és pénz házában áll. És a leszálló holdcsomópont,(sárkány farok) elválasztó tulajdonságokkal bír. A leszálló holdcsomópont viszont még szaturnuszi jelleggel is, bír, azaz hátráltat, nehezít, visszahúz, bonyolítja az életet. Már pedig a Bika jegynek az Uralkodója a Vénusz ugye tudod, nem csak a születési képletedben, hanem mostanában is gyors bolygó lévén márciustól quincunx. Fényszöggel állandó súrlódások között fényszögbe kerül a Mérleg Aszcendens I. házzal, benne az Exilben álló Marssal is. Ugyanakkor a Két csomópont szemben állása még jobban nehezít neked a pénzügyeidet, mert a 2. házadban áll a szintén esésben a Hold is.


Azonban a képleted nagyon világosan mutatja a problémáid gyökerét is. A 2. házad mivel nem csak a Nap jegyed, hanem 2. az anyagi és pénzügyek házában 4 égitest is áll a Skorpió jegyben: NAP – Hold - Vénusz- és végül, de egyáltalán nem utolsó sorban a PLÚTÓ.


De a 3. házadban is szintén 4 bolygó áll, melyből kettő Skorpió jegy kettő pedig Nyilas-jegyben. Ugye a 3. ház a szerződések, az okmányok mellett a testvérek háza is. Neked pedig a Radix képletedben a 3. házban bolygó halmozódások vannak. Merkúr a Nyilasban, és Uránusz is a Nyilasban/ Jupiter uralkodóval. De mint fentebb írtam a Jupiter a Qvadrát általi megoldandó feladatokat még csak nehezíti akadályokat, gördít a 2/ügyekre Szaturnusz is, mert pontosan 2-3 ház csúcson áll a képletben. Ráadásul tehetetlenül, mert fényszög nélküli.

Az Uránusz pedig mivel rá ugye hirtelen jött változások a jellemzőek, jelen esetben a rosszabbik fajtából, a Nyilasban a 3. házban, együttáll az „Exil” Merkúrral, amely meg arra add utalást itt (a bátyádra értem) az ész érvek, sajnos már nem segítenek. Feltétlenül hivatalos formára kell terelned az ügyet (bármennyire nehéz szívvel is tennéd), mert sajnos, ha Te vetted fel a kölcsönt tőled is fogja a bank behajtani.

Ez még azért is fontos lehet, mert az Uránusz 2011 márciusban lépett Kosba, és -2018-ig ott is marad. Uránusz bolygónak pedig minden átmenete a Halakból a Kosba vagy hirtelen változást hozhat, mely lehet kedvező és kedvezőtlen is.


Már ezt megelőzően a 476. számon is, írtam, (amikor még nem ismertem a születési idődet, illetve a képleted sem, csak a Skorpió jegyre tippeltem, pláne úgy hogy most már tudom, hogy a Rejtett Aszcendensed is Skorpió jegy.). Amikor a PLÚTÓ a Skorpiót, a NAP jegyedet elhagyva (és ez most már a konkrét képletet látva tudjuk, hogy ez még nálad a 2. anyagiak háza is), milyen akadályokat hozott és sajnos hozz is még neked. Ez a Te „Radix” képleted a tipikus formája, mert 5 bolygó+ Leszálló Holdcsomópont áll a Szilárd Vízjegyben, és Szaturnusz kivételével követő/cselekvések házában. Vagyis csak is Te magad tudod a Jupiteri törvényes úton megoldani a saját problémádat. Mert a Jupiter is Követő életházban áll, amelyet az Aszcendens /Mars az élet/ sarokházból támogat. Úgy is vehetjük, - ugye Te is tudod, - hogy a női képletben a Mars a tartós párkapcsolati férfit is jelöli.


Amikor a Plútó a Nyilas jegybe haladt, már 2006.-ban behozta neked, ezeket, a nehézségeket. Pláne, úgy ahogyan előbbi számon is írtam, hogy a Plútó, ha még érintett is 2. házvonatkozásban és ugye érintett, és jó is érzi ott magát a képletben, mert a Skorpió jegynek egyben az ura is. Mivel a Napod is ott van, ezért még nehezebb hatást is jelent a megoldásban.


Abban reménykedhetünk, hogy ha csak a Neptun nem hoz mostanában neked egy kis fényt, (már hogy jogi ügylettel talán meg tudnád oldani a felmentést a fizetés alól.) mert mint a Vénusz magasabb oktávja most lépett be Halak jegybe, így talán a Neptun jegyváltása segíthet neked magad mögött hagyni a ködös pénzüggyel kapcsolatos dolgaidat.

Már csak azért is, mert a Halak jegynek egyik ura is a Neptunusz és másik uralkodó pedig a Jupiter bolygó.

Sajnos nem tudok neked mást, jobbakat írni, mint hogy vigyázz a párkapcsolatodra, nehogy ez által még abban, helyzetedben is bonyodalmak legyenek.


Szeretettel üdvözöllek és remélem, hogy máskor is, jelen leszel a fórumon a hozzászólásaid által is. Üdv: Ilcsi Mama.

2012. febr. 18. 12:29

Kedves Ilcsi Mama!


Nagyon elfoglalt voltam az utóbbi időben,így nem tudtam feljönni a fórumra.

Itthon volt egy kicsit a férjem,és kihasználtuk ezt a pár napot:)

Látom,időközben jöttek új fórumozók is,szeretettel köszöntjük őket köztünk:)

2012. febr. 17. 12:55

Kedves Ilcsi Mama!!!


Köszönöm, hogy írtál!


Igen, Skorpió vagyok, 1985.11.12.-én, hajnali 2:40-kor születtem Pesten.


Természetesen elkészítettem a saját horoszkópomat is, de...egyszerűen valamiért nem látom teljesen tisztán a dolgokat a saját életemre vonatkozóan. Másoknak mindig tudtam segíteni, de magamnak nem...ezért is kérdeztelek Téged. :)


Nagyon örülök annak, hogy visszaírtál.


Valóban, egy devizakölcsön a legfőbb probléma...a bátyámnak vettem fel, aki egy ideig ezt fizette is. Aztán elkezdett "sunyulni", és minden hónapban szinte könyörögnöm kell neki, hogy fizesse be az aktuális törlesztőrészletet. Ez már egyébként egy olyan ügy, ami a bank behajtócégéhez került, így, ha nincs fizetve, bonthatják a részletfizetési megállapodást és kezdhetem előlről...


Szerencsére a Párom nagyon támogat lelkileg, mellém áll, vigasztal. Szerintem nélküle már megzakkantam volna...

493. HnéViktória (válaszként erre: 492. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 16. 16:51

Ha megjön az első dolgom lesz,hogy megmutatom neki!

KÖSZÖNÖM!

492. Ilcsi Mama (válaszként erre: 491. - HnéViktória)
2012. febr. 16. 16:22
Mutasd meg a Bettinánk,amit írtam, hogy nagyon jól vélasztott és fog is neki sikerülni, a Jupiter segíti! És ha lediplomázott egy nagyon jó rendőr nyomozó biztos lesz.
491. HnéViktória (válaszként erre: 489. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 16. 16:10

ÓÓÓ Ilcsi Mama sose bántson Te már nekem annyi mindent segítettél:)

Én mikor a kérdést feltettem,akkor írtam csak ha az ídőd engedi.

Nehéz szülés volt,mert Bettina nem átlagos:-)Szeret csacsogni,határozott de elég finnyás.Ezért hiába szerettem volna szociális vagy egészségügyi területre szóba se jöhetett.Maradt a nyelvi gimnázium...és hogy hogy lett rendészeti szak máig sem tudom.Egyszer csak felhoztuk a témát és közölte Őt ez nagyon érdekli.:)Szóval Ilcsi Mama,a Te tudásod tudod,hogy természet feletti:)

490. Ilcsi Mama (válaszként erre: 487. - HnéViktória)
2012. febr. 16. 14:59
Kedves Viki úgy lesz meglátod, hiszen teljesen függetlenül én is ezt is, ajánlottam elsőként, de végül is a másik lehetőség is bent volt a pakliba.
489. Ilcsi Mama (válaszként erre: 487. - HnéViktória)
2012. febr. 16. 14:53

Kedves Viki. Tudod nagyon bántott, hogy egy kicsikét elkéstem a levélel, hogy mára már beadtátok a kérelmet. De most már egyáltalán nem bánom, mert így legalább teljes bizonyossággal meggyőződhettél róla, hogy a képlete alapján is ez a sorsa.

Tudod már olyan sokszor leírtam, hogy "semmi sincs semiért, mindennek úgy kell lenni, ahogyan, akkor és amint éppen a sors azt behozza. Mindennek oka van, még sokszor a rossznak is. Talán azért, hogy abból kellően tanulni lehessen. "

488. HnéViktória (válaszként erre: 485. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 16. 13:07
És szívemből Köszönöm Mindent ismételten:))Nem győzöm ezt úgy sem elégszer leírni...
487. HnéViktória (válaszként erre: 485. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 16. 13:06

Köszönöm Drága Ilcsi Mama!

Nagyon illik minden a Bettire:)

Belügyi Rendészeti szakra adtuk be a jelentkezést:)Érdekes ugye????....Ez egy rendőr alapképzés+érettségi.

Majd persze közben eldönti,de mindenképpen szeretném ha tovább tanulna még ezután.

486. Ilcsi Mama (válaszként erre: 482. - Renee84)
2012. febr. 16. 11:30

Kedves " Renee84" a 482 számon, 479. számra "Svetus" 480. számon "kazsuzsika" nektek azt üzenem, hogy amennyiben ismeritek a pontos születési óra perceteket, akkor Születési hely Év. Hó. Nap, és E-mail-címmel együtt küldjétek meg privi üzenetben itt a Hoxán.


Igyekszem valamilyen formában a segítségetekre lenni, de olvassátok el az előbb feltöltött "Msflówer" nek címzett üzenetemet is, és próbáljatok utána olvasni a fórumon a dolgoknak. Meglátjátok milyen sok mindenre, rá világítanak a leírások, pláne, ha elküldöm a horoszkóp körötöket is.

Neked pedig „andi2379”, aki nem itt fórumon kérted a segítségem, hanem már a Hoxán priben is, elküldted az adataidat is, a fentieken kívül azt is üzenem, hogy rendben van, vettem az üzeneted! Szívesen segítek neked is mint a többieknek is, - természetesen szívességi alapon ajándékként- Csupán egy KÖSZÖNOM az ára itt a fórumon és hogy tanuljatok is általa magatokat még jobban megismerni, hogy magatoknak és másoknak is még több öröme lehessen belőle.

Sajnos ezt neked és mindenki másnak is írom, hogy a citromail e-mail címre viszont nem tudom elküldeni a horoszkóp kört, mert ennek a formátumnak olyan kicsi az MB, befogadó képessége, hogy nem megy át a küldemény. Ezért azt szeretném kérni, hogy - akár megtarthatod a jelenlegi e-mailed mellet is,- de mellette nyiss ott a GOOGL - Startlapon egy G-mail, címet, mert az szinte mindent befogad. Ha ez meg van, küld el ismételten.


Úgyis mindannyizótoknak mondom, hogy sajnos várnotok kell főleg a képletfejtésre, mire valamikor majd sorra kerültök.


Mindenkit szeretettel üdvözlök a fórumon és használjátok ki a lehetőséget, hogy mennél több ismeretanyagot tudjatok adni magatoknak azért, hogy még jobban megismerjétek saját magatokat. Mert ugye azt tudjátok, hogy ez nem jóslás, mert azt én nem tudok és nem is, akarok. Csupán azt tudom látni, és leírni, amit a pontos születési „radix” horoszkóp megmutat nekem és nektek is, ha szépen lassan beleveszitek magatokat a leírtak megismerésébe.


Higgyétek el nekem a csillagok és csillagképek állatövi jeleiből a planéták, az égi utak elhelyezkedéséből sok minden kiolvasható. Ők formálják, személyiségünket, abban a pillanatban, amikor életet és lelket kapunk. A születés pillanatát megragadva pedig a képletből egy egész sors megismerhető. Indiában a bölcsek, de nyugati asztrológiában is, úgy tartják, hogy a születésekor jövőjét mindenki magával hozza.


Üdv. Ilcsi Mama.

485. Ilcsi Mama (válaszként erre: 483. - HnéViktória)
2012. febr. 16. 10:47

Kedves Viki. Sajnálom, hogy ilyen sokáig húztam-halogattam és talán el is késtem már vele, de talán még hasznát vehetietek. Itt küldöm már tegnap elkészítettem:


Kedves Viki nagyon régen kértél meg rá, hogy adjak tanácsot a lányod pályaválasztással kapcsolatos dolgaiban. Sajnos eléggé el voltam eddig havazva, (a szó nem szorosan vett értelmében), de nagyon sok volt a munkám. Lassan itt van a pályaválasztáshoz való jelentkezési határidő, ezért időszerű, hogy ezt a kérésed is teljesítsem, ezért már nem halogathatom tovább.

Bettina képletében a HOLD saját magát is jelölő égitest, és mint második „Fővilágosító” mivel a 2. házban áll a képletben ezért az érzelem mellett az anyagi jelleg is, meghatározó a számára.

Idézet - a múlt évben elkészített - lányod képletfejtésére vonatkozó levélből.


„Ezért ez azt is jelentheti, hogy saját munkával szerzi meg a saját anyagi dolgait. De ebbe a 6. házban álló, Mars mint férfi jelölő is jó besegíthet. Annál is inkább, mert a X. házas M. C. Szűzjegyben Merkúr uralkodóval azt jelzi, hogy okosan fogja a munkát és az anyagi dolgait intézni.

Ehhez az szükségeltetik, hogy jól tanuljon. Mert a X. ház a karrier a hivatás háza is.

Képlete szerint jól állnak a dolgai, csak azon múlik, hogy a tanulás révén hogyan használja ki ezeket a születési képlet adta lehetőségeket.”


Ezért aztán most az életkezdéshez való felkészülés ügyben is elmondhatjuk róla, hogy a Skorpió aszcendens miatt is, hogy ha Skorpió személyiség ötvöződik a Földön járó BIKA türelmével, akkor az a személy mindig nagy célokat tűz maga elé. Érdekes lehet az is, hogy jól jönne neki egy pénzügyekkel való foglalkozást nyújtó iskola, már ha jól áll a tanulmányi eredménye a matematika terén is.

Akár még könyv szakérőként is, könyvelőként, akár befektetőként, de pénzügyekbe való tanácsadói munka is nagyon bejönne neki.

Tehát befektetési tanácsadó képzésben is jó eredményt érhet el.

De akár még jó feltáró pénzügyekkel foglalkozó nyomozó is lehetne belőle, mivel jó a Holdja miatt az intuíciós képessége.


Javasolt életpályák részére: Mivel Bika a NAP jegye jellemező rá a gyakorlatiasság, a pénz szeretett, de nem csak az érzelmi, hanem az anyagi biztonság is. Szereti a munkában is biztonságot, de még az anyagi függetlenséget a leginkább.


Ezért minden olyan iskola, amelyben tanulni lehet elektronikus számítógépes, pénzügyekkel foglalkozó ismereteket mindent jól tud majd hasznosítani az életében.

A Skorpió jegy adta Aszcendens személyiség pedig szintén azt adja neki, hogy jó képzést kaphat, olyan iskolákban, ahol a könyvelést tanítják, jó rendőr is válhat belőle, de nem szokványos utcai rendőrre kell nála gondolni, hanem inkább a pénzügyeket feltáró ok nyomozó pálya jönne jól e-téren számára. Ezért a Banki munkában, a biztosítási ügyekben folytatott pénzügyekkel kapcsolatos tevékenységet oktató tanulási lehetőség és majd a pálya is javasolható számára.


Az sem mindegy hogy nála, a kiegészítő szabadidős tevékenységét hogyan használja fel az életpályájához. Ezért ehhez az, szükséges, hogy ne csak hosszas fáradozással sok időt töltsön el tanulással, de esetleg a vízben töltött búvárkodással is, a számítógépes modellezéssel is fejlesztheti a testi-lelki erejét.

Azonban ha csak valamilyen szakmát szeretne tanulni, akkor mivel az 5. házában található a Vénusz ez arra, képesességre adhat lehetőséget, hogy jó varrónő is válhat belőle.


A lányod képletében a „Bolygók” jelentés tartalmai szerinti hatások: Bika

NAP - jegynek/Vénusz az uralkodója és az 5. ház egyben a kreativitás háza is, mivel a Vénusz az 5. házban áll a képletben, tehát nagyon jó jelmeztervező, ruhatervezői iskola is jól jöhet neki.

Ezen kívül, ezt még a 3. házban álló Uránusz is segítheti, mert jó”Szextil” fényszöget add a Vénuszhoz. És ez annál is igaz lehet nála, mert ezen a téren az Uránusz az eredetiséget, az ötletesség, „valami nem szokványost szeretne alkotni” hatását adhatja neki.

A Szaturnusz is az 5. házában áll, ezért a határozottság az ő fegyvere. Ezért a magányosan űzött foglalkozásokban érzi majd jó magát fenőt korában.

Ehhez aztán még a 3. házban (a kapcsolódások házában, a mindennapi analitikus, racionális gondolkodás a közvetítés házának a jelentése mellett) , a Vízöntő - jegyben álló NEPTUNUSZ is virágzó érdeklődést, nagy képzelőerőt, maga biztonságot, intuíciónövelő képességet, sőt még a hatodik érzék élményét is kölcsönözte neki a születésekor, és pláne manapság, amikor a NEPTUNUSZ már 2012. 02. 04.-től végleg átlépett a Vízöntő-jegyből a HALAK jegybe, és itt fog tartózkodni nagyon sokáig. KB. 2026.-ig.


És mit is hozhat nekünk mindannyinknak a Neptunusz, amely bolygó 164. év és 280. nap alatt kerüli meg lassú pályáját a Nap körül.


Amikor a Neptunusz a Vízöntő jegyből Halakba lép, túl leszünk már jelentős személyes és társadalmi változásokon. Megerősödhet az önfeláldozás szerepe is. Az emberek sokkal inkább felismerhetik Ön magukban akár még a másik embert is. Meghozhatja nekünk a NEPTUNUSZ ebben, a korban azt is, hogy nagyobb társadalmi jólétért munkálkodjunk. Vagyis eljöhet annak az ideje, hogy képzeletünket és hajlamunkat is, konkrét megvalósítási tervekkel kapcsoljuk egybe.


És csak csendben jelzem meg, hogy a lányodnak a IV. család az otthon, a szerencse, és ebből a szempontból is, az életkezdés házában van a képletében a HALAK jegyben/Jupiter uralkodóval. És még a Jupiter a nagyszerencse bolygója lokálisan is benne áll a IV. házban a Halak jegyben.


Mindezen által is, jó pályaválasztást kívánok a lányodnak és az életben, pedig sok sikert és eredményes munkát, és ezt könnyűszerrel el is érheti, és meg is valósíthatja, mert a 6. Munkaház is Bika jegyben található/Vénusz uralkodóval, a kisszerencse bolygójával, és ebben még benne is áll a MERKÚR bolygó/ „Az Ész Istene”.

484. Ilcsi Mama (válaszként erre: 478. - MsFlower)
2012. febr. 16. 10:35

Kedves"MsFlower" Örülök, hogy időközben megérkeztek a küldemények.


Hogy nehezen érted a képleted?! Nem véletlenül írom itt le ilyen sokszor a fórumon, hogy én ezt a fórumot pontosan azért indítottam el, hogy igyekezzetek a leírások által is a saját horoszkópotok alapján az ismereteket hasznosítani. Van egy bibliai idézet bizonyosan, ismeritek is

" Ne halat adj embertársaidnak, hanem tanítsd meg Őket, hogyan kell halat fogni."

Higgyétek el csak egy kicsike szorgalom, és hozzá állás kell hozzá, és meglátjátok milyen sok hasznát, vehetitek a megszerzett ismereteknek. Hiszen Ti még fiatalok vagytok, és én sem leszek mindig közöttetek.

Hiszen olyan sok kérés érkezik hozzám, hogy szinte képtelenség mindenkinek a kérését teljesítenem. Persze segítek, csak próbáljátok meg, hiszen olyan ügyesek vagytok és hisztek is ezekben, a dolgokban, mert különben nem volnátok itt a fórumon. A lehetőség mindenkinek adott!


A 2. házas anyagi ügyekben fel tett kérdésedre pedig mivel: az Ikrek jegy/ Merkúr uralkodóval található a képletedben, ezért minden jól fog alakulni, amint tudsz majd ismét a kisfiad mellett dolgozni is. Ezt a 6. házad, vagyis a munka házad a SZŰZ - jegyben Merkúr uralkodóval jelzi neked. Pláne úgy, - hogy nézd meg az EKL. Táblázatban- még mindenkor együtt is, áll a Napoddal is. És ha ez még nem volna elég akkor Te is, láthatod, hogy ott a PLÚTÓ is. Erről egy másik kérdező válaszban, a napokban elég sokat írtam. Olvasd el azokat is. Ugyan a Szaturnusz is ott áll a születési képletedben a 6. munkaházában, nem jó fényszög kapcsolatban. Azonban nézd meg Te neked a Szaturnusz 3° foknál található a képlet szerint, és amikor majd TRANTZIT /Szaturnusz elérkezik a Skorpió jegybe, pláne erre 3° fokra, olyan november tájékára, akkor megoldódik ez a gátló hatás is, amely mostanság megoldandó feladatok elé állított téged.


A házra felvett kölcsön tekintetében (mert bizonyosan van ilyen kölcsönötök), érdemes az új programszerinti banki lehetőségeket megnézni.

Sőt azt írod, hogy védő-nő vagy, talán állami alkalmazott is lehetsz? Akkor még bizonyos összegű vissza nem térintendő kölcsönre is fenn állhat a jó lehetőséged.

Szeretettel Üdvözöllek: Ilcsi Mama.

2012. febr. 16. 09:46

Drága Ilcsi Mama!Ők azok a lányok akikről beszéltem:))))

És itt vagyok olvasgatok minden nap:)

Bettinának leadtuk a jelentkezését a továbbtanulásra,de kiváncsian várom Ilcsi Mama mit látsz?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook