Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet vele? Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tennétek? fórum

Mi lehet vele? Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tennétek? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 18. 16:52
talán csak fel viditani akkart még korházban voltál
7. hellokitty2000 (válaszként erre: 4. - 24942a4452)
2011. szept. 17. 19:47

Hamar túlteszed magad rajta ne aggódj!

Vigasztaljon az a tudat,hogy addig sem unatkoztál míg sztoriztatok!:D

2011. szept. 17. 18:39
szia,ilyen már velem is volt,szerintem csak "rákényszerült"a beszélgetésre,mert épp akkor nem volt senki akivel beszélgessen..
2011. szept. 17. 17:57
Semmit nem tennék. A kórházi "barátság" arra az időre ajándék. Legtöbbször nincs később folytatása. Az élet megy tovább.
4. 24942a4452 (válaszként erre: 2. - Hellokitty2000)
2011. szept. 17. 17:46
szia!rájöttem,nem is volt ez olyan nagy barátság,pedig bent a kórházban nagyon jóban voltunk,éjjelig sztorizgattunk
2011. szept. 17. 17:44
Ha nagyon kíváncsi vagy, hívd fel egy másik telefonról.
2011. szept. 17. 17:43

Szia.

Ha Ő maga erre nem ad választ más sem tud segíteni!!!!

Ne erőltesd,ha akar keres ha nem akkor pedig hagyd mert nyilván akkor ez csak egy olyan kényszerhelyzetből kialakult szimpátia lehetett és neki már nem akaródzott folytatni.

Előfordul az ilyen!

Ha gyakran keresed akkor még inkább nem fogja felvenni a telefont!

2011. szept. 17. 17:34

Egy szobatársammal nyáron nagyon jóba lettünk.Sokat hülyéskedtünk,bármiről elbeszélgettünk.Miután hazamentem,két hónapig tartottuk a kapcsolatot,a kórházban is meglátogatt,lelket öntött belém,kiállt mellettem a legrosszabb pillantokban.Megbeszéltük,hogyha hazajövök a kórházból,tartunk egy csajos hétvégét.Hazajöttem,egyszer még beszéltünk,vidám beszélgetés volt ez.Ez volt az utolsó beszélgetésünk,azóta ha hívom,nem veszi a telefont,írok neki chat-en,nem ír vissza.Mi lehet vele?

Nem bántottam meg semmivel,amiért haragudhatna rám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook