Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelentenek az álmaim? fórum

Mit jelentenek az álmaim? (tudásbázis kérdés)


3. Mönkhe (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. szept. 20. 19:36
Az álmok sok esetben szubjektív élmények, nincs általánosság. Vannak ugyan tipikus szimbólumok, de a legtöbb esetben sajátságos élmény. Álomfejtésnél, ha valaki komolyan szeretné megfejteni, érdemes az adott jelenetekhez, személyekhez, és stb.. való viszonyát kielemezni. Lehet akár lezáratlan ügy, vágy, vagy valamit el kell neki mondani. A félelem legtöbbször nem is az adott személlyel áll összefüggésben hanem valami más. De ez is egyedi. A hegymászónak ha heggyel álmodik jó élmény, jót is jelent, de általában legyőzhetetlen akadályt jelent. Úgyhogy szerintem itt nem lesznek épületes eredmények álmaid kielemzésében :)
2011. szept. 20. 19:32
Van ilyen fórum:-)
2011. szept. 20. 19:27

Elsősorban olyanok véleményét várom, akiknek van némi tapasztalata álomfejtést illetőleg.

Az utóbbi 2 hónapban egy olyan szerelmem tér vissza újra és újra, akivel tavasszal szakítottam, és már nem szeretem.

Míg az egyik álom szerelmi jelenet, a másikban bánt, és nagyon félek. Ezek váltakoznak. A helyszín legtöbbször az a lakás, ahol gyerekként éltem.

Ötletek?

Másmilyen álomra nem emlékszem vissza reggel, csak ezekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook