Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek Tako Jumper X, vagy Tako warrior babakocsija? Mi róluk a véleményetek? fórum

Van valakinek Tako Jumper X, vagy Tako warrior babakocsija? Mi róluk a véleményetek? (beszélgetős fórum)


13. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 12. - Titánia83)
2011. szept. 15. 16:51
Sajnos nincs, mivel Németországban lakunk. Két hét múlva megyünk haza, de akkor már céltudatosan akarok menni vásárolni, mert nem lesz sok időm. Köszönöm a segítséget, legalább már tudom, hogy mit ne nézzek. Egy kicsit sajnálom, de ha valami nem jó, akkor nem jó.
2011. szept. 15. 16:46

Az espiro vektor az olyan kicsinek tűnik. Nekem meg túl kicsi volt. Ezért lett inkább az atlantic.


Nincs egy bolt, ahol meg tudnád nézni?

11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 10. - Titánia83)
2011. szept. 15. 16:39

Ami a legfontosabb: hogy legyen hozzá hordozó, mózeskosár végül sport kocsivá tudjuk alakítani. Mivel sokat utazunk az sem hátrány, hogy könnyen összecsukható legyen és beférjen a csomagtartóba a váz.

Ne legyen hatalmas bumszli, mivel elég kicsi vagyok.

Az ár, tulajdonképpen 100 000 Ft körül gondoltam, de nem baj, ha felé megy sem.

10. Titánia83 (válaszként erre: 9. - Kisszsuzska83)
2011. szept. 15. 16:35

Szerintem fontosabb kérdés, hogy neked mik az elvárásaid.


Milyen legyen a kereke? (Műanyag, vagy felfújható, kicsi vagy nagy?)

Mekkora legyen? (befér e a kocsitok csomagtartójába?)

Összecsukhatóság szempontjából milyen legyen?

Milyen tartozékai legyenek?

Milyen árkategória?

És még amit fontosnak tartasz.

2011. szept. 15. 16:31
Ki milyen babakocsit ajánl?
2011. szept. 15. 16:30
Hát elég nehéz, már akkora a választék, teljesen tanácstalan vagyok.
7. Titánia83 (válaszként erre: 5. - T_marcsi)
2011. szept. 15. 16:28
Én is ennek vagyok a híve, jobb személyesen megnézni. Voltunk több bababoltban, és pl. az egyiket a boltban tologattam, és a kerekén kezdet meglátszani a használat. Na mondom, olyan sem kell, ha csak ennyitől...
6. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Kisszsuzska83)
2011. szept. 15. 16:27
A jumpernek nagyon jó színei vannak, én is tudtam volna belőle válogatni. :)
2011. szept. 15. 16:27
Nekünk volt Tako Jumper... batár volt, nehéz volt kezelni. Második gyereknél biztosan nem ilyet választok (úgy néz ki már megvan a befutó, csak még el kell menni megnézni Nekem is, mert én fogom használni, és saját szememmel akarom látni, tolni, variálni).
2011. szept. 15. 16:27
Végül kaptunk, és Espiro Atlanticot.
3. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. szept. 15. 16:26
Én ugyanígy vagyok vele. Nagyon tetszik, már a színt is kiválasztottuk, de van valami rossz érzésem. Végül milyet vettetek?
2011. szept. 15. 16:15

Mi néztünk Tako Jumper X-et. Nekem nagyon tetszett ránézésre. De a boltban a Férjem és az eladó együtt kínlódták le a tartozékokat a vázról, ami azért nem volt szimpatikus, mert én lehet sokszor egyedül fogom tologatni, és egyedül kell, hogy boldoguljak a kocsival. És vannak rajta piros pöckök, amit behúzol, meg lenyomsz, meg tudom is én, és úgy tudod levenni a tartozékot. És ha eltörik? :S Vette le Párom a hordozót, elől kiakasztotta a két piros izét, utána hátul, erre elől visszapattant. Lehet csak az a darab volt ilyen gáz, én a helyedben elmennék egy bababoltba, és megnézném mindkét babakocsit minden szempontból.


Pedig a Jumper nekem ránézésre nagy szerelmem volt. :S

2011. szept. 15. 16:11
Van valakinek Tako Jumper X, vagy Tako warrior babakocsija? Mi róluk a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook