Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiúk, Lányok veletek is történt hasonló eset már? fórum

Fiúk, Lányok veletek is történt hasonló eset már? (beszélgetős fórum)

14. alion
2011. dec. 1. 01:00

Panasz Télapóhoz

Kedves jó Télapó, hát megint itt voltál,

cukorkát zsákodban milliót is hoztál,

s bizony valóra vált, mitől nagyon féltem:

megint nem azt kaptam, amit tőled kértem!


Azt kértem tőled én, egy hosszú levélben

vidítsd fel szívemet, e zord hideg télben,

hozz el egy angyalt, s lásd kire gondolok:

igéző szemei mint fénylő csillagok,

sápadtas orcáján halovány mosolya,

s meglebben a szélben selymes hosszú haja.


Nem messze innen, Domb út 2 szám alatt

hol szánkód az este csilingelve szaladt

ott él az angyalka hófödte kis házban,

kire ajándékként olyan nagyon vágytam!


Nem hoztad el nékem, így hát le vagy ejtve,

jó időre megint el leszel felejtve!

Ám címét megjegyezd, hiszen egy év múlva

ez lesz a kérésem Télapó, majd újra!

Anonymano

13. Moncsóóó (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2011. szept. 19. 14:14
Mindenkinek más a jó nő. (:
12. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2011. szept. 19. 09:43
Csak nyugiba legyél! És nem ábrándozz! Ilyet sokan csinálnak,sőt már nálam is volt ilyen! Talán mert nagyon jó kedvem volt,vagy valaminek annyira örültem!! :))
11. 04e95f637a (válaszként erre: 9. - 53dfddad18)
2011. szept. 19. 08:43
ennyi...nincs miről beszélni! :P
2011. szept. 19. 08:39

Kedves Csongor!

Ne siesd el az ismerkedést, hiszen egy szórakozó helyre sokféle fiatal jár azt tanácsolom neked a legjobb indulattal inkább legyél óvatos, mert az a szép lány, akit csak rövid ideig láttál okozhat neked csalódást is. Inkább megbízható partnert keressél, akivel tudsz találkozni. Üdv.Ágnes

9. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2011. szept. 19. 08:25
Amikor velem ilyet szoktak csinálni a lányok, vagyok olyan rutinos hogy gyorsan elkérem a telefonszámukat. :P
8. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2011. szept. 19. 07:50
... hehe a fiam is álmodik hasonlókat! :DD
2011. szept. 19. 07:22
Hát velem még soha:D:D:D
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2011. szept. 18. 21:47

Nekem ez a történet nem tűnik életszerűnek! Ez nem véletlenül egy álom volt??? Vagy a csaj nem travi volt véletlenül? Vagy esetleg örömlány?

A valóságban egy jó csaj nem adja ilyen könnyen a barátságát,ha nagyon jól nézel ki még akkor is egy csúnyább csajért is meg kell dolgozni még a diszkóban is,és szerintem ez nem fog változni még 100 év múlva sem.Nem mondta hova kell neki menni ilyen sürgősen egy buliból? Ha szájra adott puszit nem gondoltad így utólag hogy pár perccel ezelőtt esetleg egy pasinak kedveskedett orálisan? Gyanúsan közvetlen volt a csaj, ezért ennyitől még ne legyél szerelmes, mert sokszor fogsz nagyokat csalódni!

5. vcsongor (válaszként erre: 3. - 4f8ae69d1b)
2011. szept. 18. 20:46
Legyen úgy :-)
2011. szept. 18. 20:38
Szedd össze magad és ennek az egésznek ne tulajdoníts jelentőséget, a lányt pedig felejtsd el. Csak szórakozni akart. (A többi pasit miért koptatta le? - mert nem tetszettek neki, attól, hogy flörtölni akar, még nem mindegy, hogy kivel.) (Csak, hogy megelőzzem a következő kérdést. :))
3. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2011. szept. 18. 20:36

Úgy olvasom,most több szerencsével jártál,mint a múltkor..

a következő topicodban beszámolsz arról,hogy lett barátnőd?:)

2011. szept. 18. 20:23
óhh igen :)
2011. szept. 18. 20:17

Tegnap lenn voltam a szegedi retro clubba, és buli volt... észrevettem hogy táncolt egyedül egy gyönyörű szép lány(nő)... odacuppantak a férfiak, de lekoptatta őket.... odamentem mellé, és egyszer csak megsimogatta az arcom és magához ölelt, és bemutatkozott... én is elmondtam a nevem..:) megmondtam neki mennyire szép lány, és hogy mennyire tetszik, utána néhány percig táncoltam vele, kaptam tőle 1-2 szájra puszit, és pár perc után mondta hogy sajnálja de neki mennie kell, és megfogta a kezem, és adott a nyakamra egy csókot, olyan 22-23 év körüli gyönyörű alakú, iszonyú szép arcú lány volt... azóta padlón vagyok...:) hogy fogjam fel ezt az egészet, adjon önbizalmat a későbbiekben? Meséljetek, veletek volt már hasonló?

18f

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook