Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Argán olajos hajápoló termékek fórum

Argán olajos hajápoló termékek (beszélgetős fórum)


12. c37df01e9f (válaszként erre: 11. - Veronika27)
2011. okt. 10. 12:35
Kiváncsi leszek rá, hogy milyen..majd ird meg..itt a bioboltban még nem is hallottak erről az olajról és helyette vettem a kókuszt..
11. Veronika27 (válaszként erre: 10. - C37df01e9f)
2011. okt. 10. 12:31

Szia!

Tegnap beszéltem a fodrászommal és megrendeljük ketten az argás olajos hajvégápolót, majd elfelezzük. Nagyon várom már:)

10. c37df01e9f (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2011. okt. 10. 11:37
szia...új dolgot próbálok 2 hete..kókuszolajjal kenem be a hajam hajmosás előtt..eddig bevált..szerintem próbáld ki....
9. Veronika27 (válaszként erre: 8. - C37df01e9f)
2011. szept. 18. 14:42
Ááá, utoljára olyan 15 évesen voltam szőke. Melíros viszont voltam régebben, de nekem a sötét sokkal jobban áll, mert fehér a bőröm.
8. c37df01e9f (válaszként erre: 7. - Veronika27)
2011. szept. 18. 14:35
Nincs szőke képed? Azt még elfelejtettem mondani, hogy épp világosíttatom vissza fokozatosan középbarna eredeti szinre, mert én is sötétbarnára szoktam festeni..
7. Veronika27 (válaszként erre: 6. - C37df01e9f)
2011. szept. 18. 14:20

Igen, persze, ezt én is tudom, igyekszem nem gyakran vasalni, de heti kétszer meg kell mosnom. Vasalás nélkül akkora a fejem, mint egy oroszlánnak, rengeteg vastag szálú hajam van, muszáj vasalnom... Törik is persze, de a Gliss Kur 1 perces hajpakolása csodákat művel vele, megpuhítja, eltünteti a töredezést, hidratálja, de nekem is csak 2 napig tart max, meg a fénye is eltűnik :/

Enyém is hullott nagyon, de a fodrászom szerint ez normális, mert nehéz és a súlya miatt hullik. Én is festem havonta egyszer, muszáj, mert eredetileg szőke és sötétbarnára van festve, gyorsan nő, így hamar látszik a lenövés.

6. c37df01e9f (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2011. szept. 18. 14:04
Én is sokáig vasaltam és ezzel jól ki is száritottam, aztán eljutottam odáig, hogy jobb lenn talán nem vasalni mert már nemcsak hogy száraz volt, hanem hullott is, és két havonta festem is..Valahogy vissza kellene állitani a nedvességet a hajban és akkor talán vasalnod sem kellene és talán nekem sem nyúlnának ki a fürtök.....és erre azt hiszem az argán olaj jó lenne..ezekben a kevert dolgokban már nem bizok amiket lehet kapni, sokfélét kipróbáltam már...most kezdi össze szedni magát a hajam de én szedek hullásra cseppeket és E és C vitamint hozzá és hiába bármi amit a hajadra teszel, én nagyon szeretem ha ki van vasalva a haj...de az a hajnak borzasztó..fodrász mondta, hogy csak nagyon ritkán vasaljunk hajat,mindennapokban nem kéne mert nem tudja a haj kiheverni és egyre durvább és vékonyabb fog lenni...
5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - C37df01e9f)
2011. szept. 18. 13:53

Nekem is ugyanez a bajom, csak nekem egyenes a hajam (vasalom).

Te fested is?

Én most a fekete Gliss Kurt használom, a keratinosat és nagyon jó, szeretem.

4. c37df01e9f (válaszként erre: 3. - Veronika27)
2011. szept. 18. 13:39
Nekem valami olyasmi kellene amitől puha marad a haj..természetes göndör és max két napig szép mosás után, utána lóg, száraz és durva tapintásu lesz..mitől maradnának szép puhák és csigásak a fürtök..
2011. szept. 18. 13:29

Én Ezt néztem ki:

[link]

Csak nem tudom, magánember is rendelhet-e, de max. a fodrászommal megrendeltetem, mert nagyon jókat írnak róla a szakmabeliek!

2. c37df01e9f (válaszként erre: 1. - Veronika27)
2011. szept. 18. 12:56
Nem próbáltam, de most utána néztem és nagyon jókat irnak róla..megér egy próbát..én sima argán olajat szeretnék venni csak nem tudom , hogy hol....
2011. szept. 17. 22:26

Tényleg nagyon hatásos a száraz, töredezett hajra az argán olaj?

Próbáltál-e már ilyen termékeket? Mik a tapasztalataid?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook