Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet "ez"? Egyszerű gyomorrontás, vagy valami komolyabb? fórum

Mi lehet "ez"? Egyszerű gyomorrontás, vagy valami komolyabb? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 20. 10:16
Mindenekelőtt jó lenne orvossal beszélni. Szigorú diétát kell tartanod, és sok folyadékot innod.
2011. szept. 20. 10:09
Szia! Hányásos hasmenéses vírus van most is. Nem szabad ilyenkor hasfogózni, mert akkor nem ürül ki a vírus, így üríti a szervezeted. Normaflore sokat segít ha veszel be belőle, enni pedig csak háztartási kekszet teával. Sok sok folyadékot inni, de nem ám 1-2 literrel, hanem minimum 3-4 literrel.
2011. szept. 20. 10:04
Biztos fertőzés. Hívd fel a dokit. Nem érdemes szerintem hasfogózni. Csak tovább elhúzódik. Természetes védekezés a tested meg akar szabadulni valamilyen vírustól. Igyál eszméletlen sokat. Valami ásványi anyagot is vissza kéne szolgáltatni a testednek. Valamit szokott felírni az orvos. Illetve nem kell recept -úgy emlékszem, valaki kiválthatja neked, ha nem tudsz kimoccanni.
2011. szept. 20. 10:00
Valamilyen fertőzés lehet,nekem is volt!Menj el dokihoz.
2011. szept. 20. 09:59

Háziorvost nem tudod kihívni magatokhoz? Elvileg ha a beteg nem tud "járni", akkor neki kötelessége kimennie.


Nálunk így volt régen...

2011. szept. 20. 09:58

Második napja olyan hasmenésem van, hogy a lakásból nem tudok kimozdulni!

Kb. 10 percenként rohanok a wc-re, közben szédülök, fáj a hasam.

Bármit eszem, az egy az egyben kijön.

Már mindenféle hasfogóval próbálkoztam, de reménytelen.

Vízszerű (bocsánat) hasmenésem van.

Orvoshoz akartam menni, de nem tudok elindulni, mert tuti, hogy valami "baleset" ér(ne).

2011. szept. 20. 09:56
Mi lehet "ez"? Egyszerű gyomorrontás, vagy valami komolyabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook