Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. fórum

Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
107. Dominó123 (válaszként erre: 106. - 61e75fb84c)
2017. júl. 18. 14:02
mivel az előző párja is az alkohol problémák miatt hagyta el a pasit...nem kell érezni..köztudott...de egy ilyen anya miért bízza rá erre a pasira a gyerekét...mert az ő hogy együtt él vele...v a saját életét veszélyezteti (meg sajnos az ártatlan közlekedőket)..
2017. júl. 18. 12:49
Úristen hogy lehet ilyen vadállatokhoz hozzámenni? Annyira érezni azt ki milyen már az elején!
2017. júl. 18. 11:55

Sziasztok. A fórum régi, de hátha válaszoltok.

Mikor lehet korlátozni a láthatást? mi számít elegendő indoknak?


(ha az anya új párja ittasan vezet -gyerek mellette-, éjjel 11kor hozza haza, vagy hogy egy konténer városba viszi nyaralni) köszi

2014. jún. 1. 20:24
Sziasztok. Lenne egy kérdésem.Ha a bírosag megszabja,hogy az apa találkozhat a gyerekével hetente 3szor ,de az apa csak hetente egszer szeretné látni a gyerekét,kinek az akarata fog érvényesulni?Ilyene esetben mi fog szerepelni a határozatban?
103. c37df01e9f (válaszként erre: 100. - Gigianyu)
2011. okt. 11. 09:40
Nálad ilyen gyorsan zajlanak a dolgok? Ha nekem ilyen problémáim lennének eszembe sem jutna ilyeneken gondolkodni, de te tudod...
2011. okt. 11. 09:08
Egyébként gratulálok a boldogságodhoz.:)
2011. okt. 11. 09:08

Remélem szerencsésen telt a hétvége, sajnos csak most tudtam jönni megnézni mi van itt.

Szóval nekem az az érzésem, véleményem, hogy nem jó ötlet most bemutatni az új pasit, mert még nem zajlott le a válás, és még nincs papírod a gyerekekről, mármint, hogy kinél lesznek végleg elhelyezve. Tehát én várnék még.

2011. okt. 8. 08:25

sziasztok!

Jöttem le jelentkezni,hogy élek és jól vagyok.Találtam egy pasit képzeljétek el aki kiáll mellettem és nem hadja hogy a férjem bántson akár szóval is.Most csak a bajom nemtudom merjek-e ugy találkozni vele mikor a fiam az apjánál van.

A szituáció a következő:apja elvitte nagyfiamat erre a látogatásra,én szeretnék találkozni az új párommal.Igen ám de a férjem közölte hogy benéz hozzám hogy haladok a kuncsaftokkal és a melóval reméli sokat keresek a hétvégén mert nincs nálam a nagyobbik fiam.Rendesen lehord minen k..vának.Az új párom azt mondta ha ne adj isten megjelenne a férjem megkérdezi majd tőle hogy mit is szeretne még tőlem,mert hogy válunk és elköltözött.De nemtudom jó ötlet-e ?Szerintetek??Vagy amig nem beszélt a párom a férjemmel addig nem is fog szerintetek leállni a balhéival,amig tudja megteheti mert ugye kapja el senki??

Létszives segitsetek nekem mert ugy érzem megtaláltam egy igazán imádni való és kedves pasit aki nagyon szeret engem,És a kicsiket is nagyon szereti elfogadta.

Előre is köszi ha válaszoltok.Szép hétvégét nektek.

2011. szept. 21. 09:44

Örülök, hogy megvagy. De borzasztó, hogy így bántak Veled.

Viszont amit keresztapád tett az jó húzás volt szerintem.

Ha ők így, akkor Ti is így. Csak nagyon vigyázzatok, nehogy rosszul süljön el a dolog, mert ezek nagyon nagy szemetek.

Kitartást Neked/Nektek. Pihenj jól.:)

2011. szept. 21. 09:35

Hát ez felháborító ! Kire tartozna ez ha nem a gyámügyre?

No ez a magyar intézkedés.

A rendőrség meg ki se jön, csak ha már vér folyik.

Hihetetlen.

97. anyucika3 (válaszként erre: 94. - Gigianyu)
2011. szept. 21. 08:57
Nah,így kell ezekkel bánni,mocskos ro.adék banda,pfúúúj!!!
2011. szept. 21. 08:56

Na,erről írtam én.A qrva életbe,hogy itt ennyire foglalkoznak azzal akinek problémája van!

És az a szomorú,hogy a törvény visszatartó erejében is kb ennyire lehet megbízni:(

Remélem találtok megoldást.Miért nem költöztök össze ideiglenesen legalább a szüleiddel?Akkor nem kellene éjjelente rettegned annyira.

95. de43ee73fc (válaszként erre: 93. - Gigianyu)
2011. szept. 21. 08:47
Basszus, ez azért milyen undorító!!! Mármint ez a rendszer nálunk, hogy a gyámügyről elhajtják az embert ilyen problémával. Van hasonló fórum (bár ott nem brutális az apa, pusztán csak egy p.cs), a történet Írországban játszódik, de kicsit másként állnak az anyához, mint nálunk... Komolyan mondom, ez az egész GUSZTUSTALAN!!!!!
2011. szept. 21. 08:23
Keresztapukám felhivta a férjemet és közölte ha nem fejezibe a zaklatást szétveri a fejté.És ha még 1x megtudja kezet emel valaki az ő családjából rám vagy valami hozzátartozomhoz,ismerösömhöz ugy szintén szét lesz verve a feje.Azóta férjemmel 1x beszéltem és nagyfiammal akart csak beszélni nem velem.Remélem végre kicsit békén hagy.
2011. szept. 21. 08:19

Sziasztok jó reggelt nektek.


Bementem a Gyámügyre erre nem is foglalkoztak velem :( elkezdtem mondani milyen problémával fordulok hozzájuk erre már csukta is befele az ajtótt a csaj.Mondom és akkor hova mehetnék ezzel mert a kicsiket veszélyben érzem.Hát rendörség bíróság,viszont látásra.Mondom viszlát.Undoritóak.És felháboritóak hogy az embert még csak meg sem hallgatják.Ne segitsen de hallgasson végig.Nem vicből menntem oda.Apukám ma mennte időpontra a kerületi rendör főnökhöz.Hogy mit lehetne tenni mit tud tanácsolni vagy telefonszámot adni amit azonnal hivhatok ha baj van.Ma elutazom anyuékhoz a hétvégén jövök csak vissza.Picit pihenek és kicsit kikapcsolom az agyam anyuék velem lesznek.

2011. szept. 21. 08:08
Gigianyu! Ugye nincs baj. Kérlek jelentkezz.
91. de43ee73fc (válaszként erre: 90. - C37df01e9f)
2011. szept. 20. 12:41
Gondoltam. :)
90. c37df01e9f (válaszként erre: 89. - De43ee73fc)
2011. szept. 20. 12:00
Tegnap óta nem volt fennt....
89. de43ee73fc (válaszként erre: 76. - Gigianyu)
2011. szept. 20. 11:25
Na mi volt tegnap az ügyintézésen?
88. driennke83 (válaszként erre: 85. - Clau26)
2011. szept. 19. 15:54
Na most, erre csak azt tudom mondani, hogy (és lehet, hogy van aki nem hisz benne) mágia. Sőt inkább boszorkányság. Nekem van egy kedves bartánőm. 10 évig voltak együtt a férjével. Kettő gyerekük született és most otthagyta egy 17 éves (most már 18) hát... lányért. A nagymamája igazi kuruzsló. Szerintetek?
87. Clau26 (válaszként erre: 86. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 15:12
ja ja igazad van...
86. anyucika3 (válaszként erre: 85. - Clau26)
2011. szept. 19. 14:58

Gondolom,mert a szerelem vak(állítólag:-)))

Ezt én sem értem,de már késő bánat.Most már megoldás kell nekik.Én nagyon sajnálom,mert darázsfészekbe nyúlt.Ezektől nem egyszerű szabadulni,pláne,hogy ennyire erőszakos agresszív.

85. Clau26
2011. szept. 19. 14:56

Szia kedves fóruminditó!


Én sajnos tanácsot nem tudok adni,de valamire nagyon kiváncsi vagyok:Miért mentél hozzá egy ilyen emberhez és miért szültél neki 2!! gyereket?Nem értelek,ha tegyük fel amikor megismerted egy rendes,kedves ember volt(amit kétlek,mert ennyire nem változik meg valaki)de a bőrszíne akkor is ugyanez volt..Félre ne érts én nem bántani akarlak a te helyzetedben pláne nem,de nem értem ezt az egészet..19hónappal ezelőtt mieéőtt teherbe estél még normális volt?

84. anyucika3 (válaszként erre: 83. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 14:42
Hát igen,sajnos ez a mi drága országunk:(
83. de43ee73fc (válaszként erre: 82. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:59

Egyértelmű, hogy én is vállalom!

Nem is azért írtam, mert nem, csak akkor rögtön ezzel a jelzővel illetik az embert, ha hangot mer adni az ilyesfajta nem tetszésének - nem mellesleg joggal (ad hangot).

82. anyucika3 (válaszként erre: 79. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:50
Ha az rasszizmus,hogy felháborítónak tartom a másokon való élősködést,a törvény kikerülését,az ordenáré viselkedést..stb,akkor én vállalom,az vagyok.
81. anyucika3 (válaszként erre: 76. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:48

Szorítunk,mielőbbi szabadulást tőlük.

Majd írd meg,hogy alakul a dolgotok.

80. anyucika3 (válaszként erre: 77. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:46
Persze,így nem maradhat a helyzet.de azért felénk akadtak olyan ügyek,hogy az ország másik végében dugták el anyukát a gyerekeivel,mert majdnem megölte Őket.Akkor kapott segítséget,amikor már leszúrta a rohadék.Szerencséje volt még így is.
79. de43ee73fc (válaszként erre: 75. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:46

:)

Hát ez az! Ha hangot adunk a nemtetszésnek, mi vagyunk a rasszisták! Nem mondom, vannak köztük normálisak is, én is ismerek nem egyet, nem kettőt, na de ezek, akikről szó van (gigianyuféle népség)... Valóban: NO COMMENT!

78. anyucika3 (válaszként erre: 67. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:44
Az jó,remélhetőleg nem is lesz okuk félni tőlük a későbbiekben sem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook