Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez hormonprobléma lenne? fórum

Ez hormonprobléma lenne? (tudásbázis kérdés)


3. KisManka (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2011. szept. 18. 17:12

Köszi:)

Igen, ezért is nem megyek még dokihoz, mert ilyenkor még úgyis azt mondják, hogy nem látszik semmi.

A másik, amire gondoltam, hogy ebben a ciklusban nagyon sok c-vitamint szedtem és a múlt héten betegek is voltunk, akkor Aszpirin+c-t szedtünk. Azt olvastam, hogy a c-vitamin eltolhatja a ciklust.

Most nem jönne valami jókor a második...

2011. szept. 18. 16:59

Így lettem a fiammal terhes.És több negatív tesztem volt.Dokik sem láttak semmit.

Szóval bármi lehet...


Egyébként nekem az első szülés után hamar beállt a ciklusom,a 2. után viszont nagyon nehezen.Hetek teltek el 2 mensi közt...szóval ez is változó lehet.

2011. szept. 18. 16:56

Sziasztok!

A következőben szeretnék segítséget kérni:

a ciklusom 34. napján vagyok. Általában 28 naposak a ciklusaim, de most a szülés óta 1X volt még csak meg a menzeszem, így nem tudom, hogy 28-cal vagy 32-vel számoljak. Folyamatosan gyenge vagyok, szédülök, péntek óta hányingerem van. A tesztek sorban negatívak, nem feszül a mellem, a hasam időről-időre fájogat.

Terhes lennék? De akkor hogyhogy negatív a teszt? Úgy okoskodom, hogy ha már a hormonváltozás hányingert okoz, akkor már a teszt is mutatna valamit. Hétfőn lesz 2 hete, hogy hüvelyváladék alapján peteérésem volt, akkor pedig most kellene megjönnie...

Amúgy, akinek van már tapasztalata ebben: szülés utána menzeszek azonnal beállnak normális ciklusba?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

KisManka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook