Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felnőttkori asztma fórum

Felnőttkori asztma (beszélgetős fórum)


2011. okt. 18. 14:19

Én asztmás vagyok, most tudtam meg pár hónapja, de én mindig vacakul vagyok, mindig krákogok, és mindig nehezen kapok levegőt...már mielőtt elmentem a dr-hoz tudtam hogy nem lesz jó az eredményem, mert örökké köhögtem, és allergiám is van, nem csak asztmám,

Nem tudom neked hogy milyen azt asztmád, hogy nem mindig jön elő?

6. 978d6e406c (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. okt. 17. 15:52
Szia!Szerintem:azért lehet ez,hogy időnként elmúlik,mert lehet hogy nem is vagy asztmás.Ért téged valami,aminek hatására lett 1 tüdőgyulladásod(álalában erős traumák,kétségbeesés)ez legyengíttette az immunrendszered,és azóta is lehet valami(lelki probléma)ami kihozza neked az asztmád.Lehet ,hogy egyentalán nem ez a bajod,de nekem így elsőre ez ugrott be.
5. 83e25137af (válaszként erre: 4. - Evyt)
2011. szept. 20. 13:44
ha valóban asztmás vagy (márpedig a doki szerint az vagy) akkor ez sajnos örök szélmalomharc lesz.. ha "csak" a tüdőgyuszi szövődménye akkor talán nem olyan vészes. nekem allergiával társul és még így se vészes. bár nekem nem súlyos egyáltalán.
4. Evyt (válaszként erre: 3. - 83e25137af)
2011. szept. 20. 12:45
Áprilisban kaptam egy ijnekciót mert nem tudtam a köhögést abba hagyni diphrophos volt a neve, és szépen elmúlt.
3. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. szept. 20. 12:41

szia.


mert ez ilyen.. én is az vagyok de egész nyáron nem használtam az inhalátort mégse volt bajom. most az őszi idő kezdi éreztetni hatását de elenyészően..

2011. szept. 20. 12:40

Óóóóóóóóóó! :)))

Rám is azt mondták, mivel mást nem tudtak kitalálni a köhögési rohamaimra...

Szedtem szipkásat, meg gyógyszert.

Szipkásnál nem éreztem érdemleges javulást, a gyógyszert a mai napig szedem 5-7 napig, mikor előjönnek a rohamok, és ennyi.

Sosem tudták igazából, mi ez.

Asztma oszt csók...

Én meg nem fogok egy életen át bogyót tömni magamba!

Csak ha muszáj akkor!

1. Evyt
2011. szept. 20. 12:37
Tavaly télen volt egy tüdőgyulladásom, és utána jött elő asztma az orvos azt mondta mivel édesapám asztmás így a hajlamom meg volt rá. Volt allergia vizsgálatom nem vagyok allergiás. Áprilisban volt utoljára gondom az asztmával. Ma megint el kezdtem köhögni és nehezebb a levegővétel. Igazából nem értem ha tényleg asztmás vagyok akkor hogy múlik el hónapokra. Szeretném a véleményeteket kikérni, előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook