Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség első harmadában megfázásos betegség. Lehet valami szövődménye? Járt így valaki? fórum

Terhesség első harmadában megfázásos betegség. Lehet valami szövődménye? Járt így valaki? (beszélgetős fórum)


10. **kiscsillag** (válaszként erre: 2. - Mimike83)
2011. szept. 27. 18:10
Én a hatodik héttől voltam beteg egy hónapig, aztán még jó sokáig köhögtem utána is. Lázas nem voltam, az orvosom nyugtatott, hogy nem lesz semmi baja a babának, de én is végig izgultam a terhességem emiatt. Folyamatosan rázkódott a hasam a köhögéstől. Egy egészséges kislány lett az eredménye! Úgyhogy ne izgulj, csak arra vigyázz, hogy mit szedsz be.
2011. szept. 17. 15:55

Köszönöm szépen a válaszokat, valamelyest megnyugtattatok. A doki nekem kálciumot mondott, hogy szedjem köhögésre, meg ha lepedékes a köhögésem, akkor a lándzsás utifüvet "igyam". Úgy néz ki jó pár hét után megyek kifelé a betegségből, remélem most már végleg...


benvik: ezt az Oscillococcunumot máshol is olvastam már. Tényleg olyan jó? Drága? Hol vetted?

2011. szept. 17. 12:15
Nálam sem lett semmi baj, de az tény, hogy nehezeben jöttem ki a náthából. Oscillococcinum-ot szedheted, nekem segített. Na meg rengeteg tea (csak ne feketetea), gyümölcs.
2011. szept. 17. 12:10
Én is jártam így , és pont akkor amikor te. De én lázas is voltam. Nem lett semmi baj , ne aggódj. Én is indítottam egy ilyen fórumot ugy meg voltam ijedve.
6. Ági05 (válaszként erre: 1. - Mimike83)
2011. szept. 17. 10:10
Ne aggódj,én 3-szor voltam így a várandósságom alatt,a 3. megfázásnál a doki azonnal táppénzre vett,azt mondta tüdőgyulladás közeli állapot.Hála Istennek egészséges,szép kisfiam van :))
2011. szept. 17. 08:37
Én is voltam beteg kb a 8-10. hét körül, ugyanígy, kb februárban. Semmi nem baj elvileg, csak ne legyél lázas, 38 fölé ne menjen a hőd. Hát sok tea (kamilla is), és fekvés, és sál a torkomra, mert nagyon fájt, nekem ez segített. Ne aggódj, semmi baja nem lesz.
4. mimike83 (válaszként erre: 3. - Cony4)
2011. szept. 17. 08:02
Köszike, azt hittem már senki sem fog írni... Majdnem kb 4-5 hete állandóan hol jobban, hol kevésbé vagyok beteges. Kicsit nagyon izgulok emiatt, de reméljük tényleg nem lesz baj. Nálatok sem lett semmi baja a babának?
2011. szept. 17. 07:55

Szia

Szerintem kicsit az esélye.Én is voltam írtó beteg terhesség alatt.Az elején bekaptam egy vírust, hánytam meg ment a hasam.Megfázás is volt.Sztem kicsi az esélye, hogy baja lesz a kisbabának emiatt, ne aggódj...

2011. szept. 16. 23:18

Sziasztok!

8 hetes terhes vagyok és pár hete ilyen köhögős-taknyosodós megfázásos nyavalyában szenvedek. A doki szerint a terhességgel minden rendben, csak arra vigyázzak, hogy ne legyek lázas.

Volt ilyen helyzetben valaki? Lehet szövődmény a babára nézve?

2011. szept. 16. 23:17
Terhesség első harmadában megfázásos betegség. Lehet valami szövődménye? Járt így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook