Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki jogász vagy ért a joghoz, tudna nekem segíteni? fórum

Aki jogász vagy ért a joghoz, tudna nekem segíteni? (beszélgetős fórum)


4. Petifiú (válaszként erre: 1. - Mese)
2011. szept. 19. 10:05
Szia, írhatsz nekem is privátban, megpróbálok én is segíteni.
2011. szept. 19. 08:52

1952. évi IV. törvény. Ez az alaptörvény családi ügyekben.

Ha van kérdésed, megpróbálok válaszolni, de már régen tanultam a családjogot...:)

2. peterelemer (válaszként erre: 1. - Mese)
2011. szept. 17. 16:51

Saját tapasztalat: Ha nincs jó ügyvéded akkor a , ha olyan a bíró még a törvényt is letagadja!Ha az egyik fél hajlamos a civakodásra akkor azt előnybe helyezi, s ha kell olyan ítéletet hoz, hogy annak a végrehajtása több jogvitát, akár bűncselekményt eredményezzen , ennek el nem fogadása büntetést vonhat maga után!Ha gyerek is per tárgya akkor a gyermek mindenek felett álló érdekében a hatóság segít széttépni,ha az egyik fél nem engedi a láthatást! S mind ez 10 évig is, vagy tovább eltarthat. Tanulság a hatóságok nélkül kellene megegyezni!

De ha nem bántalmazott Nőként a gyermek érdekében: a gyermek és nő védelmi alapítványt keresed akkor az ő szemükben közellenség leszel!

( nem olyan rég az m1 tv műsorában is volt e alapítvány)

Mind ez 99%- ba igaz az országunkban!

1. mese
2011. szept. 17. 13:07
Egy peres ügybe keveredtem,s ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot. Aki ért ehhez, írna nekem priviben?Ott részletesen beszámolok róla.Elöljáróban annyit, családi ügyről van szó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook