Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menyek .. fórum

Menyek .. (beszélgetős fórum)


2016. okt. 16. 22:59

A fiam összes barátnőjével jó kapcsolatom volt kamaszkorától kezdve, és ez akkor sem változott, amikor 23 évesen megnősült. A menyemmel számtalan téma van, amiről beszélgetünk, nem korlátozódik a házasságukra, vagy a gyerekekre. Kedvelem a baráti körét is. Sokszor keressük egymás társaságát, munka után egy kávé erejéig is. Ez mindent elmond.


Az első házasságomban én is éreztem azt a fölé,- alárendeltségi viszonyt, a kötekedést. Nem is tartott sokáig!

Az nem jó senkinek sem.

21. globus (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2016. okt. 16. 21:43
Nehogy véletlenül jó legyen.
20. andi6020 (válaszként erre: 19. - Ina87)
2016. okt. 16. 21:32
Meny. Bocsi. Csak jóindulatból mondom.
19. ina87
2016. okt. 16. 21:30
most valahogy mindenki szereti a mennyét vagy ne talán olvassák a fórumot a mennyek:)
18. gizus58 (válaszként erre: 2. - 53cc09e608)
2016. okt. 16. 19:36
Talán azért mert nem akarják kitenni magukat itt támadásnak ha épp nem értenek egyet a menyükkel.Pedig biztos lenne mit elmondaniuk nekik is.Az ő szemszögükből.De amennyi anyós utáló fórum van itt meg klub, nem csodálom ha csendben maradnak inkább.
2016. jan. 14. 12:59
Anyósom jobban szeretett, mint a saját lányát. Én nem tudom jobban szeretni a menyemet, de tudunk együtt élni. Bevallása szerint, velünk inkább, mint a szüleivel. Mi hagyjuk őket élni. Ha kell, mi segítünk nekik, ha úgy alakul ők nekünk. Csuda jó, hogy vagyunk egymásnak. Vőmmel sem volt soha semmi összetűzésünk.
2011. jan. 10. 18:41
Lányomként szeretem a menyem.Mindent megbeszélünk, amiben tudok segitek.Ha szükség van rá,az unokákra természetesen nagy örömmel vigyázok,alig hiszem,hogy jöjjenek.Az életükbe nem szólok bele,ha tanácsot kérnek megbeszéljük.
15. Marita (válaszként erre: 11. - Erika385)
2008. máj. 29. 22:16
Ez egy kicsit durva volt részéről, én ilyet a menyem előtt soha nem mondanék....
14. Marita
2008. máj. 29. 22:13

Húha! Húsbavágó téma anyó-meny...

Kompromissziummal minden megoldható....

13. Hobitka (válaszként erre: 11. - Erika385)
2008. ápr. 9. 21:13

Nagyon szimpatikus az anyósod! :-P...

Én még nem vagyok anyós, csak meny. Megpróbálok jól kijönni az anyóssal. Vagyis mindent ráhagyok, aztán a férjemmel megbeszéljük, hogy anyukával megint nem igazán vagyunk egy véleményen. Tudom, hogy nem rajong értem, mert ő olyan menyecskét szeretett volna a fia mellé, akit irányíthat... Na, hát én nem vagyok olyan. Meghallgatom, aztán csinálom, amit jónak gondolok. Ő meg forr a dühtől! :-)

2008. ápr. 9. 20:50
Az Anyósok fóroumon forr állandóan a levegő. Örülök neki hogy jó anyósok is vannak. Az enyém is az, azt hiszem mindenkinek vannak rigolyái de azért vagyunk emberek hogy ezeket kezelni tudjuk.
2008. márc. 8. 22:25
Ti nagyon jó anyósok vagytok. Jó én sem panaszkodom kivéve amikor anyósom azt mondta a férjemnek "hát igen kisfiam kurvából van a jó feleség" bocs a csúnya szóért. Egyébként 15 éves korom óta vagyok a férjemmel azaz most már 8 éve.
10. ronka
2008. jan. 30. 23:31
Nagyon kedves ,aranyos,szorgalmas, figyelmes menyem van.Amiben tudunk segítünk egymásnak.Nem szólok bele az életükbe,hisz én sem örültem volna annak idején ha irányítani akartak volna.(Ezért is voltunk jóban a kedves mamával).Látom,hogy jól vannak ,szereti a fiamat hozzánk is szívesn jön.Örülök hogy Ő lett a menyem.
9. sate
2007. dec. 15. 20:07
Én is nagyon szeretem a menyemet, nagyon jól kijövünk egymással. Mindent megbeszélünk, mint a barátnök, sokszor bizalmasabb velem mint a fiam.Ha kér tanácsot szivesen elmondom a véleményemet,bár a dolgaikban nem szólok bele és én is meg szoktam őt kérdezni. Szivesen segitünk is egymásnak.
2007. dec. 4. 12:43
Anyukám menye egy buta p...a,csak azt tudja elrebegni síri hangon,hogy:"igen"és"nem".Több mint 10 éve ismerjük,és még nem fogalmazódott meg általa egy önálló gondolat.Pedig még csak nem is cicababa...
2007. nov. 24. 20:40
Én is imádom a menyem.Nagyon szereti a fiamat,csodálatos édesanyja a 11 hónapos kisunokámnak.Közvetelen,nem nagyképü cicababa.Álmodni sem tudtam volna jobb menyet magamnak.
2007. nov. 24. 17:53
tündér a menyem jó a kapcsolatunk.Remélem nagyon sokáig igy is marad.Az anyósommal én is nagyon jól megvagyok.
2007. nov. 13. 16:37

Szeretem a menyeimet,az elején már tisztáztuk,ha gondunk van egymással meg mondjuk, nincs sértödés.

Ez idáig müködik mind a két menyemmel.Meg kell a problémákat beszélni,persze biztos van olyan meny aki nem tudja ezt el fogadni.

2007. nov. 13. 16:27
Én imádom a volt menyemet,a legjobb barátnőm soha nem szoltam bele a dolgaikban,s talán ezt tisztelte bennem.A mai napig tőlem kér tanácsot, hogy mit tegyen, jól néz ki a pasija,érdemes vele foglalkozni, jól néz ki az új rucijában stb. A fiammal nem tartom a kapcsolatot mert olyan életvitelt folytat ami az én erkölcs rendembe nem fér bele sajnálom.
2007. nov. 13. 13:45
Menny :))
2007. nov. 13. 13:23
Milyen érdekes ! Az anyósok nem írnak róluk !:)))))
2007. nov. 12. 08:54
Mi meg beszéljük a menyekről ! Neked milyen menyed van?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook