Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek érdemes megcsinálni az 5 napos zabkásadiétát? Mi a véleményetek róla? fórum

Szerintetek érdemes megcsinálni az 5 napos zabkásadiétát? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 6. 21:06
De lassan felszívódó szénhidrát van benne, és ha megfőzöd és úgy eszed akkor nagyon eltelít. Pl 3deka zabpelyhet megfőzöl 1dl tejben, édesíted egy kis mézzel, almával akkor az 240 kalória, és ez bőven elég-legalább is nekem.
2012. ápr. 6. 20:01

a zab tele van kalóriával

mitől fogyós?

2012. ápr. 6. 19:55

Igaz már nem most kezdtétek a fórumot , de azért írok.

Szerintem nem hülyeség, nekem finom, csak ne ezt edd állandóan. De reggelire nyugodtan.Meg vacsira is, de szerintem ebédre egyél mást.Nekem tejben megfőzve, almával és fahéjjal a legfinomabb.

Kedves Shila: 1 gyümülcs nappal mire megy, ha fogyni akar? Igaz hogy az nagyon egészséges meg jó ,én is szoktam, de attól nem fogyok.

2011. szept. 19. 18:03
hulyeseg! Stardietak nem segitenek! akkor inkabb tarts egy gyumolcsnapot!
2011. szept. 19. 18:02

Én a múltkor csináltam, volt 1 fórum, erről szólt.

Igaz én nem szó szerint nem úgy csináltam, nem vagyok saláta evő, de a zabkását nagyon megszerettem.

Nekem is arra kellett, hogy meginduljon a hetek óta tartó stagnálásom és sikerült vele. pedig mondom szinte csak a kása részét tartottam be szinte :-)

De így vagy úgy mindenki fogyott vele.

2011. szept. 19. 17:59
Nem érdemes, mert 5 nap zabkásázás után olyan zabálhatnékod lesz normál ételre, hogy a leadottnál sokkal többet szedsz fel.
3. sandi00 (válaszként erre: 2. - Tandi25)
2011. szept. 19. 17:55
Reggel, délben, este zabkása, közben gyümölcs meg zöldség, nem tűnik olyan vészesnek. Egy ideje stagnál a súlyom, azért gondoltam, hogy kipróbálom, hátha megindulna!
2. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Sandi00)
2011. szept. 19. 17:45
Nem ismerem. 5 napig csak zabkásá ehetsz? Ha igen, elég egyoldalú, én 1-2 nap után megunnám. Meg kérdés, h mit szeretnél elérni. Az ilyen villámdiéták sztem többet ártanak, mint hazsnálnak (kivéve, ha pld. vmi alkalomra bele akarsz férni egy ruhába :)).
2011. szept. 19. 17:26
Szerintetek érdemes megcsinálni az 5 napos zabkásadiétát? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook