Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazási költségtérítés fórum

Utazási költségtérítés (beszélgetős fórum)


6. 325b42d966 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2012. aug. 4. 09:11
nem adnak mert a kislány államgondozott és kapok rá ellátmányt az persze más kérdés hogy az ellátmányát nem utazásra kellene költeni hanem a gyerekre.de azóta egyenlőre rendeződött a dolog mert a bizottság küld egy papírt az ovinak ez egy kártya szerűség az ovi kitöltötte és ezzel haza is jöhetek ingyen.
2012. aug. 4. 05:05

Rákerestem.

Létezik, az önkormányzatnál kell kérni, és a családsegítő is véleményezi.

A szigethalmi Önkormányzat nyomtatványát itt elhet megnézni, nyilván másutt is ilyen vagy hasonló.


www.szigethalom.hu/hivatalielet/irodak/igazgatas/utazasi_tam.doc

4. 325b42d966 (válaszként erre: 2. - Nagy Moni)
2011. szept. 15. 12:20
a vasúton igen de mi bkv-val és a ráckevei hévvel járunk,a bizottságnál azt mondták hogy vasútat és volánbuszra adnak igazolást bkv-ra nem.Az ovi csak arról tud igazolást adni hogy a gyerek oda jár.,ez nem elég az utazáshoz.
2011. szept. 15. 11:56
Ha az államkincstárnál voltál,szerintem csak önkormányzati támogatást tudsz kérni.A baj csak az,hogy ők döntenek.Tb-től nem tudsz utiktg-es papírt,mert az ovinak nem hiszem,hogy van 9 jegyű oep kódja./pl.a Pethő intézetnek van/
2011. szept. 15. 11:48

Szia.

Egy másik általad indított fórumban láttam hogy írtad kaptál igazolást az óvodától.Abban szerepelnie kell hogy a lányodnak kísérőre van szüksége.tehát ilyen esetben az óvoda és a lakhelyed közt ezzel igazolod hogy te onnan jössz,így már vehetsz 90%os menetjegyet.Legalábbis nálunk a vasúton így van.

2011. szept. 15. 11:38

Sziasztok,van valaki hasonló helyzetben?

mindennap pestre hordom a lányomat egy speciális oviba ahol korai fejlesztést kap reggel viszem hazajövök délután vissza megyek ez így napi 2000ft utazásra.A MÁK kártya csak akkor jó ha ő is velem van,de haza is kell jönnöm,és délután vissza,hová forduljak?van kocsink is de a benzin ára is az egekben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook