Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán fogyókúrás gyűrű.Ismeri valaki, jó, hatásos? fórum

Japán fogyókúrás gyűrű.Ismeri valaki, jó, hatásos? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 28. 11:45

Ez jó! Aszondja:


"Kedves örökké diétázók! Elhoztuk nektek a legújabb fogyókúrás csodamódszert, egyenesen Japánból"


Hol vannak a régi csodamódszerek?

15. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Shila)
2012. febr. 28. 11:03

Shila és csigabaga


Szerintem mindenki érti, de tudják, hogy _nehéz_, és örülnek, ha akad valami, ami _megkönnyítheti_. Csodabogyó, amit csak bekap az ember, és lefogy, nem létezik, de olyan étrendkiegészítő igen, amely _segít_*. Persze körültekintően kell kiválasztani, hogy ne legyen sem hatástalan és ebből következően kidobott pénz, sem káros az egészségre.


*A krómot például gyakran ajánlom, ha valakiben erős a finomított szénhidrátok (sütemény, csoki stb.) iránti vágy.

2011. okt. 13. 16:11

én olvastam róla, azért némi igazság tartalma van, egy részt egy pontot masszíroz, és a mágnesről lehet tudni, hogy hatásos


ez ugyanazt a célt szolgálja, mint az akupunktúra, ott is a fogyókúra mellett segíti, hogy pl.csökkenti az éhségérzetet, növeli a zsírbontást, tehát nem a fogyókúra helyett van ez se, hanem annak a "rásegítésére" szolgál


ettől még pont úgy kell csinálni minden egyebet, mint minden normális fogyókúránál

13. sztolyka (válaszként erre: 12. - Peci)
2011. szept. 21. 10:10
köszi!nem veszek akkor!
12. peci
2011. szept. 21. 08:51
Ha már mindenki elmondta a LÁBGYŰRŰről a véleményét akkor én a tapasztalatomat írom le. Mivel szilikon gyűrű - alján egy-egy mágnessel - egyáltalán nem marad ott ahol kéne. Papucsban, szandálban legalábbis. Tehát nem derül ki, hogy használ-e vagy sem. Szerintem pénz kidobás. :(
11. Moshi
2011. szept. 20. 18:36
Mostanában kaptam e-mailben levelet, 890 Ft/pár-ért lehet venni :D Akupunktúrában hiszek, de ilyenben nem igazán. Nem hiszem h felteszel a nagylábujjaidra egy ilyet és lefogysz... Csatlakozom az előttem szólókhoz: életmódváltás+mozgás a recept ;)
10. Shila (válaszként erre: 8. - Sztolyka)
2011. szept. 19. 17:11
Adok en neked labra gyurut, garantalom,h segit! Megveszed? :D
2011. szept. 19. 16:42
Szeríntem kizárólag egy fajta gyűrű hatásos, a gyomorgyűrű. A többi humbug. Placebó hatás + ha már kiadod azt a rengeteg pénzt, akkor egy darabig oda is figyelsz a táplálkozásra...
8. sztolyka (válaszként erre: 7. - Shila)
2011. szept. 19. 16:28

lábra gyűrű.

akupresszúrás.

7. Shila (válaszként erre: 6. - Csigabaga)
2011. szept. 19. 16:14
Hajra! Kudjunk a kilok ellen..es h ne kelljen gyomorgyurut hasznalnunk :D
6. csigabaga (válaszként erre: 5. - Shila)
2011. szept. 19. 16:12
Én meg tornázom.. :D
2011. szept. 19. 16:11
Na megyek es futok egyet,mert felidegelem itt magam! :DDD
2011. szept. 19. 16:05

Én is épp ezt akartam írni! Miért nem lehet megérteni, logikusan végiggondolni, hogy csodaszerekkel nem lehet fogyni!?

Némi segítséget nyújthat persze egyik-másik, de csak diéta és torna mellett!

És bizony, tartós eredmény csak életmódváltás mellett lehetséges!

DE ez nem egy szomorú dolog, hiszen egészséges leszel!!!

2011. szept. 19. 15:55

Miert nem ertik meg a fogyni vagyok,hogy egyszeruen el kell hagyni a rossz szokasokat es egeszsegesen etkezni,mozogni.. AZ A MEGOLDAS! nem ilyen izeeek!


Es a sok naiv dietazot teljesen bepalizzak a sok dietas anyamtyukjaval!


Valoban a gyogyszeripar es a fogyokura a legnagyobb business!

2011. szept. 19. 15:41
Szia! Én nem fogyizom, de valaki már megint valami nagy boltot csinál valamiből.
2011. szept. 19. 15:06
Japán fogyókúrás gyűrű.Ismeri valaki, jó, hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook