Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek az Internet Explorer 8 beállításával kapcsolatban? fórum

Segítenétek az Internet Explorer 8 beállításával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 29. 12:19
Köszönöm!!!!!!!!
2011. szept. 27. 11:01
Sziasztok! Sikerült nagyjából beállitanom az Explorrer 8-at, de segitséget szeretnék abban kérni, hogy hol tudom beállitani, azt hogy megmaradjon a szöveg, amit beírok a Téma, vagy Keresésbe. Köszönöm!!!
2011. szept. 16. 07:30
Azt a "margót" saját magad tudod szabályozni :) oda teszed az egeret, óvatosan, addig amíg át nem változik egy vízszintes nyílra és arra mozgatod, amerre akarod :)
4. 191eebbccb (válaszként erre: 3. - Access)
2011. szept. 16. 07:03
Köszönöm! A 3 négyzet funkcióját ismerem. Azt hiszem nem jól kérdeztem, tehát olyan a monitoromon, pl.: a Hoxa megjelenése, mintha két oldalt 6-6 centis margót állitottam volna be, és sehogy nem sikerül beállitanom a teljes méretre.
3. access (válaszként erre: 2. - 191eebbccb)
2011. szept. 16. 06:02
A jobb felső sarkában van 3 kis négyzet, az első az a tálcára teszi, a második az nagyít, a harmadik az teljesen bezárja.
2011. szept. 16. 02:44
Sziasztok! Újra lett telepitve a gépem és az a gondom, hogyha bármire rákeresek, az monitor közepére tömörül szép kis hosszú csíkban és persze a betük is aprók, és bármit csinálok nem tudom visszaállitani az eredeti méretre. Ebben kérem a segitségeteket, köszönöm!
2011. szept. 16. 02:26
Segitséget kérek, az Internet Explorer8 beállitásával kapcsolatban!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook