Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Home office-em, es NI szamom aktív-e, ha már 2, 5 eve Magyarországon vagyok? Kell-e újból kérnem, ha ki megyek Angliába? fórum

Home office-em, es NI szamom aktív-e, ha már 2, 5 eve Magyarországon vagyok? Kell-e újból kérnem, ha ki megyek Angliába? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 16. 16:34

koszonom szepen az infot.

nem mondtam vissza annak idejen semmit. ugy jottem haza, hogy vakacio, es megyek vissza. aztan a vakaciobol 2,5 ev lett. mindossze az e301-es papir lett kikerve a munkaugyi kozpont altal annak idejen mikor maradtam. (2009. januar)

4. Seven of Nine (válaszként erre: 3. - C0066c35a1)
2011. szept. 16. 13:46
ez pontos:)
2011. szept. 16. 11:13
Home officet majus 1-tol szuntettek meg. NI number ha csak nem mondtad vissza akkor aktiv.
2011. szept. 16. 10:40

Home Office-t már biztos nem kell megkérned mert 5 éve az EU tagok vagyunk és ez "elavult" azt már nem kell (most nem biztos h az indoklásom pontos, de az biztos h nem kell már kérni) az NI számot meg könnyen megtudakolhatod ha felhívod őket. de szerintem azt sem kell......

remélem tudtam kicsit segíteni. :-)

2011. szept. 16. 10:36
Home office-m, es NI szamom aktiv-e, ha mar 2, 5 eve magyarorszagon vagyok? Kell-e ujbol kernem ha ki megyek Angliaba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook