Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Normális dolog az szerintetek, hogy bárhol jobban érzem magam, mint otthon? Mi lehet az oka? fórum

Normális dolog az szerintetek, hogy bárhol jobban érzem magam, mint otthon? Mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 13:21
ugy latszik otthon nem adhatod onmagadat,es ha elmesz vhova hazulrol ott erzed magadat szabadnak.
6. .Sziszu. (válaszként erre: 5. - Ami.)
2011. szept. 15. 15:23
Úgy van! :) Minden jót!
5. Ami.
2011. szept. 15. 14:55
Nah az tuti:)Ettől nem kell félned,hogy ott lesznek ilyen gondjaid:) Probléma megoldva,minden jót:)
4. 24942a4452 (válaszként erre: 3. - .Sziszu.)
2011. szept. 15. 14:20
jövő héten kezdem az egyetemet,remélem a vársoi és társasági élet feldob majd
2011. szept. 15. 14:15

Az biztos, hogy valami pszichés ok lehet a háttérben. Szerintem vizsgáld meg a szűkebb és tágabb környezeted. Kikkel élsz együtt és kik élnek melletted (szomszédok, barátok?). Kivel milyen szinten áll a személyes kapcsolat? Első körben ezt kell tisztázni, hisz ha szeretet , boldogság van, akkor a legkisebb, legsötétebb zugba is öröm hazamenni. Ha erre a következtetésre jutsz, akkor a környezeteddel lehet bibi. A lakberendezési és tárgyakkal, amik körül vesznek. Sokan nem is veszik észre, hogy egy ingerszegény, vagy egy rossz ingereket közvetítő környezet milyen rossz közérzetet tud okozni. Rendezd a szobád / lakásod saját ízlésednek megfelelően. Legyen sok virágod, hisz a szép látvány mellett az oxigéndús levegőt is biztosítják számodra.

Sok apróság van, amivel teljessé tudod tenni az életed, de előbb derítsd ki a hiányok okát, utána láss hozzá a "hiánypótláshoz". :) Sok sikert!

2. Ami.
2011. szept. 15. 14:14
Valószínű,hogy társaságfüggő vagy.Ahol nem vagy egyedül,ott szeretsz lenni.Mi lenne ha kiadnád a szobád vagy vmi,és máris nem lennél egyedül.Vagy mindig szervezz programokat magadnak,hogy csak aludni járj haza!
2011. szept. 15. 14:01
Tegnap egy barátnőmmel beszélgettünk,többek közt arról,hogy miért van az,hogy a kórházban is jobban éreztem magam,mint otthon.Barátnőm szerint ez azért van,mert társaságra vágyom,nem szeretem a magányt.Mert egészen az említett beszélgetésig zizinek éreztem magam,mert egy kórházban,vagy koleszban az emberek nem szokták nagyon is jól érezni magukat,mint az én esetemben.Koleszban is imádtam lenni,pedig az se volt egy leányálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook